PDA

View Full Version : ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ?!?!??!?!



jen4eto_89
09-02-2006, 21:59
kak vi zvy4i frazata "ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ" i kvo kvo 6te napraite ako gadjeto vi iznevidelica vi kaje tva :((((((( :smt010 :smt010 :smt010

siXt_senSe
09-02-2006, 22:03
Това значи че нещо куца във връзката ви и не е наред или че нещо му е дошло в повече и не може да е с теб.Може да има много причини,но ако наистина те обича ще ги преодолее и отново ще се съберете след известна почивка.

MartiSSima
09-02-2006, 22:07
Мила jen4eto_89 едно от бившите ми гаджета ми каза подобно на това изречение: "обичам те, държа на теб, ама не съм влюбен в теб". Какво да ти кажа, тъпо оправдание ти е казал май.Пък кой да ти обади може и да има по сериозна причина за тея думи, но да не може да ти каже.Един добър вариянт е да говориш с него открито без задръжки!Пожелавам ти успех!Дано всичко се оправи при теб и си с него!

gery_to
09-02-2006, 22:09
Ako kaje taka iavno ima niakakva prichina za tova,no ako te obi4a naistina ne bi go napravil!ne kazvam 4e ne te obi4a,moje da ima hilqdi pri4ini za da kaje taka

GLeZoRanA
09-02-2006, 22:17
Ще му тегля една ******** . Ай да го *** да върви на майната си :) Ей тва ще направя аз ;)

impress
09-02-2006, 23:32
Нали знаеш, аз като говоря - не приказвам. Ама ти ако искаш да говориш с мене - ще мълчиш!! :) Усещате накъде бия. Тия банални фрази, последната от "Дами канят", са олицетворени в изречението-заглавие на темата. Просто той не знае какво иска. Или си е харесал някоя друга, която не я обича, ама иска да е с нея ](*,)

Mike-Jones
09-03-2006, 00:15
Ще му тегля една ******** . Ай да го *** да върви на майната си :) Ей тва ще направя аз ;) =D> =D>

fLuBeNo_gLuPa4e
09-03-2006, 01:14
Абе честно да ви Кажа наистина до някъде сте много прави .... наистина е много тъпо като оправдание,но пък е единствения начин да скъсаш с човек, с който не можеш да бъдеш повече заедно..обичаш го,той те обича,но те задушава... и е доста гадну ... за това и аз зарязах гаджето си по този начин... глупав,но по-добре така,отколкото да му кажа колко е отвратително да те задушава някой... уффф... и често си мисля за него.. а скъсахме преди 2 месеца ... и ми липсва. .. но аз си избрах така .. а след като му казах култовата реплика "обичам те,мило,ама не мога да съм с теб" ходихме на кафе ..."КАТО ПРИЯТЕЛИ" .. и какво ?! Той ми рева в кафето.. беше доста гадну.. ииии наистина тогава бях готова да направя сичко само и само да спре... за това мацка, не знам ти какво мислиш по въпроса.. ама е най-добре да поговорите .... :smt009

IriDiUm
09-03-2006, 03:11
Значи отдавна не съм влизал с тоя дорум (а и не мисля да го правя, но това е отделен въпрос)...но темичката съвсем случайно мернах в гугъл...както и да е...сега:

Мигар акъла ви стига само до толкова, че да поствате елементарни коментари от сорта "наистина е много тъпо". Как никоя от вас не се сети за въпроса защо случайно един човек би казал и поискал подобно нещо? А дали същият този си е нямал причини - я кофти черта в характера, я комплекс(чета) и все неща от собсвения ви характер, които определено го побъркват и изкарват от релси...От собсвен опит ви казвам, че при мен самият го е имало това преплитане на чувства - чувства на обич към него, но и непоносимост към част от характера му, която в често в дадени момент ме е накърнявала много, и точно поради която ми е минавала не един път през главата мисълта да прекъсна връзката си...

Все пак не е лесно да се мисли обективно...

Novkov
09-03-2006, 06:08
Аз му викам Кур Капан. Решението е в поговорката "каквото почукало такова се обадило"

`Death`Whore`
09-03-2006, 07:42
Не те обича.

summer_04
09-03-2006, 08:02
stranno e men ako pita6!ili e tupo opravdanie za da skusate ili ima ne6to po-srriozno ,koeto da ne iska da ti kaje!

alkobalko
09-03-2006, 08:05
Звучи доста тъпо. Ако те обича наистина не би те оставил. Може наистина това да е изблик в тежък момент. Ако наистина е нещо моментно той ще се върне.

luda`flirtajika
09-03-2006, 08:38
ami prosto ne te obicha...

chelka
09-03-2006, 08:43
dam...ako naistina te obi4a 6te moje da e s teb a pak ti si napravi sami4ka izvodite 6to za gadje si ima6!

