PDA

View Full Version : Закачка към {P}MoniKa{P}



PLAMENKO
09-04-2006, 14:08
Това бяха 58 години (1948) , а още колко ще чакате да влезете в Шампионска Лига :?: :roll:

SaYoNaRa
09-04-2006, 14:10
Хах и по точно:

Спечелихте 30 титли - още колко шанса ще похабите да влезете в Шампионската Лига

XePouH
09-04-2006, 14:40
Това бяха 58 години (1948) , а още колко ще чакате да влезете в Шампионска Лига :?: :roll:
хахахахахахаха :lol: :-D :D :smt005 :smt040 :smt043 :smt044 :smt042

miloto_girl_4e
09-04-2006, 14:41
Това бяха 58 години (1948) , а още колко ще чакате да влезете в Шампионска Лига :?: :roll:



ахахах, Евалата :!: :!: :!: :!: :wink:

adi_crazy
09-04-2006, 16:00
Вашите 30 титли са само статистика, нашето име е ЛЕГЕНДА И СЛАВА

Mo6no
09-04-2006, 16:09
Вашето, нашето....много сте ми смешни като ги дранкате тези глупости. Нито единият, нито другият има някаква вина за това, което пестига отборът му. Всеки може да си избера печелишия отбор и после да вика "моят е велик, вашият е тъп" и да си мисли аз съм велик, той е тъп.

teenkopele
09-04-2006, 16:16
Това бяха 58 години (1948) , а още колко ще чакате да влезете в Шампионска Лига :?: :roll:

Много добре измислено, браво! :wink:

Mo6no
09-04-2006, 16:30
Това бяха 115 години. Колко още ще чакате да влезете отново в Шампионска Лига :?: :roll:

PR0
09-04-2006, 18:48
Ti mai naistina ne znae6 kolko si sme6en a?Ne 4e ne6to no, mai nikoi ot nas nqma da dojivee da vidi cska v Shampionskata liga

мечтател
09-04-2006, 20:00
Това бяха 115 години. Колко още ще чакате да влезете отново в Шампионска Лига :?: :roll:
да пресметна... ъъъ... едно наум..... ъъъъ. пресметнах! още година и пак сме там

Mo6no
09-04-2006, 20:18
Това бяха 115 години. Колко още ще чакате да влезете отново в Шампионска Лига :?: :roll:
да пресметна... ъъъ... едно наум..... ъъъъ. пресметнах! още година и пак сме там
Явно не можеш да смяташ. :lol:

мечтател
09-04-2006, 20:21
Това бяха 115 години. Колко още ще чакате да влезете отново в Шампионска Лига :?: :roll:
да пресметна... ъъъ... едно наум..... ъъъъ. пресметнах! още година и пак сме там
Явно не можеш да смяташ. :lol:
що, ти как ги сметна?

Mo6no
09-04-2006, 20:26
По формулата:
колко тъпи са футболистите * колко са сакати + колко яки футболисти има съперниковият отбор * к`ъв е гаден съдията = Левски отпада

Много проста и лесна формула. :lol:

мечтател
09-04-2006, 20:29
По формулата:
колко тъпи са футболистите * колко са сакати + колко яки футболисти има съперниковият отбор * к`ъв е гаден съдията = Левски отпада

Много проста и лесна формула. :lol:

абе хубава формула, ама имаш лека грешка. ЦСКА си го написал Левски.

Mo6no
09-04-2006, 20:37
Аз уча в МГ, така че не ме учи и не ми обяснявай какво съм сбъркал във формулата. :wink:

мечтател
09-04-2006, 20:39
Аз уча в МГ, така че не ме учи и не ми обяснявай какво съм сбъркал във формулата. :wink:
ами аз в кво мислиш че уча? в СПТУ ли?

Mo6no
09-04-2006, 20:41
Окей. Айде да е се заяждаме.

