PDA

View Full Version : За тези които са срещнали любовта благодарение на чата



09-05-2006, 12:47
Та интересно ми е! Има такива, които откриват половинката си в чата. Интересно ми е да разбера как е станало с вас, в смисъл кога и къде се видяхте за първи път, за какво си говорихте, как си прекарахте, след колко време тръгнахте и кой направи първата крачка?

yo-ma-nigga
09-05-2006, 12:49
sluchvalo se e :-s

Death`Whore
09-05-2006, 12:49
Oh...oh...prosto se widqhme, lafihme si i w kraq na sreshtata se celunahme...beshe leko maloumna celuwka, no nqma znachenie...nqmashe da e po-razlichno, ako se bqhme zapoznali chrez obshti poznati moje bi.

asinka
09-05-2006, 12:50
oOoOoo dylga istoqriq ...shte ostavq za po-kysnu :!: :wink: :wink:

krem4et0
09-05-2006, 13:23
Стана така.Засякохме се.разменихме e-maili.Писахме писма по2-з и разбрахме кой как се казва къде е учил и прочие.После си чатехме в продължение на около 2 месеца всяка веч
ер по 3-4 часа.Общо взето ни тресеше кандидат-студентската треска.Беше ми приятно,пратих снимки,получех такива-хареса ми,ама нищо особено.1 вечер майка ми вика-защо не поканиш момчето да се видите-аз от четене по изпитите не бях излизала кой знае колко.Та поканих го.Излязохме,пихме по 1 сок,после наште ги нямаше за 1-2 дни и излизах с него за компания.И така 2-3 срещи.Аз хлътнах,ама той изобщо.Много ми хареса-направо луднах по това момче.А той не вдява-била съм много напориста така се изрази.Та ходих на село за 2 седмици.Върнах се.Отидохме на дискотека с 1 моя приятелка и там го целунах.Това стана точно преди 2 години на днешната дата :oops: .Той обаче каза,че е грешка,че го е страх да опита ала бала-като цяло страхлив и срамежлив беше.Но след 3 дни излязохме на розходка-да си изясним положението.И тогава сам ме целуна и каза,че иска да опитаме.Не вярвах,че нещо ще излезе.Но се влюбих до полуда в това момче.В петък правим 2 години заедно.И да си кажа честно имим чувството,че животът ми почна тогава.

DiabolicAngel
09-05-2006, 13:39
Случвало ми се е и много интересно :oops:

az_slunceto
09-05-2006, 13:48
ami kakvo da vi kaja,bratov4etkami si e pisala nqkude predi godina s mom4e ot 4ata i sa daje skoro 6te rajda sled 2,3sedmici. :mrgreen:

09-05-2006, 15:59
ох, какво да ви кажа... доскоро не вярвах дори в любовта от пръв поглед, камо ли че може да има нещо като любов с някой от чата.. но ето че ми се случи. с него се запознахме съвсем случайно, просто един ден висях в час по информатика, и се чудих кво да правя, и взех че пуснах мирка. търсех някого да наредя, понеже, както казах, ми беше скучно, бях на училище, и тоест - в гадно настроение. и реших просто да се включа на първия срещнат. съдба, мисля си сега :D защото от първите няколко изречения вече нямах никакво желание да го нареждам, напротив, заприказвахме се сякаш се познаваме от 100 години. оказа се, че е 6 години по-голям от мене, студент в София. цял час си говорихме, говорихме, и накрая аз му казах, че като се прибера от училище пак ще му се включа. започнахме постоянно да си пишем писма и да си чатим. след около 2 седмици му дадох GSM-a си, който по принцип имат само най-близките ми приятели. колко смс-а сме си пратили с него... :D и така около 2 месеца. едва чаках да дойде време да се върне от София за лятото. и едва изчаках да ми предложи да се срещнем. боже, влюбих се в него от първия миг!!! излизахме още доста пъти, но ето че дойде време пак да тръгва. иде ми да заплача, като си помисля, че няма да се видим още толкова време. а най-ло6ото е, че не знам как да му призная чувствата си. истината е, че за 1ви път в живота си съм истински влюбена, и просто не знам как да постъпя. ще съм много благодарна на всеки, който може да ми даде някакъв съвет. и sorry за ужасно дългото изказване, но просто имах нужда да си кажа всичко :oops:

