PDA

View Full Version : Забременяване



09-06-2006, 08:12
Здравейте!Знам, че темата ще ви се стори банална и често повтаряща се,но когато човек се тревожи...е просто ужасно...Значи секс без предпазни мерки( презервативи) не съм правила никога,не се е късал или нещо подобно,но др нещо ме тревожи...след като свърши приятелят ми махна презерватива и след няколко минути си пипаше пениса,а след малко почна и мен да докосва долу...и проникна със същият пръст дълбоко в мен...Смятате ли,че има вероятност да е станал гаф?Това се случи през 24 ден от цикъла ми(30-31 дневен цикъл).И още нещо-при бременност бялото течение спира ли?Защото в средата на цикъла ми(около 15-18 ден някъде) имах обилно бяло течение,а сега нямам жъобще!Мн ви благодаря на вс за отзивите:)Приятен ден!:)

maybelline
09-06-2006, 08:23
Спермата на приятеля ти е била извън влагалището ти(на пръста му,макар и за малко).Тя се е окислила и е станала негодна за оплождане(сперматозоидите са умрели).На кратко - не си бременна.А за бялото течение - по време на овулацията може да е по-обилно от обикновено и няма нищо странно ако в някой момент не се появи.По време на бременност има бяло течение.Възможно е да спре за известно време от много неща,но това не е опасно.

HaxaJluTeT
09-09-2006, 05:38
Ne si bremenna :)

alkobalko
09-09-2006, 07:21
Спермата на приятеля ти е била извън влагалището ти(на пръста му,макар и за малко).Тя се е окислила и е станала негодна за оплождане(сперматозоидите са умрели).На кратко - не си бременна.А за бялото течение - по време на овулацията може да е по-обилно от обикновено и няма нищо странно ако в някой момент не се появи.По време на бременност има бяло течение.Възможно е да спре за известно време от много неща,но това не е опасно.
Мисля, че с този отговор темата се изчерпа.

Atula
09-09-2006, 08:26
Спермата на приятеля ти е била извън влагалището ти(на пръста му,макар и за малко).Тя се е окислила и е станала негодна за оплождане(сперматозоидите са умрели).На кратко - не си бременна.А за бялото течение - по време на овулацията може да е по-обилно от обикновено и няма нищо странно ако в някой момент не се появи.По време на бременност има бяло течение.Възможно е да спре за известно време от много неща,но това не е опасно.
Tei, tei.

cskamoni4ka
09-09-2006, 08:38
Спермата на приятеля ти е била извън влагалището ти(на пръста му,макар и за малко).Тя се е окислила и е станала негодна за оплождане(сперматозоидите са умрели).На кратко - не си бременна.А за бялото течение - по време на овулацията може да е по-обилно от обикновено и няма нищо странно ако в някой момент не се появи.По време на бременност има бяло течение.Възможно е да спре за известно време от много неща,но това не е опасно.
Така е!

09-09-2006, 20:39
POMOOO6T...moliavi kajete mi az sam na 14 ima li vazmojnost ako si devstvena no go pravi6 samo otzad ako popadne sperma otpred da zabremenee6,s edna duma moje li ako popadne sperma tam dolu vapreki 4e si devstvena da zabremenee6.MOLIAVI PI6ETE.

alkobalko
09-09-2006, 20:45
POMOOO6T...moliavi kajete mi az sam na 14 ima li vazmojnost ako si devstvena no go pravi6 samo otzad ako popadne sperma otpred da zabremenee6,s edna duma moje li ako popadne sperma tam dolu vapreki 4e si devstvena da zabremenee6.MOLIAVI PI6ETE.
Щом сте го правили само отзаднма място за притеснение.

BorderManager
09-09-2006, 20:47
MOLIAVI PI6ETE.Не си оставила адрес за да ти пишем... :-s
Иначе е напълно възможно.
Най-опасно е сперма да попадне в лигавицата на носа или вътрешната ушна мида.
Тогава сперматозоидите се придвижват директно по специфични и специализирани лимфни канали до фалопиевите тръби, оттам до яйцеклетката и накрая ще се подуеш като октомврийски каунь, прегазен от магарешка каручка. И също толкова изпълнена с живот. :wink: