PDA

View Full Version : Писна ми от караници!



едно момиче
09-05-2006, 00:09
Вижте хора, не очаквам да ми помогнете, може би просто да ме изслушате.
Историята е такава че преди доста време ходих с едно момче, но начинът по който скъсахме не беше правилен, за глупости. Както и да е след това имахме един период, в който що годе се бяхме сдобрили и си говорехме. Но аз отказах да се виждаме и той ме блокира във всичките му програмки за чат. Не исках да си причинявам болката ПАК да го виждам, а и родителите ми бяха против него и сега започвам да мисля че са били прави. Но не е точно така, тъй като аз го скъсах и аз съм виновна, поемам си вината... От ревност стана всичко... Но той можеше да ми даде втори шанс, след като аз му се извинявах милион пъти, но изглежда той не струва нищо. Преди няколко дни започнахме ужасно да се караме в един форум, тъй като той ме беше изтрил от всички програмки за чат. Какво да кажа като е толкова глупав всички да ни слушат. Почнахме да се караме, но и част от другите потребители взеха участие. Вече всеки ден се караме. Винаги като седна на компютъра е така. Той не може ли да ме преживее, не може ли да ме остави на мира не знам, но на мен взеха да ми омръзват тия караници, ГЛАВАТА МЕ БОЛИ ОТ ВСИЧКО! А не мога да спра да пиша там само защото той се кара с мен и да бягам от него както той бяга от мен. Тая вечер се карах с няква, която пак го защитаваше. Цяла вечер, писна ми! Тия хора нямат ли си друга работа, че се занимават с мен?!?!?! Що не вземат да си живеят животеца, ами трябва да се опитват да съсипват и моя?!?!?!
А аз наистина си съсипах и здравето и нервите това лято. Не стига дето отслабнах чувствително, ами и почти през цялото време плаках. Направо не знам какво да правя. Искам да ме остави на мира, но не искам да бягам. А ако спра да влизам там, това ще стане. Не отвръщам на всичките му обиди, и един път не съм обидила родителите му, както той прави с моите. Писна ми писна ми от тоя живот, боли ме главата от всичките тия караници и проблеми с него! :| :?

Ekita
09-05-2006, 00:29
Просто спри да пишеш.Сама си създаваш проблема.

let_me_go
09-05-2006, 00:34
Такива образи просто са способни да направят така , че да ти побелее косата ... Какво да ти кажа ? Идиот е , да ! И той 100% не знае защо се заяжда ... явно си мисли , че по този начин ще те превъзмогне , но след време като слезе на земята , ще разбере , че не това е бил начина ... Защо просто не го игнорираш ? В интерес на истината - имаш две възможности . Едната е точно тази - да го отпишеш напълно , а другата е да го правиш 2ст като му показваш , че по никакъв начин не е способен да те засегне , тъй като си много над него ... т.е да проявиш по-голяма доза самочувствие и да го поставиш на мястото му . Тъпо е , че всичко се развива в някакъв форум ... аз също съм се карала с бивш и е имало момичета , които са го защитавали , а така съм почвала да се дракам и с тях ... но просто спрях да го отразявам ... На всеки негови 100 думи , аз го режех с една ,но казана на място ... и така всичко се оправи

mechtaq_za_teb
09-05-2006, 06:45
prosto go ignorirai!ne otgovarqi na glupavite mu obidi!i taka nakraq toi sam shte spre!

alkobalko
09-05-2006, 06:51
Не отговаряй на глупостите, които пише. По-умният винаги отстъпва в глупавия спор.

iiirish
09-05-2006, 06:56
Aleandra е права! Не виждам защо трябва да ставаш с глупавия глупав! :-k просто престани да отговаряш на провокациите и нападките му

IdiOtKa
09-05-2006, 08:41
просто спри да му убръщаш внимание ! и ше те остави на мира !

