PDA

View Full Version : мн тъпа история



guns`n`roses{f}
09-03-2006, 17:37
Minalata godina v 4ata se zapoznah s edno mo4e s koeto se okaza 4e sme sasedi.vidqhme se o6te ot pyrviq mig v koito go vidqh se vlubih v nego :smt007 ....na drugiq den ne pokani u tqh, ve4erta pak izleznahme i toi ivednyj me pregyrna :shock: ....a sled tva me celuna. :shock: ..be6e strahotno :smt007 :smt007 :smt007 ...na dr den pak se vidqhme ama toi se dyrjete mn stranno.az taka i ne mu kazah za 4yvstvata koito izpitvah kym nego...I izmina 1 godina i az ra6ih da mu kaja 4e vse o6te ne moga da spra da msilq za nego...i mu kazah-sno6ti a toi mi kaza 4e me vyzpriemal samo kato mn dobra priqtelka s koqte sme izjiveli qki momenti...no i toi izpitval ne6to kym men no predi 1 godina kogato sme se zapoznali...i imal seriozni namerieniq kym men no az po nikaf na4in ne mu pokazah 4e go haresvam i toi si pomsilil 4e nqma smisyl...i za tva se otdrypnal.I sq mi e mn gadno 6toto mojehme da sme zaedno ako mu bqh pokazala po nqkaf na4in :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 .problena e 4e az po princip kogato haresvam nqkvo mom4e ne sam nastoqtelna i 4akam toi da naprai pyrvata kra4ka i moje bi za tva ne mu kazah..... :smt010 :smt010 :smt010 mn e typo... sno6ti bqh naprao...sysipana :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
:smt010 kaza mi 4e 6te si ostanem nai dobri priqteli i az mn se radvam za tva 6toto tva e nai hubavoto ot cqlata taq istoriq :smt010
P.S. prosto iskah da spodelq s nqkoi kak se 4yvstvam :smt010

SummerJAM
09-03-2006, 17:39
Ами като все чакате момчето да направи първата стъпка...

CrazyWitch
09-03-2006, 17:42
Извода от тая история е : Просто не пускайте теми с въпроса "Дали да му/и споделя че съм влюбен/влюбена в нея/него."

Insomnya
09-03-2006, 17:44
Ами като все чакате момчето да направи първата стъпка...

на същото мнение съм :smt017

alkobalko
09-03-2006, 17:48
Това да ти е за урок за следващия път, действай, когато имаш възможност. А иначе готино е, че сте си останали приятели.

ivan_88
09-03-2006, 19:05
Minalata godina v 4ata se zapoznah s edno mo4e s koeto se okaza 4e sme sasedi.vidqhme se o6te ot pyrviq mig v koito go vidqh se vlubih v nego :smt007 ....na drugiq den ne pokani u tqh, ve4erta pak izleznahme i toi ivednyj me pregyrna :shock: ....a sled tva me celuna. :shock: ..be6e strahotno :smt007 :smt007 :smt007 ...na dr den pak se vidqhme ama toi se dyrjete mn stranno.az taka i ne mu kazah za 4yvstvata koito izpitvah kym nego...I izmina 1 godina i az ra6ih da mu kaja 4e vse o6te ne moga da spra da msilq za nego...i mu kazah-sno6ti a toi mi kaza 4e me vyzpriemal samo kato mn dobra priqtelka s koqte sme izjiveli qki momenti...no i toi izpitval ne6to kym men no predi 1 godina kogato sme se zapoznali...i imal seriozni namerieniq kym men no az po nikaf na4in ne mu pokazah 4e go haresvam i toi si pomsilil 4e nqma smisyl...i za tva se otdrypnal.I sq mi e mn gadno 6toto mojehme da sme zaedno ako mu bqh pokazala po nqkaf na4in :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 .problena e 4e az po princip kogato haresvam nqkvo mom4e ne sam nastoqtelna i 4akam toi da naprai pyrvata kra4ka i moje bi za tva ne mu kazah..... :smt010 :smt010 :smt010 mn e typo... sno6ti bqh naprao...sysipana :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
:smt010 kaza mi 4e 6te si ostanem nai dobri priqteli i az mn se radvam za tva 6toto tva e nai hubavoto ot cqlata taq istoriq :smt010
P.S. prosto iskah da spodelq s nqkoi kak se 4yvstvam :smt010
vij Jen4e naistina mn sorry za vas s Blago ama na sveta ima i drygi osven Blago povqrvai mi 6te nameri6 nqkoi po dobyr ot nego i 6te si mn mn mn po 6tastliva :smt006 O:) vse kap trqq da se misli pozitivno :) a ako ima6 nujda da popla4e6 na ne4ie ramo az sam na sre6ta :smt006 :smt006

