PDA

View Full Version : Nqkoi da go vrazumi tva momi4e



Neli_LP
09-05-2006, 21:51
Hora vrazumete go tva momi4e ot temata "mai tova e edinstveniq ishod" '6toto moite dumi nz dali sa imali efeht pa dano da sprat da se puskat temi za samoubiistva 4e mi e pisnalo ot takiva samosujalqva6ti se...momi4eta!

Angel_eyes
09-05-2006, 22:13
Глупавото е,че според тях това е решение на проблемите им...а всъщност не е така.Вярно момичето не е преживяло малко,но значи ли това,че трябва да се предава...А пък и колко теми има вече за самоубийства в този форум :shock: фрапиращо е

LSD^Lady
09-05-2006, 22:14
Tova koeto iska da napravi e adski golqma glupost.... i ako tq ne se vrazumi nie nemojem da i pomognem .... tova ne e reshenie na problema i .... Gospodi ... che nie ako za sqka bolka v tozi jivot se samoubivame to shte izmrem vsichki ...

Inn0c3nCe
09-05-2006, 22:33
Мисля че я тласнах в правилната посока дано да ме послуша ;]

09-05-2006, 23:34
Дано се шегува

alkobalko
09-06-2006, 07:44
И на нея не и е лесно. Преживяла е много и е загубила вярата си. Дано да разбере, че не трябва да се предава толкова лесно. Дано да се вразуми на време, преди да е направила някоя глупост.

cskamoni4ka
09-06-2006, 08:52
Не беше нужно да правиш чак и тема... :smt012

BeBencEto
09-06-2006, 08:56
emi to tq kato si go e reshila...ne znam nie kolko akul mojem da i vleeem oshte...zashtoto ne iska da ni chue...ujasno glupavo e tova,koeto iska da napravi...i nie ne sme horata koito mojem da i pomognem,zashtot osven suvet ne mojem da napravim nishto...trqbva i priqtelkata...na koqto da moje da se doveri i da bude sigurna v neq..a ne nie...nepoznatite....ne znam...

az_slunceto
09-06-2006, 12:05
predi okolo 2 meseca ama suvsem seriozno edna ot susedniq blok se metnala ot pokriva na bloka 7etajen blok..ama tq e bila luda de. ](*,) :shock:

`Death`Whore`
09-06-2006, 12:09
Не можете да сте Спасители на вселената и на хората в нея. Оставете детето. Ако е достатъчно лабилно, за да се самоубие, не вярвам някой да може да му помогне. А дори да може и да помогне в момента, при следващия проблем ще направи глупостта.

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 12:15
Ми аз драснах едно мнение ... дано размисли все пак това не е единственият изход ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a078.gif

aliq
09-06-2006, 13:19
e nqkoi momi4eta sa ot4aqni i si mislqt 4e tva e edinstvenie izhod trqbva im pomo6t da stapat na zemqta

asinka
09-06-2006, 13:23
Глупава работа! Никога не бих го направила! :smt018 Дано да е помислила за последствията :?: :!: :?: [-(

Nadelina
09-06-2006, 13:28
Temata e typa i bezsmislena.. Ako mojesh vrazumi q.. ako ne mojesh ostavi q da pravi tova koeto iska.. I az sym pisala tema za samobiistvo.. i kakvo? Prosto emociite ponqkoga idvat v poveche i ti kipva.. ako si po slaba .. umirash.. ako si silna.. jiveesh.. ot teb zavisi.. No pak kazvam temata e typa.. ako bqh moderator shtqh da q zaklucha :P

In4iTu_
09-06-2006, 19:17
Не можем да и наливаме мозък с фуния...Такава постъпка би била много глупава, но хора всякакви...Според мен трябва да и помогне лекар, а не ние.

LP_girl_14
09-06-2006, 19:32
ами на много хора им минават такива мисли,ама не можем да тръгнем да обясняваме на всички как това е една голяма глупост!Изпада някой в депресия,случва му се нещо лошо и първото нещо което си помисля е "Айде ще се самоубия,на никой не му пука за мен,не мога повече" Обаче само от самия човек си зависи дали ще намери сили да продължи напред или ще покаже своята слабост!Защото самоубийството за мен е бягство от проблемите!КОгато ти се случи нещо какво то и да е било,трябва да докажеш на самия себе си че може да се справиш.Не случайно е казано"Това което не ме убива ме прави по -силен."Освен това животът ни е даден да го живеем,да се борим,да сме щастливи,да страдаме,да падаме и пак да продължим напред и според мен не сме никои че да отнемаме живот,който ни е даден!Не ние решаваме кога да се родим и не ние може да решаваме кога да умрем! Само че тези думи едва ли биха могли да спрат някого който е решил да се самоубива,защото той самия трябва да достигне до тях :!:

yo-ma-nigga
09-06-2006, 19:44
ebahti izhoda vikam az!ako pri vsqka edna trudnost se samoubivaha hora naite li sq kolko choveka shteshe da ima?! - 1 ..demek az ..shtot pone sam razumna ..za razlika ot povecheto! :smt018

koalka
09-07-2006, 10:53
Какво можем ние да направим?Тя дори и не ни познава и надали ще ни послуша да не го прави,ако твърдо го е решила.Ами аз не бих избрала лесния начин-самоубийството,но това не означава,че ако приятелят ми ме напусне няма да съм мъртва,колкото и травиялно да звучи.