09-03-2006, 09:08
Ще му тегля една ******** . Ай да го *** да върви на майната си :) Ей тва ще направя аз ;)
баси и тъпите изказвания дето праиш винаги,неможеш ли на една тема да отговориш сериозно?глупава малка курва

BeBcHeTo
09-03-2006, 09:25
Ще му тегля една ******** . Ай да го *** да върви на майната си :) Ей тва ще направя аз ;)

I az sam na tova mnenie

mnogomili4kata-sf
09-03-2006, 09:41
Според мен не е тъпо,просто защото наистина може да има няква непреодолима пречка...може ако примерно 2мата сте се карали много или някви такива неща,да му е писнало и сам да е разбрал,че не можете да бъдете заедно.Да,има такива случаи!При мен беше нещо подобно...обичахме се с 1 човек,но след всичките караници и всичко,каквото е ставало,разбрахме,че просто не можем да бъдем заедно

`Death`Whore`
09-03-2006, 09:42
Ако го обичаш истински, ще смекчиш характера си и ще се помъчиш да го разбереш, а не да му крещиш.

teenkopele
09-03-2006, 09:59
kak vi zvy4i frazata "ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ" i kvo kvo 6te napraite ako gadjeto vi iznevidelica vi kaje tva :((((((( :smt010 :smt010 :smt010

Може би има страх от обвързване или страх от това да ме нарани?!
Ще поговоря с нея. :wink:

mil4eto_
09-03-2006, 10:17
На мен ми звучи като оправдание или по-скоро начин да се рзделите без да те нарани. :roll:
Незнам дали все пак не сте имали много проблеми,защото ако примерно си му изнверявала или нон-стоп сте се карали сигурно просто му и дошло до гуша.
Или може да си има сериозни проблеми,само че според мен е длъжен да ти даде обяснение,защото "ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ" все пак може а ти даде някакви напразни надежди,че щом те обича може пак да се съберете.
Най-добре ще е да поговориш открито с него,може да има хиляди причини ,за да ти каже това и само той може да ти каже какво значи точно. 8)

iNsaNE`giRL
09-03-2006, 10:38
не те обича както преди но не знае как да ти го каже

Slave4You
09-03-2006, 10:47
Ще кажа че си е харесал друга но не иска да ме нарани и за това говори така.

Lost_Kiss
09-03-2006, 10:56
Mislq 4e dobre te razbiram!Az sa6to obi4am biv6iq si priqtel no ne moga da sam s nego!Za6to li?? Emi parvo za6toto toi ne me obi4a,i mn se karahme Prosto ne bqhme edin za dryg!

Vij moje i toi da misli taka!Moje prekaleno mn da ste se karali ili za6toto go e strah da ne go narani6! Neznam ako ti naistina go obi4a6 Se bori za nego!Ne my pozvolqvai da se razdelite...Pokaji my 4e i ti go obi4a6 i moje da si promeni mnenieto
YspeH!!!:)

mnogomili4kata-sf
09-03-2006, 11:03
Ако го обичаш истински, ще смекчиш характера си и ще се помъчиш да го разбереш, а не да му крещиш.

Не опира до там работата...просто прекалено много различия,прекалено много опити направихме да сме заедно...и накрая просто това беше разумното решение

macka123
09-03-2006, 11:06
значи единия вариянт е да има няква трудност и за тва да го казва
а др вариянт е просто че иска да скъсате и за да не те нарани ти казва че те обича
нз
ти си прецени кое е при вас

CrazyWitch
09-03-2006, 11:10
Може би най-точно казано е : "Обичам те. но не мога да съм с теб."

Elektra_x
09-03-2006, 11:26
Ами или както някой каза "нещо куца" и не е наред във връзката ви или си има причина да ти каже точно това...попитаи него де нии от къде да знаим кво му е в главата...

impress
09-03-2006, 12:16
Аз му викам Кур Капан. Решението е в поговорката "каквото почукало такова се обадило"

Хаха, е т'ва беше маниашка фраза.

BeBencEto
09-03-2006, 12:19
purvo zaduljitelno shte pogovorq s nego,zashto ne moje da e s men i togava shte precenq situaciqta...inache tva kato mi go iztursqt edva li bih bila v sustoqnie da si pomislq neshto bez konkreten razgovor nasochen kum tezi dumichki

impress
09-03-2006, 12:26
Не е ли важен резултата? А той е, че не иска да сте заедно. Това да не ви е "Ангелинка".
Може би и ти го притискаш много, както казаха и по-горе. Аз не бих настоявал. Може би преди съм правил тази грешка, но насила хубост няма да стане.

sLaDicHK{}7{}
09-03-2006, 12:53
щом ти казва това,явно нещо във вашата връзка куца...:(а не се знае-може да е срешнал и някоя друга....

