PDA

View Full Version : A ottuk natatuk ?



let_me_go
09-04-2006, 18:49
Zdraveite ...
Nova sym vyv foryma i moje bi kato povecheto ot vas bih iskala da spodelq neshto , koeto mi teji i s koeto ne bih mogla da se preborq lesno . Imam ogromna nujda ot mneniq na hora , koito kato stranichni i neutralni lica , biha me posyvetvali kakvo da pravq . Vidqh , che tuk ima podobna tema , za koeto se nadqvam da me izvinite , no mi se iskashe da razkaja kak stoqt tochno neshtata ...
Stava dyma za vryzka ... Hodq s edino momche ot chetiri meseca . Vzaimootnosheniqta ni sa super stranni , ne sym imala takava vryzka i moje bi zatova gledam na neshtata s takava bolka . Otkyde da zapochna ? Pyrvo - vijdam priqtelq si ot dujd na vqtyr . Po cql den raboti i vecherta tvyrdo mi zaqvqva,che nqma da uspee da izleze,za da se vidim,tui kato e mnogo ymoren i otnovo shte trqbva da stava rano ... Vtoro - tova , che vryzkata ni e takava po nikakyv nachin ne go priqtesnqva , za nego e napylno normalno v sedmicata da se vidim dva pyti , zashtoto po tozi nachin ne sme si omruzvali ... koeto e mnogo mnogo glypavo,a ot moq strana shte e naivno da se vryzvam . Treto - moqta uj nai-dobra priqtelka go poznava pone polovin godina predi men , tui kato e priqtelka sus sestra mu ... iiii ottuk idvat problemite . Pri vsqko izlizane na kompaniqta , te dvamata ne spirat da se ligavqt ... Postoqnno se pregryshtat , celyvat , prikazvat , bazikat ... no problema ne e v tova . Po princip ne si padam revniva , ne mislq , che i v sluchaq trqbva da byda , no neshto otvytre postoqnno me chovyrka . Ne izpadam v nqkakvi lydi sxemi , che neshto pomejdu im moje da se sluchi ( tyi kato toi ne e nein tip momche ) - ne , prosto se draznq ot povedenieto i na dvama im . Toi mi e gadje , a tq priqtelka i nito edin ot tqh qvno ne se useshta i zamislq kakvo mi e na men ... A tq e kude kude po-privlekatelno momiche ot men ... samochuvstvieto i e v povechko ... i tova vednaga me podseshta za edna statiq v edno spisanie kydeto bqha nahvyrlqni dosta podrobnosti po temata "Zashto mujete haresvat kuchki" . Tq e i po-obshtitelna , ne che az ne sym ... no opredeleno nqkoi neshta sa v povechko pri neq ... Opredeleno ne moje da se spre na edno mqsto ili da byde s edin myj ... sviknala sym da gledam kak flirtyva i pravi kakvoto si poiska s kogoto si poiska ... no tochno tova ,che go pravi s nepodhodqshtit chovek rano ili kusno shte zapochne d ami se otrazqva mnogo zle . A ne moga da kaja nito an ediniqt , nito na drugiqt "kopche" . Zashto li ? Ami zashtoto ako i kaja na neq , vse shte doide den v koito shte mu kaje na nego che sym i napravila leka zabelejka i sum podchertala , che tova ne mi haresva i toi shte mi napravi izrechenie ... ili pyk shte mu kaja na nego , a toi shte spre za malko i sled vreme shte pochne da go pravi oshte po-staratelno samo i samo zashtoto znae,che tova me drazni . Naistina ne znam kakvo da si mislq ... Edno momiche mi beshe kazalo , che problema opredeleno e v tazi moq "priqtelka" , zashtoto ako tq ne si sedne na chetibukvieto i ne se pozamisli , che si vre nosa tam , kudeto opredeleno ne mu e mqstoto , toi nqma da prestane ... A ako sum mu kajela na nego da prestane,nqmalo da stane ... tui kato tq shte produljava , bez da znae nishto .. a toi tui akto e muj , nqma da saumee da se sdurji ... Tyrpqh do edno polojenie , no naistina ne znam kakvo trqbva da pravq ottuk natatyk ... ne moga i da byda pasivna ... tova moje da me poburka , a v takyv sluchai , kakva trqbva da byda i kak trqbva da postypq ? Mnogo mi e trydno , na momenti izpitvam edno bezsilie , bolka ... che mi se iska da promenq neshto , koeto opredeleno ne e bih mogla da napravq ...
Shte sym priznatelna na tezi , koito biha me posyvetvat kak trqbva da postypq ...

alkobalko
09-04-2006, 19:02
Ако трябва да бъда честна и да ти кажа какво мисля, то ще е:"Тегли им и на двамата по една и си живей живота спокойно". Нито тя ти е толкова добра приятелка, нито пък той държи на теб толкова много.

luda`flirtajika
09-04-2006, 19:03
Тегли им и на двамата по една и си живей живота спокойно". Нито тя ти е толкова добра приятелка, нито пък той държи на теб толкова много.

