PDA

View Full Version : Ama ne moje taka....



09-05-2006, 20:51
Ne moje da ne haresva nito edin ot priqtelite mi,a te ne sa edna kompaniq ,a razli4ni hora,prosto ne razbiram,vseki e s razli4ni interesi i ot vsi4ki toi n,e haresva nikoi,edinstvenoto koeto iska e da izlizame samo dvamata!Prosto ne znam,nie izlizame vseki den i imam 4uvstvoto 4e sled tolkova vreme sme se iz4erpili,ve4e daje nqma za kakvo da si govorim vseki si izmukva ot prustite edva li ne kakvo da kaje,a mnogo go obi4am,oba4e ot vreme na vreme e leko sku4no taka.Prosto ne znam za6to go pravi,vseki put ,t.e. v redkite slu4ei,kogato izlezem s drugi hora toi sedi i mul4i i ne prikazva,daje imam 4uvstvoto 4e i na drugite im se vijda ,4e e nasila oti6al da se vidim s tqh!Kogato sme s drugi hora vinagi me pridurpva i ako zapo4na da si govorq s nqkoi,zapo4va da se durpa 4e daje i da se durji malko grubo s men,vse edno nqkoi 6te me vzeme ot nego!A az vinagi se opitvam da go priob6tavam kum kompaniqta ni!Ne znam,mnogo go obi4am i znam,4e i toi men,no ponqkoga si mislq,4e se opitva da mi sloji primka na vrata i tova me podtiska,a naposleduk po4ti s nikoi ne se vijdam,vseki den samo s nego ina4e se surdi,pomognete mi,daite mi suvet,ako mu kaja tezi ne6ta 6te mi se razsurdi ujasno mnogo,za tova!Molq vi daite mi suvet,naistina se poburkvam v tazi situaziq,strah me e 4e skoro kakto e trugnalo totalno 6te si omruznem edin na drug!!

asinka
09-05-2006, 20:55
Emi mila kaji mu tezi raboti, pogovori s nego, toi ako te obicha shte go prieme i shte vzeme merki. Nemojesh da kriesh tova ot nego.Nqma nachin.I dvamata shte si omryznete taka. Obqsni mu che toi e edinstven i nqma povodi da revnuva ot kogoto i da e :!: [-X

Neli_LP
09-05-2006, 21:00
ima 3 na4ina
1)govori s nego
2)produljavaite v su6tiq duh
3)vijdai se s fr si sled kato se vidi6 s nego
ima i 4etvurti ama ti kaza 4e go obi4a6...
izberi kakvo raboti nai dobre za teb...

09-05-2006, 21:04
Da,no znam,4e ako govorq za tova s nego ima golqma veroqtnost da go naranq po nqkakuv na4in,edva li ne izliza kogato mu spomena da izlizame i s drugi hora,4e ne mi haresva da sme si samo dvamata,a vseki put mu obqsnqvam,4e ne e taka,no prosto imame nujda ot malko raznoobrazie po nqkoga i toi zapo4va da me pita sku4no li ti e s men,ne ti li haresva i t.n.,kato predloja da izlezem s edi koi si i toi vse ne6to ne haresva v dadeniq 4ovek i go drazni po nqkakuv na4in!Ne znam kak da go ubedq za teq ne6ta,a znam kak 6te se razviqt ne6tata ako tova produljava neprekusnato.ot druga strana,negovite priqteli sa dale4e,za6toto toi ne e ot tuk,taka 4e i s tqh ne mojem da izlizame,no taka 6te si omruznem mnogo ve4e stava na momenti daje :smt010

Sarabi
09-05-2006, 21:09
Знам колко гадно ще ти стане,като видиш още едно мнение,в което ти се казва да говориш с него.Обаче това е нещото,което ще помогне най-много.Знам,че ще се разсърди или нещо такова,но все някога ще се разделите,нали?Та е по-добре ако връзката ви няма бъдеще поне да я прекъснеш сега и да не си губиш времето с нещо безнадеждно.Кажи му,че не ти е приятно така да те ограничава и да се държи така с приятелите ти и с теб,когато си с тях.Кажи му го и ако се разсърди или нещо се опита да те отреже,ще си проличи колко го интересува твоето щастие.Сега само заради него ще си прекъснеш всички контакти с останалите хора ли?Не става така [-X И без гадже ще оживееш,и без гадже ще оживее и той.Поизчакай малко и реши какво да направиш.

emociika:)
09-05-2006, 21:10
Еми, то и моето момченце иска да се виждаме само двамата, но не става то все така както той иска :twisted: Също и се сърди понякога, но пък при мен го има обратния проблем ( ако може да се нарече проблем ) - прекалено е приказлив :lol: и..не му спира устата и често ме изнервя като почне да се заприказва с моите си приятели и приятелки :smt005 .
По твоя проблем :arrow: и аз съм забелязала, че като излизаме всеки ден само 2мата малко ми писва, затова гледам и да излизаме с мои или негови приятели. Това е нормално - все пак всеки ден едно и също и омръзва. Поговори с него. Питай го къде е проблема. Поинтересувай се кои от твоите приятели харесва повече и се старай с тях да излизате. Кажи му че трябва да има разнообразие във връзката ви. И дори да не излизате с други хора намерете си общи занимания, за да ви е интересно и не си омръзнете.
Но най-важното според мен е първо да поговорите. Най-добре заедно да откриете и решите проблема.
Не го карай винаги да излизате с компания. Дори и по-рядко в началото докато свикне, е достатъчно за разнообразие. В това време ти пак може да си виждаш познатите, а след време като/ако свикне да прекарвате и повече време заедно всички.[/b]

Neli_LP
09-05-2006, 21:16
men puk prikazlivite nai me kefqt...predstavi si da otide6 s nqkoi na sre6ta i toi da sedi i ni6to da ne kazva...tva ve4e si e tupo

sk8girL
09-05-2006, 21:31
Еми попринцип е хубаво,че той иска да излизате само двамата и не иска мн мн странични хора,защото има момчета,които мъкнат приятелките си винаги с разни компании и мн рядко остават сами.Но пък от друга страна ми се струва,че твоето момче малко прекалява.Все пак ако наистина се интересува от твоето щастие ще се вслуша в думите ти и ще осъзнае,че понякога трябва разнообразие;) Затова както ти казаха и другите най-добре е да поговориш с него и да му кажеш всичко това,дето ни каза и на нас:)

iiirish
09-05-2006, 21:39
Еми попринцип е хубаво,че той иска да излизате само двамата и не иска мн мн странични хора,защото има момчета,които мъкнат приятелките си винаги с разни компании и мн рядко остават сами.Но пък от друга страна ми се струва,че твоето момче малко прекалява.Все пак ако наистина се интересува от твоето щастие ще се вслуша в думите ти и ще осъзнае,че понякога трябва разнообразие;) Затова както ти казаха и другите най-добре е да поговориш с него и да му кажеш всичко това,дето ни каза и на нас:)