Krem4eto
09-03-2006, 16:13
kak vi zvy4i frazata "ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ" i kvo kvo 6te napraite ako gadjeto vi iznevidelica vi kaje tva :((((((( :smt010 :smt010 :smt010

Ако някой ти каже това значе НЕ те обича!!!!!!

чидори
09-05-2006, 20:08
Ако някой ти каже това значе НЕ те обича!!!!!! <---- :!: :!: :!:

и аз така мисля.според мен това един зрял човек не може да го изрече и да мисли,че нещата са уредени,просто защото фразата малко си противоречи..та нали като обичаш някого искаш да прекарваш цялото си време с него...според мен проблемът е в нагласата му към дългите връзки и както спомена някой-страх от обвързване.

asinka
09-05-2006, 20:31
Emi rano ili kysnu shte go preudoleq...qvnu momicheto/momcheto si e haresal nqkoi ili prosto neshtu kuca v vashata vryska :!:

LSD^Lady
09-05-2006, 22:19
Bih mu teglila edna i da se opravq.... bih vdignala glava i bih produljila napred :!:

09-05-2006, 23:36
Къса те директно.

Nightmare
09-05-2006, 23:42
Търси по лесен начин да се разделите.. Приеми го, наругай го ако ще ти помогне и даваи напред..

kAdrOkoSkA
09-05-2006, 23:46
Strahlivec! A moje i da darji na teb i za tova da ne iska da te narani kato kasa s teb... Pri vsichki sluchei e super tupo opravdanie za prikluchvane na otnosheniq!!!

Баш Мастера
09-05-2006, 23:48
jen4eto_89 ходи си поговори с човека и разбери какво му е на него...

Amayo
09-05-2006, 23:49
Аз не искам да съм с тебеееее... искам да съм с лошитеее.
Лол лошитеееее

Angel_Girl
09-05-2006, 23:58
Еми трябва да поговорите и да се изясните.

BeBencEto
09-06-2006, 09:21
zvuchi mi kato "ti si mi mnogo simpatichna,no iskam da sme samo priqteli...." ;-)

dEnIsTy
09-06-2006, 09:33
в най-добрия случай ти го е казал,защото е усетил,че се влюбва в теб..а се страхува от това(както повечето момчета)(нищо лично)..казах обаче в най-добрия случай.. :roll: :-k

iiirish
09-06-2006, 10:18
може би изпитва чувства, но просто имате прекалено много различия по между си, които той не може да преодолее :-k

абе има много варианти... що не питаш него?!

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:06
Аз му викам Кур Капан. Решението е в поговорката "каквото почукало такова се обадило"
DAm.....

koalka
09-10-2006, 07:47
Ами това означава,че човека не те обича,въпреки че го казва.При истинската любов човека,който те обича иска и прави всичко възможно да е с теб.Не мисля,че само зарази трудности във връзката би ти казал такова нещо.

ssiimmoonna
09-10-2006, 09:12
mdaaa mn kofti izvinenie.ooo spoko ako te obi4a 6te se vurne.noaz znae6 li kakvo bih napravila-kogato de vurne ako te pomoli da trugnete otnovo bih mu kazala abe mainata ti i pove4e ne bih go poglednala.znam kakavo 6te kaji6 4e go obi4a6 i 6te ti e trudno da go napravi6-ami opitai se da go namrazi6 misli si za vsi4ki gadosti koito e napravil i rabotata e ope4ena...........ako puk ne moje6 prosto pogovori s nego :D

Cruel_girl
09-10-2006, 09:39
ako mi kaje podobno ne6to se edno kazva:"Gadje,iskam da ti biq 6uta,ama mi e jal da te gledam kak reve6!".A tfa e mn kofti. :(

zoben_pitbul
09-10-2006, 11:13
Не смятам,че човек,който наистина обича може да каже такова нещо-според мен ако обичаш някого правиш всичко възможно да си с него,дори и трудностите да са големи.

^DaRk_LaDy^
09-10-2006, 15:48
Не смятам,че човек,който наистина обича може да каже такова нещо-според мен ако обичаш някого правиш всичко възможно да си с него,дори и трудностите да са големи.

