PDA

View Full Version : май това е единствения изход!?



ot4aqna_87
09-05-2006, 14:55
mn pati sam se zamislqla nad vaprosa i edinstvenoto ne6to koeto me spira........e maika mi....6toto roditelite mi sa razvedeni ni i az jiveq s neq....ba6ta mi izob6to ne se interesuva ot men...e pone si pla6ta redovno izdryjkata(100lv).........ta az sam vlubena ne6tastno v edno mom4e s koeto sme fr..........i mai nqma nadejda da stane ne6to mejdy nas..izob6to si4ko vyrvi nazad..... :| i ot 2-3 meseca se zamislqm nad tva dali da ne sloja krai na jivota si :shock: prosto nqma smisal da jiveq iotdale4ih se ot pr-kite mi :( zardi mykata mi po mom4eto koeto haresvam :? ot kakto mu go kazah iskam da ne bqh se rajdala.....ili da umra :shock: nz kak da go prejiveq

cskamoni4ka
09-05-2006, 15:03
Това да се самоубиеш е най-тъпото нещо,което човек може да направи!Не говори така!Помисли си хубаво,ти сама каза недей да го правиш поне заради майка си!Точно пък заради момче да страдаш не си заслужава!Събери се пак с приятелките си излизай и го забрави!Може да ти се струва трудно,но не е и невъзможно!Живота е пред теб,млада си има още какво да видиш,недей да слагаш край на живота си заради някакъв тъпак,който не те е оценил и не осъзнава какво губи!Успех! :wink:

IdiOtKa
09-05-2006, 15:07
подкрепям предния пост ...
стига глупости тъпо е да се страда заради момче ,поне за мен тва е наи тъпото нещо ....
живеи си живота на макс и вобще не се отчаиваи заради някви идиоти ! боже боже да страдам за момче ...аиде стига глупости !

let_me_go
09-05-2006, 15:08
hei hei hei
ne iskam dori za mig da se zamislqsh vyrhy tova da slagash krai na kakvoto i da e bilo ...nai-malko na jivota si ... tova e samo vremenno...vsichko shte se naredi samo trqbva da bydesh tyrpeliva i da pochakash ... pomisli naistina za maika si..bi li mogla da predpolojish kak bi se chuvstvala tq pri samata misyl,che ti primerno iskash da napravish neshto takova?a bi li mogla da si q predstavish ako ti naistina go napravish ? neshtata ne se opravqt s tova ! ne moje togava , kogato ti stane izkliuchitelno trydno da zapochvash da razsyjdavash po tozi nachin ... ne biva ! Tolkova mnogo neshta shte ti podnasq jivota tepyrva , ne bydi taka chernogleda ... sveta ne se vyrti okolo edno momche...sled nego shte imash tolkova mnogo ... Prosto se usmihni na jivota i potyrsi sladostta v nego,zashtoto trqbva da znaesh,che ako ti sama ne go napravish,dryg nqma da go napravi ... iii edva togava shte osuznaesh,zashto si e stryvalo da q potyrsish ! Vdigni glava i prodylji napred ... taka vsichko shte doid ena mqstoto si :|

InHell
09-05-2006, 15:50
То по тая логика аз вече да съм се гътнал. Я се вземи в ръце малко.

slan4evo_momi4e
09-05-2006, 15:53
Според мен си твърде емоционална....явно животът ти наистина не е от ней-лесните, но не бива да се отчайваш и да мислиш за самоубийство...няма смисъл...по този начин няма да постигнеш нищо хубаво, няма да се отърсиш от болката, а само ще пропилееш всички хубави мигове, които те очакват...Недей...не си заслужава...особено заради едно момче...Занапред ще се влюбваш толкова пъти и толкова пъти ще бъдеш наранявана или ти ще нараняваш, че няма смисъл да се вайкаш за някой, който очевидно не те заслужава...Усмихни се, аз вярвам, че ще успееш да преодолееш отчаянието, в което си изпаднала и ще бъдеш щастлива :) Животът е хубав, трябва просто да се научиш да гледаш от правилната страна :)

little_pink
09-05-2006, 15:55
Това да се самоубиеш е най-тъпото нещо,което човек може да направи!Не говори така!Помисли си хубаво,ти сама каза недей да го правиш поне заради майка си!Точно пък заради момче да страдаш не си заслужава!Събери се пак с приятелките си излизай и го забрави!Може да ти се струва трудно,но не е и невъзможно!Живота е пред теб,млада си има още какво да видиш,недей да слагаш край на живота си заради някакъв тъпак,който не те е оценил и не осъзнава какво губи!Успех! :wink:

