PDA

View Full Version : за пръв път голи пред гаджето



Joaninna
09-03-2006, 06:56
Кога за пръв път се съблякохте голи пред гаджето си и как стана?Срамувахе ли се,той/тя предразположи ли ви...как се чувствахте?

WILD__BOY
09-03-2006, 07:30
От кво да се срамувам? Свикнал съм си с тялото си, познавам го и няма от кво да се срамувам. Па не и грозно или провиснало. А гаджето определено ме предразположи.. . та тя ме съблече.

cskamoni4ka
09-03-2006, 08:06
Аз нямам срам! [;

alkobalko
09-03-2006, 09:05
Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.

iv4enceto
09-03-2006, 09:42
Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс :) Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...

lo6oto_dete:D
09-03-2006, 10:54
Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс :) Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...
i po kakuv povod vi suble4e 2 sedmici predi 1viq put :? kakvo pravihte...malko glupav vupros no mi e interesno

goldengirl
09-03-2006, 11:08
Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс :) Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...
i po kakuv povod vi suble4e 2 sedmici predi 1viq put :? kakvo pravihte...malko glupav vupros no mi e interesnoи аз това искам да питам....
:arrow: според мен няма място за срам

Chiana
09-03-2006, 11:19
Когато за 1 път правихме секс. Т.е. месец, след като тръгнахме. До тогава мисля, че само се обарвахме. Не ме е предразполагал. Аз сама си се събляках. Ама той не беше готов. Аз не го предразположих. И не се получи добре.

Катя
09-03-2006, 11:27
Ами аз си ходех само по прашки пред него бая дълго време,но иначе чисто гола се съблякох,когато г правехме за пръв път.той ме събличаше главно

Inzaghi
09-03-2006, 11:41
Пред любимият човек мисля, че няма място за срам

Paduan`
09-03-2006, 13:40
perfektno tqlo ?
eba si maikata.. :shock:

Paduan`
09-03-2006, 13:44
dai snimka da ti kaja kolko vuobrajenie trqbva ;)

Tempestjuji
09-03-2006, 13:45
perfektno tqlo ?
e** si maikata.. :shock:

zavisi ot razbiraniqta za perfektno ;)

vladi_addict
09-03-2006, 13:45
аз пък не съм правил секс (т.е не е имало пред коя да се събличам), но предполагам, че няма да ме е срам, защото от няколко години си ходя само на нудистки плаж, и нямам срам от голотата. то пък остана и хората да се срамуват от нещо толкова естествено...

Paduan`
09-03-2006, 13:48
Whisskas
mislq che sum vijdal tvoq snimka .. ama beshe kodja tumna mai , nz ne pomnq..

dessi___
09-03-2006, 14:22
:smt007

krem4et0
09-03-2006, 14:44
За първи път беше първия път,когато решихме да правим секс.Да уточня-не го направихме.Разтреперах се.Както съм споменавала в други теми има от какво да се притеснявам.А и той беше същата работа-едва го склоних.Ужас.Ама сега не се притесняваме да се събличаме-правим го за секунди! :oops:

gangbang
09-03-2006, 16:15
Кога за пръв път се съблякохте голи пред гаджето си и как стана?Срамувахе ли се,той/тя предразположи ли ви...как се чувствахте?

А бе щом се стигне до фаза секс, няма срам :)
Иначе ми се е случвало с некоя мацка да иска само на тъмно да го прави и мине време до като се поотпусне та и на светло да и се радвам. :)

CrazyWitch
09-03-2006, 17:09
Макар, че съм с момчето си от 10 месеца не съм се събличала на светло чисто гола пред него. Била съм чисто гола под завивките и т.н., но пред него за да ме види, не. Понеже (не го крия) имам комплекси отностно тялото си. Разхождам се по гащи с разни тениски, но някак не мога да се съблека. Надявам се да свикна с голотата.

fake
09-03-2006, 18:24
харесвам си тялото и нямам проблеми с показването му хахах :mrgreen: и на плаж се пека без горнище. а пред сегашното ми гаджесе съблякох за пръв път хм...около 2 седмици(или седмица и половина) след като тръгнахме...

svetoslava_sliven
09-03-2006, 23:17
Mi be6e mi neudobno ne sram vodehse ot tova 4e toi e atleti4en i 6te se otvrati kato me vidi NO SAMO AZ TAKA SI MISLIH :wink: :wink:

Da predrazpolojime i to mn dobre. :oops: :oops: :oops:

malka_kukla
09-03-2006, 23:22
toi super mnogo me razbira6e i me predrazpolaga6e,ama mene super mnogo me be6e sram.taka 4e vse nqkoga trqbva da stane. :mrgreen:

