PDA

View Full Version : не ми дава . . .



sisimur
09-04-2006, 18:56
Значи страшно много исках или по точно все още искам да си сложа обица на папчето обаче гаджето ми не ми дава...и понеже страшно много го обичам се отказах .Но днес му казах че ще си направа 4-та дупка на едното ухо (вече имам 3) и той направо побесня! Даже ме заплаши че ще ме скаса ако си направа или по точно каза че ще направи нещо което ще го запомня цял живот и че много ще съжалявам! Зничи ние ходиме от 5 месеца и то си личи че много ме обича и прави всичко за мен.....но да ме загуби заради някаква си обица :smt017 та даже той няма нищо общо с това и мисля 4е не го бърка ...Моля ви кажете какво мислите по въпроса и какво според вас да направя!?! Благодаря предварително и сорка за грешките :oops: :smt017

`Death`Whore`
09-04-2006, 19:00
Зарежи го! Няма право да ти говори така.

luda`flirtajika
09-04-2006, 19:06
Izvinqvai mn,no toq ne te obicha...kfoto i da prai za teb...1,4e ako te obichashe shteshe da prieme tova s obicata...i 2.ne si misli,che te obicha... zareji go i si sloji obica ;)

alkobalko
09-04-2006, 19:06
Я го зарежи тоя, как смее да ти говори така. Това не е нещо, което го засяга пряко. Той няма никакво право да се държи с теб като със собственост.

LP_girl_14
09-04-2006, 19:15
Обича те ,ама заради неква обица иска да скъса с теб? Тоя нормален ли е :smt017 Все пак това е твоето тяло и ти решаваш какво ще правиш с него!едно е да не е съгласен,съвсем друго е да се държи по този начин!На твое място бих си поговорила сериозно с него и ако продължава да се държи така-чупката :!:

Th3WildAng3l
09-04-2006, 19:18
Аз ти предлагам да си сложиш обецата... пък да видим какво толкова ще направи... А ако те зареже за една обеца и затова че правиш тоа което ти харесва ... тъпо е.

cskamoni4ka
09-04-2006, 19:22
Зарежи го! Няма право да ти говори така.
:!:

malka_kukla
09-04-2006, 20:19
abe mila,pogovorete s tvoito gadje,nali se obi4ate mnogo,nai dobre 6te te razbere toi.puk i ti si ima6 ne malko dupki,celi 3,za6to ti e 4-ta,sus i bez neq.puk i e mnogo vredno na pupa dupka,6toto tam se presi4at mnogo vajni to4ki na organizma i ako se uslojnqt ne6tata moje da te kostva jivota.az mnogo se u4udvam kak gadjeto ti e protiv,a ne roditelite ti :-s :?: no vse pak tova e tvoe re6enie i ima6 pravo da napravi6 tova koeto iska6. O:)

Axxxel
09-04-2006, 20:19
Лелееее...колко необмислени мнения прочетох до сега...Какво бре...момчето държи на външния вид на гаджето си...вярно, че е казал неща, които според мен не мисли...просто в пристъп на гняв...Защо го защитавам ли???Ами не виждам защо си мислите, че момчето не я обича, само защото се е ядосало за една обеца...глупаво е...и неговата постъпка е глупава, но като седне да размисли, сам ще разбере колко глупаво е постъпил и съм сигурен, че ще се извини... :D

WILD__BOY
09-04-2006, 20:20
Няма те зареже за една обица ако те обича

kobrichka
09-04-2006, 20:25
Няма те зареже за една обица ако те обича

iiirish
09-04-2006, 20:25
Лелееее...колко необмислени мнения прочетох до сега...Какво бре...момчето държи на външния вид на гаджето си...вярно, че е казал неща, които според мен не мисли...просто в пристъп на гняв...Защо го защитавам ли???Ами не виждам защо си мислите, че момчето не я обича, само защото се е ядосало за една обеца...глупаво е...и неговата постъпка е глупава, но като седне да размисли, сам ще разбере колко глупаво е постъпил и съм сигурен, че ще се извини... :D

съгласна! често хората в изблик на гняв казват неща, които дори не мислят! не се впрягай толкова много и всичко ще е наред! но все пак няма да е лошо да му обясниш, че ти е неприятно да ти вдига сканали за подобни неща, защото всеки има право на личен избор

09-04-2006, 20:25
Значи страшно много исках или по точно все още искам да си сложа обица на папчето обаче гаджето ми не ми дава...и понеже страшно много го обичам се отказах .Но днес му казах че ще си направа 4-та дупка на едното ухо (вече имам 3) и той направо побесня! Даже ме заплаши че ще ме скаса ако си направа или по точно каза че ще направи нещо което ще го запомня цял живот и че много ще съжалявам! Зничи ние ходиме от 5 месеца и то си личи че много ме обича и прави всичко за мен.....но да ме загуби заради някаква си обица :smt017 та даже той няма нищо общо с това и мисля 4е не го бърка ...Моля ви кажете какво мислите по въпроса и какво според вас да направя!?! Благодаря предварително и сорка за грешките :oops: :smt017

да те загубел заради няква обица. а струва лаи си ти да го загубиш заради една обица като е една обица кво ше ти стане ако не си я направиш

sunny_girl16
09-04-2006, 20:25
Няма те зареже за една обица ако те обича
ama vse pak go pitai kakuv e problema i zashto ne mu haresva ideikata... ako mn iskash da si slojish tr da te prieme kakvato si edna obica nqma da te promeni!

SwEeTSsSnake
09-04-2006, 20:31
naistina e glupavo 4e postapi taka no tova ne zna4i 4e ne me obi4a,Vinagi moje6 da poznae6 vlubeniq 4ovek i toi opredeleno e takav ! Bi dal jivota si za men no mnogo me narani kato mi nagovori vsi4ko tova :smt010

F4ence
09-04-2006, 20:31
Az puk mislq 4e gadjetot ti ima strah ot igli i se pritesnqva adski mnogo za teb... taka4e sedni i pogovori s nego 6toto edva li e samo 6toto toi taka iska da te zapla6va taka... prosto qvno go e strah... sedni i pogovori s nego =] USpeh i btw az ti prepory4vam da ne si slaga6 drugi oici... smisal nqma smisal ot tqh... samo det 6te se dup4i6... Ama kakto si re6i6 ... uspeh

SwEeTSsSnake
09-04-2006, 20:33
a da sisimur sam az :)

asinka
09-04-2006, 20:34
Лелееее...колко необмислени мнения прочетох до сега...Какво бре...момчето държи на външния вид на гаджето си...вярно, че е казал неща, които според мен не мисли...просто в пристъп на гняв...Защо го защитавам ли???Ами не виждам защо си мислите, че момчето не я обича, само защото се е ядосало за една обеца...глупаво е...и неговата постъпка е глупава, но като седне да размисли, сам ще разбере колко глупаво е постъпил и съм сигурен, че ще се извини... :D

Da, i az sym na tova mnenie! \:D/ ;-)

SwEeTSsSnake
09-04-2006, 20:34
a da zabravih da kaja 4e toi iska da si slaga na dvete u6i po edna

gery_to
09-04-2006, 20:47
Moje kogato ti go e kazal da ne se e osaznaval kakvo govori!vse pak si sloji obica,kakvo ti puka,toi ne e nikav 4e da ti kazva kakvo da pravish i kakvo ne!

Neli_LP
09-04-2006, 20:55
awe vij...ako e tolkoo vajno za teb si sloji edna obica...prosto pogovori s nego i mu kaji 4e e vajno za teb...100% sum sigorna 4e nqma da te zareje za takova ne6to!i az si slojih obica ama na ezika i v na4aloto ne be6e mn suglasen ama posle...razmisli...prosto nqma6e kakvo da kaje...

