PDA

View Full Version : Повторна любов



09-05-2006, 00:34
Според вас възможна ли е повторната любов ... Например истински сте обичали някой с цялото си сърце,давали сте всичко от себе си,за първи път е спал с вас(за момичетата),първата ви любов да речем,след време скъсате не по гаден начин и си останете с хубаво занапред не се мразите след като сте скъсали ... След време бихте ли се замислили че пак искате да сте с този човек защото е бил по-различен от другите дори да е минало време 1-2-3 години ? Дори през това време да сте обичали друг или поне да сте имали други гаджета ?

let_me_go
09-05-2006, 00:40
Разбира се ...
Няма лошо в това да се разделиш тихичко и кротичко с половинката си , като запазите уважението и чистата приятелска обич , която таите в себе си ... а след известно време пак да се обърнете и да погледнете същия човек с онези очи, с които сте го гледали и тогава ,когато сте били истински влюбени ... Някои чувства не могат да умрат просто ей така , по-вероятно е да се преродят ... И в крайна сметка - няма лошо , щом нещата са имали такъв край ...

LilAngel
09-05-2006, 06:52
ами в момента връзката ми е такава, преди 2 години го обичах страшно много..после се разделихме и 2мата мислехме, че няма да се видим повече, но сега сме заедно...при мен поне не е същото... :(

iiirish
09-05-2006, 06:54
за мен миналото си е минало и предпочитам да не го връщам

yo-ma-nigga
09-05-2006, 06:54
mi da ..na men mi se e sluchvalo vapreki che dori da povtorq posle pak sajalqvam.......

alkobalko
09-05-2006, 06:55
Ако любовта е истинска и двмата се обичат, не виждам нищо странно. Понякога една връзка има нужда от почивка. Щом не е приключила с лошо, а с приятелски чувства, възможно е след време пак да се съберат.

yo-ma-nigga
09-05-2006, 07:12
to i kat zavarshi s karanica kva e garanciqta che posle nqa pak da "plamnat" chuvstva??

bunnie
09-05-2006, 14:22
porednata tema ... offf stiga ve4e edno i sa6to ... preglejdaite be horaaaaa

HopeLesss
09-05-2006, 15:47
за мен миналото си е минало и предпочитам да не го връщам

Мхм... :roll:

slan4evo_momi4e
09-05-2006, 15:56
Не бива да живеем с миналото си и да го повтаряме...трябва да вървим напред...затова не мисля, че е добре да бъдеш отново с човек, който си зарязал преди време....нищо не пречи той да остане важен за теб, но не се опитвай да върне миналото...така само тъпчеш на едно място....

little_pink
09-05-2006, 15:59
По добре затворена страница да не се обръща отново.Щом веднъж не се е получило едва ли вторият път ще е различен(говоря от личен опит) ](*,)

CrazyWitch
09-05-2006, 16:11
И приятеля ми ми зададе такъв въпрос : "Мислиш ли, че ако след време се разделим и мине 1 година.. Ако севидим пак мислиш ли, че чувствата пак ще се разпалят, а преди това да сме натрупали опит с други хора?". Май отговора ми беше : "Не мисля"
Не се сещам много добре. Ала сега като се замисля... ДА! Бих се върнала към нещо минало, ако това минало е сегашното ми настояще.
:-) Обичам го това момче и за него давам всичко.

LuCkY_YoU
09-05-2006, 16:59
zvu4i mnogo krasivo i da az bih go povtorila ako naistina sme se obi4ali...