PDA

View Full Version : kvo sq



cater2u
09-04-2006, 19:35
helllo parvo da kaja posle da se zaoplakvam na4iiiiii pisna mi ot si4ko ama ot VSi4KOOO.OT HORATA det se me predavat ot vsi4ko deto me zaobikalq 6toto ve4e se prevarna v tolkova tapo . ot smotanata sadba deto ne propuska 6ansa da sa izgavri s men ? Ko sa kvo ?? ne mi dreme za ni6to.vsu6nost dreme mi no ne iskam da e taka 6toto i da mi puka kvo - na drugire 5 pari ne daat!e ? jivot li e?...

Axxxel
09-04-2006, 19:59
No Fate...реплика от едно филмче...и донякъде много вярна според мен...стоиш на кръстопът...но сам решаваш по кой път да поемеш...Важното е да не ти пука за хората обръщащи ти гръб.Джордж Гарлин е написал (освен всеизвестното "защото животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни")..."В живота има 2 основни правила:
1.Не обръщай внимание на дреболии
2.Всичко в живота е дреболии"
Трябва ти да си гледаш напред към живота и да оставиш другите да се тровят в собствената си злоба и гадост...

iiirish
09-04-2006, 20:05
трудни моменти има всеки, но както живота не пропуска тях, така и не пропуска хубавите неща. не си втълпявай прекалено много, че за всичко е виновна съдбата! както казаха по-горе, всеки сам избира пътя по който да поеме. и в контекста на това твърдение ще ти кажа, че винаги има начин човек сам да промени, това кое е!

и не забравяй, че след всяка буря изгрява слънце! ;) отчаянието и озлоблението към околните и към живота няма да ти помогне. бъди по-настоятелна и упорита и ще постигнеш това, което желаеш. успех :)

asinka
09-04-2006, 20:08
Nikoga ne obryshtai vnimanie na horskoto mnenie. [-X Tezi koito sa ti obyrnali gryb sled vreme mogat da sajalqvat. Jivei si jovota i da ne ti puka kfo govorqt zad gyrba ti. Az sym na tozi princip.Hi4 da ne ti puka :!: ;-) \:D/

malka_kukla
09-04-2006, 20:10
mi,nz na kolko godini si,i ako si tiineidjur mnogo jalko 4e mnogo hora taka govorat i se oplakvat ot vsi4ko. ](*,) ](*,) ](*,) za jalost nito jivota,nito sudbata te pita kakvo iska6,ne6tata prosto se slu4vat.za edni sa 6areni i 6tastlivi za drugi sivi i tujni.no puk za smetka na tova ima hora koito ni obi4at.jivei zaradi tqh,puk i kusmeta vse nqkoga 6te ti se usmihne,uspeh!!! O:)

sunny_girl16
09-04-2006, 20:13
Ponqkoga ima i takiva momenti , obache vsichko se opravq.I na men mi se e sluchvali i na vseki. Kum shtastieto nqma lesni putishta, ima samo trudni puteki! Sedni spokoino i premisli neshtata , koito ne haresvash u sebe si i u drugite i gi promeni! Nqma nevuzmojni neshta!!! 8)

cater2u
09-04-2006, 20:23
mersi mn za milite dumi naistina.No kogato si precakvat tolkova mnoo pati zapochvash da stavash skeptichen.vqrno ne vsichko opira na sadbata.Bih iskala da moga da jiveq s misaltta che priatelite na koito darja me obichat obache kato si lugan tolkova mnogo pati kak da imash sili da prodaljish napred?to prosto pochvash da se samnqvash vav vsichko.A e trudno...i shte stava oshte po-trudno.

luda`flirtajika
09-04-2006, 20:23
abe ti si mn zle...az bqh i sum 101 puti po zle ot teb...i jivotut ne samo,4e ne propuska da se igavri s men...ami napravo vseki den... si se gavri..no ne se oplakvam veche...pisna mi ot mn neshta...no ne se otkazvam...(predi ne mi pukashe za nishto...i za nikoi),no sega...se borq...zashtoto znam,che sum se rodila na tozi svqt za da jiveq i shte jiveq...sled vsichko sluchilo se i sluchvashto se s men...az se promenih mnogo...veche ne sum onazi... ,na koqto ne i pukashe za nikogo,koqto placheshe vsqka nosht,koqto mechtaeshe i mechtae za priqteli,koqto mechtaeshe da pojivee,koqto praveshe greshka sled greshka...NE !!!Az se promenih...sega sum druga...i znam,che jivotut uchi taka.Na principa:stradai za da se nauchish da jiveesh i az stradam,no jiveq... Shte jiveq!!Shte oceleq na inat,na puk na stradanieto i bolkata!

luda`flirtajika
09-04-2006, 20:25
iskam da ti kaja samo edno:Jivei

Freelander
09-04-2006, 20:27
awe nz mom4e li si, momi4e li si se mi e taq samo 6ti kaja edno- stavai i prodaljavai! Jivota si e tvoi! Jivei si go ;) uspex

cater2u
09-04-2006, 20:28
ami dobre e che si se promenila i che sega si na takav princip no kaji mi kak go postigna?mislish li che she moga iaz?sigurno da..................no kvo trqa da naprqvq? :|

vladi_addict
09-04-2006, 20:42
мен пък ми е писанло от оплакващи се. какво само се оплаквате бе хора, я се вземете в раце. тоя ви преебал, ония ви преебал, живота ви осрал, ами явно вие така сте си го направили. който каквото си направи, никой не може да му го направи. казваш, че приятели те ти те заебават, ами заеби ги и ти. не можеш ли да прецениш кой да ти е приятел и кой не? да ги прецедиш поне малко, ако не бегай от тях, отиди в нова компания. ако не си намериш те ще те намерят. бахти хората, от 3 дена съм в тоя форум и чета само за разни оплакващи се от живота хора, оная щяла да се самоубие щото е девствена, другия пък бил в депресия щото не се бил целувал на 16, еми не че нещо, ама ВИЕ така сте си го направи ли бе. прецаквате се сами, после търсите помощ от някакъв форум пълен с напълно непознати, вие акъл имате ли ? само знаете да се оплаквате. то пък и тука във форума 90% са жени и както всички жени само знаят за съчувстват и изслушват, никоя нищо смислено не каза до сега. само я отешавате, вместо да и помогнете как да си реши проблема, ама това е то, жени...

luda`flirtajika
09-04-2006, 20:43
ami dobre e che si se promenila i che sega si na takav princip no kaji mi kak go postigna?mislish li che she moga iaz?sigurno da..................no kvo trqa da naprqvq? :|

ako trqbva da sum chestna eto kakvo:Vij sq...nashiq jivot(tuk vkliuchvam i tvoq)e mn tejuk i gaden...izpulnen s muka,tuga i razocharovanie...Nito az,nito ti go iskame tozi jivot nali?Smisula e taka...da qvrvash,che mojesh poveche...da vqrvash,che shte uspeesh...mn hora sa mi kazvalo:"vqrvai ti mojesh"<no az otrichah...kazvah,che ne moga,che ne mi e bilo pisano da sum shtastliva... i ne e... prosot az...lichno az oburnah neshatat ot jivota si... i sega jiveq...namerih si hobi... ,s koeto da se zanimavam(sk8,hek,muzika,dizain)i...neznam dori kak stana..kato na shega..az se promenih... sega sum mila s vsichki...kogato nqkoi na ulicata mi haresa...zapoznavam se s nego..dori horata v skype mi zabelqzvat promqnata...stanah po mila i po dobra...i tova e promqna ot dva dena...reshih,che moga da jiveq,che moga da sum az i,che shte buda... jivotut e edna shega... sheguvai se i ti... zabravi tugata...slagai falshivata usmivka za sega..i aide na lov za shtastie... :) budi iskren s vseki,budi mil.... sam shte vidish,che shte budesh tursen...vij sq...az nqmam nito edin priqtel...i ne go zaqvqvam s gordost,a s muka... no reshih edno...ako az nqmam priqteli..zashto da ne buda priqtelka na vsichki... apf nz kak stana...promenih se... ako iskash da si pishem ostavi mail... shte ti pomogna...

luda`flirtajika
09-04-2006, 20:45
мен пък ми е писанло от оплакващи се. какво само се оплаквате бе хора, я се вземете в раце. тоя ви преебал, ония ви преебал, живота ви осрал, ами явно вие така сте си го направили. който каквото си направи, никой не може да му го направи. казваш, че приятели те ти те заебават, ами заеби ги и ти. не можеш ли да прецениш кой да ти е приятел и кой не? да ги прецедиш поне малко, ако не бегай от тях, отиди в нова компания. ако не си намериш те ще те намерят. бахти хората, от 3 дена съм в тоя форум и чета само за разни оплакващи се от живота хора, оная щяла да се самоубие щото е девствена, другия пък бил в депресия щото не се бил целувал на 16, еми не че нещо, ама ВИЕ така сте си го направи ли бе. прецаквате се сами, после търсите помощ от някакъв форум пълен с напълно непознати, вие акъл имате ли ? само знаете да се оплаквате. то пък и тука във форума 90% са жени и както всички жени само знаят за съчувстват и изслушват, никоя нищо смислено не каза до сега. само я отешавате, вместо да и помогнете как да си реши проблема, ама това е то, жени...

tova,che tvoq jivot e "prekrasen"....e nashiq ne e... po skoro ti se vzemi v ruce,zashtoto nie samo tova pravim...az ne uteshavam q... opitvam se da pomogna..jeno

Neli_LP
09-04-2006, 21:01
Io! q se stegni we!prestani da se samosujalqva6!ako seki po4ne taka....do nikade nqma da q dokarame!?

cater2u
09-04-2006, 21:01
luda`flirtajika,
e-meila mi e :
mi_amore@mail.bg
i she se radvam da si pishem.CHakam pismo na koeto da otgovorq smqttam che she iame obshti temi na razgovor.Chao za sa

09-04-2006, 21:15
tova,che tvoq jivot e "prekrasen"....e nashiq ne e... po skoro ti se vzemi v ruce,zashtoto nie samo tova pravim...az ne uteshavam q... opitvam se da pomogna..jeno
хах, мила, моя живот въобще не беше прекрасен до преди 3 години, ма не съм тръгнал да се самоубивам, нали ? като искаш и ще ти разкажа защо не беше прекрасен.
просто нося цайса, носът ми е голям като на пинокио и като бях в пубертета имах пъпки по челото (аз и сега съм в пубертета, ама ми минаха). та кажи ми, такъв човек може ли да има прекрасен живот ? не много ясно, особено в училище... ясно ти става как всички те подиграват и ти викат нещо от рода на "хари потър" или "снайпер" или всякви такива глупости. това беше като малък (1-2-3-4-5-6-7 клас). единственото ми предимство е, че имах дар слово и чувство за хумор. (не се хваля, просто казвам фактите) и така преместих се в ново училище, щото бях тъп за училището в което учех и щяха да ме оставят на изпити, но все 1. та преместих се аз в новото училище, там естествено - като видяха някъв нов с цайса и си викат, бах тва поредния смотаняк. ама който дойде да ме заговори и видяха че мога да говоря, в смисъл не съм някакъв смотан, да се наблъскам в ъгала и да се комплексирам, пък другите да ме целят с хартии, ами като почнаха да ми казват нещо за очилата и аз почвам да отвръщам, и много пъти съм се и бил заради това, че някой ми каже нещо. та така. аз пак си бях грозен и цайсат, ама поне не ме обиждаха и подритваха по коридорите. и така свърших аз 8 клас и трябваше да се преместя в ново училище (щото онова беше до 8 клас). викам си аз през ваканцията, не може то така да се оставя аз, излизам по магазините купувам си дрешки, заговарям се с продавачките и така. и в 9 клас вече махнах очилата и никой нищо не ми казва, за носът, всеки си трае, щото знае, че и аз не си трая и като ми кажат нещо - отвръщам, пък и няма някой да се заяжда такъв с мен, че да ме обижда. и така сега няма и помен от стария Владимир който бях.. така че всеки може да се промени. косата се мени, пъпките минават, космите се махат, очилата се свалят, дрехите се менят, но това в главата винаги остава. и човек може да направи много, стига да има малко в главата. разбираш ли, тъп съм, но не ми личи. та за това не ми разправяй на кой живота е бил по-гаден... скъпа...

vladi_addict
09-04-2006, 21:17
горния пост беше мой, забравих да се логна :oops: благодаря за изслушването :P

Edit: и само да добавя, сега имам приятели с който сме отраснали заедно и на който знам, че мога да разчитам!