^Fegie^^
09-04-2006, 20:59
az ako bqh shtqh da si sloja obica na uhoto i na pypa pak da go vidq kfo sh naprai i spored reakciqta mu sh go pregyrna i celuna ili shte go napsuvam i sh si trygna :twisted:

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:34
abe kak tei nqma da ti daa!ti si si chovek sas samostoqtelno mnenie ako nqkoi moi te zabanqva takia neshta to e roditelite!a pak gadjeto kvo toi kvo shti kaje ? mi kat kaje ne she mu kaish ne dr pat dori da se izdrazni trqa prieme jelanieto ti ! :evil:

GLeZoRanA
09-04-2006, 23:48
Не прочетох всички мнения ама пак ще кажа Абе не сте прави :) Това , че момчето не иска гаджето му да се дупчи не значи , че не я обича..Просто се чувства добре със сегашния и вид(вярно една обица на ухото не променя много от вида , ама то от малкото се почва ;) ).Най-добре врътни с момчето едно разговорче и нека ти обясни спокойно , защо не иска да се дупчиш

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:50
az pak bih se produplchila s interes da vidq ko sha stane..ko she skasa s men za edna dupka lli ?xoxo

GLeZoRanA
09-04-2006, 23:51
az pak bih se produplchila s interes da vidq ko sha stane..ko she skasa s men za edna dupka lli ?xoxo Секви луди ги има и тва може да направи , бунта не е решение ;) Мирното решение след СПОКОЕН разговор е най-добрия вариант

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:53
haha mi ko e nqkav impulsiven chovechec kat men?az kat sa qdosam i iznervq moa napraq na puk i chak sled akta svashtam storenoto gRrR

GLeZoRanA
09-05-2006, 00:01
haha mi ko e nqkav impulsiven chovechec kat men?az kat sa qdosam i iznervq moa napraq na puk i chak sled akta svashtam storenoto gRrR :) браво да си жив/а и здрав/а :) Въпроса е просто да се разберът като хора , а не да си правят на пук.. щото ако и той е импулсивен като тебе и като се ядоса и .... смятай кво ще се случи с девойката ;) :mrgreen:

yo-ma-nigga
09-05-2006, 00:03
ami F-che sam .mii ako i toi e kat men malko kofti sha se poluchi ama ko da sa prai nali ima edin zakon minus i minus se privlichat :p

GLeZoRanA
09-05-2006, 00:05
ami F-che sam .mii ako i toi e kat men malko kofti sha se poluchi ama ko da sa prai nali ima edin zakon minus i minus se privlichat :p хе хе хе добре бе ;) Въпроса е да не се стига до кофти моментаааааааааааааааа капиш? :)

yo-ma-nigga
09-05-2006, 00:07
kapq kapq ...:)dojivqh da prokapq :D are beshe mi pr taq diskusiq..otiam da ZzZzzZz-kam :D LiEkKa :)

let_me_go
09-05-2006, 00:10
Леле , слушай приказки и пълней !
Какво толкова има не мога да си обясня ? Някаква си обица , която дори не е на неговото тяло , а на твоето . Какви са тези забрани и всички заплахи , които ти се отправят от негова страна ? То сигурно родителите ти нямат нищо против , че откъде накъде той ще има думата . Аз съм с 6 дупки на едното ухо , с обица на езика , а сега искам и на веждата , а приятеля ми нищо не казва поради простата причина , че не му е позволено :D . Ако трябва да чакам гаджето ми да ми дава тон в живота до къде ще стигна ? Я прави каквото искаш ... утре може да не си с него ...

GLeZoRanA
09-05-2006, 00:13
Леле , слушай приказки и пълней !
Какво толкова има не мога да си обясня ? Някаква си обица , която дори не е на неговото тяло , а на твоето . Какви са тези забрани и всички заплахи , които ти се отправят от негова страна ? То сигурно родителите ти нямат нищо против , че откъде накъде той ще има думата . Аз съм с 6 дупки на едното ухо , с обица на езика , а сега искам и на веждата , а приятеля ми нищо не казва поради простата причина , че не му е позволено :D . Ако трябва да чакам гаджето ми да ми дава тон в живота до къде ще стигна ? Я прави каквото искаш ... утре може да не си с него ... Ама сега е с него нали :) Дупка може да си пробие и след 50 години :) Ако иска да бъде с тва момче що пък веднъж да не се съобрази с неговите желания :)

