PDA

View Full Version : На моята любов



sex_i_2maslinki
09-04-2006, 14:23
Една потръпваща ръка се протегна и го погали нежно, с учудване осъзнах, че е моята. Не го направих нарочно, просто толкова много го желая, сама не мога да се спра...Галих лицето му,косата му, тялото му, протисках се в него все едно живея за последно. Исках да умра усещайки меката му топлина. Почувствах как желанието в мен добива криле и излита, целунах го и в мига в който го направих осъзнах грешката си. с тази малка целувка почувствах безнадежността на полойението, в което се намирам... Тя беше доказателството за чувствата ми представено пред самата мен. Осъзнах, че за първи път мога и искам да кажа "обичам те", а толкова се страхувам. Осъзнах че любовта която изпитвам никога няма да бъде споделена. Затвърдих чувствата си. Седя и се понасям на крилете на спомените, само те ще ми останат. Желанието което изпитвах към този човек не може да бъде свързано с никое друго. Докосвах нежно кожата му, целувах го страстно. А после когато излях страстта си и оставих вулкана на мечтите ми да изригне почувствах просто една невероятна нежност, несравнима с нищо друго... цветна и истинска различна от сивотата на нереалният свят заобикалящ ме. Той седеше и ме прегръщаше а аз се сгуших в него като изплашено дете в майка си. Усещах със сърцето си странната топлина която излъчваше. Вложих цялата си душа в тези единствени ласки, които получух, които знаех че са последни за мен. Изтрупвах от вътре всеки път когато ме докоснеше. Обичах го и винаги ще го обичам. Претворих цялата си същност в това кратко време, което знаех че ще бъде единственото, последното прекарано с него.Нежността, толкова нетипична за мен, преливаше на всякаде, чак усезаемо усещаща се.
Любовта на живота ми взе всичко от мен дори най-скритите и таени пърченца нежност изтръгнати от дълбините на тръпнещото ми сърце.
Питам се как успя да ми подари толкова много нежвност и любов, без да иска да е с мен, без да ме обича, знаейки че това няма да се повтори? Сега знам - него го няма, никога повече няма да бъде мой, и ми остава само споменът за едно кристално цвете пазено в моята душа.


Харесва ли ви? търпя всякакви критики... това е посветено на голямата ми любов... за жялост той никога няма да разбере какво изпитвам

thE`reASoN
09-04-2006, 14:43
WoW,ima6 talant ,a i teksta mi haresa o6te pove4e,za6toto naskoro i az prejivqh podobno ne6to,ne se otkazvai i kogato ti se pi6e pi6i,moje da publikuva6 ne6to =D>

databglubi
09-04-2006, 14:59
Тук има много наранени души . Много ми харесва. БРАВО =D>

sex_i_2maslinki
09-04-2006, 15:06
ako ima nqkakva stilisti4na gre6ka, prekaleno povtarqne na dumi... abe sqkva nerednost ako nqkoi zabeleji pls da mi kaje
mersi za hubavite dumi:)

MauMyHkaTa
09-04-2006, 15:09
Невероятно! Бих го сравнила с някое произведение на известен автор-то е от онези, които веднага щом прочетеш началото, вниманието ти е вече приковано и бързаш...четеш дума след дума и изречение след изречение - искаш с един замах да прочетеш всичко и да изпиташ удоволствие от самото съдържание и то... написано с такъв талант!!! Много е красиво, поздравявам те!

olive_oil
09-04-2006, 15:16
страхотно е!

MauMyHkaTa
09-04-2006, 15:17
Текстът има малки правописни и пунктуационни грешки, които е хубаво да се поправят ако е предназначен за публикация на по-официално място, но иначе не е фатално! Единствената ми забележка е следната:
цветна и истинска различна от сивотата на нереалният свят заобикалящ ме.
да придобие следния вид :arrow:
цветна и истинска различна от сивотата на нереалният заобикалящ ме свят. Просто ми звучи по-добре.

kiskata
09-04-2006, 15:23
straxotno e!!!!!!prosto nqmam dumi =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/

Josefinne
09-04-2006, 18:44
Знаете ли какво.... Чета какво написало момичето, чета ви и коментарите... И си мисля, че вече няма да си пускам работите тук за коментар.
Авторката, ти на колко си години? Като начало - по този текст, по изказа ти като цяло, има още какво да се работи. И то има доста работа. Ще ти кажа да избягваш тия сложни изречения и деепричастия (усещаща се, знаейки). Изказът ти е ужасно тежък!
За самия текст - съжалявам, че ще трябва да го кажа, но не ми харесва. Първо - няма никакъв сюжет. Темата е адски предъвквана. Вярно е, че в днешно време няма тема, която да не е сдъвкана милион пъти, но поне о-п-и-т-а-й да го кажеш по малко по-нов начин.
В едно изречение подлогът в началото ти е ръката а в края си ти самата. Объркващо е! Като цяло е много объркано и неясно, мисълта ти е сложна, много добре те разбирам, но трябва да я преработиш докато добие приличен и логически завършек.
Обърни внимание на пунктуационните и правописни , както и технически грешки.
Моят съвет - ако ти харесва да пишеш - продължавай, писането е нещо прекрасно. Но можеш да хванеш да почетеш малко разкази, някое романче. Това разказче не е сполучлив опит, поне по мое мнение, но с времето всеки човек се усъвършенства, стига да е достатъчно упорит да го желае достатъчно дълго ;)

sex_i_2maslinki
09-05-2006, 00:34
Josefinne zdrasti:) mersi za kritikata az tova se nadqvah da polu4a, za6toto iskam da se usavyr6enstvam, tova za punktoaciqta i gre6kite i t.n. go priemam, ne go pravq ot neznanie a ot nevnimanie:)
otnosno roman4etata i razkazite, povqrvai dosta 4eta, 4eta razli4ni knigi obry6tam vnimanie na stila, na izraznite sredstva, na na4ina na podrejdane na izre4eniqta... ta ot tam vsi4koto idva tfa obyrkvane i si izgradih sobstven stil (naistina obyrkan) no prosto taka mi haresva razbira6 li? ne iskam vinagi da ima logika. poprincip pi6a za sebe si kogato prejivqvam ne6to tejko, a naposledyk mi se slu4va. Ne pi6a za da go publikuvam nikade , prosto tova mi haresa i iskah da 4uq kyde ne e nared za6toto iskam da se usavyr6enstvam razbira6 li me? Prosto mi haresva da e obyrkano, prosto taka mi se struva po nejno neznam - vypros na stil qvno... otnosno drugite ne6ta, tova ne e razkaz a izrazqvane na 4uvstvata s element4eta na razkaz... mersi i ako zabeleji6 o6te nqkoq gre6ka drasni tuka... na 16 sym i ne mislq 4e ne6tata koito pi6a sa tolkova zle kolkoto gi izkara... 6te mi se da pro4eta nqkoe tvoe razkaj4e za da dobiq opit razbira6 li me? pi6i mi na LS za da se razberem:)
na ostanalite edno ogromno MERSI:)