CrazyWitch
09-05-2006, 16:27
Еми .. Като на майтап чатихме. За простотии и т.н. На втората седмица много взехме да се задълбочаваме в чата с откровения. Той преди това е бил разочарован от една случка в чата. Не знам как ми се е доверил. Чатихме август месец миналата година когато той беше на селото си. Когато се прибра във Варна изобщо не влизаше в чата и ми домъчняваше за него от време на време. На 9 септември се здобих с карта на Мтел с безплатни разговори от 21часа до 5часа сутринта. И така с него всяка вечер приказвахме по 5часа случвало се е и повече. Опознахме се много добре. В края на октомври се случи една събота той да се събира да пие с приятели и приятелки, а аз на диско с приятели и приятелки. Преди да вляза в дискотеката опитвах се да го накарам да ми каже .. какво чувства към мене. Той не пожела. Страхуваше се. Аз му казах : "Еми Ок. Ще сме си приятели, ще си лафим по телефона до юли месец другата година и като свърши промоцията... bye". Това беше разговора. Към 3 часа сутринта както съм си на диско тела ми звъни... Звъня аз на тоя номер.. Вдига Павел - пиян приятел на Иван (приятеля ми) който не е толкова пияно колкото него и започва да ме кара да се виждаме с Иван. Бил ме обичал... Много се привързал към мен. Променил се. Ала-бала. Аз кат извънземно гледам. И тоя му приятел ме убеди да се видим. Иначе аз се дърпах. 2часа разговор и ме убеди. Реши се, че той ще дойде в Девня (т.е. при мен). Когато се видяхме беше студено (все пак зима). Отидохме в апартамента на най-добрата ми приятелка който беше обзаведен, но никой не живееше там нямаше ток. Бяхме легнали на леглото и м/у нас свещи. Само си приказвахме. И .. Общо взето тръгнахме на 05.11., а първата ни целувка :smt008 беше на (не се смейте [-X ) 14.02. Много се притеснявахме. Както той на мен, така и аз на него си бяхме първите. За това и казвам, че за такава чиста любов като нашата не съм чувала до сега. :smt007 :smt026

leny`
09-05-2006, 16:37
Ami moje da se kaje che i az q sreshnah vav IRC.Vsichko se sluchi predi 1 godina...Az pochnah da si chatq sas edno momche v produljenie na 1 sedmica.Sled tova se zapoznahme do edna zala toi idvashe da igrae Cs :) i az otidoh da se zapoznaq sas nego...nz vaobshte che shte stane nshty mejdu nas..no eto che stana :P V nachaloto edna moq fr go haresvashe i az reshih da i pomogna da govorq sas nego ... no toi ne iskashe.Taka pochnahme da si chatim i toi beshe kazal na nai dobriq mi fr che me haresva :D posle hodihme tochno 7 puti :( az vse oshte si go obicham no znam che poveche nqma da sam sas nego:( nikoga nqma da go zabravq zashtoto toi beshe strahoten :O) obshto vzeto toi e edinstvenoto momche s koeto se zapoznah vav chata i bqh sas nego vsichko sas nego beshe strahotno :oops:

emociika:)
09-06-2006, 12:44
Oo и аз намерих моята любов в чата :smt050 Беше 2004 година...почти преди 2 години. Тъкмо бях скъсала с едно момче, което си мислех, че много обичам (как съм се лъгала). Чувствах се супер самотна и се опитвах да си намеря някой друг. Излязох с едно момче, но останах много разочарована и се отказах. Вечер висях в IRC без голямо желание да си чатя, но отговарях на тези, които ми се включваха. В продължение на 1 седмица погледът ми винаги спираше на един и същи ник - доста банален и глупав, но ги имаше годините и бяха същите като моите. Накрая се включих просто ей така (господи добре, че го направих :smt083) И от тогава като почнахме да си чатииимм...всяка вечер! С нетърпение чаках да свърша даскало и право пред компютъра...не го харесвах, не си мислех и глупости като например, че съм влюбена, просто ми беше страшно приятно да му разкажа как съм прекарала деня си и разни такива дреболии;] След известно време се видяхме, до тогава дори и на снимка не се бяхме виждали. Беше обикновена срещичка в едно кафене, но няма да я забравя. През цялото време не спряхме да говорим. Беше ми много хубаво с него. Така взехме да си чатим и да се виждаме доста дълго време - над половин година. Последните месеци вече бях яко хлътнала по него, а бяхме станали много добри приятели. През това време станаха и някои гадни работии...като например, че всички ми говореха, че ме харесва и аз глупачката го питах в чата дали е вярно и той естествено отрече. След това около 1 месец страдах, но не се отказах от него :smt019 Също без да знам е ходил с едно момиче за 2 седмици, но харесвал мен и скъсали...Вече няколко дни преди да тръгнем не издържах...харесвах го супер много, а имах сигурни доказателства, че и той мен, а нищо не ставаше. Нищо! А то защото той ме чакал да свърша с приравнителните изпити...Такъв си е..винаги мисли прекалено мн за мен :smt080 Вече когато бях изгубила съвсем наджда, той ми каза, че е настъпил момента да разбера нещо. Излязохме и той ми каза. Уж бях подготвена, а се стъписах. Изведнъж си помислих какво ще стане ако го изгубя като приятел. Той ми каза, че много иска да е с мен и ще чака колкото е необходимо. Отидохме в морската градина и запраска един дъжд. скрихме се под едно дърво, а аз умирах от студ. Тогава му казах :" Може ли да те гушна" и го гушнах. Стояхме половин час, докато не спря дъжда. За това време не си казахме нищо, но беше неповторимо...И така..дъжда спаси положението и вече година и почти 2 месеца сме си заедно и се обичаме както в самото начало :smt049

SmiLe_BaBy{P}
09-06-2006, 12:48
Ами 2 месеца си чатихме и то доста усилено...накрая той дойде до даскало и се запознахме.Тръгнахме,но нещата не се получиха и се разделихме и след половин година пак се събрахме и сега сме заедно от ...1 година почти. :D Съдба...

09-06-2006, 12:58
mnogo se radvam za vas:) az dosega ne sam sre6tnala lubovta nito v irc( no ne se i nadqvam tam da q sra6tna) nito nqkade dr prosto ve4e sam zagubila nadejdata 4e nqkoi moje da me obi4a :smt010

sunflower
09-06-2006, 13:35
mila, ne govori taka!!! az bqh zagubila nadejda, sy6to kato teb, no eto 4e ne sym bila prava :) Trqbva da znae6, 4e podhodq6tiq to4no za teb 4ovek e tam nqkyde, i e samo vypros na vreme da go sre6tne6. Taka 4e ne se otkazvaj, a se radvaj na jivota, za6toto rano ili kysno i ti 6te nameri6 istinskata lubov :wink:

SwEeTSsSnake
09-06-2006, 14:12
Moje da se kaje 4e q sre6tnah v 4ata ili pak ne hm...zna4i toi e priqtel s togava6noto mi gadje i ve4e znael koq sam i kakto kaza me haresal i taka...4atihme si , posle se vidqhme i moga da kaja 4e stanahme mn dobri priqteli ili pone v na4aloto az go vazpriemah kato takav,a toi men kato ne6to pove4e, no dosta barzo grabna sarceto mi :smt007 \:D/

yo-ma-nigga
09-06-2006, 19:06
sreshtnah q za koeto gorchovo sujelqvam !

