PDA

View Full Version : Къде свършват приятелите ви?



09-04-2006, 23:05
po vreme na sex e qsno-v prezervativa.no kogato priemrno mu pravq svirka toi mn iska da svu6i v/u men-kude moje osven na korem4eto,dupeto,gurdite-gultaneto go izklu4vame kato variant. i iskam da pitam ne e li opsna taka primerno na dupeto i ako se ste4e nadolu??ili korem4eto....imali takava opastnost?

malka_kukla
09-04-2006, 23:13
emi ti izredi vsi4kite mesta,vaob6te po cqloto tqlo,ne i blizo do....a ako e na dupeto i se ste4e,nqma opastnost,6toto spermatozoidite v dopir s vuzduha umirat.

luda^S^vibrator
09-04-2006, 23:58
em men nai-me kefi priqtelq mi kato sv1r6va na g1rba mi :) ot zadna :)

д-р Грешков
09-05-2006, 10:47
emi ti izredi vsi4kite mesta,vaob6te po cqloto tqlo,ne i blizo do....a ako e na dupeto i se ste4e,nqma opastnost,6toto spermatozoidite v dopir s vuzduha umirat.


:shock:

ОМГ!

Може би жените са херметически затворени и вакуумирани при забременяване, за да не умрат сперматозоидите от въздуха, а?

д-р Пръцков
09-05-2006, 11:27
emi ti izredi vsi4kite mesta.
Можеш да пробваш в ушите, носа, в косата, под мишниците, м/у пръстите на краката и респективно ръцете, на врата и в очите.

глезената
09-05-2006, 12:04
ако му правя свирка то е или в устата или на лицето ми

рика
09-05-2006, 12:21
В мен абсолютно винаги. Има три варианта, но винаги в мен :D

09-05-2006, 12:22
Ostana pod mishnicite ili po rycete.

vazdishka
09-05-2006, 12:30
ami v ustata ili v men

krem4et0
09-05-2006, 13:07
Като му прав свирка той не свършва-ползваме това удоволствие като увертюра за секса!

09-05-2006, 13:18
Като му прав свирка той не свършва-ползваме това удоволствие като увертюра за секса!

e като си в мензис свирки не му ли правиш? :shock:

Death`Whore
09-05-2006, 13:21
Ne e zadyljena...az za 1 godina sym mu prawila 2 pyti swirki, dokato sym w menzis.

ГостА
09-05-2006, 13:25
Ne e zadyljena...az za 1 godina sym mu prawila 2 pyti swirki, dokato sym w menzis.

леле :shock:

на момчето като му се ебе и иска да свърши, а гаджето му го обича, не е задължена, а се препоръчва да му угажда орално

Death`Whore
09-05-2006, 13:27
Predporychitelno e i myjete da lijat gadjetata si po 1 chas predi seks i sled towa da izdyrjat oshte 1 chas, obache ne stawa. :)

Death`Whore
09-05-2006, 13:31
Ti kogato si mnogo umoren ot sex ili ot drugo, lijesh li priqtelkata si, za da swyrshi naprimer?

09-05-2006, 13:31
Predporychitelno e i myjete da lijat gadjetata si po 1 chas predi seks i sled towa da izdyrjat oshte 1 chas, obache ne stawa. :)

не си попаднала на правилния мъж! става и още как :wink:

Death`Whore
09-05-2006, 13:32
Obache ne me kara da mu duham postoqnno, nali?

09-05-2006, 13:33
Ti kogato si mnogo umoren ot sex ili ot drugo, lijesh li priqtelkata si, za da swyrshi naprimer?

обожавам да я лижа по всяко време и преди и след като вече съм и го вкарал, пак го вадя и я излизвам :P

а за 1 час лизане и 1 час секс... да ти кажа, като я лижа 1 час, после свършва за 20 мин. същинско чукане, та трябва да ме довършва тя мен я на чикия, я на свирка

09-05-2006, 13:34
Obache ne me kara da mu duham postoqnno, nali?

аз пък обожавам свирките и я карам да ми духа винаги, тоест не я карам, тя сама не издържа да не го лапа

death`Whore
09-05-2006, 13:35
Beshe hipotetichno.

A towa s lizaneto po wreme na sex ne si go izmislil ti...ne e nowo za men. Oralnata ljubow po wreme na sex e neshto prekrasno.

09-05-2006, 13:40
Beshe hipotetichno.

