PDA

View Full Version : Защо не се отказвате?



slan4evo_momi4e
09-05-2006, 15:35
Въпросът ми е по-скоро към момчетата в този форум, но не отказвам и женско мнение...Защо не се отказвате момчета и като си харесате някой не спирате да тичате след него дори когато разберете, че не го интересувате? Защо сте толкова упорити и сте готови да развалите една връзка само, за да бъдете с определен човек? Нима винаги мислите първо за секс?И как да кажа на определен човек да спре наистина да ме търси?
Запознах се с едно момче...много е умен, много е възпитан, голям сладур е...и реших, че искам да бъда просто приятелка с него....защото си имам приятел, с който сме заедно вече почти година...но въпросният пич реши, че иска повече....отначало просто една вечер (която аз не му дадох)...но после някак си се вманиачи....а аз постоянно го режех....а той продължаваше....Като по този начин ми създава проблеми и възникват конфликти с настоящия ми приятел, а аз си го обичам...и не искам да се караме....

09-05-2006, 15:38
vsi4ko otminava s vremeto!za lubovta lekarastvo NQMA!opitai se da prekrati6 vsqkakvi kontakti s nego!uspeh!

HopeLesss
09-05-2006, 15:40
Много просто - някои мъже не са свикнали да им отказват :roll: А ти не си го слагай много. Живей си живота и не обръщай голямо внимание на такива лепки :mrgreen:

Forslor
09-05-2006, 18:05
Да съгласен съм с мнението по горе ,ама slan4evo_momi4e да ни слагаш всички момчета под общ знаменател е пълна простотия,глупост и както там се нарича още. Ай позамисляй се преди да постваш отново теми от тоя род. :-s [-X

RoSsY88
09-05-2006, 18:18
Ами нали занеш забранените неща са най-сладки...и аз съм таак искам тва което никога няма да имам...Но съм момиче и не мсиял само за секс и не бих била с човек само заради секса...а за вразката ти кажи на гаджето си,че не те оставя на мира ... да не стане някой фал да те изкарат тебе виновна :) Пак нали занеш винаги преследвай тва което желаеш до край 8-[

slan4evo_momi4e
09-05-2006, 18:26
Да съгласен съм с мнението по горе ,ама slan4evo_momi4e да ни слагаш всички момчета под общ знаменател е пълна простотия,глупост и както там се нарича още. Ай позамисляй се преди да постваш отново теми от тоя род. :-s [-X

Aко съм те обидила с нещо...извинявам се...просто говоря абстрактно...дадения пример не е един единствен, затова съм склонна да вярвам, че мъжете (както и жените) имат неща, които ги обединяват...

summer_04
09-05-2006, 18:47
Много просто - някои мъже не са свикнали да им отказват :roll: А ти не си го слагай много. Живей си живота и не обръщай голямо внимание на такива лепки :mrgreen:
dam taka e

BeBencEto
09-05-2006, 18:47
ako trqbva da buda chestna..nie jenite..sushto sme taka....da ne bi ti da se otkazvash,kogato haresvash nqkoi??? i toi se bori za teb i se nadqva nqkoi den da poluchi tova,koeto iska...prosto udi direktna i mu kaji,che ne iskash nishto drugo osven priqtelstvoto mu....

liana
09-05-2006, 18:58
пфф и аз имам такъв проблем ! ама някои прекрачват границата с нахалноста :x . постоянно SMS-и от сорта на : къде си , с кой си , какво правиш....полицейски разпит ! хем знаят че не ме интересуват! ама му фанах цаката ! малко е жестока ама няма начин! просто се държа гадно и постоянно го режа квото и да каже и накрая им писва от мен и ме оставят.... да жал ме е , ама и за мен си ме е жал...абе не е най - добрия вариант , за тежки случаи става