PDA

View Full Version : beznadejna lubov



09-05-2006, 15:34
hi na vsi4ki!mnogo sam tajna!minalata godina lqtoto bqh pri edna moq priqtelka i tam si haresah edno mom4e!toi mn se zaka4a6e s men no az v na4aloto bqh bezrazli4na i samo go otbluskvah i taka v produljenie na vremeto zapo4na mn da me privli4a!i taka edna ve4er toi doide pri men i mi pokaza 4e nz...pone malko me haresva!celuvahme se ,rucete mu ne se otdelqha ot tqloto mi....i tova be6e!na sledva6tata ve4ergo vidqh v diskotekata da se celuva s nqkvo momi4e i mi kazaha 4e hodil s neq!no poneje ne e ot moq grad i nie s priqtelkata mi si trugnahme,zaminahme!posredata na godinata mi zvunq no az ne mojeh da govorq!razbrah ot edin priqtel 4e e vleznal v kazarmata :smt010 i az sega vse o6te stradam za nego!tova lqto go bqha pusnali za malko i se vidqhme-be6e s priqtelkata si,namigna mi i mi kaza 4e sum se razhubavila i tova e!imam 4uvstvoto 4e ne pomni onazi ve4er!a vsi4kite mu priqteli kazvat 4e ne e takuf da izpolzva momi4etata :smt010 nz kak da go zabravq!o4evidno sum bila samo zabavlenie,no togava za6to mi zvuni?nali si ima priqtelka......???? :smt010 6te umra!daite suvet!plsssss!!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

vladi_addict
09-05-2006, 15:47
звъни ти, защото знае, че може да те има когато си поиска и може да те разиграва, той не го прави нарочно, просто ние сме си такива. като видим малко лабаво и веднага почваме да правим сечено на жените. или му кажи каквото имаш да му казваш, или се прави на безразлична към него и толкоз. за оная вечер дето сте се целували - еми една причка пролет не прави... в смисъл за него е било просто а момента, като му е паднало и защо да не се възползва да се поцелува малко, нищо повече. та нали ти казах - или му кажи истината или се прави на безразлична.

CrazyWitch
09-05-2006, 16:42
Очевадно си объркала флирта.. задявката за една вечер. Леко забавление точно с нещо сериозно. Т.е. не се впрягай понеже момчето явно си те е харесал физически. Не те е опознал. На дали изпитва нещо кой знае ко към теб. И твоето е увлечение. Ще го осъзнаеш когато ти се случи наистина да обичаш.

Бтв.. На колко години си?

Angel_eyes
09-05-2006, 18:25
Не мисля,че той може да има някакви по-особени чувства към теб от чисто физическо привличане...не се познавате било е за една вечер.Малко гадничко звучи,но наистина не се впрягай толкова за него а и той си има приятелка.Явно е проявил интерес към теб щом ти е звънял,но не мислиш ли,че ако имаше нещо по-специално нямаше някак си да ти го покаже?Намигнал ти е..направил ти е комплимент...примири се или пък ако той изпитва нещо ще действа :!: :wink:

carevi4ka
09-05-2006, 18:26
kolko mi e poznato tva''beznadejna lubov'' ama ko da se prai :smt010

Nightmare
09-05-2006, 18:32
Това лято ми се случи нещо подобно с разликата че при мен беше малко по сериозно, но завьрши с пьлно безразличие. Приеми го мила мьжете са си такива.. Тьрсят забавление, когато са с някой за една вечер това не значи че ще се привьржат както се привьрзваме ние жените..

carevi4ka
09-05-2006, 18:36
da znam no se pak e gadno taka kato njkoi te razkara ili te pravi na idiot :smt010

BeBencEto
09-05-2006, 18:37
ami macka ne znam kakvo da ti kaja....mujete neshto naposleduk za nishto ne stavat!!!!! sled kato ti zvuni,znachi ne si mu bezrazlichna...no naistina zashto..nali si ima priqtelka...edin suvet ne slushai priqtelite mu ..ne bil takuv da be..i na men mi bqha kazali sushtoto...ama nakraq se okaza che si e tochno takuv...kak da go zabravish...ami mnogo lesno molish go da spre da ti zvuni i nikoga nikoga poveche ne se obrushtash nazad....

Samotnik
09-05-2006, 18:37
Тьрсят забавление, когато са с някой за една вечер това не значи че ще се привьржат както се привьрзваме ние жените..

Ние жените, ние мъжете...Стига с тези слагания под общ знаменател.Както при жените си има курвички, които нямат чувства, така и при мъжете си има такива, които търсят само секс.И както при жените си има такива, които търсят любов, така и при мъжете.Аз тръгнах с моята бивша приятелка в деня, в който се запознахме.Просто реших, че не искам флирт за една вечер и бяхме заедно година и половина!Така че недей ни причислява всички на едно

carevi4noto_momi4e
09-05-2006, 18:51
ne we prosto popadame se na takiva deto iskat da ni izpolzvat i za tva stradame :smt010

RoSsY88
09-05-2006, 19:00
Ами чеснод а ти кавя играл си е с теб...била си му момиче за една вечер щом си имал друга...Искаш съвет...колкото е трудно и невъзможно забрави го...Не си мисли и не страдай за някаф дет не му пука за тебе!!!