PDA

View Full Version : Бешикташ-ЦСКА



teenkopele
09-04-2006, 22:37
Какви са вашите мнения и прогнози за този двубой?

Прогнози: 1:1 или 1:2 . :wink:

pa4o_89
09-04-2006, 23:14
Въпреки, че съм левскар, ще се радвам ако цска постигнат някъкъв добър резултат. Дано са успяли да подобрят играта си от мача срещу хайдук и представя по най-добрия начин България:)
2-1 за турците

GLeZoRanA
09-04-2006, 23:36
Не очаквам да се представиме подобаващо , предполагам , че ще завършиме с равен резултат.. Ама нали знаете Надеждата умира последна .. така че CSKA FOREVER !

мечтател
09-05-2006, 08:20
пожелавам успех на ЦКСА, но силно се съмнявам. прогнозата ми е песимистична - поне 2 гола в повече за турчулята

adi_crazy
09-05-2006, 21:03
еми в турското дерби...
ебавам се бе
иначе и мойто мнение е като на мечтател

пожелавам успех на Цска, но силно се съмнявам. прогнозата ми е песимистична - поне 2 гола в повече за турчулята

strange__
09-06-2006, 10:37
Много съм разочарована от това,което показва ЦСКА!!! Няма да направиме нещо кой знае какво в този мач....ние не успяхме да се пребориме с Европейския Гранд Хайдук Кула,а Бешикташ са мааалко по-добър отбор :roll: Това,което се случва в отбора е много лошо или по-точно игрите,които върти голяма част ( да не кажа всички) от е*аното ръководство няма как да не повлияят на играта...не съм много оптимистично настроена за мача,но като фен на отбора вътрешно се надявам да победим...надеждата умира последна :wink: ЕДНА ЛЮБОВ,ЕДНА БОРБА,ЕДИН ОТБОР....САМО ЦСКА :!: Успех на момчетата :idea:

PR0
09-06-2006, 11:08
EDNA EBNQ, EDNA PRADNIQ, MRAZQ CSKA

PLAMENKO
09-06-2006, 11:53
струва ми се да няма тройчо марков ... че тогава не пламен марков ти си марков , а нз ква песен ше измислат :---)

50 Cent
09-06-2006, 16:25
там 1:1

тук 1:0 за наще :)

strange__
09-06-2006, 22:06
Абе вие кви сте глупаци нещастни.....бати колко ме нервират такива селски изказвания :!: Ми хубаво фен си на Левски,фен си ок...кво удоволствие може да доставя на някой да унижава противниковия отбор?!Да ви се не знае и в злобарите мръсни!Говоря и за двете агитки...в момента,в който намерите слабост у противника се изказвате по най-простия начин!Пфуууу....

мечтател
09-06-2006, 22:44
Абе вие кви сте глупаци нещастни.....бати колко ме нервират такива селски изказвания :!: Ми хубаво фен си на Левски,фен си ок...кво удоволствие може да доставя на някой да унижава противниковия отбор?!Да ви се не знае и в злобарите мръсни!Говоря и за двете агитки...в момента,в който намерите слабост у противника се изказвате по най-простия начин!Пфуууу....

аз такива мнения тук не виждам. Левскарите пожелаваме успех на ЦСКА, но всички осъзнаваме, че е много трудно. виж, в темата за групата на Левски доста хора се радват на жребия... но не трърдя, че Левскарите не го правят това с ЦСКА. абе да си фен на отбор означава да подкрепяш своите, а не да плюеш чуждите, но някои хора това не го проумяват