PDA

View Full Version : sex i bolesti



vanilia
09-02-2006, 22:42
zdrasti na vsi4ki:) :) .pi6a vi za6toto imam naistina problem.bqh na 1-ni hap4eta flajil i gi pih 8 dena,kakto mi be6e kazano.sled kato gi pih,pareneto,surbeja i onova slepkano te4enie-kato bqlo bra6no iz4ezna,no spah s priqtelqt si s prezervativ i imam 4yvstvoto 4e se razdrznih i mi be6e otnovo nekomfortno.sled tova spah s otnovo s nego bez prez.i sega ne po sramnite ystni imam surbej ami vutre,zatova si slagam flajil-pesari.iskam da pitam tova 4e napravih taka s pesarite dobre li e?i ako toi ima ne6to,no go pravim s prez.moje li da se predpazq ot bolesti?i dali imam nepoosimost kum samiqt akt?6tom vinagi sled sex imam smy6teniq?

`Death`Whore`
09-02-2006, 23:26
AМА ЧЕ СИ ГЛУПАВА! Партньорът ти също трябва да изпие онова хапче, за да не си предавате инфекцията до безкрай!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!
Благодаря!

09-02-2006, 23:30
AМА ЧЕ СИ ГЛУПАВА! Партньорът ти също трябва да изпие онова хапче, за да не си предавате инфекцията до безкрай!
dobre taka e.ama az se piatm i drygi ne6ta.osven tova.6te my kaja da gi pie.

sladoled
09-03-2006, 19:10
Трябва да знаеш, че има полово предавани болести при които приносителя не боледува, но може да заразява.Случая сигурно е такъв.Сега се лекувайте двамата, но и после не правете секс без презерватив.Освен това след лечението трябва да идеш на контролно изследване. [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

vaniliq
09-03-2006, 21:33
blagodarq vi,4e mi otgovorih te:)

malka_kukla
09-03-2006, 23:38
mi samo prezervativa predpazva ot bolesti i oi bremennost.oba4e surbeja vuv vlagali6teto govori za infekciq ili gubi4ki.nai dobre otidi na genikolog za pregled.dano ti nqma ni6to!uspeh!