PDA

View Full Version : Moderated: Имам гъбички по члена. Как да се справя с тях?



09-04-2006, 22:48
Zdr na vsi4ki.predi vsi4ko iskam da kaja,4e ne iskam da mi davate suveti kato"idi na doktor" ili ne6to takova.imam gubi4ki po 4lena i neznam kak da se spravq s tqh.kazvali sa mi 4e s kaliev permanganat stavalo za 10 dni.ako nqkoi znae dr lekarstvo ili pone da potvurdi za tova,molq da pi6e.blagodarq na vsi4ki predvaritelno.!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

malka_kukla
09-04-2006, 23:23
mnogo mi e interesno kato ne si hodim na pregled kak ustanovi 4e sa gubi4ki?da ne sa pup4ici,ot koito pove4eto mom4eta se oplakvat?ako si siguren 4e sa gubi4ki otidi v aptekata i pittai sa gubi4ki ne6to za mazane da ti dadat.

NaDuFcHe
09-04-2006, 23:39
E ne iskash da ti kavzame da hodish na lekar ama ima 100 vida gubichni infekcii i nqkoi nemojesh da si gi lekuvahs sam takache.....

Momchence
09-04-2006, 23:48
Мога само да добавя, че знам за калиевия перменганат, че е доста токсичен...аз на твое място не бих си ръсил пишката с подобно нещо...
Съмнявам се че сам ще се справиш успешно с проблема...не си сигурен за диагнозата камо ли за лечението...ИДИ НА ЛЕКАР!!!

manekena
09-06-2006, 23:14
glei sq brat mi i az imah sushtiq problem i hodih na doktor .. kakto i da e... i mi predpisa " MIKOZALON" struva okolo 7 leva ... avstriisko li neshto takofa to e mehlem maje se sutrin i ve4er sled izmivane na 4lena s hladka voda ... taka mi pomogna na men za 2 dni iz4ezvat .. ne iskam da te karam da go zimash zashtoto tfoito moje da ne sa gubi4ki zatfa nai hubuu idi na lekar maina tfa si e super normalno .... ina4e ako sa gubi4ki ne sa pritesnqvai tfa e nai drebnoto koeto moe da si lepne6 ot shibane bez kondom .. te ot tfa se polu4avat mejdu drugutu tfa e bakteriq ;) dano sam te uspokoil ina4e ne sa plashi pak ti kazvam samo izglejda zle ina4e ne e nishto seriozno kato imash na predvid kfi raboti ima ..ytctc

Amayo
09-06-2006, 23:16
Направи си Китайско сирене с дървесни гъби. :smt016 :smt016

09-07-2006, 00:48
zdraveite otnovo.moje6 li da mi kaje6 pove4e za sireneto s durvesnite gubi pls.ako mi pomogne6 ima iznenada;)

fRe3$7yl3r
09-08-2006, 22:32
batka i az imam :( ta da ti kaja dnes kvo mi ispisa doktora sec da go namerq.Ta kazva sa lomexin struva 7 leva i sa slaga sutrin i ve4er (hodih na lekar i toi mi go izpisa da znai6 )

09-09-2006, 04:07
zdr.ako lomexin-a mi pomogne 6te ti pi6a pak,no samo iska da te popitam kolko vreme trqbva da se izpolzva?blagodarq predvaritelno:))))

DrSmurph
09-10-2006, 23:36
Interesno kak razbra che imash gubi4ki bez d asi posetaval lekar? Ili moje bi i drug put si imal? Zashto neprekasnato pravite opiti da se samoubivate i da se uvrejdate? Na kolko godini si? Edin put pone ebal li si ?

gafa83
09-03-2012, 19:28
здравейте...искам да попитам и най-вече съвет как да действам че вече няколко години ходя по доктори но без ефект...казват че е гъбички а последният доктор ми каза че не са а е някаква алергия и обрив...та проблема ми е следния,излизат ми по главичката и по кожата отвътре нещо подобно като малки пъпчици и след ден два стават с бял връх ''има леко зачервяване главичката което и до ден днешен си стои'' и след няколко дена се пукат и започват да се белят или нещо подобно...и това ми се получава само след секс...моля за съвет и помощ че вече почти сам се отчаял..чувствам се дисконфортно...благодаря предварително.