PDA

View Full Version : pak vuprosa za smetkata?????



.........
09-03-2006, 20:14
na4i skoro ima6e takava tema za smetkata no iskam da vi pitam to4no za moq konkreten slu4ai.priqtelqt mi vinagi iska kato sme na kafe toi da pla6ta smetkata i az se 4uvstvam neudobno no sled mn sporove mu davam da plati poneje mn nastoqva.ve4e 5 meseca sme zaedno i vinagi mu predlagam da si platq moita smetka a toi otkazva.spored vas da produlja li da predlagam pone da si q platq vupreki 4e toi otkazva ili ve4e da spra da predlagam da si q pla6tam....toi sus sigurnost nqma da me ostavi da q platq oba4e da ne me pomisli za nahalna ili az nz ako ne predloja....

`Death`Whore`
09-03-2006, 20:15
Ако има финанси - работи или му дават повече джобни, го оставяй да плати, щом настоява. Няма да те помисли за нахална, ако не предложиш да си платиш, защото той настоява всеки път.,

09-03-2006, 20:42
Направо го зарязвай тоя нещастник щом се прави на паралия като ти плаща количката в кафенето. Такива тарикати не са стока.

Lost_Kiss
09-03-2006, 20:46
Malko tapa tema ...
ama...6tom tolkos nastoqva da ti pla6ta smetkata -neka..Se nqkoga i ti 6te my se izalji6 .......NAli??

gery_to
09-03-2006, 21:58
Като настоява толкова остави го той да плаща!Няма защо да се чувстваш нахална или там квото се сетиш след като всеки път му предлагаш да платиш а той не иска!и моя е същата работа но свикнах вече

christina_aguilera
09-03-2006, 22:03
Ne vijdam neshto losho v tova i edva li shte te pomisli za nahalna,prosto iska da e kavaler ili neshto takova.No pyk moje i da go pravi,za da moje sled vreme da mu se izdyljish.Prosto zavisi ot socialnoto mu polojenie i ako ima vazmojnost,ostavi go pyk toi da ti plashta :mrgreen: :::

DeziRe
09-04-2006, 01:46
Stava prekaleno dosadno ako hodite mn vreme sa mom4eta i to vinagi iska da plashta
purvona4alno moje i da go ostavish da napravi dobro vpe4atlenie no...
sled tova e tupo spored men
trqbva da se plashta poravno.. v kraina smetka da ne ti e roditel 4e da te izdurja :)

Mikohito
09-04-2006, 03:05
Няма нищо лошо в това че предлагаш да платиш своята част от сметката но момчето се съмнявам да ти позволи да платиш.Независимо от колко време ходите с момчето то няма да ти позволи да плащаш своята сметка защото държи на теб и донякъде той е горд с това че е с теб и че може да си позволи да те изведе в някое заведение.Аз когато излизам с някое момиче ако държа на него никога непозволявам да плаща сметката си в кафето независимо дали ми е гадже или ми е просто добра приятелка.

alkobalko
09-04-2006, 07:04
Явно колкото и да предлагаш, той няма да ти позволи да платиш сметката. Щом толкова настоява остави го. Ти пък моежш да се реваншираш като купуваш други неща през останалото време, когато сте заедно.

cskamoni4ka
09-04-2006, 07:09
Аз не виждам нищо лошо в това да ти плаща сметката.

playful_baby
09-04-2006, 07:11
щом толкова настоява-остави го!аз лично много се кефя на такива момчета! :mrgreen:

CutiE
09-04-2006, 07:46
Дават ли ти - взимай,гонят ли те - бягай :wink:

Lorraine
09-04-2006, 10:35
6tom nastoqva go ostavi da q pla6ta,ni6to lo6o ne vijdam v tova :wink:

Just Me
09-04-2006, 10:48
1во не мога да разбера защо е общо прието момчетата да плащат сметки, да изпращат до вкъщи и т.н. ... :D на мен лично моята приятелка ми плаща сметките, не че нямам пари, просто и доставя удоволствие, не знам защо, колкото до изпращането - редуваме се - ту аз ту тя и така :D

