PDA

View Full Version : kak da se durja?



09-04-2006, 22:41
iskam suvet4eta za purviq put.kakvo da pravq,ili da se ostavq izcqlo v negovite ryce?za prezervativa znam...drugo kakvo mojete da mi kaje4e za da e gotino izjivqvaneto?
i dr mi vupros we za kruvta-za da ne izcapame 4ar6afite,kakvo moje da napravim?da se sloji ne6to otdolu??
izob6to vsqkakva informaciika i suveti 6te mi budat polezni.mersi na vs,koito 6te se otnesat seriozno kum temata

09-04-2006, 22:47
ami pusnete si hubavo muzika da se nastroite malko,za da ne te boli 4ak tolkova i da ne se pritesnqva6 moje da piete malko alkohol ama malko kolkoto da se zamaqte....osobeno ti 6toto teb 6te te boli ne nego
posteli ne6to da ne capate s krav 4ar6afite...i trqbva mom4eto da te predrazpoloji smisal da si vazbudena

gal4eto
09-04-2006, 22:49
tva bqh az:)

malka_kukla
09-04-2006, 23:18
ole be milaaaaaaaa,za kakvo udovolstvie govori6 parviq put????????otpusni se,daite si pove4e vreme i 6te se polu4i vsi4ko,ne se pritesnqvai nai vajnoto!otpusni se i deistvai intuitivno tva e .uspeh!!

.........
09-05-2006, 11:12
emi ne e kazano 4e trqbva da ima kruv.pri 75% ot momi4etata nqma kruv.pri mene ima6e oba4e ni6to ne izcapahme za6toto toi purvo s prusti malko po malko me raz6iri i daje s prusti me otvori i mi skusa cipata i 4ak togava s penisa i nakraq ima6e zasuhnala kruv samo po prustite mu i ni6to ne izcapahme....uspeh:)

teen_girl4e
09-05-2006, 14:30
ole be milaaaaaaaa,za kakvo udovolstvie govori6 parviq put????????otpusni se,daite si pove4e vreme i 6te se polu4i vsi4ko,ne se pritesnqvai nai vajnoto!otpusni se i deistvai intuitivno tva e .uspeh!!
mmm az parviq pat si izpitah udovolstvie dori mi be6e mn pove4e ot hubavo nqma6e krav i ne me bole6e mom4eto ako si znae rabotata 6te se pogriji da zapomni6 parviq si pat

alkobalko
09-05-2006, 19:31
Най-важното е ти да си уедена, че го искаш и да си отпусната максимално много. Довери се на момчето, ако е по-опитно от теб. Не очаквай да изпиташ някакво невероятно удоволствие при първия път. Може да те боли малко, но болката е поносима. За кръвта не се притеснявай, ако има ще са само няколко капки. Няма да изцапа нищо. Просто се отпусни и се наслади на момента.

Ice_Queen
09-05-2006, 19:35
Може да те боли малко, но болката е поносима. За кръвта не се притеснявай, ако има ще са само няколко капки. Няма да изцапа нищо. Просто се отпусни и се наслади на момента.

Дам,зависи от човека. Има момичета който изобщо не ги боли,има мн малко кръв,при други (като мен :-) ) ,само лека болка и никаква кръв. :)