мечтател
09-04-2006, 20:43
Окей. Айде да е се заяждаме.
що? тъкмо сме почнали да земем да осерем темата

cskamoni4ka
09-04-2006, 20:46
ХаХа :-D Евала...! :lol: Ам нека да говорим след мачовете,да вида как ще се представите в ШЛ...а иначе за мен е по-важно любимия ми отбор да се представи добре в собствената си страна,а не да прави равен с Вихрен,пък да иска да играе срещу Челси и Барса...или не съм права?! ;-)

cskamoni4ka
09-04-2006, 20:48
Да допълна,че паднахте и от Славия :wink:

мечтател
09-04-2006, 20:53
ХаХа :-D Евала...! :lol: Ам нека да говорим след мачовете,да вида как ще се представите в ШЛ...а иначе за мен е по-важно любимия ми отбор да се представи добре в собствената си страна,а не да прави равен с Вихрен,пък да иска да играе срещу Челси и Барса...или не съм права?! ;-)

еми ти затова си за ЦСКА. ако икаш евроуспехи от ЦСКА ще си седиш с пръст в уста. пък и да си го кажем направо - по-добре загуба от Барса отколкото от Бешикташ


Да допълна,че паднахте и от Славия
само че в контрола. това няма значение. ама ние като печелим в Европа на вас само това ви остава - да се радвате на провали в контроли...

GLeZoRanA
09-04-2006, 21:49
:-& Мухахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахаха ;)

PR0
09-05-2006, 12:34
Аз уча в МГ, така че не ме учи и не ми обяснявай какво съм сбъркал във формулата. :wink:
I kvo i se misli6 za ne6to povheche ot drugite kato uchi6 v MG?!I bez da ucha v MG razbiram ot futbol i sam siguren 4e Levski dogodina pak sa v
Shampionskata liga

ht_7j
09-05-2006, 15:09
Vse si mislq, che trqbva da si koncentrirash energiqta na drugo mqsto. Zapazi q za machovete. Levski shte ima nujda ot mnogo kysmet i pokrepa. Ne se habi po razni forumi. Kato istinski fen otidi na trenirovka s drugi fenove i nadyhaite futbolistite..Ne se pravi na ostroumen tuk. OMG...Nali sylzite v ochite vi ne mogat da se kupqt...Napomnete im go tova.

GossipGirl89
09-05-2006, 18:34
Това бяха 58 години (1948) , а още колко ще чакате да влезете в Шампионска Лига :?: :roll:

:smt005 :smt005 :smt005 Евала! :smt005 :smt005 :smt005

PLAMENKO
09-05-2006, 18:44
Предпочитам да Х със вихрен и отстраняване на киево .. отколкото да биеме некви български смешни отбори и некакви анонимници ХАЙДУК КУЛА да ни прават за смях пред цял свят и да излагате БЪЛГАРИЯ!

Ziezi
09-05-2006, 19:42
Е,такива можем да си редим шест дена...Примерно:
Тва бяха 92 години нали?А колко тряа да чакате за да отстраните Олимпия Любляна..И тн.

PLAMENKO
09-05-2006, 20:21
Е,такива можем да си редим шест дена...Примерно:
Тва бяха 92 години нали?А колко тряа да чакате за да отстраните Олимпия Любляна..И тн.

ами да дойдат 100% няма да чакаме дълго некаде до 30мин резултата сиг ше е 5:0

Ziezi
09-05-2006, 20:54
Е,такива можем да си редим шест дена...Примерно:
Тва бяха 92 години нали?А колко тряа да чакате за да отстраните Олимпия Любляна..И тн.

ами да дойдат 100% няма да чакаме дълго некаде до 30мин резултата сиг ше е 5:0
Еми добре,аз пък съм сигурен,че другата година ще влезнем в ШЛ...Тва прай 59 години,докато вие сте чакали 92..Пак сте преебани..

ПП:Хайде стига с тези тъпи теми...

adi_crazy
09-05-2006, 20:57
ами да дойдат 100% няма да чакаме дълго некаде до 30мин резултата сиг ше е 5:0
мани ги бе бате нека се пукат от яд...
след 1 седмица отново ще са там където им е мястото- 2 метра под земята ;)

WILD__BOY
09-05-2006, 22:58
Вие луди ли сте бе! Забравете за български футбол бе

мечтател
09-05-2006, 22:59
Е,такива можем да си редим шест дена...Примерно:
Тва бяха 92 години нали?А колко тряа да чакате за да отстраните Олимпия Любляна..И тн.

ами да дойдат 100% няма да чакаме дълго некаде до 30мин резултата сиг ше е 5:0
Еми добре,аз пък съм сигурен,че другата година ще влезнем в ШЛ...Тва прай 59 години,докато вие сте чакали 92..Пак сте преебани..

