PDA

View Full Version : просто споделяне



bear love
09-04-2006, 13:37
Искам да споделя с вас проблема си. не очаквам подкрепа, съвети или напътствия, а просто някой да прочете това, което ме мъчи :(

Аз съм на 18. от почти година вече ходя с едно момче, което много обичам и той мен също. ще кажете какъв е проблема тогава?! ами много просто - родителите ми. те не го одобряват, и не само, че не го одобряват, но и са категорично против връзката ни - не бил за мен, не ми бил на нивото, заслужавала съм нещо по-добро, бил пропаднал по техните думи и т.н. и т.н. Опитвала съм се милион пъти да им докажа обратното, че той е свестен, че държи на мен и ме обича, но... дори се опитват да ме убедят, че той ми изневерява! по абсурдно нещо от това не бях чувала!

и така опитвала съм се да ги убедя, да променя мнението им... но за съжаление нищо! и най-лошото е, че дори не смея да им кажа, че връзката ни е повече от сериозна

Nadelina
09-04-2006, 13:43
Mnogo gadno.. I moite roditeli predi si misleha che mogat da reshavat vmesto mene i postoqnno me komandvaha.. Tozi ne e za tebe.. Onzi ne e.. Sega veche me ostaviga sama da precenqvam.. i v nastoqshtia moment razbraha che momcheto koeto haresvam si zaslujava.. Prosto trqbva da si otforqt syrceto i da go opoznaqt.. Znam che e mnogo trudno da nabiesh toq piron v glavata na vashite no rano ili kysno shte uspeesh.. Az uspqh! Uspeh i na tebe!

EQUITIS
09-04-2006, 13:45
Щом казваш че си говорила много пъти с тях и си им казвала че момчето те обича и че е свестен а те не искат да го приемат просто незнам какво да те посъветвам.Направи още един опит ако искаш може и приятелят ти да говори с тях и да им обясни всичко между вас щом не искат да те разберат теб.

databglubi
09-04-2006, 13:49
Познавам много хора с подобен на твоя проблем и те като теб се чудят как да постъпят. Най-лошото е, че никой не може да ти даде добър съвет . Остава ти само да се надяваш, че родителите ти ще се убедят в това , което ти отдавна знаеш за твоя приятел.

iiirish
09-04-2006, 13:50
Познавам много хора с подобен на твоя проблем и те като теб се чудят как да постъпят. Най-лошото е, че никой не може да ти даде добър съвет . Остава ти само да се надяваш, че родителите ти ще се убедят в това , което ти отдавна знаеш за твоя приятел.

BeBcHeTo
09-04-2006, 14:51
Познавам много хора с подобен на твоя проблем и те като теб се чудят как да постъпят. Най-лошото е, че никой не може да ти даде добър съвет . Остава ти само да се надяваш, че родителите ти ще се убедят в това , което ти отдавна знаеш за твоя приятел.

alkobalko
09-04-2006, 19:12
Запознай ги, остави ги насаме да си поговорят. Обясни им колко сериозна е връзката ви и това, че държиш много на него. Кажи им, че ако те обичат ще приемат решението ти.

Th3WildAng3l
09-04-2006, 19:28
След като си на 18 и си пълнолетна се предполага че си достатъчно зряла сама да взимаш решенията си и родителите ти трябва да имат доверие на твоята преценка. Мисля че щом до сега не си успяла да ги убедиш че момчето си заслужава няма да успееш каквото и да правиш. Те сами трябва да се убедят в това. Можеш единствено да им кажеш, че щом той те прави щастлива и го обичаш.. значи не е чак толкова лош и все има нещо хубаво в него и ако те не искат да го приемат .. техен проблем.. само да не ти вгорчават живота с техните разбирания и паранои. това че са родители не им дава право да ти казват какво да чувстваш и кого да обичаш.

Axxxel
09-04-2006, 20:09
Квото и да правите родителите си остават родители...Дори и да се запознаят с въпросното момче нищо няма да се промени...Но с упорство...ще свикнат...би куул и просто им кажи, че ще си с него докато ти решиш...нямат правото да ти отнемат тинейджърските години ;-) С теб сме

malka_kukla
09-04-2006, 20:14
mnogo jalko i gadno kogato roditelite ni ne ni razbirat.a moje bi te sa pravi? [-( ne vinagi,no kak da razberat 4e nie sme vlubeni,osven ako vremeto ne im go pokaje.ne se ot4aivai mila,moje bi roditelite ti iskat ne6to naistina po dobro za tebe,a moje bi prosto ti si sre6tnala 4oveka na jivotata ti i te ne go razbirat.dai im malko vreme,puk i da ne e malko,kolkoto trqbva.uspeh!!!

asinka
09-04-2006, 20:17
Opitai se pak da pogovorish s roditelite si. Kaji im 4e toi veche e zel vajna 4ast ot jivota ti. Bydi po- nastoqtelna.Roditelite ti te obichat i iskat nai-dobroto za tebe.Razberi gi, no tochnu tova ne e nachina..... :| :|

WILD__BOY
09-04-2006, 20:19
Нещо май не могат да приемат мисълта, че ще се откъснеш от тях и ще поемеш по своя път.

iiirish
09-04-2006, 20:21
Нещо май не могат да приемат мисълта, че ще се откъснеш от тях и ще поемеш по своя път.

мисля, че това е мнооооого правилно! родителите трудно свикват, че децата им вече порастват и че в един момент няма да имат нужда от тях, че ще имат друг живот, посветен на други хора - на друг човек!

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:46
emmi da gadno e ama te sa ti roditeli iskat samo dobro za teb no te poneje te obichat istinski...ili pone bi sledvalo da e taka koeto znachi che she trqa se primirqt s toq fakt .

let_me_go
09-05-2006, 10:06
Родителите са си родители . Да , те искат най-доброто за децата си , но не винаги са прави . Ще ти дам прост пример ... Имам кака , която вече е на 23 и от 3 години е с едно момче ... Никога майка й не го е удобрявала , никога ... И като цяло никой не го харесваше - все пак бяхме свидетели на какви ли не сцени , който в крайна сметка не мога да отрека , че са били породени от любов . Двамата с приятеля си се караха редовно ... и то в повечето случаи заради родителите си . Накрая тя се озова между чука и наковалнята ... Майка й кажи речи я беше накарала да избира , което е много много лошо ... Трудно е за един родител да гледа как детето му се тормози , но пък не трябва и да се намесват винаги , защото по този начин след време , детето му може да се обърне и да каже "Виждате ли - ако преди не ме бяхте карали да избирам , сега нищо нямаше да стои по този начин и щях да бъда щастлив" ... Не знам ... Та както казах , кака ми беше в същото положение . Накрая майка и се примири ... нямаше какво друго да направи... Сега живеят в Исландия . Живее с този , който в началото никой не искаше да приеме .и е много,много щастлива ..
По-добре седни и поговори с родителите си ... Ако ти е писано да се париш - няма как , никой не би могъл да го предотврати ... Но нека след време да не става така , че да съдиш тях ... Успех ! Трябва да бъдеш наистина много силна , защото тук става дума за твоето щастие ... и твоя живот !

luda`flirtajika
09-05-2006, 10:43
te ne mogat da ti zabranqt da obichash