ELiTyYy
09-05-2006, 00:13
Зарежи го... Няма право да ти казва кво да правиш :? :smt011

let_me_go
09-05-2006, 00:19
Леле , слушай приказки и пълней !
Какво толкова има не мога да си обясня ? Някаква си обица , която дори не е на неговото тяло , а на твоето . Какви са тези забрани и всички заплахи , които ти се отправят от негова страна ? То сигурно родителите ти нямат нищо против , че откъде накъде той ще има думата . Аз съм с 6 дупки на едното ухо , с обица на езика , а сега искам и на веждата , а приятеля ми нищо не казва поради простата причина , че не му е позволено :D . Ако трябва да чакам гаджето ми да ми дава тон в живота до къде ще стигна ? Я прави каквото искаш ... утре може да не си с него ... Ама сега е с него нали :) Дупка може да си пробие и след 50 години :) Ако иска да бъде с тва момче що пък веднъж да не се съобрази с неговите желания :)

на въпроса с въпрос - а защо той не се съобрази с нея ?
не мисля , че ще е фатално , дори и утре да не са заедно не той ще е надупкан ...

GLeZoRanA
09-05-2006, 00:23
Леле , слушай приказки и пълней !
Какво толкова има не мога да си обясня ? Някаква си обица , която дори не е на неговото тяло , а на твоето . Какви са тези забрани и всички заплахи , които ти се отправят от негова страна ? То сигурно родителите ти нямат нищо против , че откъде накъде той ще има думата . Аз съм с 6 дупки на едното ухо , с обица на езика , а сега искам и на веждата , а приятеля ми нищо не казва поради простата причина , че не му е позволено :D . Ако трябва да чакам гаджето ми да ми дава тон в живота до къде ще стигна ? Я прави каквото искаш ... утре може да не си с него ... Ама сега е с него нали :) Дупка може да си пробие и след 50 години :) Ако иска да бъде с тва момче що пък веднъж да не се съобрази с неговите желания :)

на въпроса с въпрос - а защо той не се съобрази с нея ?
не мисля , че ще е фатално , дори и утре да не са заедно не той ще е надупкан ...Веднага ти отговарям :) Както казах и в предишната страница , той може да си я харесва повече без обицата я по добре да се цитирам :lol: та цитирам:"Не прочетох всички мнения ама пак ще кажа Абе не сте прави Това , че момчето не иска гаджето му да се дупчи не значи , че не я обича..Просто се чувства добре със сегашния и вид(вярно една обица на ухото не променя много от вида , ама то от малкото се почва ).Най-добре врътни с момчето едно разговорче и нека ти обясни спокойно , защо не иска да се дупчиш"

sixkiller-ът
09-05-2006, 00:26
Слагаи брънката ;)

let_me_go
09-05-2006, 00:44
Е , не знам ...
всеки си има мнение по въпроса ... за мен определено не идва края на света с една никаква обица ... но щом това момче тооооолкова много държи да не се дупчиш - не го прави ... но се възползвай от това , че той те ограничава в нещо , което искаш и ти направи същото , за да види той дали така е добре ... на чужд гръб и 100 тояги са малко ... то може да се почне от обицата и да се почне и с други забрани

yo-ma-nigga
09-05-2006, 07:21
iaz sam na mnenie che ne trqa da ti kaa ko da pravish s sebe si dori da e zagrijen za teb i tn.tva si ti i tvoite jelaniq.

IdiOtKa
09-05-2006, 08:12
мен ако наще ми даваха вече да съм се разпробила на всякаде ...празно място няма да си оставя ...не шегувам се ..но бая убици щях да имам ... въпреки че като не ми дават пак го правя :) ...та както и да е не го слушаи тоя идиот направу иди и си напраи убиците ня кво да го слушаш ...поне аз така мисля :)

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:25
tfa piersinga golqa maniq stanalo e

IdiOtKa
09-05-2006, 08:27
tfa piersinga golqa maniq stanalo e
да доста ... ! и няма лошо де :) по дуре отколкото таттоси ..мисля аз ...

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:31
i na men mn mi se iska...nashite ne gi barka piersing dali she si praa ili ne vaprosa e c he iskam pod ustnata ama se pritesnqvam che she boli...

IdiOtKa
09-05-2006, 08:37
i na men mn mi se iska...nashite ne gi barka piersing dali she si praa ili ne vaprosa e c he iskam pod ustnata ama se pritesnqvam che she boli...
споко не се притесняваи нямада боли ...поне аз така мисля ..то по принсип сяко нещо си боли но когато го искаш мно ..не осещаш болка ... но според мен няма да те боли !

let_me_go
09-05-2006, 08:41
i na men mn mi se iska...nashite ne gi barka piersing dali she si praa ili ne vaprosa e c he iskam pod ustnata ama se pritesnqvam che she boli...

