PDA

View Full Version : po kakav nachin



s0m3b0dy
09-04-2006, 18:49
Hora iskam da vi pitam...ako primerno vashiqt nai dobar priatel ili nai dobra priatelka jivee v dr grad...i ste dalech i si lipsvate kak bihte zapalnili tazi paznina?makar che se vijdate to e mn mn rqdko....i pishete si nali ala bala no tova nemoje da kompensira dupkata.Kakvo bihte kazali na tozi chovek kakvo bihte napravili za da se pochustvate po dobre?
Pitam vi zashtoto na men mi e trudno i postoqnno sam tajna dori sled kato poddarjame telefonna vruzka i tn......... :cry:


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

luda`flirtajika
09-04-2006, 18:55
Hora iskam da vi pitam...ako primerno vashiqt nai dobar priatel ili nai dobra priatelka jivee v dr grad...i ste dalech i si lipsvate kak bihte zapalnili tazi paznina?makar che se vijdate to e mn mn rqdko....i pishete si nali ala bala no tova nemoje da kompensira dupkata.Kakvo bihte kazali na tozi chovek kakvo bihte napravili za da se pochustvate po dobre?
Pitam vi zashtoto na men mi e trudno i postoqnno sam tajna dori sled kato poddarjame telefonna vruzka i tn......... :cry:

karai sk8 ili cukai hek...

Nai dobre e da i otidesh an gosti ~!~

malka_kukla
09-04-2006, 20:22
za jalost nqma kak,ako ne se premestqt v grada kadeto si i ti.oba4e ima6 vazmojnostta da si nameri6 priqteli koito da sa blizo do tebe ,da spodqlq6 vsi4ko s tqh i da sa ti nablizo kogato ti potrqbvat.

sunny_girl16
09-04-2006, 20:29
Razstoqnieto nqma da poprechi na priqtelstvoto vi. Shtom ti e tokova blizuk znachi vinagi shte bude nezavisimo kolko e dalech 8)

iiirish
09-04-2006, 20:32
не се тревожи, не си само ти с подобен проблем. моята най-добра приятелка вече 4 години учи в Търново, а аз уча в Шумен. но преживява се! освен разговорите по телефона (и то кратки за жалост), писането на имейли, смс-и и чат, друго просто не мога да ти предложа! това са единствените варианти и макар и да е гадно ще свикнеш след време. пък и това не са чак толкова малко възможности за общуване, представи си, че и тях ги нямаше...?! празнината се запълва донякъде! споко! :)