PDA

View Full Version : Дайте съвет....



reason
09-03-2006, 12:38
Значи...оня ден се скарах с приятелка,която познавам близо 10 години.С нея имаме проблеми отдавна,но все ги оправяхме и успявахме да се задържим заедно.Но откакто почна лятото,някъде края на юни тя ме запозна с едно момиче.С нея станахме много добри приятелки и явно оттам тръгна проблема.Първото момиче и без това се се сърди за глупости постоянно,но аз съм и свикнала и я търпя.Но откакто си намерих нова приятелка,тя започна да си изкарва проблемите на мен и постоянно ми вика.С никой друг не се държи така гадно,както с мен,просто защото знае,че само при мен минава.Вчера вече не издържах и след като тя пак ми се развика(незнайно защо,искала да бъде сама,а съм я питала какво става)аз също и се развиках и и казах,че ми е писнало постоянно да ми обръща гръб и че някой ден никой няма да ходи след нея и да я успокоява.Тя се разрева и после отново говорих с нея.Казах и това,което мислех,но явно въбще нямаше полза-тя пак си знаеше своето.И аз реших да се отнасям с нея,така както тя се държи с мен.Това правилно ли е?Защото от разговори няма смисъл,говорили сме 100 пъти,но е е все същото.Кажете ми така ли трябва да постъпя,защото наистина вече незнам какво да правя!

marina star
09-03-2006, 12:47
dobre si se naso4ila
6tom nqma6 drug izbor draj se s neq taka kakto tq s teb za da razbere kakvo ti pri4inqva

cskamoni4ka
09-03-2006, 12:50
Според мен не си постъпила правилно,просто тя ревнува и си мисли,че ще я оставиш и няма да сте повече приятелки заради другото момиче,докажи и че не е така!

BeBencEto
09-03-2006, 12:58
ami postupila si dosta dobre...ne si dlujna da pozvolqvash da te razigravat...no vse pak priqtelkata ti revnuva...a v staranieto da namerish nov priqtel gubish istinskite si....ne mislish li???? momicheto moje da e vsqkvo,no ti e bilo istinska fr vupreki che ima slojen harakter ne e chestno da q ostavqsh sama na proizvola na sudbata....vupreki che vidimo ne se zasluchva v dumite ti nqkoi den shte gi razbere i usmisli.....