и аз така мисля... Може би има някакъв проблем , незнам какви са ви отношенията , не мога да говоря наизуст , но смятам , че пред истинската любов, каквито и пречки да се появят , те не са в състояние да я разрушат.

aliq
09-10-2006, 23:36
Ako kaje taka iavno ima niakakva prichina za tova,no ako te obi4a naistina ne bi go napravil!ne kazvam 4e ne te obi4a,moje da ima hilqdi pri4ini za da kaje taka

Scarabey
09-11-2006, 11:09
Kogato 4ovek iska ne6to namira na4in,kogato ne iska namira opravdanie!

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 11:15
Пууу тея думи ги чувах ](*,) в този момент му казах да излезнем нанякаде като приятели за последно и той се съгласи, излезнахме той непрекъснато искаше да ме докосва и целува след като се прибрахме се чухме в чата и той каза че с никоя друга няма да изпита същото и иска пак да се съберем и след време пак се събрахме и след това връзката ни доста поокрепна ...

miloto_girl_4e
09-11-2006, 11:18
Бих попитала къде ми е грешката и какво е това нещо, с което така го наранявам, че не иска да е с мен? Щом не иска да е с мен, но ме обича, значи се държа или правя неща, които го нараняват и той, за да предпази себе си, въпреки обичта си към мен решава да се разделим, за да не продължавам да го наранявам, макар и неволно...

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 11:22
Има ли нещо во което се ограничава да прави от както сте заедно? Незная какъв е приятелят ти но сигурно има нещо което му липсва и единствено той може да ти каже кое!

voaiora
09-11-2006, 11:23
Щом не иска да е с мен, но ме обича, значи се държа или правя неща, които го нараняват и той, за да предпази себе си, въпреки обичта си към мен решава да се разделим, за да не продължавам да го наранявам, макар и неволно...
Syglasen sym s tazi teza!Az li4no sym v slednoto polojenie,koeto po-skoro ne e za hodene a za priqtelsto - obi4am mnogo edno momi4e,ludo vliuben sym v neq,hodihme predi dosta vreme,skysa me,molih q da ostanem priqteli,prodyljihme da si izlizame i t.n. ... oba4e az prodyljavah da si q obi4am i da iskam ne6to pove4e,stradah...i to mnogo!Na nqkolko pyti se my4ih da spra da q vijdam no ne se polu4ava6e!Eto sega opitvam za poreden pyt...prosto i kazah - obi4am q mnogo,tq dyrji mnogo na men kato na priqtel,no az nemoga da prodyljavam da se vijdam s neq,za6toto me boli adski mnogo ... i kato ne q vijdam 6te me boli...no 6te mine!I vypreki vsi4ko tq pak obvinqva men 4e edin vid predavam priqtelstvoto ni i 4e ne dyrja na neq :evil:

koalka
09-11-2006, 11:29
Има ли нещо во което се ограничава да прави от както сте заедно? Незная какъв е приятелят ти но сигурно има нещо което му липсва и единствено той може да ти каже кое!Когато обичаш някой истински не би трябвало нищо да ти липсва.

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 11:51
Когато обичаш някой истински не би трябвало нищо да ти липсва.Права си но има и друг момент в който някои неща почват да ни лисват, например ако момче и момиче тръгнат но момчето и казва че искат да прекарват свободното си време само те двамата да не излиза с приятелките си да не прави това и онова започва да и липсва и колкото и да го обича тя иска да се върне към предишния си живот... това е мое лично мнение..

LilAngel
09-11-2006, 12:59
kak vi zvy4i frazata "ОБИЧАМ ТЕ НО НЕ ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ" i kvo kvo 6te napraite ako gadjeto vi iznevidelica vi kaje tva :((((((( :smt010 :smt010 :smt010

че му бием шута у гъзо и че си тръгнем, но преди тфа ше има :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt075

magito_gandia
09-12-2006, 02:31
spored men e stanalo ne6to koeto moje bi neisk6a da ni dover6 za da ti kaje tva,ili puk ne6to ne mu e haresvalo v tazi vruzka i e vzel re6enieto da se razdelite kolkoto i da te obi4a,makur 4e spored men ne e istinski vliuben v teb.nai-dobre 6te bude da go zabravi6 i da si nameri6 drug,za6toto znai 4e toi NE e nito 1-qt nito posledniqt muj na taq zemq :P spOk 6te go preodolee6 ;)

ABSOLUTme
09-12-2006, 13:13
Lil'Angel май е най-права :!: няма значение колко го обичаш,все пак и ти си имаш достойнство,а с това си изказване най-меко казано си играе с теб.ще си поревеш и ще ти мине 'като на куче',мама така казваше,докато все още си говорехме по тия теми:mrgreen: айде и помни,че ВСЯКО ВЗЕТО РЕШЕНИЕ Е ПРАВИЛНОТО!!! :D успех и горе главата.