АТАКАБГ
09-03-2006, 19:10
Ами аз винаги съм се чудил защо момичетата все чакате от нас първата крачка. Колко пъти съм се колебаел дали да предложа на момиче,само защото тя по никакъв начин не ми е показала,че ме харесва... А после разбирам,че ме е харесвала. Щеше да е много по-лесно,ако и вие действайте,а не чакахте "наготово" да ви се предложи и чак тогава да покажете,че харесвате човека,който ви предлага.

Angel_eyes
09-03-2006, 19:21
Ето още едно доказателство,че когато премълчаваш чувствата си никога не печелиш...Според теб може ли той да направи първата крачка след като ти си проявявала един вид безразличие? [-X Да го кажем така...никога не чакай момчето да направи първата крачка,защото може само с чакането да си останеш :wink: Тази случка (колкото и гадно да звучи) ще ти остане за урок да знаеш вече какво НЕ трябва да правиш от сега нататък.А и бтв има и други момчета мила...ще ти мине :smt008 :wink:

luschka
09-03-2006, 19:32
И на мен ми се случвало нещо подобно и ти съчувствам искрено. Просто продължи напред. Ще намериш и други готини момчета и поне ще знаеш да не допускаш същата грешка. И се радвай все пак, че сте си останали приятели с това момче. В крайна сметка знае ли човек какво може да се случи в бъдеще ;-) Успех!

niGGa
09-03-2006, 19:48
Да не те разочаровам още повече, но от любов към много добро приятелство преход няма...Сама си прави изводите...

_Imaginary_girl_
09-04-2006, 01:51
Ами не знам какво да ти кажа...
Тряало е да му покажеш,че го харесваш,но тъй като
и аз съм като теб(не правя първата крачка) не мога
да те обвинявам :roll:
Може би трябва да се опиташ да го спечелиш отново - другия вариант
е да си останете приятели,но ако не искаш само
това,действай :wink:

Mikohito
09-04-2006, 02:45
Това е най-грешка на вас момичетата но и на момчетата е това да чакаме другият да вземе решението и да предприеме първата крачка.Ако всеки чака нещата да се случат от само себе си ще бъдем сами дълго време.Аз съм момче и мога да кажа гледната точка от страна на момчетата.На мен ми се е случвало доста често да изчаквам момичето да ми покаже по някакъв начин че изпитва нещо към мен за да предприема първата крачка и момичето да не покаже с абсолютно нищо че ме харесва.Така тя и аз оставаме сами защото тя непоказва чувствата си а аз защото не съм предприел нищо.Затова действайте бе хора недейте да се криете какво страшно има в това да си покажете чувствата дори и да не изпитва нищо към вас човекът когото харесвате поне ще му бъде приатно да разбере че има някой който го обича.Давайте по смело иначе може цял живот да съжалявате за това което е можело да се случи между вас.

priti_kiti
09-04-2006, 09:33
еми.. следващия път просто няма да допускаш същата грешка..
А за този.. амии ако мислиш,че може да сте само приятели и да забравиш за своите чувства..окей
но ако не можеш те съветвам да се отдръпнеш от него за известно време :-k

Elektra_x
09-04-2006, 11:14
Ами като все чакате момчето да направи първата стъпка...
Момичетата чакат момчетата ... те пък чакат момичета...глупава работа :evil:
Аз за тва не се занимавам с такива глупости.