melani
09-04-2006, 21:24
Znae6 li imala sam mn trudni momenti osobeno prez tazi u4ebna godina na nqkolko pati mi e idvalo prosto da se hvarlq ot nqkade no sled vreme izgrq i moeto slance i nai nakraq sprqh da pla4a seki den i si misleh 4e nqmam priqteli i 4e na nikoi ne mu puka za men no togfava osaznah 4e vsa6tnost ne e taka za6toto polu4ih priqtelstvo ot 4oveka ot koito nai malko o4akvah!!!taka 4e ne se razstroivai vseki ima svoite tajni i ne6astni migove ne te preminavat taka 6te stane i pri teb 6te vidi6

Neli_LP
09-04-2006, 21:35
IO!predi 9 meseca se premestih v kanada bez angliiski(i dumi4ka daje mrazq dr ezici)misli6 li 4e ne mi be6e pone malko gadno/nasrano/tupo/mu4itelno i kakto tam go iska6 polojenieto...? q se stegni we!stegni gi tiq makaroni,digni si pantalonie i pravi kato mene!da ne ti puka!po4vai ot na4alo!

гостa
09-04-2006, 22:43
da ve lesno vi e na vas deto jivota ne vi e poy4ykal malko pove4e !
6toto az vlizam v polojenie na mom4eto/momi4eto ! trqbva da se zamislim
i da napravim jivota po dobar be hora! Stiga sme stradali!

yo-ma-nigga
09-04-2006, 22:44
skivi sq
moq deviz e : Jivei za da prechish na drugite.Kat si sduxan i ti e tapo pomisli za tfa.

alkobalko
09-05-2006, 07:00
Каквото и да става живей. Не се предавай. Няма нещо, което да е непоправимо, нищо само смъртта. Живей и се радвай на живота.

yo-ma-nigga
09-05-2006, 07:03
i az se chustvam zle mn na momenti i se ottegchavam ot vsichko obache trqa se prodalji v kraina smetka sichko se meni...nqkoi beshe kazal 'kogato jivota ti stane neponosim - naprvi go polezen"

let_me_go
09-05-2006, 09:46
Имаше една приказка "Когато си в яма - спри да копаеш " т.е не прави така , че да си усложняваш положението , а точно обратното - намери начин да се справиш с всичко , което така ти е натежало и имаш нужда да махнеш от плещите си . Започни с промените ! Промени начина си на живот ! Не знам дали състоянието ти може да се нарече депресия , но не позволявай да стигаш до някакви крайни неща ... Всеки си има трудни моменти и не съм първата и последната , която ще ти го каже ... Тепърва ти предстои да се бориш с къде къде по-сложни неща , но не позволявай те да съсипват живота ти . Може би и възрастта си оказва своето влияние , но помни - ще дойде ден , в който като се сетиш за това , от което в момента много те боли , може би ще се усмихваш ... Просто след време ще ти се вижда нещо дребничко , но в момента и да ти се иска не можеш да го видиш по този начин ... Горе главата ...

luda`flirtajika
09-05-2006, 10:39
Имаше една приказка "Когато си в яма - спри да копаеш " т.е не прави така , че да си усложняваш положението , а точно обратното - намери начин да се справиш с всичко , което така ти е натежало и имаш нужда да махнеш от плещите си . Започни с промените ! Промени начина си на живот ! Не знам дали състоянието ти може да се нарече депресия , но не позволявай да стигаш до някакви крайни неща ... Всеки си има трудни моменти и не съм първата и последната , която ще ти го каже ... Тепърва ти предстои да се бориш с къде къде по-сложни неща , но не позволявай те да съсипват живота ти . Може би и възрастта си оказва своето влияние , но помни - ще дойде ден , в който като се сетиш за това , от което в момента много те боли , може би ще се усмихваш ... Просто след време ще ти се вижда нещо дребничко , но в момента и да ти се иска не можеш да го видиш по този начин ... Горе главата ...

chast ot tvoq jivot ne moje da se nareche neshto drebnichko...vsichkata muka,vsichkite mechti za po dobur jivot...vsichkata tuga...preminem li tova...imame li po dobur jivot... nqma nachin da ne znaem..ot kude trugnahme zaradi eidn prekrasen jivot.

yo-ma-nigga
09-05-2006, 10:46
gledai da mojesh pravilno da precenqsh horata
ama nedei zabraq che nishto ne e vechno
ne e li taka ?