PDA

View Full Version : ПОСЛЕДНИТЕ 7...



nikol_pcd
09-05-2006, 22:12
Какво бихте направили ако ви остават 7 дни живот(надявам се 4е не поетарям някоя тема)

Eleonora
09-05-2006, 22:16
Ще се видя със всичките си любими хора и ще направя на други хора некои мизериики :-D

WILD__BOY
09-05-2006, 22:17
Понеделник:
Хващам самолета за ЛА и смазвам Kobe Bryant One on One 21 на 4. После пречуквам Шак.
Вторник:
С мацката се излежаваме на плажа и си праим квото ние си знаем
Сряда:
Като вторник, вечерта баскет
Четвъртък:
пречуквам Буш и си открадвам Бентлии..
Петък:
яко бира с приятели и бой с мангали
Събота:
крадем като луд ланци да бесим мангали. Яко лудница
Неделя:
С пуканки в ръка чакам края на света.

NMG
09-05-2006, 22:41
purvite 3 dni 6e se vida s bliskite mi hora,4 den 6e si gepam nqkoq mazna kola da i izdunq lamarinite,5 den 6e 4ukam jenski nared (i da iska i da ne iska vse mi e taq-vse pak vdrugiden umiram! :wink: ) 6 den -subiram se s priqteli da piem i da opla4em kolko sme bili tupi 4e ne sme si ispolzvali jivota pulnocenno. 7 den:obkrujen ot nai-bliskite si hora 6te gledam nebeto,durvetat,6e use6tam vqtura i sus bu4ka v gurloto te si mislq "kolko e hubavo da si jiv" sigurno 6te kaja 2-3 umni dumi kolkoto da se zapomnq s ne6to mudro (dori i da ne sum go izmislil az) i hvurlqm topa

09-05-2006, 22:45
6e se izkecam

648541
09-05-2006, 22:49
emi imam mn ne6ta da napravq predi da doide kraq na sveta no nai golqmata mi me4ta e da obera banka :lol: posle 6te se tup4a samo s sladki ne6ta torti4ki i pasti4ki :smt005.... posle 6te otida da se obqsna v lubov na nqkoi..... sled tva mn sexxxxxxxx :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......posle............awe de da znam kato doide kraq togava 6te mu mislq :-#

teenkopele
09-05-2006, 23:29
Ще се видя със всички приятели и ще купонясвам, като за последно, всеки един ден от тази седмица! :wink:

drawers
09-06-2006, 01:01
Ще се нае*ба с гаджето ми за сбогом, ще обера някоя банка с чорапогащника на баба ми на глава, после ще тръгна с парите към Джунглата [по пътя ще скоча от някой мост с бънджи, както и ще се отбия до някой плаж на океана, ще се попека на слънце, ще открадна една моторница и ще се гмурна с водолазки костюм много навътре до дъното на океана да го поразгледам (стискайте палци да не ме изяде някоя акула) ], та в Джунглата ще убия една маймуна, ще отида при някое канибалско племе, ще я споделя с тях и няма да дочакам 7-я ден, защото ще ги помоля да ме изядат.

priti_kiti
09-06-2006, 01:08
Ще се видя със всички приятели и ще купонясвам, като за последно, всеки един ден от тази седмица! :wink: да.. :)
и ще направя някои признания,които сега не бих направила..
и ще отида в Рим,щото тфа ми е детската мечта и още не се е осъществила :lol:

Sarabi
09-06-2006, 03:35
Яко френдове,купони,роднини,ал охол и дрога под всякаква форма-щом ще се мре поне да опитам от най-лошото :lol: :lol: :lol: :lol:

09-06-2006, 03:41
Какво бихте направили ако ви остават 7 дни живот(надявам се 4е не поетарям някоя тема)
Бих си продал колата и да направя дарение.

х
09-06-2006, 07:35
Яко френдове,купони,роднини,ал охол и дрога под всякаква форма-щом ще се мре поне да опитам от най-лошото :lol: :lol: :lol: :lol:

и аз така! или на кратко казано
секс, наркотици и рок&рол! :smt026 :smt026 :smt026 :smt030 :smt020 :smt041 :smt045 :smt048 :smt120 :smt119

WILD__BOY
09-06-2006, 07:46
Ще се нае*ба с гаджето ми за сбогом, ще обера някоя банка с чорапогащника на баба ми на глава, после ще тръгна с парите към Джунглата [по пътя ще скоча от някой мост с бънджи, както и ще се отбия до някой плаж на океана, ще се попека на слънце, ще открадна една моторница и ще се гмурна с водолазки костюм много навътре до дъното на океана да го поразгледам (стискайте палци да не ме изяде някоя акула) ], та в Джунглата ще убия една маймуна, ще отида при някое канибалско племе, ще я споделя с тях и няма да дочакам 7-я ден, защото ще ги помоля да ме изядат.