Съгласана съм

alkobalko
09-05-2006, 20:11
Не бъди толкова черногледа. Самоубийството не решава нищо. Не позволявай мъката да те съсипе. Продължавай да живееш напук на цялата мъка.

Elektra_x
09-05-2006, 20:22
Абе глупости,сега си разтоена и единственото разумно нещо за теб е да сложиш край на жиеота си.Но ако помислиш трезво ще усазнаеш е тва ще е най глупавтото нещо което можеш да направиш...а връщане назад няма.Има много по лоши неща от това любовта ти да е несподелена.Така че се успокой,след време ще забравиш въпросното момче и ще срещнеш някой който наистина да те обича.А сега ако сложиш край на живота си никога няма да изпиташ това хубаво чувство - да си с някой,който те обича заради самата теб...

Neli_LP
09-05-2006, 20:54
dobre ne moga da razbera kakvo o4akva6 ot toq forum!?mn qsno 4e nikoi nqma da ti kaje "ami gultai hap4eto podkrepqm te"napravo mi e jal za takiva hora deto se samosujalqvat i se jalvat sqka6 jivota im e po zle ot ada!q se zemete v race we hora!ti kolko si jivqla 4e da kaje6 4e jivota smardi?vsi4ko sama si si go napravila!ima6 si glava na ramenete ako iska6 da si opravi6 jivota go napravi no samo da ti kaja 4e kato tursi6 pomo6t ot napulno nepoznati vuv forum da ti re6at sudbata...momi4e ni6to ne postiga6! Ima hora v mnogo po-tejko polojenie ot tebe taka4e se zemi v ruce!

teardrop
09-05-2006, 21:05
dobre ne moga da razbera kakvo o4akva6 ot toq forum!?mn qsno 4e nikoi nqma da ti kaje "ami gultai hap4eto podkrepqm te"napravo mi e jal za takiva hora deto se samosujalqvat i se jalvat sqka6 jivota im e po zle ot ada!q se zemete v race we hora!ti kolko si jivqla 4e da kaje6 4e jivota smardi?vsi4ko sama si si go napravila!ima6 si glava na ramenete ako iska6 da si opravi6 jivota go napravi no samo da ti kaja 4e kato tursi6 pomo6t ot napulno nepoznati vuv forum da ti re6at sudbata...momi4e ni6to ne postiga6! Ima hora v mnogo po-tejko polojenie ot tebe taka4e se zemi v ruce!

А и така кво, само бягаш от проблема. Не трябва да плачеш, че нямаш обувки при положение, че някои дори и крака нямат ако ме разбираш :wink:

asinka
09-05-2006, 21:09
Offfff ako slojish krai na jivota si znaesh li prosto kolko myka shte prichinish na maika si, shte q ostavish sama s cqlata tazi bolka che e zagubila dyshterq si zaradi edno momche.Ideq si nqmash blizkite ti kolko shte skyrbqt za teb.Jivotyt e pred tebe! Ne se predavai! :smt011 :smt011 :smt011

Neli_LP
09-05-2006, 21:11
Neli_LP написа:
dobre ne moga da razbera kakvo o4akva6 ot toq forum!?mn qsno 4e nikoi nqma da ti kaje "ami gultai hap4eto podkrepqm te"napravo mi e jal za takiva hora deto se samosujalqvat i se jalvat sqka6 jivota im e po zle ot ada!q se zemete v race we hora!ti kolko si jivqla 4e da kaje6 4e jivota smardi?vsi4ko sama si si go napravila!ima6 si glava na ramenete ako iska6 da si opravi6 jivota go napravi no samo da ti kaja 4e kato tursi6 pomo6t ot napulno nepoznati vuv forum da ti re6at sudbata...momi4e ni6to ne postiga6! Ima hora v mnogo po-tejko polojenie ot tebe taka4e se zemi v ruce!


