PDA

View Full Version : otplata



09-04-2006, 22:12
zdrasti.iskam da pitam momi4etata-pravite li svirki na priqtelq si bez toi da vi vru6ta uslugata?za6toto az ot dosta vreme mu dostavqm tova udovolstvie,a toi na men ne.iskam da vi pitam normalno li e tova?i pri vas dali se slu4va
i 2riq mi vupros e-kogato go pravq,toi ne se subli4a izcqlo,a samo si smukva dunkite i bokserkite :roll: koeto mai ne e golqma proqva na lyubov..smisul po-hubavo bi bilo da use6tame telata si.kak da mu go obqsnq tova...toi mai taka e sviknal,a tova ne ozna4ava li 4e mu e za ediniq kef :-k kak mislite?
ps-seks ne sme pravili oshte

09-04-2006, 22:14
За една свирка нема смисъл да се съблича целия.

WILD__BOY
09-04-2006, 22:14
на 12 ли си?

09-04-2006, 22:17
mn originalen li si?na 15 sum

gal4eto
09-04-2006, 22:29
sqda6 mu na liceto i taka i ti 6te polu4i6 malko udovolstvie,pak toq 6tom ne ti go prai zna4i e egoist

ELiTyYy
09-05-2006, 00:23
:lol: :lol: :lol:

Боро
09-05-2006, 00:25
ами мила и аз съм така с моето момче... винаги съм му угаждала... ма той не се сеща за една шп*кла... егоисти :smt010 нема кой да те лизне хахахаха ... дееба няма да ми се смеете -щото ми е весело :mrgreen: :lol: :smt016

Купи си куче.

fake
09-05-2006, 00:53
ааахахахахахахахахаха тоя коментар "купи си куче" напрао ме смаза хахахаха
по темата кажи му 'искаш ли да ми върнеш жеста', едва ли ще откаже най-малкото ще му е неудобно.
като не знаете как да си поискате нека ви е гадно;)

Боро
09-05-2006, 01:00
ааахахахахахахахахаха тоя коментар "купи си куче" напрао ме смаза хахахаха
по темата кажи му 'искаш ли да ми върнеш жеста', едва ли ще откаже най-малкото ще му е неудобно.
като не знаете как да си поискате нека ви е гадно;)

Кучето е най-добрия приятел на човека, не? :roll:

Ще взема да се регна най-накрая и аз, супер веселичко ми се вижда тука ...

WindWaker
09-05-2006, 01:02
mn originalen li si?na 15 sum

bre....ama ti si mn golqma e :shock: :shock: :shock:

ZLA
09-05-2006, 08:09
Dobre be kak taka nqma da pravite sex pak mu pravish svirka.basi i palqka deto e tozi..mai samo iska apak ne dava nishto.Sledva6tiq pat kogato poiska svirka mu kaji che kurvite na magistralata i pravqt po 10 lv svirka da varvi pri tqh za kkvo si mu ti ..toi beztui mai te tretira kato kurva..Abe te pove4eto mom4eta sa taka po princip egoisti do dupka...Zemi go zatapi malko da ne se prai na capnat prez kliu4a i da po4ne da pravi i toi ne6to za tebe.. :smt019

krem4et0
09-05-2006, 08:30
В сексът няма връщане на услуга.Трябва да правиш това,което искаш.След като тази ситуация не те устройва-ами не му прави нищо.Аз не разбирам след като не правите секс ти какво удоволствие изпитваш от цялата работа.След като само той изпитва удоволствие определено не е от любов.И за бога какво ти прави той????Та той просто си е немерил безплатна духачка с извинение.

cskamoni4ka
09-05-2006, 08:33
Тоя как само те използва да му въртиш свирки...

