PDA

View Full Version : Не спирам да мисля за НЕЯ



09-03-2006, 19:48
Първо да се представя-аз съм едно мн отчаяно момиче от Добрич, което има нужда да поговори с някои за своята изкривена сексуална ориентация ... е реших да пиша във форума на teenproblem.net, защото тук мога да получа съвет от хора на моята възраст. В края на юни бяхме на зелено. Първата вечер останах сама с едно момиче, което мразех до тази нощ. Когато тя заспа аз останах будна и я гледах как спи като невинно и сладичко бебенце. Тогава рзбрах че е било грешка да я мразя, защото всъшност от този момент че чак до сега тя притежава сърцето ми. Чудя се дали да и кажа всичко, но ме е страх, защото може да ме нарани. Моля ако има някои, който е преживявал такова нещо и НЕ ИСКА да ми даде съвет във форума да ми пише на les_bi_14@abv.bg, а другите - моля ви помогнете ми да надделее разума над чувствата ми. Давайте ми съвете без значение дали мислите, че ще ми помогнат, защото от всички планове които измисля аз ще скроя един - най-добрият. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!


ПП: Моля хора, които им е смешен моя проблем и смятат да ме убиждат, да не пишат в тази тема, защото така няма да ми помогнат, а нали това е целта на този форум-да си помагаме!!!

BeBcHeTo
09-03-2006, 20:00
Ebati izvratenite deca......kaji i podobre priznai i 4e si lizbiikka

09-03-2006, 20:17
Qvno 6te se naloji da vi pomolq otnovo - molq davaite mi syveti, za6toto ot obidite vi nai-mnogo o6te poe4e da mi stane kofti i da zagubq vsqkakva nadejda :(

`Death`Whore`
09-03-2006, 20:20
Ebati izvratenite deca......kaji i podobre priznai i 4e si lizbiikka
Не се обаждай!


Сложно е...зависи от отношенията ви. Можеш да И признаеш само ако ти е много добра приятелка, защото иначе може да ти се присмее или да те заклейми като "гнусна лесбийка".

niGGa
09-03-2006, 20:29
Ebati izvratenite deca......kaji i podobre priznai i 4e si lizbiikka
Ебати тесногръдото дете.Всеки има право на избор!
Само ако сте много близки, тогава можеш да й признаеш.Ако сте просто познати от 1 месец...Ще ти се изсмее и ще те оплюе...

09-03-2006, 20:31
emi neznam kak 6te reagira za6toto ne sme mn blizki no mislq 4e e dobyr 4ovek, makar 4e edna na6a ob6te priqtelki mi kaza 4e tq ne e dobyr 4ovek i t.n., no ne i vqrvam

Angel_eyes
09-03-2006, 20:32
Такаммм...да започна с това,че неможеш да избягаш от чувствата си,били те към момиче или към момче.Тая работа с обидите спрям о нея е глупава.А относно по темата...на теб самата ще ти олекне ако и признаеш как се чувстваш...Това "помогнете ми да надделее разума над чувствата" е възможно,но не и правилно.Ако наистина си влюбена в това момиче и имаш такава ориентация в живота си колкото и да го криеш вътре в себе си то някой ден ще изпъкне и по-добре сега,отколкото късно когато ще съжаляваш.Признай и тя или ще те отблъсне или ще те приеме...Искаш съвети от връстници,доколкото разбирам си на 14...и аз съм на толкова ииии това е което аз ти препоръчвам...признай и пък каквото ще да става :wink:

09-03-2006, 21:00
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СИ ПРИЗНАВАЙ !!!!!!!!! Най - добре не си го признавай пред нея ... няма да ти олекне че си и го казала , защото момичето няма да знае как да реагира и ще каже че си лесбийка и ще останеш неразбрана. Най добре е според мене , ако наистина я харесваш станете си приятелки (да не забравяме че си момиче) и просто момичетата са по лигави (гушкат се , приятелски целувки) и т.н .. И просто може да и бъдеш приятелка , а пък тея чувства след време ще утихнат. А и си още малка и е нормално да изпитваш влечение към собствения си пол така ти ще намериш ориентацията си.

09-03-2006, 21:05
ami zapo4ni razgovor s neq pitai q kakvo misli za vzaimnootnosheniqta na dve momi4eta po toq na4in,dali q e prevli4alo nqkoe momi4e i dali e iskala da probva ,zashtoto vse pak pove4eto ot momi4etata sa iskali da probvat s drugo momi4e.ako tq ti dade nqkakav polojitelen otgovor koito ti bi iskala da 4uish i spodeli 4uvstvata si no ako otreigira losho na temata po dobre nedei da i spodelqsh zashtoto naistina moje da te narani.tova e moqt savet.Uspeh!

09-03-2006, 21:54
MERSI MN NA VSI4KI. Ve4e q pokanih da izlezem i daje i kazah 4e iskam da i kaja ne6to ... taka 4e pyrvata kra4ka e napravena :} STISKAITE PALCI!!! 6te pi6a kvo stava za tezi, koito im e stanalo interesno. Molq vi prodyljavaite sys syvetite si ... Znaite - te nikoga nqma da sa dostaty4ni :}

iiirish
09-03-2006, 22:48
не ми е ясно как така ще й кажеш :-s не вярвам тя да прояви разбиране по въпроса. най-много да помисли, че се шегуваш, а след като я убедиш, че си напълно сериозна... ми най-вероятно ще те помисли за луда!

но всеки има право на избор! затова както решиш! стискаме палци ;)