A towa s lizaneto po wreme na sex ne si go izmislil ti...ne e nowo za men. Oralnata ljubow po wreme na sex e neshto prekrasno.

че аз не казвам, че съм го измислил, споделих че го правя
и се съгласявам с теб... оралната любов по време на секс е нещо прекрасно

д-р Посмъртен
09-05-2006, 14:07
Както и инстинктивно правещите секс птички също са нещо прекрасно...ехх :mrgreen: :wink:

krem4et0
09-05-2006, 14:09
Като му прав свирка той не свършва-ползваме това удоволствие като увертюра за секса!

e като си в мензис свирки не му ли правиш? :shock:
Не! Толкова 4 дни без секс можем да издържим-да не сме животни! А и без това правим секс 1 път седмично,такаче...........

09-05-2006, 14:11
Като му прав свирка той не свършва-ползваме това удоволствие като увертюра за секса!

e като си в мензис свирки не му ли правиш? :shock:
Не! Толкова 4 дни без секс можем да издържим-да не сме животни! А и без това правим секс 1 път седмично,такаче...........

1 път седмично????? ](*,) заслужено си в клуба на пенсионерите значи :lol: :lol: :lol:

д-р Грешков
09-05-2006, 14:14
Не! Толкова 4 дни без секс можем да издържим-да не сме животни! А и без това правим секс 1 път седмично,такаче...........

Госпожо Драгоманова, казах ли ви да не си харчите пенсията за Интернет, а да пробвате с дядото сините хапчета? Един път седмично... То е като без хич - защо мъчите бай Драган така, а?

Ако все пак не сте вие (по ника не мопга да ви позная) и сте под 60 годишна, засрамете се и не мъчете така момчето.

krem4et0
09-05-2006, 14:26
Ами просто няма къде.И не мисля,че го мъча.Дори и да е така е сладка мъка-очакването засилва възбудата и нещата стават страхотни винаги.А и така сме свикнали.Ако той осигури терен може и повече-3-4 сме го правили,ама като терена е кът-сексът също е така.А и има други неща извън секса,които правим.Вие само това ли правите с приятелите/приятелките си?

09-05-2006, 14:39
Ами просто няма къде.И не мисля,че го мъча.Дори и да е така е сладка мъка-очакването засилва възбудата и нещата стават страхотни винаги.А и така сме свикнали.Ако той осигури терен може и повече-3-4 сме го правили,ама като терена е кът-сексът също е така.А и има други неща извън секса,които правим.Вие само това ли правите с приятелите/приятелките си?

Мъчение си е, Кремче, мъчение... Пък и колкото и други неща да правите, все трябва да има време за повече от веднъж;-)! Колкото до терена - кофти... Използвайте докато е топло и ходете на планина по-често, ако ме разбираш... Тъкмо ще го комбинирате и с разходки, които също горещо препоръчвам като лекар!

д-р Грешков
09-05-2006, 14:40
Ами просто няма къде.И не мисля,че го мъча.Дори и да е така е сладка мъка-очакването засилва възбудата и нещата стават страхотни винаги.А и така сме свикнали.Ако той осигури терен може и повече-3-4 сме го правили,ама като терена е кът-сексът също е така.А и има други неща извън секса,които правим.Вие само това ли правите с приятелите/приятелките си?

Мъчение си е, Кремче, мъчение... Пък и колкото и други неща да правите, все трябва да има време за повече от веднъж;-)! Колкото до терена - кофти... Използвайте докато е топло и ходете на планина по-често, ако ме разбираш... Тъкмо ще го комбинирате и с разходки, които също горещо препоръчвам като лекар!

krem4et0
09-05-2006, 14:44
Ами просто няма къде.И не мисля,че го мъча.Дори и да е така е сладка мъка-очакването засилва възбудата и нещата стават страхотни винаги.А и така сме свикнали.Ако той осигури терен може и повече-3-4 сме го правили,ама като терена е кът-сексът също е така.А и има други неща извън секса,които правим.Вие само това ли правите с приятелите/приятелките си?

Мъчение си е, Кремче, мъчение... Пък и колкото и други неща да правите, все трябва да има време за повече от веднъж;-)! Колкото до терена - кофти... Използвайте докато е топло и ходете на планина по-често, ако ме разбираш... Тъкмо ще го комбинирате и с разходки, които също горещо препоръчвам като лекар!
Е то край Свищов планина няма-само 1 хълмче.Аз искам сред природата,ама гаджето не ще-притеснявал се.Абе загаряме от време на време,ама ако се мъчи той,аз се мъча 2 пъти,защото той може да се самозадоволява,а аз не го правя!

