PDA

View Full Version : Kvo mislite za u4enicite koito pravqt ru6vet za da vleznat..



amigo
09-04-2006, 18:04
Kvo mislite za takiva koito ne znaqt ni6to a vlizat kadeto zasluzavat drugi?A obratnoto dali mozete da mi kazete kolko iskat za da vleze6 4rez pari v elitno daskalo?Znam 4e tva ne vi interesuva ma imam golemo jelanie da se premesta pri brat mi v edno daskalo .Tam imam super mnoo priqteli daze i gadje.No ve4e 2 godina probvam i ne staa.Blagodarq predvaritelno za vsi4ko kvoto 6e mi kazete!U4ili6teto e 7mo!I mislq da napraa darenie!

cecko_boy
09-04-2006, 18:31
mi za da vlezesh ti trqbvat minimum 400 leva

09-04-2006, 18:40
v ntbg ako naprai6 darenie za daskaloto 1000 lv vliza6 ako ne otiva6 da kopa6 kartofi :)

come_clear
09-04-2006, 19:06
в 10-ти клас едно момиче дойде в нашия клас (аз уча в 9 ФЕГ) и каза че е писала некви молби до министерството и там са я питали по какви причини иска да се премести в това училище и тя е казала че просто е по близко до тях и й е по-удобно и те са я преместили. всичко идвало от министерството и вече наща директорка я накара да държи приравнителни,а момичето беше много зле по френски просто нищо не знаеше почти ама пак я приеха. та значи пробвай и така и измисли някаква причина на която няма как да ти откажат преместването.

Ice_Queen
09-04-2006, 19:36
Кой както може... :roll:

cskamoni4ka
09-04-2006, 20:07
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

Amayo
09-04-2006, 20:16
Кой как се уредил.Който нема кинти да си учи. Аз за тва нлезох в частно щото поне си признавам че не ми се учеше. (пак научих повече отколкото в некое дъжавно)

miloto_girl_4e
09-04-2006, 21:26
v ntbg ako naprai6 darenie za daskaloto 1000 lv vliza6 ako ne otiva6 da kopa6 kartofi :)


ох, говорите без да знаете..
уча там и парите не са 1000лв, а около 2000лв, според това какви са ти доходите... :? Бая дере даскалото ми..
Но вече има частен клас и май няма да има парашутисти или поне не толкова..
А това,че взимат местата на тези, които заслужават не е така,защото един клас би трябвало да е от 26 човека, но е от към 31-32(поне при нас),т.е парашутистите не взимат местата на никого,просто ..вкарват над бройката 26 - 5-6 ученика..

iiirish
09-04-2006, 22:46
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011

iiirish
09-04-2006, 22:49
ох, говорите без да знаете..
уча там и парите не са 1000лв, а около 2000лв, според това какви са ти доходите... :? Бая дере даскалото ми..
Но вече има частен клас и май няма да има парашутисти или поне не толкова..
А това,че взимат местата на тези, които заслужават не е така,защото един клас би трябвало да е от 26 човека, но е от към 31-32(поне при нас),т.е парашутистите не взимат местата на никого,просто ..вкарват над бройката 26 - 5-6 ученика..

при вас може да е така, но при други не! уча в икономическа гимназия и повярвай ми - няма паралелка от 7-ми до 12-ти клас в която учениците да са повече от обявеното. а някъде дори броят им е по-малък, но това си зависи от годината в коята са кандидатствали

fake
09-05-2006, 01:02
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011
е, и тях кфо ги боли(говоря за тия с парите)? те са си влязли, боли ги кура, че някой се е трудил много повече от тях...по темата - всеки да се оправя както знае, аз си влязох в гимназия и без да фкарвам кинти, щот можех, ако някой е толкова прост, че не може...да плаща бе, щом има пари

teenkopele
09-05-2006, 08:38
Кой както може... :roll:

...според възможностите си. :wink:

cskamoni4ka
09-05-2006, 08:53
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011
Хаха кога ще се научиш,че хората не ги интересува кой учи и кой не,важното е да лапнат дебела пачка пара.