А и така кво, само бягаш от проблема. Не трябва да плачеш, че нямаш обувки при положение, че някои дори и крака нямат ако ме разбираш Wink

mersi za podkrepata!

iiirish
09-05-2006, 21:50
всеки втори иска вече да се самоубива :-s имате ли малко стънки в живота и стигате до извода, че това е единственото решение :-s ами Aleandra е права! напук на живота трябва да се продължи напред!

Angel_eyes
09-05-2006, 22:09
Оф...видяла проблеми и ще се самоубива.Нещастна любов и разведени родители,вярно не ти е леко...А какво да кажат децата които изобщо нямат родители и животът им е къде къде по - сложен от твоя,но не намират решението в това да сложат край на живота си!!!Замисли се,един вид по тоя начин се предаваш бори се бе момиче...хммм има още толкова много неща да видиш и да се самоубиваш е много глупава постъпка :wink:

LSD^Lady
09-05-2006, 22:13
Az sushto dori za mig neiskam da si pomislqsh da slagash krai na jivota si..... ne dei gledai tolkova cherno na neshtata.... ne e nito purviq nito posledniq muj na zemqta... ne proqvqvai takava slabost... badi silna vdigni visoko glava i produljavai napred... tova koeto iskash da napravish e nai ama nai golqmata glupost .... pomisli malko i za hubavite neshta v jivota ..... :!:

qgodkata__
09-05-2006, 22:21
Ехо,не само ти си била в това положение.Всеки е бил в някакъв момент. Ти мислиш ли въобще?Майка ти-ти ще и съсипеш живота,каваш че са разделени с баща ти.Тя си има само теб,значи!Една любяща майка живее първо за детето си,а после за себе си.Гледа първо ти да си добре,а тя е на второ място и ти с какво и се оплащаш с това ли? [-( Мислиш ли,че го заслужава?!А ти живота ти едва сега започва и какво заради някакъв си там ще се самоубиваш [-X Ама кво е това твойто не мога да го разбера?От приятелите си ти казваш,че си се отделила, мислиш ли,че ако им се обадиш на всички,все някой ще излезе с треб ако не и всички!Защо мислиш такива работи?
Лично аз харесвам едно момче от три години имам чувства към него и не мога да го забравя,дори и с други момчета и така и само за него мисля и приятелите ми казават,че само си тровя нервите но... Много съм плакала за него,признавам,че дори мисълта за самоубийство ми е минавала в някой моменти през главата(когато и с родителите ми сме се скарали например и те са се държали зле с мен,а приятелите ми са били заети с нещо и не са ми помогнали),но веднага съм се усъзнавала и съм си казвала "Еи,в тоя живот има и хубави неща",научи се да се радваш на малките неща-усмивката на майка ти,природата,децата по улицата,музиката,филмите,п иобщи се към приятелите си отново и запомни всеки е имал такива момнти,просто трябва да удържиш на натиска,защотото в живота има и ло6и моменти,но има и добри,а докато гледаш само в лошите няма да видиш добрите

mil4eto_
09-05-2006, 22:32
С една нещастна любов не свършва света.Ще мине време и вече няма да се интересуваш от него,ще дойде друг и ще си щастлива с него.
Не разбирам защо трябва да самоубиваш при положение,че най~хубавите години от живота ти предстоят и че абсолютно всичко е пред теб.Казваш,че ваште са се развели и баща ти не се интересува от теб,това наистина е много гадно,но поне имаш майка ти,която явно много те обича.Замисляла ли си се някога,че има деца,които дори не познават родителите си,камо ли да получат обич и разбиране от майка си?!Имаш и приятелкино само се отдалечаваш от тях....Според мен гледаш твърде песичистично на нещата,в живота никога нещо не е само черно или бяло.Всеки човек е страдал от несподелена любов,но това не е причина да слагаш край на живота си.Като се самоубиеш наказваш най~вече себе сисамо си отнемаш шанса да си щастлива.Защо гледаш толкова песимистично на живота?Със сигурност си била щастлива някога,сега явно не ти е най~добрият момент,но ще все някога ще намериш момче,с което да си добре.Хайде,се успокй,обади се на приятелките си и излез някъде да се забавляваш-не си отнемай възможността да ти се случи нещо хубаво в живота!

