PDA

View Full Version : opasno li e ???????



09-05-2006, 16:15
zna4i probleme e sledniq predi vreme o6te ne mi be6e do6lo i kakto karah kolelo da spra se udrih na rmkata i mn me zabolq i kato otidoh v toaletnata vidqh 4e imam malko krav na bikinite mi :( tova mn li e opasno moje li da sam polu4ila 4asti4no razkasvane na detsvenata cipa. I az o6te ne sam pravila sex s mom4e i tova kato stane toi 6te razbere li 4e detsvenata mi cipa e 45asti4no razkasana :( molq vi pomognete mi za6toto samo za tva mislq ot dosta vreme mn me e strah :(

09-05-2006, 16:31
Az mislq,che nqma nishto,za koeto da se pritesnqvash,sled kato si se udarila e normalno da ima i malko kryv.Spokoino!!!

09-05-2006, 16:55
Тая пуста девственост така и не разбрахте че не се губи толкова лесно.

sladoled
09-05-2006, 17:35
Няма страшно!Тя е навътре в теб и не може да си я наранила.Поогледай се добре в банята и сигурно ще видиш раничка отвън.По принцип половите органи са богато кръвоснабдени и при леко удръне може да се получи раничка с кървене. :smt006

maybelline
09-05-2006, 18:53
Девствената ципа може да се разкъса дори от по-усилена тренировка на някакъв спорт.При някои момичета се разкъсва лесно,при други е по-трудно.Възможно е при теб да се е разкъсала,но това не е повод за тревога.Докато не правиш секс с момче,ти си девствена,независимо в какво състояние е девствената ти ципа.А момчето няма как да разбере дали си или не си девствена,защото 1.Момчетата не усещат девствената ципа и разкъсването й 2.Някои момичета въобще не кървят при първия полов акт.

09-06-2006, 17:27
mnogo vi blagodarq za uspokoenieto :)

Slave4You
09-06-2006, 17:40
ами една позната като беше на 8-9 години скочи от един джип и се удари м/у краката на това там дето се слага въжето ако колата закъса.и наистина и потече кръв и тя мн се уплаши и отиди при майка си но тя само я накара да се окъпи значи щом майка и не я води при лекари явно не е нищо сериозно.