playful_baby
09-05-2006, 09:08
mi ni6to ne mislq za tqh

red*devil*lady
07-04-2007, 19:40
Здравей,аз имам подобен случай като твоя.Брат ми учи там и познавам много хора.От както се помня искам да уча в това даскало ,нз защо но ме влече страшно много.Та така аз сега завърших 7-ми класи и имах изпити.Цяла година си скъсах дупето от учене ,ходих на два урока по математика и един по бг.Една от моя клас щеше да остане на поправителен по математика ,но госпожата се смили над нея и и остави 4!!На изпитите преписваше от една наша приятелка и изкара по високи оценки от мен.С няколко стотни не ми достига , за да вляза със английска паралелка.Та тя значи иска да влезе там а не си е мръднала пръста цяла година.Не е честно.Много ги мразя тея коит чакат сичко на готово...........стискам ти палци да влезеш щото тфа даскало е страшно :)

07-04-2007, 20:33
v ntbg ako naprai6 darenie za daskaloto 1000 lv vliza6 ako ne otiva6 da kopa6 kartofi :)
az znam 4e e 2000

PR0
07-04-2007, 20:34
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011
хахахах кефиш мислиш ли че някой го интересува кой колко се е трудил и кой колко заслужава да влезне имаш ли пари имаш всичко

07-04-2007, 20:38
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011
az li4no nqmam ni6to protiv 4ovek da si plati ako deteto mu znae a po nqkakva pri4ina ne se e predstavilo dobre na izpitite :)

moon_flower
07-05-2007, 05:26
Те са тъпи,разглезени задничета,дето не си мерят парите,после влизат в гимназията и пак са двоикаджии.Тъпи пубери,които не ценят на мама и тате парата...вместо да си седнат на гъза и да научат нещо,разчитат на париците на татенцето.Тои ще ги оправи...да мръъъъъъъъъъттттт!!! :smt019 :smt013 :smt011 :smt068 :smt067 :smt066 :smt070 :smt071 :smt062 :smt063
П.П:Ами хората,които учат по цяла нощ?????????За тях какво?Идва тъпата лигла,дава парите и влиза и взима мястото на детето,дето се е мъчило толко време.Така са щели да преебат баба ми,обаче е направила скандал тогава и са я пуснали...аман от шибаните богаташчета дето се мислят за важни.И маика ми е с частен бизнес ама не хода с 100 лева на ден да си ги харча е така...като дар от бога.
Абе аз малко се отплеснах,сори ма се ядосах!!!

Kianna
07-05-2007, 09:56
Много навътре приемате нещата,а говорите още за училище.Плащат им на няко и влизат в училище.После плащат пак и в университет влизат.Да,ама не.В университета не е като в училище.Там или си вземаш стабилно изпитите или не.Така,че..и тяхното време идва,за да засвидетелстват простотията си.Споко. :wink:

find_m3
07-05-2007, 10:27
Абе не може така да прдължава.Като платиш веднъж да влезеш в гимназия става навик и виждаш че можеш да минеш метър.После се почват едни "дарения" на даскали,доректори,класни за да ходят да йм оправят оценките.Аз имам един такъв случай в моя клас една дрисла ходи подарява разни неща на учителите и й пишат по-високи оцеки.Не казвам че нищо не знае напротив на някои предмети е факир ама по други е просто гола вода ,а пак има само шестици.Тя и с толко завърши 6.00 при положение ,че само по 1 предмет ме минава а аз имам по-малко.Както каза някой "имаш ли пари имаш всичко" ](*,) .Има и друга страна тоя въпрос.Забелязъла съм че и даскалите са много лесни и самите те правят намеци и се бутат за рушвет.Гледат те на кой майка му и баща му какво бачкат и отиват при детето почват да му дават разни привилегий ,усмивки пускат и то се знае ,че като имаш гръб на даскала можеш да си правиш квот си искаш ,после даскала ходи да йм оправя бъкийте и съответно си получава наградата....абе нямам думи.Заради парите някои хора остават ощетени а други .....и не говоря само за обучение.....

gabrielka@a
07-05-2007, 16:38
Ако имаш пари,защо да не бутнеш?! :lol:

глупости говориш! ами хората дето си блъскат по цели нощи главите над учебниците?! значи трябва в елитно училище да влезе някоя дрисла дето хабер си няма от нищо освен от това как да се гримира, вместо да влезе човек, който действително се е мъчил и е полагал старание да учи?! :smt011
=D> =D> =D>

07-05-2007, 16:44
Д. Дукова е рушветчийка.

blqblq_f
07-05-2007, 19:29
за мен тия с рошветите са абсолютно малоумни празноглавци ...на които би трябвало да им е срам от себе си и от жалкото си съществуване.... :?