Inn0c3nCe
09-05-2006, 22:32
Не ги слушай самоубий се !!
няма смисал да се мъчиш приятелките ти повече няма да се върнат,
баща ти не му пука за теб само мъчиш майка си вместо
да иде и да си намери друг тя трябва да се грижи за теб
освободи я освободи и себе си от земните мъки
ЕТО ти и един полезен сайт със идеи за това как да стане
аре пожелавам ти успех (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide)

Lost_Kiss
09-05-2006, 22:44
NQkakwo si mom4e ne te hareswalo i ti sq 6te se samoybie6!izvinqvai za vaprosa ama "TI PROSTA LI SI???"I towa ti e problema za koito trqbva da se samoybiwa6????Ami onezi deca koito nqmat maika i ba6ta koito nqmat dom i toplina,onezi deca koito sa gladni i vsi4ki gi mrazqt i nenavijdat,Te kakwo trqbva da pravqt ....Ei twa si e problem za samoybiwane....Ti si misli6 4e si nai ne6tastnata na Zemqta ama ne e tei.....dai sq zaredi nqkaw pedal da si pogybva6 celiq jivot!!Ae savzemi se i zapo4ni da jivee6....

09-05-2006, 23:31
Стига с глупостите.Винаги ще срещнеш някой друг ;)Замисли се заради един човек ,колко други ще страдат.Недей ,няма смисъл.

Angel_Girl
09-06-2006, 00:08
всеки втори иска вече да се самоубива :-s имате ли малко стънки в живота и стигате до извода, че това е единственото решение :-s ами Aleandra е права! напук на живота трябва да се продължи напред!
Самоубииството е егоизъм. Недей така. Знаеш ли колко ще страдат близките ти, майка ти...не си заслужава да си пропиляваш живота заради едно момче, било и то най-готиното.

WindWaker
09-06-2006, 00:40
i vsi4ki se vryzvat .....

09-06-2006, 02:07
Болна си. Какво толкоз.... давай.

ton1
09-06-2006, 02:11
Ти не си наред да се самоубиваш заради момче ... Еми той не е единственият на тоя свят ... Даже ако не е споделено значи не е и любов а хлътване и всичко ще мине.
Ба разбирам да си някфа малка пикла,а ти си колкото мене на 19 години ако съдя по ника ти...И като се самоубиеш печелиш ли нещо.Днеска приятелката ми и тя говори за самоубиване направо КВО ВИ СТАВА БЕ ХОРА !!! :evil: :evil: :evil:
Сори ако бях груб ама наистина се нервя някой като каже че ще се самоубие... Хем не би имал тая смелост,хем показва колко е 'слаб'.Живота е борба!

BlOoD_rOsE
09-06-2006, 02:18
mn pati sam se zamislqla nad vaprosa i edinstvenoto ne6to koeto me spira........e maika mi....6toto roditelite mi sa razvedeni ni i az jiveq s neq....ba6ta mi izob6to ne se interesuva ot men...e pone si pla6ta redovno izdryjkata(100lv).........ta az sam vlubena ne6tastno v edno mom4e s koeto sme fr..........i mai nqma nadejda da stane ne6to mejdy nas..izob6to si4ko vyrvi nazad..... :| i ot 2-3 meseca se zamislqm nad tva dali da ne sloja krai na jivota si :shock: prosto nqma smisal da jiveq iotdale4ih se ot pr-kite mi :( zardi mykata mi po mom4eto koeto haresvam :? ot kakto mu go kazah iskam da ne bqh se rajdala.....ili da umra :shock: nz kak da go prejiveq
това са глупости със самоубийство нищо няма да постигнеш!
Всеки е имал проблеми няма безпроблемен живот и помисли малко ако тръгнем всички да се самоубиваме до къде ще стигне тоя свят!
Всичко ще се оправи с времето сега просто си в такъв момент и всичко ти се струва гадно и започват да ти минават разни глупости през главата!
След известно време ще забравиш всичко и ще си мислиш колко глупаво е било да искаш това!А относно несподелената любов.... ами случва се сигурна съм че ще намериш някой по-добър и ще бъдеш щастлива :)