koalka
09-07-2006, 11:12
Та интересно ми е! Има такива, които откриват половинката си в чата. Интересно ми е да разбера как е станало с вас, в смисъл кога и къде се видяхте за първи път, за какво си говорихте, как си прекарахте, след колко време тръгнахте и кой направи първата крачка?Ами аз я намерих моята в чата.Стана съвсем случайно,както си чатех и ми се включи той и започнахме да си чатим.В началото не мислех,че е нещо сериозно,но след 4 месеца чатене решихме да се видим.Видяхме се на ндк и седнахме да пием кафе.Аз се срамувах,а и той и точно след 3 срещи тръгнахме.Той още на първата ми каза,че ме харесва и аз го харесах и така тръгнахме.После и двамата се влюбихме безумно много и вече 9 месеца той е любовта на живота ми,както и аз за него.Много го обичам и винаги ще го обичам.

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:58
Ами с последните ми две гаджета се запознах покрай нета.
С едната се видяхме преди това на едно купонче,но там само бегло,дори не се запознахме лично. После и разбрах ника в чата и се залафихме яко. След около месец се видяхме. Ходихме на кафе,на Южния парк (много го обичам тоя парк,ей :D),изкарахме си готино. Разбрахме се да се видим пак и се забихме на втората среща. С другата се запознах покрай един форум и покрай Skype. С нея тръгнахме още на първа среща. Разхождахме се в Южния парк. Беше някво дъждовно и пусто. Седнахме на едно кафе и по едно време като забелязах че и се иска я целунах. :smt008

Sandi
09-08-2006, 13:47
Ami da moito e interesno no e dosta dulgi4ko.Nakratko zapo4nahme da si 4atim toi jivee v 4ujbina i taka v produljenie na godina si 4atehme opoznahme se dosta, razbrahme 4e sme u4ili v edno i sushto u4ilishte dokato e jivql v bulgariq... Mnogo si dopadnahme i reshihme da trugnem,toi doide v bulgariq za lqtnata vakanciq i vsi4ko koeto bqhme si planyvali i kakvoto si govorihme stana...Za prvi put naistina se po4uvstvah obi4ana i istinski shtastliva.Mnogo se obi4ame cqloto lqto prekarahme zaedno ne sme se razdelqli , na moreta kude li ne...No gadnoto e 4e dnes si zamina i zimnata vakanciq pak shte doide,mnogo mi e mu4no za nego no si zaslujava da go 4akam toi e prekrasen 4ovek , priqtel i gaje...

carevi4noto_momi4e
09-08-2006, 14:45
brei! :-& nema takiva raboti brato4ka

az_slunceto
09-08-2006, 15:20
vlubena sum v DoPye :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :shock: :smt007 \:D/ :smt023 :smt023 :smt049 :smt049 :smt055 :smt057 :smt056 :smt050

DoPye
09-08-2006, 15:24
vlubena sum v DoPye :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :shock: :smt007 \:D/ :smt023 :smt023 :smt049 :smt049 :smt055 :smt057 :smt056 :smt050

http://forum.animes-bg.com/images/smiles/love.gif

When the sun goes down
An' those nights are growing colder,
I will be there
Looking over your shoulder, baby, baby, baby.

Anabella
09-08-2006, 15:50
Та интересно ми е! Има такива, които откриват половинката си в чата. Интересно ми е да разбера как е станало с вас, в смисъл кога и къде се видяхте за първи път, за какво си говорихте, как си прекарахте, след колко време тръгнахте и кой направи първата крачка?Ами аз я намерих моята в чата.Стана съвсем случайно,както си чатех и ми се включи той и започнахме да си чатим.В началото не мислех,че е нещо сериозно,но след 4 месеца чатене решихме да се видим.Видяхме се на ндк и седнахме да пием кафе.Аз се срамувах,а и той и точно след 3 срещи тръгнахме.Той още на първата ми каза,че ме харесва и аз го харесах и така тръгнахме.После и двамата се влюбихме безумно много и вече 9 месеца той е любовта на живота ми,както и аз за него.Много го обичам и винаги ще го обичам.

