PDA

View Full Version : защо си проваляте живота



09-03-2006, 14:53
Здравейте,не искам да пиша тъпи и скучни неща.Не искам и да ви поучавам,защото не съм "света вода ненапита"Пия,пуша /цигари и други мизерии/ Но най-ме дразнят теми от рода-ОБЯСНЕТЕ МИ КАК ДА ПУША,ТРЯБВА ЛИ ДА ГЪЛТАМ.Защо искате да започвате?Стойте си кротко на дупетата.После знаете ли,колко трудно е да ги спреш.И както се казва,човек веднъж пропуши ли,остава за цял живот.А не се ли питате от къде постоянно ще вземате пари.Как ще се криете от ваще?Как ръцете,косата,дрехите ви ще миришат на цигари....НЕ.Мислите си само,че ще сте интересни и че ще изглеждате по-големи.Е лъжете се жестоко.Трагично е,трагично е,че толкова млади хора в БГ пропиляват здравето си.Самата аз пуша и то по много.Знам,че след време това щесе отрази на здравето ми но за момента не ми пука,както и на почти сички от нас

09-03-2006, 15:03
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

vladi_addict
09-03-2006, 15:21
аз пък съм на 16, не пуша. пробвал съм много пъти и не ми харесва. проблема на младеща е, че пушат за гъзария, щото "Пенко и Димитричка най-големите дупета на класа пушат, значи и аз ще пуша." за жалост това е философията на днешния тийнейджър. колкото и да им приказваш, че е вредно, че ще умрат, че няма спиране - нищо няма да ги спре. по-важно е да извади кутията с пирони които забива бавно в ковчега си и да се направи на дупе, затова почват да пушат по на 13 години. при секса схемата е същата... мислят си, че колкото повече се ебът, толкова по-големи ще станат, еми ще ви изненадам - няма да станете по големи, по-умни, красиви, обичани, разбрани, даже може да стане тъкмо обратното. ма ако ще и 5 метра пост да напиша, все едно... глас в пустинята..

WinHater
09-03-2006, 15:34
браво госте ...много точно казано...всички почват именно по тази причина....ама няма как....(колко тъпи келеши има по тоя свят) иначе мноо ясно...аз съм пробвал 1- 2 пъти ама е ужасно...дере ти на гърлото и такива неща...ама на...трай бабо за гъзария :)) така че... не почвайте че кинтите бързо свършват...аз лично не съм чул пушач който да не се оплаква постоянно че няма кинти :smt018 [/quote]

CRaZy_IKT
09-03-2006, 16:41
Ми цигарите са кофти работа и наистина се чудя от къв зор се започва всичко тва.Но най забавни са ми тези които не гълтат дима :lol:

BeBencEto
09-03-2006, 16:54
mnogo sa mi interesni horata,koito pushat...eto sa kaza tuka che klasa bil takuv daksalite davali cigari ...i kakvo!??? tova ne oznachava che i ti trqbva da propushish nali taka...ili se chuvstvash po izostanal ot drugite? az puk ako shte sa v novoto daskalo vsichki do eidn da pushat nqma da propusha ei taka na puk...zashtoto ne iskam nito da se trovq,nito da si harcha parite za cigari...tupo e! mislq che e mnogo po unikalno cqlata ti kompaniq da pushi,a ti ne..ne mislish li...dori veche horata,koito pushat pravqt evalata na neposhuchate i kazvat "samo taka"...a obnostno avtorkata prava si opredeleno,no ne sum suglasna s tova,koeto kaza che pochnesh li vednuj ne mojesh da spresh.....vseki edin moje da spres tiga da ima jelanie :!: :!: i ne na posledno mqsto da bude mnogo uporit....taka che ako iskash silno da spresh cigarite vinagi mojesh da go napravish

09-03-2006, 19:01
Никога не пушете! Знаите ли к'во е да давате 2,60 за цигари на ден!?

ista
09-03-2006, 21:34
абе... остави ги да си трошат главите. ако пък са толкова слабохарактерни и некадърни да не могат да се справят... поне трябва да го знаят.

az_slunceto
09-04-2006, 07:10
za6to puk da sa slaboxarakterni.ba6tami pu6i ot taka da se kaje 12 13 godi6en i da 4ukam na durvo ni6to mu nqma.i e mnogo borben 4ovek,nikoga ne ni e ostavql gladni naprimer. :-D

ista
09-04-2006, 12:48
za6to puk da sa slaboxarakterni.ba6tami pu6i ot taka da se kaje 12 13 godi6en i da 4ukam na durvo ni6to mu nqma.i e mnogo borben 4ovek,nikoga ne ni e ostavql gladni naprimer. :-D

едно е да не оставиш семеството си без храна, съвсем друго е да можеш да се откажеш от пороците си и от навиците си. и да ти кажа честно, смятам, че второто е по-трудно. даже доста по-трудно.

sexY_mackA90
09-05-2006, 09:00
Dam napulno si prafa i men me draznqt mn temi ot sorta na"Kak da gultam" ili dr takifa gluposti...a oshte poe4e me draznqt tea deto kazfat"shte gi zapo4na shte pusha edna godina i posle shte gi spra da pokaja na si4ki kolko e lesno!" awe shtom taka sa si reshili neka...kfo se prai...