PDA

View Full Version : Започна да ми доскучава вече...



09-03-2006, 08:42
Оф хора,наистина започна да ми става супер скучно с гаджето.Всеки ден се виждаме,всеки ден правим едно и също,а и нямаме пари да поразнообразим,даже вече забелязвам,че се целуваме по един и същи начин всеки път...вече нещо няма за какво да си говорим особено много,само се гледаме влюбено и си се усмихваме.Не че имам нещо против,но започнах да се притеснявам на него да не му е скучно,защото,когато бях у тях,някакъв негов френд му се включи и го пита какво прави.Моя пише,че е с мен а другия отговаря "Тъпо ли ти е"?Това какво трябва да означава...?
Дайте някой съвет какво да правим(което не изисква особено много финансиране),и някаква идея за какво да си говорим,защото в началото беше супер приятно,а сега все едно почти сме скарани и не искаме да си говорим...

`Death`Whore`
09-03-2006, 08:44
Проблемът не е в разнообразието. И аз не правя много различни и интересни неща с мъжа си, но не ми е омръзнал и не ми е скучно с него. Щом и целувките са като рутина, значи страстта съвсем е изчезнала.

Sarabi
09-03-2006, 09:47
Е да,обаче не искам да късаме,защото и двамата се обичаме...просто не знам какво става.

`Death`Whore`
09-03-2006, 09:49
Секс правите ли?

teenkopele
09-03-2006, 09:58
Оф хора,наистина започна да ми става супер скучно с гаджето.Всеки ден се виждаме,всеки ден правим едно и също,а и нямаме пари да поразнообразим,даже вече забелязвам,че се целуваме по един и същи начин всеки път...вече нещо няма за какво да си говорим особено много,само се гледаме влюбено и си се усмихваме.Не че имам нещо против,но започнах да се притеснявам на него да не му е скучно,защото,когато бях у тях,някакъв негов френд му се включи и го пита какво прави.Моя пише,че е с мен а другия отговаря "Тъпо ли ти е"?Това какво трябва да означава...?
Дайте някой съвет какво да правим(което не изисква особено много финансиране),и някаква идея за какво да си говорим,защото в началото беше супер приятно,а сега все едно почти сме скарани и не искаме да си говорим...

Споделяй с него.
За да си изкарате добре, не е нужно да имате кой знае колко пари. Нали се имате един друг- пробвайте нещо нестандартно, ако ме разбираш какво ти намеквам.
Успех. :wink:

CrazyWitch
09-03-2006, 11:51
И ние с моя приятел правим все едни и същи неща (виждаме се рядко да поясня) обаче никога не ми е скучно с него. Дори като няма какво да си кажем стига ми това да си го гушна. Ем.. пък за целувките... Та колко вариации искаш с тия цунки ;-) Важното е да ти е приятно. Ако наистина ви е тъпо един с друг защо не опитате да си дадете почивка... И от там нататък да решите дали можете един без друг или не. Помисли си за това предложение. Рискът е голям. Тогава може да разбереш какво е той за теб и ти за него.

Lost_Kiss
09-03-2006, 12:00
Hm...Bqh v sa6tata sityaciq kato tvoqta!!...Be6e mi syper sky4no i iskah raznoobrazie!Em...hodete na kafe na razli4no mqsto razhojdaite se...
A pravi li ste SEx????Ako-ne....neznam no sexa e kato vitamin za edna vraska!!Pomisli si.......

vladi_addict
09-03-2006, 12:02
ми късай с него. как така хем си влюбена хем ти е скучно с него :? нещо не ми се връзва. ако наистина си влюбена няма да ти е скучно с него. пробвайте разнообразие в секса - пози, може пък и партньори да смените, вие си решете.

BeBencEto
09-03-2006, 12:16
vsushtnost v momenta dosta me nakara da se pozamislq....za da ima edna vruzka trqbva da si imate doverie i da budete kato nai-dobri priqteli samo che mnogo poveche..edva li temite sa se izcherpali po mejdu vi...az taka ne moga da ti kaja za kakvo da si govorite zashtoto taka ili inache si zavisi ot haraktera na choveka...