tochno taka~!!!~C dneshno vreme na horata...trudno mojesh da se doverish

cskamoni4ka
09-04-2006, 19:29
Ако трябва да бъда честна и да ти кажа какво мисля, то ще е:"Тегли им и на двамата по една и си живей живота спокойно". Нито тя ти е толкова добра приятелка, нито пък той държи на теб толкова много.
:!:

sisi_kn
09-04-2006, 19:33
1) ako tq ti be6e priqtelka vaobste nqma6e da postapva taka i 2) ako toi te obi4a 6te ti obarsat vnimanie na teb a nqma da se ligavi s neq kakto kaza!! Spored men toi ne te zaslujava ,a pak mu e dostata4no da se vijadte samo 2 v sedmicata!?! Mne tova ne e lubov spored men

iiirish
09-04-2006, 20:13
дори и да не си ревнива, щом нещо от вътре те човърка, значи има действително основание за това. ти си със тях, ти ги познаваш и сама можеж да прецениш ситуацията! а това, че той не бил нейн тип момче... ами знае ли човек, понякога идва момент в който ни се иска да опитаме нещо различно! така, че не се предоверявай на отношенията между тях. това което правят изглежда чисто и просто като флирт!

от тук нататък решаваш сама, но моят съвет е същият като на Aleandra - зарежи тази история с приятеля си. нито той, нито тя заслужават да им търпиш простотиите. всяка наглост си има граница. ако те не са я усетили още покажи им я ти!

asinka
09-04-2006, 20:14
Vopshte i dvamata gi zareji , kakto izglejda tq ne ti e nikfa priqtelka! A tozi napravooo "4upkata" ..Tfa e na4ina. 8)

mnogomili4kata-sf
09-04-2006, 21:13
дори и да не си ревнива, щом нещо от вътре те човърка, значи има действително основание за това. ти си със тях, ти ги познаваш и сама можеж да прецениш ситуацията! а това, че той не бил нейн тип момче... ами знае ли човек, понякога идва момент в който ни се иска да опитаме нещо различно! така, че не се предоверявай на отношенията между тях. това което правят изглежда чисто и просто като флирт!

Мен на няколко пъти така ме човъркаше и все мислех,че си въобразявам,че всичко е 6 точки,а то накрая разбрах,че женската интуиция рядко греши...за тва,че тя ти е "приятелка" съм напълно съгласна с другите...колко и да се познават и аз имам такива приятели дето се гушкаме и целуваме,ама баш пред техните мацки няма да го направя,камоли пред приятелка

CrazyWitch
09-04-2006, 21:32
Бе и те двамата май са си лика прилика. Я по-добре ги зарязвай. Тая не ти е никаква приятелка. С кое разбра, че ти е приятелка не мога да разбера. За това, че флиртува с всеки влючително както ти казваш "грешния човек"... или с това, че те е страх да и кажеш нещо за да не те изпорти на авера ти. Еби им майката. Случайно да не върти и двете :roll: Ся като се замисля. Но по думите ти .. Няма какво да върти май приятелката ти понеже тя горката си е завъртяна .. и преебана от живота. Ай гледай си кефа, а кефа ще ти дойде и без тях. С по-добри хора!

vladi_addict
09-04-2006, 21:39
мисля, че с първият пост (отговор) темата се изчерпа !

LSD^Lady
09-04-2006, 21:42
I az mislq 4e trqbva da i tegli6 i na dvamata po edna.... ne si zaslujava mili4ka da se qdosva6.... ako tq naistina ti be6e priqtelka nqma6e da pravi taka... a toi qvno e kato pove4eto muj....

let_me_go
09-04-2006, 22:55
mnogo mnogo blagodarq na vsichki vi ...
bezkraino sym vi zadyljena za vseki edin ot redovete , koito ste napisali ...
naistina se nadqvam syvsem skoro da obyrna nova stranica v jivota si . Kolkoto i da mi e trydno , qvno trqbva da go napravq ... zashtoto "Vsqka prikazka si ima svoq krai,no v jivota vseki krai e edno novo nachalo" ... Tepurva mi predstoi da osuznavam mnogo neshta , no blagodarq za podkrepata i posokata kum koqto me nasochvate ...

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:05
nishto na toq svqt ne e vechno.nito vruskata ti s nqkvo momche nito istinskoto priatelstvo s nqkoe momiche.e tujno no fakt.

Mike-Jones
09-04-2006, 23:30
mnogo mnogo blagodarq na vsichki vi ...
bezkraino sym vi zadyljena za vseki edin ot redovete , koito ste napisali ...
naistina se nadqvam syvsem skoro da obyrna nova stranica v jivota si . Kolkoto i da mi e trydno , qvno trqbva da go napravq ... zashtoto "Vsqka prikazka si ima svoq krai,no v jivota vseki krai e edno novo nachalo" ... Tepurva mi predstoi da osuznavam mnogo neshta , no blagodarq za podkrepata i posokata kum koqto me nasochvate ... pone da beshe prikazka sas xubavo krai :) jalko 4e e s losh

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:32
da e basi nqa da moa da spa taq vecher... :oops: :cry:

Mikohito
09-04-2006, 23:38
Поговори с приятелката си няма смисъл да мълчиш щом поведението й те дразни.Кажи и че не ти е приятно тя да флиртува с гаджето ти и я помоли да престане.Обясни и точно как стоят нещата.Ако ти е истинска приятелка ще престане и дори няма да спомене нищо за разговора ви пред гаджето ти.