не се притеснявай - не боли , когато ти го пробиват ... болка можеш да изпиташ след това , което ще си е съвсем нормално . Но яко стои ... не на всеки , разбира се , но е готино ... има и сладки обички точно за там :) ... а аз например мнооооого трудно си намирам обица за езика , която наистина да ми хареса ... Става така , че обикалям цяла Варна и накрая без резултат ... Абе пиърсинга си е пиърсинг ... и на мен ми идва да се надупча на много места :roll:

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:42
dano ama si go mislq shoto kojata pod ustnata e debela i se chudq kak she se produpchi..e te sa izmisli upoikite ama..az kat mi praiha istinska tatuirovka izdarjah..t o edva li bi bolqlo poveche

IdiOtKa
09-05-2006, 08:44
i na men mn mi se iska...nashite ne gi barka piersing dali she si praa ili ne vaprosa e c he iskam pod ustnata ama se pritesnqvam che she boli...

не се притеснявай - не боли , когато ти го пробиват ... болка можеш да изпиташ след това , което ще си е съвсем нормално . Но яко стои ... не на всеки , разбира се , но е готино ... има и сладки обички точно за там :) ... а аз например мнооооого трудно си намирам обица за езика , която наистина да ми хареса ... Става така , че обикалям цяла Варна и накрая без резултат ... Абе пиърсинга си е пиърсинг ... и на мен ми идва да се надупча на много места :roll:
в пловдив има едно местенце дето обичките за езика са сравнително по ефтини но няма особено мно хубави ..имам някаде кам 3-4 но само една нося и то с железни топчета ..те са наи дуре ..поичето си ги зимам и не ги нося ... мно съм тъпа само си давм парите на вятара

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:47
ami za ezika kak stoi vaprosa...?

let_me_go
09-05-2006, 08:49
проблема за мен не е в това дали ще дам 10-15-20лв за обица ... само да ми хареса , но проблема е в това , ченяма богат избор , което е много гадно ...
И аз като теб си стоя с такава - две топченца ... и толкова

IdiOtKa
09-05-2006, 08:49
ami za ezika kak stoi vaprosa...?
ами пробиването не боли ...2-3 дена ти е подут езика и се жабуркаш с сандрин ... но при пробиването не боли вобще щото ти слагат нещо като упоика ..супер забавно е ..ако имах парите и наще ми даваха щях си направя 2ра ..мно е яко !

teenkopele
09-05-2006, 08:52
Izvinqvai mn,no toq ne te obicha...kfoto i da prai za teb...1,4e ako te obichashe shteshe da prieme tova s obicata...i 2.ne si misli,che te obicha... zareji go i si sloji obica ;)

Може би най-доброто решение. :wink:

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:53
az kakto kazah nashite ne gi barka vaprosa e sama da se naviq...a to dupcheneto kato cqlo kolko leva e i upoikata otdelno li e?kvo e useshtaneto pri produpchvaneto?i ako reshish sled veme da q mahnesh barzo li she zarasne???

IdiOtKa
09-05-2006, 09:03
ами в пловдив дупченето е от 15до 20 ...с обицата още 10 отгоре .... упоиката си е включена в цената всичко си е включено в цента ..:) ..
дупченето не боли осеща се много леко (поне при мен така беше ) ..обаче 3-4 дена езикати ще стой подут и трябва го жабуркаш с сандрин ... и не трябва да си махаш мно мно обицата щото зарасва за около 1-2 часа (тва в началото) ..иначе след тва може да седиш и по 4-5 часа без обица няма ти има нищо ..ако решиш да си махаш обицата за около 2 дена предполагам че ще зарасне ... предимството на пиарсинга на езика е че малко по трудно се възпалява и по бързо зарасва ,заради слюмката и така нататак ... :)