ПП:Хайде стига с тези тъпи теми...

между другото за ШЛ не сме чакали 90 години. турнирът е основан пред 55 година. така че - чакали сме 51 години. пък вие 92 години може и да чакате. ако още ви има тогава

мечтател
09-05-2006, 23:07
Турнира е основан като Купа на Европейските Шампиони и ЦСКА е стигал доста напред в него...

така, че... как да ви го кажа... или нали сте умни сами ще се сетите..

как беше оная книга... "преди да се родя"

мечтател
09-05-2006, 23:21
е нали за история си говорим...
изведнъж се оказва, че ЦСКА е играл в този турнир и вашето огромно постижение- влизане в групите е някак си...
постижение само за сините фенове...
не бих казал. все пак от много много години нямаме отбор, достигнал тази фаза. по-точно при този формат - никога. вероятно друго щеше да говориш, ако в група А беше ЦСКА

Twista
09-06-2006, 09:26
Турнира е основан като Купа на Европейските Шампиони и ЦСКА е стигал доста напред в него...

така, че... как да ви го кажа... или нали сте умни сами ще се сетите..
Но в този турнир е участвал по един отбор от държава, което го прави малко или много по-лесен от сега.

Mo6no
09-06-2006, 10:30
Сегашният формат на ШЛ е страшно неправилен и е направен с цел облагаделстване на по-богатите отбори. Трябва да направят да има само по максимум 2 отбора и то само на най-добрите 5 страни. Само че това ми се струва невъзможно.

мечтател
09-06-2006, 11:45
Сегашният формат на ШЛ е страшно неправилен и е направен с цел облагаделстване на по-богатите отбори. Трябва да направят да има само по максимум 2 отбора и то само на най-добрите 5 страни. Само че това ми се струва невъзможно.

затова класирането на наш отбор много по-трудно, следователно постижението на Левски - по-голямо. но пък замисли се - ако са само шампионите... значи шампионът на Андора да кажем да влиза, а далеч по-силни отбори - не. самоят замисъл за клубен и национален коефициент не е лош, но все пак силите трябва да са поставени по-наравно, а не от една държава да влизат 4 отбора директно в групите...

Mo6no
09-06-2006, 11:52
Ами то да кажем, че има квалификации за абсолютно всички отбори като няма такова нещо като поставени отбори, отбори влизощи директно или в по-късен квалификационен кръг.

Постижението на Левски не е толкова голямо тъй като другият отбор никога не е влизал в щампионската лига, а и май не е и играл изобщо в Европа. Сега на Левски ще му стане по-лесно, тъй като от ШЛ ще получи пари, които ако вложи може би почти всяка година ще влиза. Точно там е проблемът почва се един омагьосан кръг богатите отбори все повече забогатяват, бедните имат все по-малки шансове да се клрасират.

мечтател
09-06-2006, 22:18
работата не е само до парите. един отбор не може да се прави само с пари. пример - челси. влагат милиони, а нямат постижение в ШЛ. парите ги печелят ДОБРИТЕ отбори.

пък квалификациите е хубаво да ги има. защото от тях пък по-малките отбори могата да припечелят нещо, а и да си качат коефициента. ако всички отбори започват наравно няма да е по-добре. представи си отбор от ранга на Интер Братислава да играе с Интер Милано. от това по-слабия отбор няма да спечели. или пък още в квалификациите да се срещнат Челси-Барселона, едните ще отпаднат естествено. но в друга среща играят Публикум-Хайдук Кула. и единият се класира. и какво ни очаква тогава? посредствени отбори, отишли напред без да го заслужават и силни отпаднали. от това ще загуби футбола. но при този формат един по-малък отбор може да играе при големите, като естествено преди това си го заслужи с идра. както беше Артмедия, както е Левски, както е Копенхаген и както не е Беверен примерно.