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:41
sloji q na mqstoto i kat tii istinska fr she i stane tapo shot she znae che tq e krivata ama she ti se izvini kat ne edin shut otzad tq nqa ti zaslujaa priatelstvoto...sq mi svetna chak che takia hora mn sam gi opraqla :idea:

let_me_go
09-05-2006, 00:17
Поговори с приятелката си няма смисъл да мълчиш щом поведението й те дразни.Кажи и че не ти е приятно тя да флиртува с гаджето ти и я помоли да престане.Обясни и точно как стоят нещата.Ако ти е истинска приятелка ще престане и дори няма да спомене нищо за разговора ви пред гаджето ти.

Много ми се иска , но не мога ... Не е човек , който ще ме разбере ... ще й се накриви шаплето и ще направи всичко възможно да ме направи крива , дива и щастлива в очите на останалите . Тя се пише за голяма приятелка , но до едно положение - настъпя ли я става лошо ... точно заради голямото й самочувствие ... може би заради това си и мълча - само защото ще предотвратя много неща ...

yo-ma-nigga
09-05-2006, 07:27
po dobre ostavai ne se zanimavai tq ne zaslujava da nosi prozvishteto PRIATEL!

KrIsEnCeTyYy
09-05-2006, 11:00
Еми,какво да ти кажа.Най-добрата ми приятелка или по-скоро бившата ми най-добра приятелка е същата к***а като тази твоята.Минаха около 2 години преди да разбера що за стока е.Така,че приеми го като съвет от човек,който е изпадал в подобно положение-не си струва да се занимаваш с тях.Тя не ти е приятелка,а той е...Абе кво да си говорим.Зарязваш ги и двамата.Просто не си заслужават

nasty_f
09-05-2006, 11:18
Аз мисля както всички тука-ЗАРЕЖИ ГИ И ДВАМАТА!По-добре въобще не говори с "приятелката ти",а направо започни да я отбягваш и да спреш да излизаш с нея.Ако те пита защо правиш така ти и кажи да си помисли и,ако има акъл ще се сети.А на приятелят си кажи,че искаш да имаш гадже,а не най-добър приятел,защото той май ти е такъв.Кажи му,че ти е писнало да се виждате само 2 пъти в седмицата и така по-скоро го забравяш,от колкото да не ти омръзва.Ще си намериш друг който ще те заслужава найстина,а не като този...Тоя е ебаси ПУТКАТА!Не те заслужава,вярвай ми.. [-X

09-05-2006, 11:21
[quote=Mikohito]Поговори с приятелката си няма смисъл да мълчиш щом поведението й те дразни.Кажи и че не ти е приятно тя да флиртува с гаджето ти и я помоли да престане.Обясни и точно как стоят нещата.Ако ти е истинска приятелка ще престане и дори няма да спомене нищо за разговора ви пред гаджето ти.

Много ми се иска , но не мога ... Не е човек , който ще ме разбере ... ще й се накриви шаплето и ще направи всичко възможно да ме направи крива , дива и щастлива в очите на останалите . Тя се пише за голяма приятелка , но до едно положение - настъпя ли я става лошо ... точно заради голямото й самочувствие ... може би заради това си и мълча - само защото ще предотвратя много неща ...[/quote
Mi ti da ne si vtora ruka 4ovek,4e da nqma6 neinoto samo4uvstvie,prosto trqbva da znae6 4e tova e istinkt,da postavq6 purvo sebe si pred drugite,taka 4e govori s neq,ako ne te razbere i bii 6uta!

let_me_go
09-05-2006, 11:29
А на приятелят си кажи,че искаш да имаш гадже,а не най-добър приятел,защото той май ти е такъв.Кажи му,че ти е писнало да се виждате само 2 пъти в седмицата и така по-скоро го забравяш,от колкото да не ти омръзва.Ще си намериш друг който ще те заслужава найстина,а не като този...Тоя е ебаси ПУТКАТА!Не те заслужава,вярвай ми.. [-X

Миналата седмица го видях два пъти - ако не се лъжа в средата и в края на седмицата... Сега е вторник ... Утре пътувам . Ще отида да разпусна за няколко дни и ще се върна другата седмица . Но на него явно му е през оная работа ... Вместо да излезе да ме види , защото знае , че ще заминавам ... той прави точно обратното ... Ако благоволи да излезе , ще му кажа точно това , което си ми написала ти ... че нямам нужда от най-добър приятел , а от гадже ... А ако изобщо не излезе , мисля че това ще бъде края ... и лошото ще е единствено в това , че много неща ще останат недоизказани от моя страна ...