let_me_go
09-05-2006, 09:04
за езика е строго индивидуално ... в смисъл ... една приятелка си проби след мен , но на нея езика не и беше подут само 2-3 дни както при мен ... а седмица и малко отгоре ... Трябва да се внимава защото иначе може да си навлечеш и беля (гнойни торбички ала бала ... ) . Лично аз не мога да ти кажа колко е пробиването , защото аз си платих само обицата , дупченето ми беше без пари ... но някъде към 30лв общо ако не се лъжа , упойката си е към това , не е отделно . Усещането е странно ... все пак ти дупчат езика :D не е като нещо да не усетиш . Аз като си затворих устата ми беше суууупер кофти . Некво неудобно такова ... все пак като не си свикнал си е напълно нормално . А зарастването - за няколко часа няма да имаш дупка . Махнеш ли си обицата и до известно време все едно нищо не си имала ... :D

yo-ma-nigga
09-05-2006, 10:42
mm spored vas tva za pod ustnata dobra ideq li e smisal dali bi sedqlo qko i imate li nqkvi snimki na takiva?? :)))

IdiOtKa
09-05-2006, 11:13
mm spored vas tva za pod ustnata dobra ideq li e smisal dali bi sedqlo qko i imate li nqkvi snimki na takiva?? :)))
пусни такава тема ако искаш че тука вече мно оффтопик стана ...

CrazyWitch
09-05-2006, 11:25
Еми ти си сложи пък изчакай да видиш дали ще те зареже зареди една обеца. Ако стане.. да те зареже иди поговори с него.. Кажи му нещо от сорта на : "Ако ме обичаше, щеше ли зареди една обеца да ме зарежеш" Просто се наложи по някакъв начин. Сега ще ти дам пример с мен.
Исках обеца под езика, на небцето и като казах на приятеля ми той просто се отврати и ми вика.. :"Недей бе слънце. Гадно е. Знаеш ли ко може да стане. Инфекции минфекции." Не ми е забранил.. Аз си решавам, но и като знам, че му се вижда грозно няма да го направя, защото туку виж не ме целува с кеф ;-) (Това беше в кръга на шегата).
Същото беше и когасто изках обеца на самия език: "Ем ти си решавап слънце ама на мене много не ми се нрави". Пак се отказах.
А твоя направо ти заповядва! Отврат.

P.S. -> А упойката .. това е - Лидокаин. Шамбурка се в устата 1мин. горе долу и си готов

09-05-2006, 13:03
Слагаи брънката ;)

Taka i napravih slojih si na dqsnoto oste 2 ...ta da vidim sega kakvo 6te pravi :lol:

IdiOtKa
09-05-2006, 13:06
Слагаи брънката ;)

Taka i napravih slojih si na dqsnoto oste 2 ...ta da vidim sega kakvo 6te pravi :lol:
даваииии ти сии !

Death`Whore
09-05-2006, 13:12
Ne se zalygwaj da dadesh 10 lewa za obica. Obicite za ustna ot medicinska stomana struwat tochno 6 lewa.

IdiOtKa
09-05-2006, 13:43
Ne se zalygwaj da dadesh 10 lewa za obica. Obicite za ustna ot medicinska stomana struwat tochno 6 lewa.
da no tezi za ezik sa po 10 lv pone w plovdiv kato te probivat s obica i e 10 otgore ..

beb4o_bu
09-05-2006, 13:47
Разбирам гаджето ти да каже, че не те харесва примерно еди как си, но да ти вика... Поне при мен не минава. Ако ще вика, да си вика сам, аз си отивам...(Никога не съм го правила и предполагам, че няма да се наложи, защото приятелят ми е разбран. Но няма да се подвоумя да си тръгна(не говорим за късане), ако продължи с разправиите).

dEnIsTy
09-06-2006, 10:54
Обича те ,ама заради неква обица иска да скъса с теб? Тоя нормален ли е :smt017 Все пак това е твоето тяло и ти решаваш какво ще правиш с него!едно е да не е съгласен,съвсем друго е да се държи по този начин!На твое място бих си поговорила сериозно с него и ако продължава да се държи така-чупката :!:

`Death`Whore`
09-06-2006, 10:56
Да, но аз знам, че девойката иска да си прави лабрет. :)

kAdrOkoSkA
09-06-2006, 11:00
Kogato si probivah pupa, togavashniq mi priqtel sashto ne mi davashe obache az se probih! I kakvo?! Cupi mi se fizionomii razni ama posle vze da mu haresva :smt016

