PDA

View Full Version : toi me obi4a tolkova mnogo,a az nego ne ;{{{{



sad_cry_f
09-05-2006, 06:40
imam golqm problem!ot veche godian edno momche vse mi priznava 4e mnogo me obicha i az veche neznam kakvo da mu kaja i kak da mu obesnq 4e ne izpitvam sashtoto!sigurno mu go kazah hiqlda pati,no toi ne i ne :( problema e 4e sega sam si haresala edno momche i se svalqme i tova momche,koeto me obicha razbra i sega moje i da stane problem zashtoto pak mi predloji da sme zaedno :smt011 kak da mu kaja da me ostavi vednaj zavinagi,no bez da go zaboli tolkova ? molq vi daite nqkakav savet! :smt010

alkobalko
09-05-2006, 06:46
Понякога трябва да си напълно честна. Ще боли, но нямадруг начин. Просто отиди при него и му кажи, че не изпитваш нищо към него. Кажи му, че има друго момче, което харесваш и с което искаш да бъдеш. Ако наистина те обича толкова много ще те остави да бъдеш щастлива.

yo-ma-nigga
09-05-2006, 06:48
nqma kak da ne boli....tq bolkata vinagi e pri razdelite ama pone mu obqsni obstoqtelstvata- che nemoje veche da ste zaedno,che ne varvi.....trqbva da razbere

summer_04
09-05-2006, 18:42
Понякога трябва да си напълно честна. Ще боли, но нямадруг начин. Просто отиди при него и му кажи, че не изпитваш нищо към него. Кажи му, че има друго момче, което харесваш и с което искаш да бъдеш. Ако наистина те обича толкова много ще те остави да бъдеш щастлива.

=D>

BeBencEto
09-05-2006, 18:44
po-dobre mu kaji istinata.....vupreki che v takiva momenti az iskam da slusham lujite....