Amayo
09-03-2006, 23:36
dai snimka da ti kaja kolko vuobrajenie trqbva ;)
Чшш момичето употребява силни медикаментозни и наркотични вещества - то и аз като ударя 6 бири и мадамите стават фотомодели...

sheherezada
09-04-2006, 09:12
Хахах ами беше ми доста неудобно - все пак за 1в път се събличах пред него...Тва стана като се бяхме разгорещили един следобед и той ми смъкна дрешките,пък ми остави само сутиена :shock:
Но чисто гола се съблякох пред него като бяхме решили да се чипкаме у тях :D

Atula
09-04-2006, 09:55
Vseki si ima nedostatuci- i az ne sum model na Victoria Secret, ama ne mi puka. Za 1-vi put me vidq gola, kogato pravihme za 1-vi put sex, ama beshe svetlo i me vijdashe dobe, sled koeto si se razkarvah gola pokrai nego i ne mi dremeshe. Kato ne mu haresvam da se iznasq ve. Ne biva da se sramuvate i momchetata i momichetata. Edno moe gadje vinagi sled plaj ili kato e bil s men se oblichashe ot glava do peti, a se kefq poveche na poslednoto si gadje, che ne mu puka i si se razkrava pred men, bez da se kompleksira.

Real`
09-04-2006, 10:19
Видя ме чисто гола когато за пръв път правихме секс.Беше през деня и искаш не искаш --> всичко е изложено на показ. Но пък беше толкова яко че забравих за задръжки и комплекси. В началото можеше да се каже че имах проблеми относно пълната голота, но много бързо свикнах и сега голотата ни изобщо не ни притеснява, даже много ме радва като се разкарва гол наоколо:)

Fiola
09-04-2006, 10:30
Ами играхме на покер и той ме разката! :smt005 Не сериозно така стана и тярбваше да се съблека чисто гола накрая, но той нали ми е мн добър приятел и ми каза, че ако не искам няма. Мне го послушах. Оговорката си е оговорка. По-късно, както ми беше най-добър приятел ми стана и нещо повече... :wink: Но още не сме правили секс ако това ви интересува. Аз въобще съм си девствена все още... Така че няма с първия срещнат да се прасна сега... BTW да беше ме срам, защото за разлика от госпожици "перфектно тяло" аз имам от какво да се срамувам и не харесвам много много тялото си. Но той ме е предразполагал много пъти преди това като се е случвало да ми направи комплимент колко съм секси и т.н. Да не говорим, че като се съблякох направи физиономия "тя е много готина" и просто по този начин ме предразположи... :D

Дейзи
09-04-2006, 10:33
За пръв път му направих един чудесен стриптийз. Остана много доволен, а след това задоволи подобаващо и мен.

slan4evo_momi4e
09-04-2006, 12:14
Az se sablqkoh za parvi pat pred nego to4no edna sedmica sled kato tragnahme....to vsa6tnost toi me sable4e :) i posle pravihme seks....be6e naistina hubavo...i izob6to ne se pritesnqvah...parvo za6toto ne go o4akvah...pak i haresvam tqloto si :)))))

ELiTyYy
09-04-2006, 13:13
Макар, че съм с момчето си от 10 месеца не съм се събличала на светло чисто гола пред него. Била съм чисто гола под завивките и т.н., но пред него за да ме види, не. Понеже (не го крия) имам комплекси отностно тялото си. Разхождам се по гащи с разни тениски, но някак не мога да се съблека. Надявам се да свикна с голотата.
и аз съм така... само на тъмно и под завивки ... незнам защо,но ме е срам нещо ... с него съм от почти 4 месеца... но гола не мога да бъда пред него .. :x :( :cry: :smt010

Amayo
09-04-2006, 13:29
Макар, че съм с момчето си от 10 месеца не съм се събличала на светло чисто гола пред него. Била съм чисто гола под завивките и т.н., но пред него за да ме види, не. Понеже (не го крия) имам комплекси отностно тялото си. Разхождам се по гащи с разни тениски, но някак не мога да се съблека. Надявам се да свикна с голотата.
и аз съм така... само на тъмно и под завивки ... незнам защо,но ме е срам нещо ... с него съм от почти 4 месеца... но гола не мога да бъда пред него .. :x :( :cry: :smt010
Вие сте съсипани #-o

piFka_LP
09-04-2006, 14:19
не помня точно кога
1 ден преди да правим секс..