При мен беше нещо подобно , само че чатехме повече от 6 - 7 месеца и сега сме още заедно :smt007

rali4ka91
09-08-2006, 15:56
С приятеля ми се знаехме по физиономии тъи като градчето в което живеехме е малко(всички се понаваме),но никога не се бяхме събирали в компания...не си бяхме говорили.Знаех как се пише в IRC и му се включих(нямах абсолютно никакви намерения към него,просто да си початим като познати :) Не си чатехме често и въпреки това няколко пъти ме беше канил да излезем,а аз не исках.Докато една вечер ми се включи и започнахме да си говорим за всякакви щуротии.(Да допълня че преди това ми беше казвал че му харесвам :-) )По едно време пак ме пита няма ли да излезем и аз му казах не знам(за да не го отрежа директно).Тогава ми каза:"Ами добре ама на мен не ми остава много време тук."Помислих си че ще се мести някъде да работи и го попитах защо,а отговорът му беше че отива в родната казарма.Какво да ви кажа,стана ми гадно обаче не знаех какво да му отговоря и за това нищо не казах.Добре де ама постепенно почнах да осъзнавам че има нещо в него което ми харесва и че ще е тъпо ако не изляза с него,затова влязох в чата и го намерих.След два дена се видяхме и нещата се получиха....а след още 2 дена замина за казармата.Вече 5 месеца е там(от толкова и сме заедно),виждаме се често и го обичам адски много!Ето че и аз срещнах любовта си в IRC!

Black_Cat
09-09-2006, 09:06
mda i na men mi se e sly4valo no 6tqh da sam mn po 6tastliva sega ako ne se be6e sly4ilo :smt009

