PDA

View Full Version : Посланието е ?



Аз,самата аз..
09-03-2006, 17:23
- Dj tiesto Lyrics - in my memory Lyrics

That summer, we talked endlessly
always, about everything,
fusion, nothing new for you
i felt, hey, under and, cool breezes
the heavenly

face me, sitting in my memory,
hold me, i remember
face me, sitting in my memory,
hold me, i remember

and we argue, constantly
disagree, about everything
distance, nothing new for me
i feel uneasy, under this thing
thoughts away
the heavenly

face me, sitting in my memory,
hold me, i remember
face me, sitting in my memory,
hold me, i remember
i remember

and darkness falls in my eyes
and days are far from rosy now
and if i asked for the sky
would you still shelter me
when the sky falls

i remember
i remember

face me, sitting in my memory,
hold me, i remember
face me, hidden in my memory,
hold me, i remember
i remember
sitting in my memory
i remember



Въпроса ми е какво ще помислите че е отношението на момчето към вас ако ми каже че тази песен му напомня за вас?!И ако я пратите вие,какво ще е посланието ви?! [-o<

Аз,самата аз
09-03-2006, 17:24
Aко ВИ каже ,съжалявам за грешката!

09-03-2006, 19:23
moje bi e vluben :roll:

LP_girl_14
09-03-2006, 19:31
Ми че си мисли за теб,че си в главата му...Незнам,но определено не си му безразлична.А отностно посланието-само този който я е изпратил би могъл да каже какъв смисъл или може би спомени и мисли влага в тази песен.аз лично бих я изпратила на специален за мен човек,най-вече заради текста

Fiola
09-03-2006, 20:05
Според мене е яко хлътнал. Но за посланието само той си знае. Ако държиш да знаеш по-добре го питай. Много пъти си чувала сигурно, че музиката е най-добрия начин да изразиш чувствата си. Може би той сам е открил, че етака и ти казва какво изпитва, надявайки се, че и ти ще му отговориш така. Защо и ти не му пратиш някоя песничка, отговаряща на чувствата ти? :wink:

anichkaaa
09-03-2006, 21:01
Za nai-sigurno pitai 4oveka,koito ti q e pratil-samo toi znae istinskoto poslanie.

iiirish
09-03-2006, 21:32
Ми че си мисли за теб,че си в главата му...Незнам,но определено не си му безразлична.А отностно посланието-само този който я е изпратил би могъл да каже какъв смисъл или може би спомени и мисли влага в тази песен.аз лично бих я изпратила на специален за мен човек,най-вече заради текста