bulgarche
01-16-2008, 19:39
харесвам си тялото и нямам проблеми с показването му хахах :mrgreen: и на плаж се пека без горнище. а пред сегашното ми гаджесе съблякох за пръв път хм...около 2 седмици(или седмица и половина) след като тръгнахме...
По-разкрепостила си се, ама си по-суетна

BaTe_Martoo
01-16-2008, 19:48
Mi mojto tqlo si e 4uk ot kfo se pritesnqam 8-) ma ne mi puka na mene be i pred cqlo daskalo moa se subleka :D

miloto_girl_4e
01-16-2008, 20:28
Еми.. за пръв път.. когато правихме секс, т.е, първият път, когато щяхме да правим секс :D но така и не станаха тогава нещата :)

lithium4e
01-16-2008, 20:33
ами когато го направихме за пръв път :) иии дам..притеснявах се малко,но той определено ме предразположи :-P а той не се притесняваше от това,че е гол ;)

fake
01-16-2008, 20:38
пфахахахах...на втория ден след като се запознахме :lol:

Sun_Shine`f
01-16-2008, 20:48
Не ме е срам от тялото ми! Попринцип се поддържам в добра форма заради самата себе си... А и човек, към който имаш чувства мисля, че е логично да те предразполага да се чувстваш добре с него. По-скоро имах чувствто, че той леко се притесняваше от мен... може би не знаеше, че исках да съм с него отколкото с който и да е фотомодел примерно :)
Иначе 1 седмица откакто се запознахме.

bulgarche
01-16-2008, 21:01
пфахахахах...на втория ден след като се запознахме :lol:
Тихо бе! Знам че съм неустоим, ама к'во ще си помислят хората за теб

amatorium
01-16-2008, 23:51
Imashe si malko sram purviq put. Oshte kato mi mahna teniskata i kato zapochna da mi celuva korema celiq trepereh ot useshtaneto. Obache togava momicheto, s koeto bqh beshe tolkova naporista che pritesnenieto izchzna i samo trepereh super vuzbuden. :-D

to6eto125
01-17-2008, 06:51
emi igrahme na poker i..........tq me suble4e :oops: i posle pravihme sex i ba6ta i vlezna v staqta :-D i edinstvenoto koeto popita imateli prezervativ :lol:
sled tova izkah revan6 i pak me bi :lol: :lol: ina4e nqma ot kakvo da me e sram az si podurjam figurqta:fisok sum 176cm,teglo 58kg i redovno hodq na fitnes :-P 8)

Saymon90
01-17-2008, 07:01
Ами, ако става дума за човека, с когото "ходя" в момента, пред него се съблякох... хм преди няколко дни, когато правихме секс ... Не, не ме беше срам, защото се харесвам, а пък и не е имало нужда да ме предразполага... само по-бързо и той да се съблича :-D

white_chik
01-17-2008, 07:30
И аз имам перфектно тяло (да ве,нека си помечтая) в смисъл не ми е лошо тялото и не ме беше срам да се съблека.Беше преди да парвим секс за първи път,а иначе и двамата се бяхме виждали по бавски (запознахме се на лагер на морето)и такам

martoo
01-17-2008, 08:51
kato pravix sex za 1-put

vodka_f
01-17-2008, 09:02
за първи път като го направихме иначе не,че не съм се събличала и не ме е виждал, но си имах известни задръжки...Сега естествено е по различно :-D

dami666
01-17-2008, 09:55
Още не съм се събли4ала пред него...И аз имам някакви комплекси относно тялото си,но ако ме натисне малко,мн. бързо се изпаряват :twisted:

Virgin
01-17-2008, 09:55
Кога за пръв път се съблякохте голи пред гаджето си и как стана?Срамувахе ли се,той/тя предразположи ли ви...как се чувствахте?

седмица, след като тръгнахме (на рождения ми ден :oops: :-) ). бях си пийнала, той ме отведе в стаята ми, съблече ме и аз него и така ;] от какво да се срамувам, да не съм откраднала нещо :?: :!: #-o пък и си харесвам тялото, така че всичко е наред 8) :grin: :twisted:

emviii
01-17-2008, 10:23
:roll: men puk me beshe sram i to dosta :) haha az ne si haresvam tqloto :) :shock: :oops:

Mystery_of_life
01-17-2008, 12:02
Имам чуството, че всички гаджета досега бивши и настоящи първия път първото нещо за което мисля е "Какво мисли той за тялото ми?Дали ще ме хареса?" и първоначално се обръщат с гръб, на тъмно или бързат да се шмугнат под завивките, макар че са супер сладурани.