хахах и да вземеш света да не свърши и да се прецакаш

Jamalska
09-06-2006, 09:15
Хъх никой не е казал,че света свършва..може да си болен от нещо;)

Еми първо отивам да я видя тая Ямайка...и да се начадя с истински растамани и да се накефя на денсхол 8) Следващата спирка-Чехия да разцъкаме хекче с Вашек и Алеш.После държа да я видя тая Франция и френското крю Покемон.Ше ида за последно до мандрата в Триград и ше се пусна в некфи пещери там...щЩе отделя час и нещо да се наям със сладолед и мусака и останалото ми време(надявам се дни) ще си го прекарам на някой девствен черноморски плаж със сичките си скъпи авери и ...тъй де ше се прай секс ама още не съм решила с кого...
И някъде там ще кажа на всички,които държа да знаят какво мисля за тях...независимо дали положително или отрицателно.

Jamalska
09-06-2006, 09:18
Забрайх да кажа,че освен в Джамейка останалото време е посветено на хип-хоп...Хъм това е идея..ше гръмна сградата на Пайнер

the_o.c_girl
09-06-2006, 09:20
Имаше такава тема вече,но нищо.Ами незнам,но дано да не става!!!!!!!!

09-06-2006, 10:05
6te kuponqsvam s priqteli \:D/

мечтател
09-06-2006, 10:27
с мен това няма как да стане, аз съм безсмъртен :smt004

alkobalko
09-06-2006, 11:27
Ще се видя с приятелите си. След това ще прекарам ден два със семейството си. Накрая ще изпълня мечтата си да отида на Бахамите с приятеля си. Там ще прекарам останалото време. Ще гледаме залеза заедно и ще му се наслаждаваме. Ще се отдадем един на друг като за последно. А след това прегърнати гледащи залеза ще изпратим живота с една последна целувка.

drawers
09-06-2006, 11:40
Ще се нае*ба с гаджето ми за сбогом, ще обера някоя банка с чорапогащника на баба ми на глава, после ще тръгна с парите към Джунглата [по пътя ще скоча от някой мост с бънджи, както и ще се отбия до някой плаж на океана, ще се попека на слънце, ще открадна една моторница и ще се гмурна с водолазки костюм много навътре до дъното на океана да го поразгледам (стискайте палци да не ме изяде някоя акула) ], та в Джунглата ще убия една маймуна, ще отида при някое канибалско племе, ще я споделя с тях и няма да дочакам 7-я ден, защото ще ги помоля да ме изядат.

хахах и да вземеш света да не свърши и да се прецакаш

Това ли ми пожелаваш [-(

DetE-Idi0t
09-06-2006, 12:33
Като начало ще се сбогувам с близките. Ходи ми се в Холандия или Белгия по необесними причини. Ще помогна на Jamalska за сградата на Пайнер. Остатъка ще прекарам с приятели, на някои, от които трябва да призная по нещо...
Ааа да. И ако може една последна тийн среща. :-D

miminia
09-06-2006, 13:00
ами ще се воза без билетчета
ще си продам вещите,дрехите и книгите и всички джунджуриики
ще си взема бай с всички
ще обиколя България
ще пазарувам без да плащам
ще отида в някой забранени местенца и така,а и ще направя гадно на всичките ми съседи да ме запомнят добре :mrgreen:

Labelle
09-06-2006, 17:02
Нищо специално - ще се правя , че не знам , че остават още само 7 дни.

In4iTu_
09-06-2006, 18:34
Първите 3,5 дена ще ги изкарам с наще, следващите 3,5 ще ги изгоня на вилата, апартамента остава за мен и луди купони с всички приятели .

Elektra_x
09-06-2006, 19:38
Какво бихте направили ако ви остават 7 дни живот(надявам се 4е не поетарям някоя тема)
секс,секс,секс,секс,секс,се с,секс :-D :-D :-D
Не базикам се...ми незнам ще ги прекарам с човека когото обичам...

iiirish
09-06-2006, 20:09
Какво бихте направили ако ви остават 7 дни живот(надявам се 4е не поетарям някоя тема)
секс,секс,секс,секс,секс,се с,секс :-D :-D :-D
Не базикам се...ми незнам ще ги прекарам с човека когото обичам...

аз се замислям дали да кажа, че се бъзикам или да държа на секса :-k :wink:

Ku4eNcE
09-06-2006, 22:26
6te se zabavlqvam s priqtelite mi do sedmia den :)

drawers
09-07-2006, 00:58
Какво бихте направили ако ви остават 7 дни живот(надявам се 4е не поетарям някоя тема)
секс,секс,секс,секс,секс,се с,секс :-D :-D :-D
Не базикам се...ми незнам ще ги прекарам с човека когото обичам...

И с него ще правиш секс, така че не се бъзикаш.

midian
09-07-2006, 01:09
1ви ден-сбогувам се с наще тука.
2ри ден-сбогувам се с други роднини не от тука.
3ти ден-фащам самолета за Лондон и отивам да убия Карли.
4ти ден-забавлявам се с Джо у тях :-D .
5ти ден-още се забавлявам...
6ти ден-и още се забавлявам...
7ми ден-за последно изчуквам Джо и чакам...и ми разсипват прахът по терена на Челси.

NaDuFcHe
09-07-2006, 15:23
Mi she napravq vsichki neshta koito ne sum mogla da napravq doseg..nai veche she si nagushkam blizkite i priqtelq mi a ako e kraq hna sveta ne samo za men a za vsichki she se gushnem s nego i she chakame zaedno da opunem petilata ...