д-р Грешков
09-05-2006, 18:14
Притеснявам се вече за теб - защо така сега? Какво ти пречи да се самозадоволяваш? Полезно е - премахва стреса и успокоява нервите. Колкото до секса - и хълмче става, парк-също. Каквото има, не е ли така? От какво се притеснява момъка (Гошко, примерно)? Да не е на 5 - има работа - срам, не срам - да я върши :smt008 !

`Death`Whore`
09-05-2006, 18:21
1. Не всеки има собствен апаратамент и време за секс! Хората работят, учат, спят!
2. Това, че една жена ходи с даден мъж, не я прави негова портативна вагина! Не е задължена да прави секс с него постоянно!

д-р Грешков
09-05-2006, 18:31
Усещам стаената агресия, дължаща се на недостатъчно креватна гимнастика у теб. като лекар те съветвам да поработиш по въпроса... Колкото до секса - той не е разменна монета - не може да се прави само когато момичето иска - щом ходиш с някого и правите секс, значи правите. Ако не - какво правиш с този човек? Да не са на 60, егати?

Разбрахме се, че мястото е проблем в случая... Неприятно - винаги има опасност при недостатъчна усамотение някой да прекъсне коитуса и това да доведе, освен до конфузна ситуация и до тежки психологически травми, резултиращи в преждевременна еякулация, или невъзможност за поддържане на ерекция у момчето и невъзможност за постигане на оргазъм при момичето... Но, както казват старите хора : "Шанс"...

`Death`Whore`
09-05-2006, 18:34
Не казвам, че трябва да се прави секс само когато жената поиска, а когато и двамата искат. А за мястото - за мен не е проблем да има някого в другата стая, проблемът е друг. Иначе си прав за недостатъчния секс. Не бих отказала да правя всеки ден секс, но ако не може, е баси...не можем всеки ден да ходим сред природата, например, и да не се виждаме с други хора.

д-р Грешков
09-05-2006, 18:43
Не казвам, че трябва да се прави секс само когато жената поиска, а когато и двамата искат. А за мястото - за мен не е проблем да има някого в другата стая, проблемът е друг. Иначе си прав за недостатъчния секс. Не бих отказала да правя всеки ден секс, но ако не може, е баси...не можем всеки ден да ходим сред природата, например, и да не се виждаме с други хора.

Разбира се, разбира се - приятелите не трябва да се пренебрегват, заради едното бързо... Колкото до недостатъчния секс... :( :( :( .
Нищо, ще наваксаш, когато му дойде времето - освен ако не подкараш на системата един път в седмицата, което като специалист отхвърлям!

`Death`Whore`
09-05-2006, 18:44
Няма начин, докторе...няма начин. Когато заживеем заедно, ще има, но сега...няма как. Бтв, мама казва, че трябва да правя секс най-малко 3 пъти в седмицата. И ми се иска...

д-р Грешков
09-05-2006, 18:52
Няма начин, докторе...няма начин. Когато заживеем заедно, ще има, но сега...няма как. Бтв, мама казва, че трябва да правя секс най-малко 3 пъти в седмицата. И ми се иска...

Брех, твойта мама... Тцтцтц, разбира тази жена, личи си, че живее пълноценно - "само така" да й кажеш! Веднъж се живее - плодете се \:D/ !

`Death`Whore`
09-05-2006, 18:54
В момента ще съм доволна и веднъж на 2 седмици, но да е качествено. :)

д-р Грешков
09-05-2006, 18:57
Малко, малко... Поне е от сърце. Пък и сигурно си малка - имаш време пред теб...

д-р Посмъртов
09-07-2006, 13:25
И аз,и аз съм малка...опс,малък. :::

krem4et0
09-07-2006, 17:05
Притеснявам се вече за теб - защо така сега? Какво ти пречи да се самозадоволяваш? Полезно е - премахва стреса и успокоява нервите. Колкото до секса - и хълмче става, парк-също. Каквото има, не е ли така? От какво се притеснява момъка (Гошко, примерно)? Да не е на 5 - има работа - срам, не срам - да я върши :smt008 !
Ами не го правя-не знам и аз защо-просто не го правя.Правила съм го,но не е същото и определено не намалява напрежението,а просто ми се реве за меж още повече.А момъкът се притеснява от това да не го видят други хора.Градът ни е малък,а и мен ме познават-семейството ми е известно и уважавно.Не става.