09-09-2006, 23:31
Да, ама не... Нищо не помага, ние продължаваме да си се караме той си пише глупости за мен... Аз се опитах да му кажа да спре и да ме остави на мира известно време, но не... И това не помогна, даже каза че нямало да си намира гадже и т.н.
Просто когато му скимне ми пише, когато му щукне ме обижда и не иска да се откъсне от мен. Как да се откъсна от него без да бягам? :cry: Все пак не мога да му игнорирам GSMа или е-майла?
Винаги е така след всяка караница или скандал, отихваме и после пак на ново. Не че ставаме приятели или се сдобряваме, но нямаме контакти. Започвам да си мисля, че най-добрия начин е като изобщо изчезна от живота му... ](*,) От местата, където сме писали двамата! Може би това ще го накара да ме забрави да си намери приятелка!

jadna_za_lubov
09-09-2006, 23:33
Просто спри да пишеш.Сама си създаваш проблема.
axam......

GLeZoRanA
09-09-2006, 23:34
Да, ама не... Нищо не помага, ние продължаваме да си се караме той си пише глупости за мен... Аз се опитах да му кажа да спре и да ме остави на мира известно време, но не... И това не помогна, даже каза че нямало да си намира гадже и т.н.
Просто когато му скимне ми пише, когато му щукне ме обижда и не иска да се откъсне от мен. Как да се откъсна от него без да бягам? :cry: Все пак не мога да му игнорирам GSMа или е-майла?
Винаги е така след всяка караница или скандал, отихваме и после пак на ново. Не че ставаме приятели или се сдобряваме, но нямаме контакти. Започвам да си мисля, че най-добрия начин е като изобщо изчезна от живота му... ](*,) От местата, където сме писали двамата! Може би това ще го накара да ме забрави да си намери приятелка! Щом не можеш да игнорираш мобилния си телефон и майла игнорирай него .Няма да бягаш , просто няма да се занимаваш

ssiimmoonna
09-10-2006, 09:44
a probvala li si da mu kaje6 4e ne iska6 pove4e da se karate i da ti pi6e

Cruel_girl
09-10-2006, 09:53
Moje da e gadno,no bqgai!Bqgai!Tova e re6enieto.Ne mislq,4e ima6 drug izbor.

LuCkY_YoU
09-10-2006, 11:10
ne mu vdigai kogato ti zvuni i ne mu otgovarqi na mailite!sama se vkarva6 v nqkvi filmi!prosto spri da se zanimava6,za6toto ne vijdam nikakuv smisul v cqlata tazi rabota..

BeBcHeTo
09-10-2006, 11:22
Просто спри да пишеш.Сама си създаваш проблема.

koalka
09-10-2006, 11:38
Ами не му отговаряй на тея неща,които ти ги пише и да се надяваме да те остави на мира.Кажи му,че не искаш да се занимаваш с него.

aliq
09-10-2006, 23:46
spri da pi6e6 i da govorish s nego i si4ko 6te otihne sama se vre6 tam kadet ne ti e rabotata

09-10-2006, 23:55
Ами просто дръпни една последна реч,в която хубаво го поставяш на мястото тоя...Казваш си всичко,което имаш и заявяваш,че повече няма да се занимаваш с подобни глупости.... НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙ НА ТОЯ,МОМИЧЕ!

09-11-2006, 09:26
Мерси за отговорите на всички, много ми помогнахте. А иначе опитвала се бях преди да говорим, но след като казах че няма да дойда на една среща той ме блокира. И след това пак с караниците се почна, опитах се да си дадем време, но виждам че на него му е все едно обиждаше си ме непрекъснато и взех решение и се махнах от техния форум... :| Махнах се изобщо от живота му, дано да си намери подходящия човек :-k щото на мене с караници и скандали не ми се занимава.
Благодаря на всички за отговорите, мерси много!

KiLLeR_InSTiNkT
09-11-2006, 10:28
Игнорираш го, това е единственото решение.