09-06-2006, 10:21
Macka, vseki ima nqkakvi tejki periodi! VSEKI! I az sum bila ne6tastno vlubena, imala sum problemi v daskalo, otdale4avala sum se ot priqtelite mi, 4uvstvala sum se LOST! I maika mi e edna otka4alka - samo zaradi neq sum iskala da umra samo i samo da ne q gledam prosto za6toto me e poburkvala! Samo 4e eto me tuka, pi6a si vuv foruma i istinski se radvam 4e ne sum napravila nqkoi gluposti predi! Ne znam na kolko godini si, az sum na 16 i znam 4e horata okolo tazi vuzrast sa nai-labilni i dori nai malkiq problem im se struva ogromen! Nedei da pravi6 prostotii za6totoo sled tova dori nqma da ima vuzmojnost da sujalqva6! Vsi4ko se narejda v daden moment - i znai 4e ima 2 lo6i ne6ta - me4tite ti da ne se sbudnat i da se sbudnat! Me4tala sum si za mom4eta koito nikoga ne sum smqtala 4e moga da imam - taka stana 4e trugnah s nai - neveroqtnoto mom4e koeto sum vijdala ( po togava6tnite mi razbiraniq) - i kakvo? okaza se poredniq muhlio prikriva6t se pod luskava opakovka! Gledai si jivota i izob6to ne misli za nqkakvo zadnici - jivee6 vednuj! I ako propilee6 tozi si 6ans, drug nqma da ima6 :wink:

mechtaq_za_teb
09-06-2006, 10:25
i mislish li 4e samoubiistvoto e reshenie na problema! [-( naprotif!ti ne znaesh kakvo te ochakva za napred...i ako se samoubiesh nqma i da razberesh!trqbva da si silna i da se spravish s tova,zashtoto100% shte namerish nqkoi koito da te obicha i shte badesh shtastliva!nedei da se otchaivash ot jivota!uspeh

IKisseDAGirL
09-06-2006, 10:31
пфф вместо да се депресираш, по-добре се стегни и се опитай да оправиш нещата :wink: ако си мислиш, че по тоя начин ще помогнеш на близките си, жестоко се лъжеш
а отчаянието ти само още повече вреди.. няма непоправими неща, нито пък невъзможни за постигане цели... ама не се постигат чрез депресии де :roll:

положи малко усилия, нищо не пада даром от небето

Obitax
09-06-2006, 10:37
ako vsi4ki misleha kato teb to togava nqma6e da ima po4ti hora na taq zemq!!

nikol_pcd
09-06-2006, 10:59
живота ти струва лиубовта на някакъв си глупак...нали знае6 който не те харесва не те заслужава..колко не6та те 4акат о6те колко мом4ета колко 6тастие и колко тъга.нали знае6 4е след най тежките моменти идват най хубавите в живота и колкото по тежко ти е било толкова по добре 6те оцени6 6тастието.пък и успокой се малко4овек е толкова 6тастлив колкото иска да бъде.ти иска6 ли да си 6тастлива...миии действаи..живота е пред теб :)

TeditoOoo
09-06-2006, 11:13
Ti ako znaesh az kolko pyti sym se zamislqla za tova...No shte ti kaja edno neshto.Vinagi sybirah malkoto si ostanali sili i ne se predavah.Vseki pyt,kogato mi pisne i iskam vsichko da svyrshi vednyj za vinagi se seshtam za horata,koito me obichat(rodnini i priqteli) Ne bih iskala te da stradat.Mn e egoistichno da se samoubiesh,zashtoto tova e nai-lesnoto.Za teb mykite shte svyrshat,no za smetka na tova te shte mychat vsichkite ti blizki hora...I tova me karashe da se dyrja.I znaeesh li kakvo?Minava izvestno vreme i se sluchva neshto strahotno.Togava si kazvam"kolko sym bila glupava...za malko da go propusna".
Zatova naravi i ti taka...ostani,ne bqgai...neshtata shte se,opravqt prosto trqbva vreme.
A kolkoto do choveka,koito obichash...probvai se.Ako ne se poluchi kazvash si "mainata mu!" i prodyljavash napred ;)