д-р Съветков
12-28-2007, 20:20
Няма начин, докторе...няма начин. Когато заживеем заедно, ще има, но сега...няма как. Бтв, мама казва, че трябва да правя секс най-малко 3 пъти в седмицата. И ми се иска...
Съдейки от никнейма ви, госпожица, и вашите желания за седмичен секс, бих заключил, че страдате от некрофилия. Пресни трупове в днешни времена колкото искате. Отидете на магистрала "Хемус", там всеки ден има поне по един смъртен случай. Гарантирам Ви секс не 3 пъти в седмицата, а 3 пъти на ден!

Ебете се и се плодете! \:D/ (последното ще стане леко трудно, но не губете надежда).

pitan4icata
12-28-2007, 20:25
aa rqdko se slu4va pri nas, ina4e na korem4eto samo ,no v banqta nqma problem i na sqkade (bez ustata i o4ite ;) ) aa i se setih vednaj i na 4ar6afa bez da iskame ixaixia no ne propora4itelno ;)

DevilWish
12-28-2007, 20:32
Emи свършва ми все на корема или на гърба /по-точно кръста/ ;-)

bp1912fc
12-28-2007, 20:53
то така говоим къде кво ама като тръгнем да свършваме праска на всякъде :)

assd
12-28-2007, 22:21
6toto spermatozoidite v dopir s vuzduha umirat.
май мозъчните ти клетки в допир с въздуха дет дишаш са умрели

BIGchlen
12-28-2007, 22:48
#-o на гърдите и в лицето ... дан дан

PankO
12-29-2007, 06:23
Неприятно - винаги има опасност при недостатъчна усамотение някой да прекъсне коитуса и това да доведе, освен до конфузна ситуация и до тежки психологически травми, резултиращи в преждевременна еякулация, или невъзможност за поддържане на ерекция у момчето и невъзможност за постигане на оргазъм при момичето... Но, както казват старите хора : "Шанс"...
хахахахахах, луд си, хахахахахахах


Няма начин, докторе...няма начин. Когато заживеем заедно, ще има, но сега...няма как. Бтв, мама казва, че трябва да правя секс най-малко 3 пъти в седмицата. И ми се иска...

Забравяш, че човек иска това, което няма :)
Като се ожените... ш'са праскаш със съседа :)

besnicataa
12-29-2007, 08:13
ми извън мен и не по мен или в банята или на салфетка не6то такова :P

GerYy
12-14-2009, 18:58
ми извън мен и не по мен или в банята или на салфетка не6то такова :P

Е ще тича до банята преди да свърпи ли ?!

По темата...или на дупето, или на коремчето :)

rapple
12-14-2009, 19:51
ми извън мен и не по мен или в банята или на салфетка не6то такова :P

Е ще тича до банята преди да свърпи ли ?!

По темата...или на дупето, или на коремчето :)


иии...
на салфетка??? :shock: :-o

beachy_bunny
12-14-2009, 19:58
Коремчетоо :grin:

anichka12345678
12-14-2009, 20:02
ми извън мен и не по мен или в банята или на салфетка не6то такова :P

Е ще тича до банята преди да свърпи ли ?!

По темата...или на дупето, или на коремчето :)


иии...
на салфетка??? :shock: :-o ехе бахти и ташака на салфетка или да тича чак до банята :D ,на мен самия мик на това когато свършва момчето ми е супер як .По простата причина ,че най -много се възбуждам, когато на момчето му е супер яко.Аз по време на секс немисля толкова за себе си ,а за момчето до мен,а той мисли само за моя кеф и така сме си напълно добре. :oops: :oops: :oops: Това е невероятно да го накарам да свърши с усни или с ръка или с нещо друго,никога не му позволявам сам да си свършва.Обичам да го изпразвам :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

hoooodyhoooooo
12-15-2009, 15:16
Обичам да го изпразвам :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Аничке, Аничке...ех ех :-)

А иначе аз свършвам най-често на коремчето или гърдите, просто като усетя, че вече не въздържам и го вадя. Но се случва и в устата де, въпреки че много път дотам. :D

t0d1t0
12-15-2009, 15:25
ОФФФ НАЛИ ИМА ЕДНА ПО-СКОРОШНА,ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ВРЪЩАТЕ НЯКАКВИ ОТ 2006та...

Punisherrr
12-15-2009, 15:57
т. 1