Mo6no
09-06-2006, 22:51
Напротив. Аз искам така както го обясних, защото ми писна да гледам идни и същи отбори, фаворитите са едни и същи и са от едни и същи страни. Да искам Челси и Барсеилона да се срещнат. Така ще запомна това нещо, така ще ми е интересно. Искам да гледам отбори от различни страни. Имено заради тази система отборите всяка година са едни и същи. Имено заради тази система напоследък гледам ШЛ много рядко. Другата Схемата не е честна, защото Чеси и Барселона ще са винаги силни и няма да има интрига. Сега интригата е между 5-6 отобра. Най-голямото постижение на отобрите от другите страни е влизане в групите. Не искам да е така, искам примелно да видя Славия Прага на полуфинал. Колко време отобр от източна Европа не е достигал престижно място? Това се случва заради тази измислена схема. Какви са силните отпаднали? Киево не са силен отбор. Единственият отбор, за който се сеща е Аякс, но да си видял Реал Мадрид, Барселона или пък Милад да са отпадали в квалификациите? Не нали.

мечтател
09-06-2006, 23:03
е, изненадите винаги са добре дошли. но пък е хубаво да се гледат силни отбори, а не посредсвени тиймчета. това би помогнало на интригата, но не и на качеството на играта.

Mo6no
09-07-2006, 08:23
е, изненадите винаги са добре дошли. но пък е хубаво да се гледат силни отбори, а не посредсвени тиймчета. това би помогнало на интригата, но не и на качеството на играта.
Е да, но тези тобори са посредствени именно заради тази схема, ако беше тази схема може би нямаше да са посредствени.

мечтател
09-07-2006, 08:49
аз сега няма да тръгна да защитавам формата. и за мен той не е много правилен. шампионите трябва да са там. и аз искам към Нотингам или Звезда да се присъедини Левски, Локо, ЦСКА дори. но искам да гледам и отбори, които да заслужават да са шампиони на Европа. а в момента, да си признаем, това не са ЦСКА Левски или Локо. и все пак промени би трябвало да се направят. ама кой ни пита нас? този формат носи пари на УЕФА, така че нямаме какво да направим... дано поне тези пари, както твърдят, да отиват за развитието на млади футболисти там, където има нужда от пари

Mo6no
09-07-2006, 09:11
мечтател - тези тобори ако са достойни ще преминат квалификацийте ще спечелят пак титлата на Европа. Това, което искам аз е всички отобри да имат равен старт и да има по 1 максимум 2 обора (за най-добрите страни). Замисли се. Така и вътрешните първенства ще станат много по-интересни, защото ще има интрига кой да влезе в Шампионската лига. А сега интригата е за 4 място и как да издрапаш 3 място, че да няма квалификаций и да се класираш директно.

мечтателя
09-07-2006, 10:01
мечтател - тези тобори ако са достойни ще преминат квалификацийте ще спечелят пак титлата на Европа. Това, което искам аз е всички отобри да имат равен старт и да има по 1 максимум 2 обора (за най-добрите страни). Замисли се. Така и вътрешните първенства ще станат много по-интересни, защото ще има интрига кой да влезе в Шампионската лига. А сега интригата е за 4 място и как да издрапаш 3 място, че да няма квалификаций и да се класираш директно.

с малко отбори няма да е интересно. пък и нали ти казах, че малките отбори не печелят от това да срещнат Барселона в първия си мач и да запишат 2 загуби с по 5 гола. от това не печели никой. затова е добре да има отбори, които се включват по-късно. а мен ако питаш в големите първенства, където имат право на няколко участника интрига си има.

BloodyMoon
09-07-2006, 19:43
LOCK !!!

мечтател
09-07-2006, 20:09
ха...
има 22 мнения и вече ще казва какво да се ЛОК..

на мен пък ми е интересно...
ей, сифте за тая тема съм съгласен с тебе

мечтател
09-07-2006, 20:29
да си продължим дискусията...

новият формат на ШЛ е някак си твърде печалбарски- всичко е само кинти и вече я няма тръпката... ето и Световното беше ебати скучното... натам върви футбола с всичките тези пари...


преди 10-ина години искаха да се прави и СУпер лига на Европа, където да играят определени клубове и да станат още по-богати...

еми това не е хубаво. съгласен съм, но си мисля, че не всичко е лошо. идеята примерно за послютевеност, клубен коефициент и така нататък. но наистина би било добре да има по 2 отбора от държава, които да си оспорват отличието в схема, подобна на сегашната

09-07-2006, 20:42
[color=blue]Левски е Номер 1!!![/colour]

nick0190
09-07-2006, 20:57
Trqbva vsi4ki da se radvame kogato bylgarski otbor vleze v 6ampionskata liga,za6toto ne se znae koga tova 6te stane pak,no da ne zabravqme,4e na4aloto e vinagi trudno.AZ sym za Levski no za razlika ot nekoi "umnici" sym za Bylgariq predi vsi4ko i me radvat uspehite na bylgarskite otbori!Taq godina Levski dogodina moje CSKA i taka.Vajnoto e da se razviva futbolyt ni.