Chiana
09-04-2006, 11:23
Ем кефи се, бе! Кой ти ги дава... на аванта си пиеш кафенцето. Аз какво да кажа, като от 1 година все аз плащам сметките на приятеля ми, защото техните не му дават пари, ебаси! Пък ти се оплакваш, че той те черпил... Оставяш го да плати и няма да ти пука изобщо. ](*,)

doky
09-04-2006, 11:38
Дам и после следва:Аз те черпя всеки път,а ти не щеш да ми пуснеш.Кара те да се чувстваш длъжница,за мен тва не е начина да покажеш,че си кавалер или че обичаш някого :smt018

CrazyWitch
09-04-2006, 12:05
Дам и после следва:Аз те черпя всеки път,а ти не щеш да ми пуснеш.Кара те да се чувстваш длъжница,за мен тва не е начина да покажеш,че си кавалер или че обичаш някого :smt018

Какви глупости се пишат тук? Ем от де знаеш, че не водят нормален полов живот? Какво лошо има в това той та иска да плати сметките. Ако става дума до ден днешен и аз имам спорове с приятеля ми зареди това. За мен това са хора на които им е втълпено, че е срамно момиче да му плати сметката в кафенето например, а той да не даде стотинка. Според мен възприемат така нещата. Ем .. Ние се оплакваме от това, ама много ли ще ни е приятно на нас момичетата да излизаме с някое момче което всеки път най-много което може да направи е да си плати своята сметка. Ооо чудо. Познавам такова момче. НИКОГА няма да плати сметката наприятелката си. Напротив, ще гледа тя да плати неговата :) Просто според мен е важно да има равенство. Лошото е, че ти още не си го постигнала. Но пак казвам на дали целта му е да се чувстваш длъжница!

In4iTu_
09-04-2006, 12:14
Няма да помисли, че си нахална...Оставяй го да плаща сметката, в това няма нищо лошо :wink:

Kar4eto
09-04-2006, 12:17
Ами остави го да плаща - няма нищо лошо ама от време на време може и да предлагаш да си плашташ сметката,та да си по-спокойна ,че няма да те мисли за нахална и др. подобни от този сорт ;)

doky
09-04-2006, 12:41
А изобщо интересувате ли се какво е финансовото му положение на момчето,с което сте,или щом предложи да плати значи трябва да приемете веднага без да се интересувате от нищо.Ебати долната постъпка,не можете ли да разберете,че на никое момче не му е приятно да плаща на някого друг сметката,правят го защото така е приете,но всъщност не им е приятно бъдете сигурни

Angel_Girl
09-04-2006, 18:06
Явно колкото и да предлагаш, той няма да ти позволи да платиш сметката. Щом толкова настоява остави го. Ти пък моежш да се реваншираш като купуваш други неща през останалото време, когато сте заедно.

InHell
09-04-2006, 22:07
Честно казано, няма значение кой плаща сметката. Щом настоява - да плаща. С моето момиче не сме се карали един или два пъти за това. Рядко ходим на кафе, по-често излизаме да хапнем.....ама с нея на глава не се излиза....и всеки си плаща сметката. Последния път обаче успях да я излъжа :P

yo-ma-nigga
09-04-2006, 22:57
abe momcheto est she plashta!

let_me_go
09-04-2006, 23:12
Явно колкото и да предлагаш, той няма да ти позволи да платиш сметката. Щом толкова настоява остави го. Ти пък моежш да се реваншираш като купуваш други неща през останалото време, когато сте заедно.

Напълно съм съгласна ...
Мен също не ме оставят да си плащам сметката ... не ми харесва , но в крайна сметка от инатлъка и на двама ни , става така , че парите , които аз оставям на масата остават за сервитьора , тъй като приятеля ми за нищо на света не ги прибира . Е , научих се да си ги държа в джобчето и да ги давам за други неща , които отново ще са за двама ни ... или пък да ги оставям в колата му без той да научава :) Но все пак има и момичета , които прекаляват с тази привилегия момчето до тях да плаща - мен лично ме дразнят такива . Едно е да стоиш и нищо да не казваш , докато той вади парите и ги дава на обслужващия персонал , друго е да кажеш примерно "Нека аз платя този път ,нищо страшно няма да се случи " като покажеш , че въпреки всичко имаш желание да го направиш ...