ELiTyYy
09-06-2006, 11:45
Не бъди толкова черногледа. Самоубийството не решава нищо. Не позволявай мъката да те съсипе. Продължавай да живееш напук на цялата мъка. Съгласна съм :smt032

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 11:54
Добре помисли малко ... сега искаш да се самоубиеш ... (което е адски тъпо и няма смисъл) както съм казвал винаги ... Няма само едно *момче в твоя случай на този свят... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a013.gif

09-06-2006, 11:58
Не ги слушай самоубий се !!
няма смисал да се мъчиш приятелките ти повече няма да се върнат,
баща ти не му пука за теб само мъчиш майка си вместо
да иде и да си намери друг тя трябва да се грижи за теб
освободи я освободи и себе си от земните мъки
ЕТО ти и един полезен сайт със идеи за това как да стане
аре пожелавам ти успех (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=manly_suicide)


\:D/ :-D :smt005

elf4o
09-06-2006, 12:35
mn pati sam se zamislqla nad vaprosa i edinstvenoto ne6to koeto me spira........e maika mi....6toto roditelite mi sa razvedeni ni i az jiveq s neq....ba6ta mi izob6to ne se interesuva ot men...e pone si pla6ta redovno izdryjkata(100lv).........ta az sam vlubena ne6tastno v edno mom4e s koeto sme fr..........i mai nqma nadejda da stane ne6to mejdy nas..izob6to si4ko vyrvi nazad..... :| i ot 2-3 meseca se zamislqm nad tva dali da ne sloja krai na jivota si :shock: prosto nqma smisal da jiveq iotdale4ih se ot pr-kite mi :( zardi mykata mi po mom4eto koeto haresvam :? ot kakto mu go kazah iskam da ne bqh se rajdala.....ili da umra :shock: nz kak da go prejiveq
имаш ли емаил? ако може си го кажи....... и моите родители са теи :( ако искаш да си пишем си даи емаила. и аз съм си мислел за тфа много пъти и почти постояно ми е гадно ама :( ко да правя :*(

Slave4You
09-06-2006, 12:46
То както аз нямам много приятели и както момчето което мн мн мн харесвам ме МРАЗИ трябва не да се самоубия ами нз кво на направя!всеки минава през период когато .... нещо не става както той иска.замисли се колко хора има на които родителите има са разведени и които минават през т.н. "несподелена любов" .еми какво ще стане ако всеки от тях вземе да се самоубие? 80% от населението на Земята ще измре!!

CVETELLINA
09-06-2006, 13:05
ако всеки разочарован от любовта се беше самоубил,нямаше да има и 20 живи човека по света.
Вие луди ли сте?!Как ще слагаш край на живота си?
Според теб на 2 метра под земята,можеш ли да промениш нещо?Пък и струва ли си заради едно несподелено харесване да се самоубиваш?
Преди бях чела във едно списание каква е вероятността точно ние да се родим,ти знаеш ли че късметът точно ти да се родиш е 1 към безброй....и искаш да изпуснеш дадения ти шанс?
Замисли се над това,че само слабите хора се страхуват да се изправят лице в лице с/у проблемите си!
А пък и в живота не всичко е розово,защото всяко щастие се заплаща с мигове на тъга!Не трябва да се предаваш пред най-малкия проблем!Пък и ако толкова много харесваш това момче се замисли ако ти се самоубиеш,че ще му тежиш на съвестта,той ще живее с някаква вина,ами майка ти?:shock:
Дано да съм могла да ти помогна и дано се откажеш от тези мисли!А когато ти е тъжно,тази мисъл може да ти помогне "След всяка буря,изгрява слънце!" :wink:

aliq
09-06-2006, 13:12
nedei se ot4aivai taka sega moje da si ne6tasna no 6te doide vreme da si 6tasliva tva da se samoubie6 ne e re6enieto ni6to nqma da postigne6 s tva 6te napravish samo lo6o na roditelite ti i priqtelite ti misli malko i za tqh...si4ko 6te se opravi