NiKOLAN
09-08-2006, 00:58
ех какви сме докачливи :lol: :lol:

09-08-2006, 08:18
абсолютна глупост...

за българите- има национален отбор... аз съм фен на ЦСКА и такъв ще бъда винаги.. не ме интересува Левски като играе в евротурнирите, защото не е моят отбор и НИКОГА няма да викам за тях... просто ми е безразлично...

и не мога да го разбера този национален комплекс за малоценност на българския фен- ама нали е наш отбор...
феновете на Барса викат ли за Реал в ШЛ??
феновете на Партизан за Звезда???

нито Левски е Реал, нито ЦСКА - Барселона. нито ние сме Испания. победите на нашите отбори, българските, вдигат клубния коефициент, с което помагат и на вечните си съперници. пък и замисли се - когато играе някой от тези отбори в чуждите медии пише Левски(България) и ЦСКА(България). те защитават националното име, макар и само на футбол. и отново ти казвам - нито Левски, нито ЦСКА са Реал или Ливърпул. но каквото и да казваш аз винаги ще съм за българските отбори в Евротурнирите. защото просто така ми харесва.

мечтател
09-08-2006, 08:19
абсолютна глупост...

за българите- има национален отбор... аз съм фен на ЦСКА и такъв ще бъда винаги.. не ме интересува Левски като играе в евротурнирите, защото не е моят отбор и НИКОГА няма да викам за тях... просто ми е безразлично...

и не мога да го разбера този национален комплекс за малоценност на българския фен- ама нали е наш отбор...
феновете на Барса викат ли за Реал в ШЛ??
феновете на Партизан за Звезда???

нито Левски е Реал, нито ЦСКА - Барселона. нито ние сме Испания. победите на нашите отбори, българските, вдигат клубния коефициент, с което помагат и на вечните си съперници. пък и замисли се - когато играе някой от тези отбори в чуждите медии пише Левски(България) и ЦСКА(България). те защитават националното име, макар и само на футбол. и отново ти казвам - нито Левски, нито ЦСКА са Реал или Ливърпул. но каквото и да казваш аз винаги ще съм за българските отбори в Евротурнирите. защото просто така ми харесва.
тва бях аз.

RedChil
09-08-2006, 09:03
На 22 новмври съм в София,най-после в България дойде любимия ми чуждестранен отбор...
БДУ:Виждал съм Ноу Камп на живо и съм влизал в фен-магазина,който всъщност е част от стадиона...иии завиждам на българските фенове,които ще са на мача в Испания...

мечтател
09-08-2006, 12:12
когато играе БЪЛГАРСКИ с чужд отбор аз съм за БЪЛГАРСКИЯ отбор, защитаващ БЪЛГАРСКО име и вдигащ АЦИОНАЛНИЯ коефициент и така нататък. преди фен на левски, преди всичко аз съм българин. иначе - не подкрепям друг отбор освен Левски. но защо да не се радвам когато БЪЛГАРСКИ отбор печели? освен това за мен любовта към Левски не означава отношение към ЦСКА. в първенството е добре да се дънят, за да е напред Левски. а в Европа е добре да печелят, понеже са БЪЛГАРИ

АТАКАБГ
09-08-2006, 12:43
Това е билета на Левски за Шампионската Лига.
Вие колко години още ще трябва да чакате за такъв? :mrgreen:

http://img122.imageshack.us/img122/645/unikalniqtbiletzacllevskivschelseaak0.jpg

мечтател
09-08-2006, 12:55
клубни... и какво от това? нима и те не са български?

мечтател
09-08-2006, 13:31
ти няма да ме убедиш, не очаквам и аз да успея. няма и да опитвам. аз казах каквото имах. това, което ме кара да подкепям българските отбори. едва ли мога да кажа повече. но на мен и това ми стига за да ги подкрепям. преди всичко клубни, но в края на краищата български

HeCu®
09-08-2006, 19:23
Вие луди ли сте бе! Забравете за български футбол бе