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:14
be to tei i tei momcheto she plashta daite pone da si napraim nqkvi gazarski smetki 100tina lv :-D

let_me_go
09-04-2006, 23:17
хахаха :D
да , така е - май бързо ще се откажат някои от плащане на сметката следващия път . Аз често съм се базикала с момчето , с което ходя , че ще му излезе солено ако реша да се напивам , защото не пия друг алкохол освен уиски ... а като седнем с компания ... поне 200гр не ми мърдат :D

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:19
xaxa kolejka.az sam na tekili...e i te izlizat soleni.. v bukvalniq smisal sushto :o :D

let_me_go
09-04-2006, 23:22
хахаха :)
важното е всичко да е на 6 , независимо колко солено излиза в крайна сметка :D

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:25
haha mi tochno vajno e da si na 6....xaxa az piq tochno po 6 tekili vinagi..proai toto 6/49 ko ocelish 6-cata she cherpish :lol:

let_me_go
09-04-2006, 23:27
хахаха :D е какво да се прави в крайна сметка - ще се черпи

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:29
gadjeto mi beshe na mnenie : basi kak moje momicheta da piqt te ne sa za tva sazdadeni.az vikam e za kvo sa ? toi vika " em za da zadovolqvat nujdite na piqnite si gadjeta' mnoo tapo mnenie spored men

Krem4eto
09-07-2006, 17:35
na4i skoro ima6e takava tema za smetkata no iskam da vi pitam to4no za moq konkreten slu4ai.priqtelqt mi vinagi iska kato sme na kafe toi da pla6ta smetkata i az se 4uvstvam neudobno no sled mn sporove mu davam da plati poneje mn nastoqva.ve4e 5 meseca sme zaedno i vinagi mu predlagam da si platq moita smetka a toi otkazva.spored vas da produlja li da predlagam pone da si q platq vupreki 4e toi otkazva ili ve4e da spra da predlagam da si q pla6tam....toi sus sigurnost nqma da me ostavi da q platq oba4e da ne me pomisli za nahalna ili az nz ako ne predloja....

Нека ти я плаща явно така се чувства повече момче...

DuDuHka
09-07-2006, 17:57
Не пречи и моя е така даже вече спрях да му казвам.. може би трябва да почна пак де да знам толкова време сме заедно.. хм да както и да е! А пък ти.. ами не се притеснявай щом иска нека плаща.. важното е той да е доволен и да се чувства добре! Пък той като е добре и ти ще си добре и всичко ще е наред :wink:

PLAMENKO
09-07-2006, 18:25
ами аз като излизам понякога с най-добрата ми приятелка един път тя ме черпи после .. аз и такам... нея нищу лошо :mrgreen: [-X

jadna_za_lubov
09-07-2006, 20:12
Нека уе мацка кво ти пука?!Нека кат има да дава :) може вместо да си плащаш сметката да му купиш нещо от което има нужда :smt102 или просто нещо което да му остане вечен спомен :)

koalka
09-07-2006, 20:17
Ако разполага с пари и настоява да плаща няма нужда да се тормозиш.Няма да си нахална. :wink:

Marvellous_Baby
09-07-2006, 21:31
Shtom tolkova nastoqva,pomoli go da se reduvate -edin put toi da pla6ta,edin put ti.No ako ne se suglasi,kakvo puk,neka ti pla6ta! =D> Zna4i e 6tedro mom4eto,a ti nqma da si nahalna,6tom toi nastoqva vseki put da opravq smetkata ;-)

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:08
Ми и аз съм свикнал да плащам винаги или поне почти винаги сметката. Дори настоявам аз да я платя,когато момичето предложи тя да си плати нейната. Да кажем,че в това отношение си падам малко джентълмен и предпочитам аз да я платя. Все пак ако много настоява и и е неудобно я оставям тя да си я плати.

macka123
09-08-2006, 16:03
ми според мен трябва да го накараш поне веднъж ти да я платиш
или аз обикновено тъй като ми е неудобно пускам пари в някой джоп и чак вкъщи 4разбира че съм си я платила