LilAngel
09-05-2006, 08:37
ами случвало ми се е да правя свирки без той да ми 'връща услугата', но след време говорихме и се оказа, че той не бил знаел как ще реагирам и дали ми харесва...боже!..та моя съвет говори с него, стават недоразумения :wink:

Mike-Jones
09-05-2006, 10:06
Dobre be kak taka nqma da pravite sex pak mu pravish svirka.basi i palqka deto e tozi..mai samo iska apak ne dava nishto.Sledva6tiq pat kogato poiska svirka mu kaji che kurvite na magistralata i pravqt po 10 lv svirka da varvi pri tqh za kkvo si mu ti ..toi beztui mai te tretira kato k***a..Abe te pove4eto mom4eta sa taka po princip egoisti do dupka...Zemi go zatapi malko da ne se prai na capnat prez kliu4a i da po4ne da pravi i toi ne6to za tebe.. :smt019 ei zabelqzal sam se se izkazvash taka pove4eto mom4eta bili taka xax ei napravo nqma takava kato teb pove4eto mom4eta bili 4ikidjiiiii egoisitii bilii ei ti neshto mnogo mrazish mai majete

Mike-Jones
09-05-2006, 10:08
mn originalen li si?na 15 sum

bre....ama ti si mn golqma e :shock: :shock: :shock: kolega ti kakvo she kajesh po vuprosa za mujemrazkata

09-05-2006, 10:14
Ами моя приятел мн рядко ми прай шпакли, ама не щото не иска ами аз не искам...иначе той още преди да правим секс си напираше да ме лиже. Аз си нямам проблеми с моя, а преди докато още не му бях правила свирка той сам си ме питаше и си искаше, но аз като не исках си му отказвах директно и той си млъкваше...Треа се пак и на двамата да им е готино и да се съобразяват един с друг. Наистина май някой се изказа мн точно "той си е намерил безплатна свиркаджийка".... :-({|=

teardrop
09-05-2006, 10:31
Някой път напук му откажи свиркатаи виж каква ще му е реакцията. Ако е недоволен значи си му само за едното духане. Само че не си струва да продължаваш да го правиш ако не го искаш, защото лично според мен така е много кофти ти правиш, каквото иска, а той-
кур с извинение.

Др. Драгомиров
09-05-2006, 10:34
Към уважаемата авторка на темата: Вие госпожице не сте дорасла да си бършете малкото сладко розово анусче сама, а сте тръгнали да осъществявате полов контакт. Мисля, че първо трябва ви хванат няколко души от ромски произход и да ви разпорят сливата.След това докато тече кръв да ви лижат потни цигани и да си търкат ташаците в муцуната Ви.Лек ден. :::

Atula
09-05-2006, 10:36
Spoko- muje sa, po trudnihko se seshtat. Az sum si mislila sushtoto. Ei, momcheta- svalqite si gashtite pone do kolenete, inche verno si e basi neuvajenieto, a i kapaka sha e ako ne pravite sex nakraq. Kvo ostava za jenata- vibrator? [-X I nie si iskame kefa.

CrazyWitch
09-05-2006, 10:55
Някой път напук му откажи свиркатаи виж каква ще му е реакцията. Ако е недоволен значи си му само за едното духане.

И според мен е така. По-добре му отказвай... Не един не два пъти. Много пъти. Мисля, че това е начина да видиш дали в действителност е с тебе само за едното духане.

sladoled
09-05-2006, 14:39
Първо си отговори на въпроса какви са отношенията ви.Дали сте приятели, дали искаш и защо да си с него.Другото вече ти го казаха как изглежда отстрани.

09-05-2006, 15:27
haxhxahxa moje da ne iska da ta lije, 6ot si bradqsala otdolu (ako me razbira6), na men naprimer ne mi e priqtno kogat si kosmata, ta 4ak kysa6 ga6tite...i az ne bih ti pravil 6pakli :smt019 :smt017
Proi da naprai6 pyrvo ne6to po toq vypros, det ti pisah, posle ako ne stane, na4i ku4eto ta izpolzva (i taka 6te da e,kato ima koi da se vryzva =P~ )

teardrop
09-05-2006, 19:26
А кой пък е казал, че тя е "брадясала" отдолу" :evil:

alkobalko
09-05-2006, 19:37
В сексът няма връщане на услуга.Трябва да правиш това,което искаш.След като тази ситуация не те устройва-ами не му прави нищо.Аз не разбирам след като не правите секс ти какво удоволствие изпитваш от цялата работа.След като само той изпитва удоволствие определено не е от любов.И за бога какво ти прави той????Та той просто си е немерил безплатна духачка с извинение.
Много добре го каза.

britney_04
09-05-2006, 20:42
v tova nqma nikakava lubov toi samo te izpolzva za da si napravi kefa,a na teb tolkova li ti e priqtno samo da mu lapash i da si igra4ka za nego?