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 11:12
Яка тема, ама ако ти кажа как се запознахме с мойто пиже ше паднете... Добре ще разкажа... Да срещах истиснката любов и много съм благодарна и щастлива... макар са да сме в малко труден момент в момента ! Много си го обичам, държа на него и не искам да го губа Той е различен - точно заради това ми хареса толкова, защото бе такъв какъвто е, без маски, без лъжи - очи в очи! Еми значи стана така... понеже съм си CS говедо и се си плайкам та значи... се запознахме в CS (за някой, който не знаят това е компютърна игра (Counter-Strike) ) И така в продължение на 3 месеца сме си писали лафи ли ... по компа не се бяхме виждали ( а искахме, но ни беше срам (мене да сме по точни ) ), пишехме си редовно всеки ден... смс-и също... CS играех ме... Аз първоначално го сметнах за поредния 'задрастен тъпак' , а не беше така просто ми трябваше само няколко дни, да кежеме седмица за да разбера, че е добър и мил, нежен и грижовен... че може да бъде добър приятел (защото ако трябва наистина от самото начало да започна, тогава ме лажеше ,че пуши трева и т.н. и че само ме еб*ва, защото още от 2-ден сам му станала най-добра приятелика което не възможно реално погледнато шот не ме познава! ) И ще съкрата малко... и така 3 месеца чат, смс-и , мисли по него , CS... и привикнахме един към друг постепено се привързахме и дойде любовта... (при него по-рано..., при мен по късно, все още си пазех приятелското у него, защото знаех,че с любовта всичко ще се промени... , но аз го обичах , обичах го, защото когато бях далече исках той да е до мен, когато се връщах от даскало тичах до вкъщи, зашото нямах търпение да се прибера да седна пред компа и да го вида , даже, когато ме пращаха до магазина, а аз през това време съм с него сме си лафили и тичах като побеснелите (не питаите как взимах завойте ), само и само по-бързо да съм там, при него , даже няма да забра 1-ден в у-ще в час по алгебра...мисля ...няма значение... , и понеже не съм зубарка и не пишех в час само присъствах... (както и да е) и си спомням как се мислех постоянно, къде е сега? Какво праиви? Мисли ли си за мене? Как е? ... и такива неща... просто се влюбвах, к'во друго моа да кажа ... и на 02.12.2005г. му предпожих да се видиме той дойде видяхме се ... говорихме си цели 5 часа ...е понякога и мълчехме, бяхме в едно кафе в мой квартал. И така изпратих си го до спирката не ме е {}, нито аз него (щот повечето биха т'ва направили... за къде бързате?!? ) Здрависах ме се .... ( не съм била в живота си по възпитана а тогава бях, ама са малко от обща кълтура неможе да се излагам... ) И така... на следващия ден ми беше рождения ден (03.12.05г.) и той дойде... ... добре си прекарахме...танцувахме ... и когато дойде време да си ходи го изпратих и тогава не се старпях... и го гушнах... и така от там нататака...започна всичко... идваше така по честичко виждахме се и...така започна всичко до ден днешен вече, сме 10 месеца заедно, и аз се радвам изключително много... , защото той ми показа к'во е да си исктински обичан...ценен...боготворен, да даваш всичко за някого... да бъдеш обграден с нежни ласки и внимание... .Той ми даде всичко това за което, някога не вярвах, че ше имам... любов, нежност, разбирателство, подкрепа, нежност, топлина, съчувствие, топлота, и най вече разбиране и любов, защото ме разбра (мене майка ми не мепуска да излизам по центара и насам натам...мисля, че се сещате... както и ми забрани и него да виждам , а толкова ми е мъчно без него ...) а с любовта си ме обичаше (до ден днешен )и дори за миг, макар да можеше не пожела и недокосна друга, верен ми беше по верен от самия Господ ..., моя янгел ... Много го обичам и дано още дълго време да сме заедно! Пожелавам на всички да срешнете истинската любов! Обичайте се!

BeBcHeTo
09-09-2006, 11:26
Oooo mn e dulgo .....ako iska6 da razbere6 pi6i mi na li4no..... :mrgreen:

miloto_girl_4e
09-09-2006, 11:45
случвало ми се е 2 пъти .. първият път не бяхме сами, ами той си водеше някого и аз една приятелка(и с двете момчета беше така...) :wink:

CrazyWitch
09-09-2006, 12:11
vlubena sum v DoPye :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :shock: :smt007 \:D/ :smt023 :smt023 :smt049 :smt049 :smt055 :smt057 :smt056 :smt050

Или в гърба му? хАхаХа

SaD_BoY
09-09-2006, 13:31
Най чистата любов която съм имал...срещнах я в чата съвсем случайно, всичко се случи спонтанно и съвсем случайно...заедно сме 3 месеца, но незнам дали всичко ще продължи, защото се случват адски много неща, но наистина е момичето което адски много обичам...

{{{MiLo_f}}}
09-09-2006, 13:46
Ведях едно момче в галерията на форум в който влизам отодавна, писахме си и се оказа че живее в блока срещу моя, естиствено се запознахме и станахме приятелчета а след това и нещо повече :) още сме заедно :)

[LP]```
09-09-2006, 14:50
ami da v momenta sam s edno momche...chata ni sabra:)vsashtnost momcheto e ot moqt grad ama dokato ne pochnahme da si chatime az bqh zabravila che sashtestvuva che ima takav chovek.predi da pocheneme da si pisheme ne mn rqdko sme se vijdali...no posle kadeto otida i toi e tam i taka pisahme si pisahme si i nai-nakraq sled tolkova mn vreme sam s nego(tolkova mn zashtoto imahme malko problemcheta) sega mi e gotino s nego...vseki den sam si s nego...i taka... :-D