PDA

View Full Version : Ей така



09-05-2006, 22:34
Блия.Нямам проблем,смисал имам амаааа още не му е времето да го разрешавам.Пиша това просто щото имам нужда да го напиша.Влюбих се в момиче.Имам две добри приятелки и тя е едната,ама толкова много я обичам че чак боли....бахти.Ииии да както винаги нека си останем приатели обичам те ама като братче.Даааа,ама аз не ща само приятели.Както и да е измина година от този разговор и аз буквално станах част от живота на това момиче.Бил съм винаги до нея иии сам преживял такава болка като я гледам с гаджета или пък като знам,че има хора които просто могат да я имат ,а аз съм част от нея ,стоя до нея и немога да се присегна просто..След това което съм преживал мога да кажа че съм мъж.Нямам намерение да я изоставям и пак ще и кажа колко много я обичам този път ще стоваря цялата сила на тези думи,пък да видим какво ще стане.Това е на прочелите,Благодаря.

Lost_Kiss
09-05-2006, 22:37
Iskam samo ti kaja --Uspeh,dano i tq da otgovori na 4yvstvata ti :)

09-05-2006, 22:39
Лол,благодаря ти за бързия отговор.Този път нещата са наистина сериозни защото цяло лято не си харесах момиче.Излизам ,красиви са горе долу умни амааа...всички ми се виждат еднакви.Досега не съм се отдавал на нищо така.

Angel_eyes
09-05-2006, 22:45
ЗНачи наистина обичаш...когато така се отдадеш на някого и си готов да страдаш само и само да си до него това момиче си е за завиждане :wink: Бори се за нея искрено ти пожелавам да отвърне на чувствата ти :wink:

09-05-2006, 22:46
Ами брао,човеко!Тва,че си преодолял гордостта и разочарованието си от тея несподелени чувства и продължаваш да си до нея е... прекрасно... ;]

Lost_Kiss
09-05-2006, 22:46
Napalno te razbiram....I az sam tei kam edno mom4e...Samo 4e to nikoga nqma da me obikne a ti ima6 nqkakw 6ans i za towa ti pojelavam yspeh...Neka vseki da nameri liubovta...i da e 6tastliv ...Ne kato men:{

Angel_eyes
09-05-2006, 22:58
Lost_Kiss{} миличка,нали знаеш - надеждата умира последна,ако сега не намериш любов от този когото обичаш...след време ще намериш дори и по-силна,просто не спирай да се надяваш на невъзможното...така живота е по-интересен :P И на теб както и на момчето което пусна темата ви желая хората които обичате да ви отвърнат със същото :wink:

Nightmare
09-05-2006, 23:21
Поздравления за силата, която имаш и дано не страдаш!

Тийнсака
09-05-2006, 23:30
Успех

mil4eto_
09-06-2006, 00:25
ЗНачи наистина обичаш...когато така се отдадеш на някого и си готов да страдаш само и само да си до него това момиче си е за завиждане :wink: Бори се за нея искрено ти пожелавам да отвърне на чувствата ти :wink:
Съгласна съм и аз ти пожелавам успех. :D

WILD__BOY
09-06-2006, 06:43
Пич само не я притискай щото ще се прецакаш.

alkobalko
09-06-2006, 07:23
ЗНачи наистина обичаш...когато така се отдадеш на някого и си готов да страдаш само и само да си до него това момиче си е за завиждане :wink: Бори се за нея искрено ти пожелавам да отвърне на чувствата ти :wink:
Успех и от мен.

BeBencEto
09-06-2006, 09:25
hubavo e che si smel i si se reshil da napravish neshto i to ne za purvi put ami za vtori,koeto avtomaticheski znachi che si reshen da se borish za tova momiche......taka che nie mojem samo da ti pojelaem uspeh!!!!!!

IKisseDAGirL
09-06-2006, 09:38
според мен пък бъркаш приятелството с любов.. на тая възраст често се случва
просто толкова си станал близък с нея и я познаваш толкова добре, че не можеш да разграничиш една привързаност от "любов" :roll:

iiirish
09-06-2006, 10:09
според мен пък бъркаш приятелството с любов.. на тая възраст често се случва
просто толкова си станал близък с нея и я познаваш толкова добре, че не можеш да разграничиш една привързаност от "любов" :roll:

SwEeTSsSnake
09-06-2006, 10:17
Ех, любов ! Успех и от мен ;)

nikol_pcd
09-06-2006, 11:03
успех!!!!6те стискаме палци...наистина го заслужава6 тва моми4е =D>

09-06-2006, 12:07
Благодаря на всички отговорили.Да, наистина я обичам ,а аз не съм човек който се предава лесно особено ако желае нещо толкова силно.Имаше един пост нагоре в който беше казано,че може би бъркам любов с приятелство.Мога да ви уверя,че ми е напълно ясно какво чуствам ии определено не е приятелство.А отностно притискането,не пришпорвам нещата защото знам че ще се обърка всичко.За тази година научих какво е търпение :-)

In4iTu_
09-06-2006, 19:43
Успех и от мен, дано всичко да се нареди, както трябва. Пиши за развитието на нещата. Поне на мен ще ми е интересно :wink:

koalka
09-07-2006, 10:55
Опитай се да я спечелиш,защото може и да се появят чувства от нейна страна.Не се отказвай,защото си влюбен.

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:01
Iskam samo ti kaja --Uspeh,dano i tq da otgovori na 4yvstvata ti :)
DAno ........ \:D/