PDA

View Full Version : ami savetche



09-03-2006, 18:33
zdr. predi 2 sedmici si hvanah gadje obache ima ne6to - che tq e na 20 a az na 16 #-o Mislite li che ima smisal da prodyljime da sme gadjeta. Nqkak si mi e mnogo qko che e s 4 godini po-golqma ot mene i edin vid izlizam s istinska jena ama ot druga strana mi se struva che sam malak za neq vupreki che tq mnogo me obicha. Prosto kato sam s neq se chuvstvam malak i tq na 20 ima po-razlichni interesi. Po zavedeniq po nqkakvi takiva mesta dokato az ne sam toq tip hora a i ne sam golqm... shantava istoria a? :smt017

BeBencEto
09-03-2006, 18:57
sled kato nqmate ednakvi interesi nqma nikakuv smiusl ot vruzkata vi..a i plius tva se chuvstvash nekomfortno,koeto ne e dobre....

cskamoni4ka
09-03-2006, 18:57
Според мен е по-добре да се разделите и да изчакаш поне 2год. и тогава ако пак имате чувства един към друг...

BeBcHeTo
09-03-2006, 18:58
Podobre e da se razdelite

avtora na temata
09-03-2006, 19:29
a nqma li nqkakav nachin da sam s neq zashtoto naistina q obicham a i tq mene.Ne mislq che moga da se razdelq s neq zaradi tova.Po-dobre mi daite nqkakuv suvet kak da ne ni e chak takova i da mojeme da se otpuskame edin pred drug(pone az)Tq e mnogo dobra i sa i kazvali che trqbva da izliza s po-golemi ot men no vupreki tova tq mi e kazvala kolko mnogo me obicha i t.n. che bi napravila vsihko za men a i az bih napravil vsichko za neq.Ne iskam da q gubq vsichko s neq e perfektno(za seksa nqmam dumi prosto veliko e! 8-[ ) Prosto trqbva da namerq nachin da prechupq tazi vuzrastova "pregrada" no kak? :smt012

`Death`Whore`
09-03-2006, 19:31
Деца, деца...защо да се разделят? Може да има пречки след време, но ако следва съветите ви, момчето ще изгуби една може би невероятна любов.

Момче, ако разликата във възрастта ви стане сериозна пречка, тогава се замисли да се разделите.

LP_girl_14
09-03-2006, 19:47
Ако тя нямаше чувства към теб,нямаше да тръгне с теб!Когато е решила да сте заедно тя със сигурност е забелязала разликата във годините,но явно това не й пречи за да е със теб.И не слушайте приказките на другите!Хората винаги ще говорят и говорят и не може да се съобразявате със всички.Щом и двамата се обичате,не се разделяйте!

Angel_eyes
09-03-2006, 19:50
Абе щом искат да са си заедно и се обичат и възрастта не им пречи кои сме ние,че ще им казваме да се разделят или не...Миличък това ти си го реши,ако я обичаш наистина повярвай няма защо да я оставяш.Вярно е,тя е по-голяма,по-зряла има по-различни интереси,но тези неща се преодоляват.Вземи пък ти порасни тогава (не го приемай като обида).Това е то и няма смисъл да се разделяте :wink:

gery_to
09-03-2006, 22:44
4 godini..........i kakvo ot tova?da ne ti puka,preodolei godinite i razlikata v interesite vi,prosto se otpusni!

The Interceptor
09-03-2006, 22:50
на 17 съм ходех с 20 годишна и мога да кажа че разликата нямаше абсолютно никакво значение. Опитай.

09-03-2006, 23:43
hora mersi mnogo nujdaeh se takiva mnenie da mi vduhnat kuraj i nadejda.shte napravq vsichko vazmojno da zapazq vruzkata ni. blagodarq mnogo na vsichki !

niki000
09-04-2006, 00:14
Ако мислиш че нямаш мн шанс се разделете по рано защото посли става мнооого трудно :roll: .Ако ли пък не обичаите се и и следвай примера (ама не прекалявай)УСПЕХ :wink:

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 00:38
Shtom se obichate si se drujte zaedno :) a tova za vuzrastta hmm.....tupa rabota ako obichash daden chovek i toi teb kakvo znachenie ima vuzrastta?! :)

DeziRe
09-04-2006, 01:16
Az i moeto gaje sushto imame golqma vuzrastova razlika daje po golqma ot vashata no ne mislq 4e tova e pre4ka
OSven tova e izklu4itelno glupavo da se razdelite samo zaradi tazi razlika
Purvo vie ste oste v zarodisha na vashata vruzka i e normalno da ne ste tolkova otpusnati
NO sled vreme a moje i sega prosto si pogovori s neq smqtam 4e tq kato e po golqma ot teb e po suobrazitelna i t.n. i vse si mislq 4e shte te razbere i shte ti pomogne po nqkakuv na4in
prosto pogovori s neq i i kaji kak se 4uvstvash ako tq naistina te obi4a i ima nqkakvi 4uvstva kum teb shte uvaji mnenieto ti i shte se pogriji dokolkoto moje da si po spokoen kogato si s neq ..
uspeh :wink:

alkobalko
09-04-2006, 08:02
За любовта няма възраст. Но все пак ти сам казваш, че нямате общи интереси, няма какво да ви свързва. Щом ти самият си задаваш въпроса, дали има смисъл значи нещо не ърви. И според мен е по-добре да се разделите.

Elektra_x
09-04-2006, 08:40
zdr. predi 2 sedmici si hvanah gadje obache ima ne6to - che tq e na 20 a az na 16 #-o Mislite li che ima smisal da prodyljime da sme gadjeta. Nqkak si mi e mnogo qko che e s 4 godini po-golqma ot mene i edin vid izlizam s istinska jena ama ot druga strana mi se struva che sam malak za neq vupreki che tq mnogo me obicha. Prosto kato sam s neq se chuvstvam malak i tq na 20 ima po-razlichni interesi. Po zavedeniq po nqkakvi takiva mesta dokato az ne sam toq tip hora a i ne sam golqm... shantava istoria a? :smt017
Замисли се над въпроса дали наистина искаш да си с нея.Ако и ти изпитваш някви чувства и тя ти харесва останете заедно.Но ако нямате общи интереси и се чувстваш някак странно от разликата в годините(както казваш ти) мисля че няма смисъл да поддържате връзката си... :-k