PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Забърках се в любовен тригълник!



Rose
09-03-2006, 21:45
Значи... имам един голям проблем... гаджето ми е на път да ме зареже заради брат си. Да се изразя по-правилно... с приятеля ми много се харесваме. Само, че всеки път когато ходим у тях брат му ме гледаше много изпитателно и странно. Накрая ми скочи (не в тоя смисъл на думата) с израза: "Харесвам те страшно много, брат ми не те заслужава." Аз паднах като разбрах. Казах му, че съм трогната от внезапния му изблик на чувства, но все пак аз обичам брат му, а не него. После гаджето ми се усети (а пък той е страшно ревнив) и ми каза, че ще ме зареже ако не спра да се задявам с брат му. А аз изобщо не го харесвам дявол го взел, как да му го обесня? Брат му пък от своя страна почти всеки ден кисне пред входа ми и ме гледа като идиот. Какво да правя? :cry: :cry: :cry: Не искам приятеля ми да скъса с мен заради идиотщините на брат си! :cry:

priti_kiti
09-03-2006, 21:49
мии спри да ходиш у тях :mrgreen: хах
не бе,обясни му че не харесваш брат му и че няя поводи за ревност..
като не ти повярва,докажи му :lol: [намиг] [намиг]

iiirish
09-03-2006, 21:52
както и да го увърташ най-добрия вариант е да говориш с приятеля си. бъди упорита и се опитай по всякакъв начин да го убедиш, че брат му те преследва, не ти него! ревнив или не, щом те обича няма начин да не те разбере и подкрепи ;)

gery_to
09-03-2006, 22:05
Гледай да убедиш гаджето си че не харесваш брат му и че не е така както си мисли!кажи му за това което ти е казал брат му!след това би трябвало да разбере че не ти си падаш по него а той по тебе!

cS_LaMeRkA
09-03-2006, 22:40
Еми :roll: т'ва е малко кофти... обесни му, че не харесваш брат му и че не искаш и не изпитваш нищо към брат му... :roll: Кажи му, че него искаш а брат му само те задява ТОЙ не ти него... а и не му давай никви надежди на брат му или пък поводи да те закача ако верно държиш на него, запцуйго оня и готово бе? :-s Къв ти е проблема, нали не го харесваш пък гледай като ходиш у тех да не оставяш на саме с брат му... да не почне пак да :smt007 ... :? защото той пак ще те ревнува и мисли глупости, докажи му че не го искаш брат му а него... ](*,)

Mike-Jones
09-04-2006, 12:24
:) xax drugiaa brat me kefi :)

In4iTu_
09-04-2006, 12:33
Мен, ако питаш - излез от любовния триъгълник. Той ти няма доверие, наистина не те заслужава. А и този факт : "и ми каза, че ще ме зареже ако не спра да се задявам с брат му" ....просто нямам думи, на мен ми звучи като заплаха... :roll:

Lorraine
09-04-2006, 13:04
ами обясни му как стоят нещата,дано разбере...

tedy1_baby
09-04-2006, 14:15
ами хващаш гаджето си за ръка и отивате заедно при брат му и изяснявате полужението.какво сложно има.

alkobalko
09-04-2006, 14:22
Поговори с него и му обясни как стоят нещата. Кажи му, че обичаш него и не искаш да имаш нищо общо с брат му. Кажи му, че той, а не ти има чувства. А за да спреш ревността му, повече не ходи в тях. Избягвай срещите с брат му и готово.

SweetBunny
09-04-2006, 14:24
Е щом с приказки не можш да го убедиш, действай :-D
Отиди при гаджето, когато и брат му е там и кажи, че искаш и с двамата да говориш!
И при присъствието на приятелят ти кажи на оня идиот, че не можеш да го понасяш, че само ти досажда, че обичаш гаджето cи и не искаш да се забъркваш с никой друг.
Ще му стане гадно, ама като не разбира от дума... :roll:

Nadelina
09-04-2006, 14:24
Edinstveniq izhod e da govorite trimata.. i da se razberete .. Istinata da izleze na qve!

P.S. Az simpatiziram na brata na priatelq ti.. Toq e ebasi picha.. hahaha

CrazyWitch
09-04-2006, 14:29
Уговори среща и на двамата... изчакай ги и накарай брата на приятеля ти да разбере, кой кого и колко! Обясни на приятеля си пред брат му как седът нещата. После поговори и с брата пред приятеля ти и го накарай да си признае.

BeBcHeTo
09-04-2006, 14:54
Nai-dobre pogovori s priqtelq si.......

LP_girl_14
09-04-2006, 15:13
Има разлика между това да е ревнив и това да ти няма доверие! КОгато ревнуваш някого не искаш да го загубиш,а в твоя случай той е напът да се раздели с теб и според мен причината е че не вярва в теб или може би не е достатъчно уверен в това,което изпитваш към него.ПОговори с него,кажи му как се чувстваш и се опитай да му обясниш за пореден път как стоят нещата!Ако това не свърши работа събирате се тримата и разрешавате проблема!И ако въпреки разговорите,гаджето ти продължава да настоява че си се сваляла на брат му,най-добре се разделете,защото връзка в която липсва доверие и се насаждат съмнения е обречена на провал!Така че или разчиствате тези съмнение или позволявате да ви разрушат взаимотношенията :!: