PDA

View Full Version : Moderated:Проблем ли е секса преди цикъл?



09-06-2006, 08:36
zdr ami iskam da vi pitam ne6to savsem seriozno taka stava vapros za tova 4e tezi dni trqbva da mi doide cikula nno utre s moeto mom4e 6te imame vazmojnost da sme nasame ...i iskam da znam suzdava li problem sexa predi cikul mn vi blagodarq predvaritelno
P.S-ne sam devstvena



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

CrazyWitch
09-06-2006, 08:52
Не разбра защо ни информираш, че не си девствена. Защото сме си помислили, че темата ти е тъпа? Ем да така е. :-)
Няма проблеми. А по време на мензис... не че съм пробвала, но са ми казвали, че просто не е приятно.

SweetBunny
09-06-2006, 09:58
Може да прозвучи доста извратено...но веднъж, когато бях в края на цикала си, пробвахме............и наистина много ми хареса :shock: :-D
Ако ти дойде преди да се видиш с него насаме, най-добре сложи тампон, защото с превръзка може да се омазниш. Аз бях така и не се изцапахме, едва, едва презервативът беше "изцапан с кръв". Може или в банята, или под вас да сложите някое допулнително чарашче :wink:

miloto_girl_4e
09-06-2006, 10:24
момичето не пита за секс по време не цикъл, а преди, т.е още докато не и е дошъл..
и мога да ти кажа, че няма никакъв проблем, споко :wink:

Smurf4e_F
09-06-2006, 10:45
ne mislq,4e ima nqkakuv problem:)daje sum 4ela,4e to4no v toq period veroqtnostta ot zabremenqvane e nai-minimalna :wink:

Inzaghi
09-06-2006, 12:51
Твърдо НЕ