PDA

View Full Version : Vupros za KECOVE ;]



shan7ava7a_
09-04-2006, 14:25
Taka zna4i mn si haresah edni kecove v nqkuv site,ama v moq maluk grad izob6to nqma takuv model i molq ako nqkoi e vijdal v nqkuv sk8-shop to4no teq kecki da pi6e v temata,da kaje v koi grad i kude se namira magazina,sumnqvam se 4e nqkoi 6e e vijdal su6tite...emi pi6ete aide

http://store.freestyleshop.com/etshwogal86b1.html

XePouH
09-04-2006, 14:32
аз лично не съм виждал такива но можеш да си ги поръчаш от някой сайт

shan7ava7a_
09-04-2006, 14:35
amii i az taka si mislq ako nikoi ne e vijdal v bg 6e si poru4am ot site,amaa moje da ima nqkuv problem s pra6taneto na pari s pristiganeto,moje da ne mi stavat ni6to 4e nomera otgvoarq,stavat falove #-o

skate_warrior
09-04-2006, 14:37
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)

shan7ava7a_
09-04-2006, 15:25
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)

mn 10x..ima gi,oba4e ti probval li si taka da si zema6 ne6to ili nqkoi fr,dai poe4e info...

skate_warrior
09-04-2006, 15:36
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)

mn 10x..ima gi,oba4e ti probval li si taka da si zema6 ne6to ili nqkoi fr,dai poe4e info...еми един приятел си купи скейт.Баща му има кредитни карти и с тях го е купил.. Каза , че няма никакви проблеми с тях много е доволен.. мисля че когато 3 дни след поръчката му ги донесоха :-k Абе не вярвам да те изментят ако тва се чудиш :)

WILD__BOY
09-04-2006, 20:02
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)
Недей да бъдеш така сигурен. Има по морето (Варна и Бургас) много неща които ги няма в София.

skate_warrior
09-04-2006, 20:05
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)
Недей да бъдеш така сигурен. Има по морето (Варна и Бургас) много неща които ги няма в София.Е по принцип е така, но говоря специално за кецовете Etnies.

WILD__BOY
09-04-2006, 20:08
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)
Недей да бъдеш така сигурен. Има по морето (Варна и Бургас) много неща които ги няма в София.Е по принцип е така, но говоря специално за кецовете Etnies.

Не съм навътре със скейт аксесоарите ама най-доброто за българия си е да си поръчаш от вън. Но за обувки не го препоръчвам - просто трябва да се мерят.

shan7ava7a
09-04-2006, 20:08
pf murzi me da se regna ;)..ami t1i 6e e nqma da me izmentqt spored men,men ne me pritesnqva tova ami da ne vzeme primerno modela da e leko oburkan ili da ne mi stanat,a az sq hodih do varna v dva sk8-shop-a i ni6to ne mi haresa :(..a puk 4ovek na moreto ima6e edin magazin uj po-sporten ama mn zlee,ne6to po-dobro ne vqrvam da ima !!!!!!!...i az sym na mnenieto na skate_warrior 4e ako nqma v sf nqma kude da ima [-X

skate_warrior
09-04-2006, 20:23
ми ако ги няма в София ги няма никъде в България според мен ;) Иначе от този сайт - skateamerica.com можеш да си поръчваш директно от американските фирми с кредитна карта по банков път :) Там би трябвало да има и твоя модел кецове ;)
Недей да бъдеш така сигурен. Има по морето (Варна и Бургас) много неща които ги няма в София.Е по принцип е така, но говоря специално за кецовете Etnies.

Не съм навътре със скейт аксесоарите ама най-доброто за българия си е да си поръчаш от вън. Но за обувки не го препоръчвам - просто трябва да се мерят.В магазините като Board Shop , BAS , Insomnia , Sabotage внасят обувките от самите фирми :) Кофтито е само, че ги продават на същите цени каквито са на вън. За тях да си вземат едни кецове Globe или Etnies, е все едно ние да си купуваме Mania.