Obitax
09-06-2006, 11:29
Izvinqvai mn,no toq ne te obicha...kfoto i da prai za teb...1,4e ako te obichashe shteshe da prieme tova s obicata...i 2.ne si misli,che te obicha... zareji go i si sloji obica ;)

izlaga6 se pile i to mnogo :)

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 11:31
Аз ти предлагам да изчакаш ... така или иначе ще скъсате ... и тогава ще си продупчиш пъпчето http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a025.gif

koalka
09-07-2006, 11:17
Какво да ти кажа,освен,че това момче просто не си заслужава и трябва да скъсаш с него.

Nightmare
09-07-2006, 11:27
Брех заради това, че момчето не е съгласно вие ги разделихте. Толкова ли лесно се приключвало връзка според вас? При най малкия проблем и айде да се разделят.. Пълни глупости! Нали заради това са разговорите! Говори с него, попитай защо е против, обсъдете го двамата.. Не се отказвай толкова лесно!

SwEeTSsSnake
09-07-2006, 11:49
Какво да ти кажа,освен,че това момче просто не си заслужава и трябва да скъсаш с него.

Predstavi si slednata situaciq ...Obi4a6 nqkogo ot cqloto si sarce, nikoi dr ne te interesuva, ne moje6 da jivee6 bez nego, 1 den da ne go vidi6 i ve4e ti se pla4e i stra6no mnogo ti lipsva, toi e vsi4ko za teb i toi e parviq 4ovek v koito si naistina vlubena... bi li go ostavila zaradi edin malak spor ? NE nali [-X

DuDuHka
09-07-2006, 17:37
Само не се разделяйте заради това! Недейте! Толкова време сте заедно, преминали сте сигурно през доста по-трудни неща и сега заради това.. айде край! Не може така! Поговорете, питай го защо толкова е против, може да си има логично обяснение и да е за твое добро! А ти пък защо искаш на всяка цена да си сложиш обеца? Явно е много важно за теб, отдавна си го мислила и сега си се навила ли? И той да е против..мм кофти да. Но не слагай край на една такава връзка само заради отношението му към това твое желание! Не си струва!

SwEeTSsSnake
09-07-2006, 20:42
Ama obi4am si go :smt007 :smt007 :smt007 Ne6to me udari na 4uvstva :lol:

PLAMENKO
09-07-2006, 20:55
ахахаа абе аз бившата я карах да си направи на пъпа щото ше и тича много , тоя пък не ти дава ахахах ебаси хората :shock: :-D

Black_Cat
09-08-2006, 19:25
pfffff i az imah takova gaje deto ne mi dava6e da pravq ni6to bez negovo razre6enie ama posle kato my vdignah 2-3 skandala i po4na da me yvajava mn pove4e [-X

ivan4o_haivan4o
09-08-2006, 19:47
я земи му тегли шута те трява да ти говори така [-X

jadna_za_lubov
09-08-2006, 19:52
Зарежи го! Няма право да ти говори така.
axam

rali4ka91
09-08-2006, 20:40
Лелееее...колко необмислени мнения прочетох до сега...Какво бре...момчето държи на външния вид на гаджето си...вярно, че е казал неща, които според мен не мисли...просто в пристъп на гняв...Защо го защитавам ли???Ами не виждам защо си мислите, че момчето не я обича, само защото се е ядосало за една обеца...глупаво е...и неговата постъпка е глупава, но като седне да размисли, сам ще разбере колко глупаво е постъпил и съм сигурен, че ще се извини... :D
Абе то това е вярно и мойто гадже не ми дава да се боядисам червена косата,ама чак така не ме е заплашвал.А и ако се боядисам няма да ме зареже.Ама от друга страна като се замисля може да смята че на теб няма да ти отива да се дупчиш още...а и относно обицата на пъпа адски опасно е ...наи малкото може да се възпали и да се налови и по болници да ходиш.Имах една такава приятелка и от такова възпаление и белег и остана!!!Така че и ти самата помисли дали наистина искаш....

POLA^_^
09-08-2006, 20:53
Блафира!Сложи си обицата и ще видиш,че няма да те зареже.....НЕ го оставяй да ти нарежда и да те подчинява...