PDA

View Full Version : Виртуална любов....до срещата



ironia
09-06-2006, 09:24
Я да видя вашите мнения по тази тема.Как мислите,може ли да има виртуална любов и тя да продължи и след като двамата се видят?Аз лично мисля,че не,защото това си е чиста проба късмет,ако изобщо нещо се получи..

BeBencEto
09-06-2006, 09:27
emi zavisi i ot dvamata.....zashttoto ako sudim po harakterite vsichko e okaY...za men i navun produlajva vsichk da e oKaY...ama virtualnata liubov e sUx..ne za dugo..az mnogo durja da poznavam vsichki,s koito si pisha govorq..vaobshte obshtuvam......vinagi edna liubov moje da produlji i sa mi mnogo interesni horata,koito da kajem haresvat nqkoi milo kote...vsichko virtualno i izvednuj se vijdat i krai vse edno nqkoi s noj e otrqzal chuvstvata...koeto ne e pravilno,no pak kazvam..zavisi izcqlo do choveka i haraktera mu!

Angel_eyes
09-06-2006, 09:28
Не съм съгласна...според мен е възможно,доста често можеш да намериш хора със интереси сходни на твоите и да ви е интересно на двамата заедно не само виртуално...а това да продължи и след като се видите.Да късмет е,но до една степен ти опознаваш човека отвътре до мига в който се видите тогава започваш да го опознаваш изцяло,рабира се ако самият ти искаш.Но пък всеки си има мнение. :wink:

WILD__BOY
09-06-2006, 09:30
Може може ;) събуди се приятел - тва е бъдещето.

Баща към сина си:
- Зарежи го тоя интернет и си намери жена като хората.
- А ти, тате как намери мама?
- Е как, спечелих я на покер.

Angel_eyes
09-06-2006, 09:35
Може може ;) събуди се приятел - тва е бъдещето.

Баща към сина си:
- Зарежи го тоя интернет и си намери жена като хората.
- А ти, тате как намери мама?
- Е как, спечелих я на покер.

:lol: Това беше яко :wink:

mravu4kata
09-06-2006, 09:38
Според мен е малко вероятно :?

IKisseDAGirL
09-06-2006, 09:42
прав си, че е чист късмет

влюбването може да дойде не още докато и двамата сте пред мониторите и разтягате локуми, а чак след срещата - ако се появи някаква искра и ако си допаднете и на външен вид (той е важен, колкото и някои да отричат) 8)

iiirish
09-06-2006, 09:45
по принцип не вярам, че можеш да се влюбиш в чата. да си допаднете по характери може, но чак пък влюбване е малко преувеличено. а това пак е виртуална любов

sunflower
09-06-2006, 09:49
ami kak da ne e vyzmojno :?: :idea: 6tmo na men mi se slu4i, zna4i moje da se slu4i na vseki. pri tova, s mom4eto, v koeto sym vlubena, v 4ata ne sme bili ne6to pove4e ot priqteli. govorihme si neprekysnato...no samo kato priqteli. i kogato edin den se sre6tanme, otnovo "samo kato priqteli",sama ne razbrah kak stana, no se vlubih ot pryv pogled. toj e vsi4ko, koeto nqkoga sym tyrsila, i ve4e bqh zagubila nadejda, 4e moga da otkriq...tyj 4e navsqkyde moje6 da sre6tne6 "istinskiq" pyk biko to i v Internet :)

Jamalska
09-06-2006, 09:54
Еми така може..в смисъл да сте си приятели в чата и като се видте да хлътнете...
Ама някак си още от чата да го започвате...да си разказвате как ще се целувате и колко се обичате преди изобщо да сте се видяли е глупаво...виж флирт да...ама влюбване...Цъ...

CrazyWitch
09-06-2006, 10:21
по принцип не вярам, че можеш да се влюбиш в чата. да си допаднете по характери може, но чак пък влюбване е малко преувеличено. а това пак е виртуална любов

Може, може. Аз съм си чист пример.

Obitax
09-06-2006, 10:44
по принцип не вярам, че можеш да се влюбиш в чата. да си допаднете по характери може, но чак пък влюбване е малко преувеличено. а това пак е виртуална любов

Може, може. Аз съм си чист пример.


4e moje moje no .... si trqbva i malko kasmet

miloto_girl_4e
09-06-2006, 10:45
Еми.. така тръгнах с едно бивше гадже, в чата ме накефи, после на живо ми се стори симпатичен и така :wink: Такаче си е супер вероятно това и често практикувано в днешно време :)

IKisseDAGirL
09-06-2006, 10:49
Еми.. така тръгнах с едно бивше гадже, в чата ме накефи, после на живо ми се стори симпатичен и така :wink: Такаче си е супер вероятно това и често практикувано в днешно време :)
да обаче вие сте си допаднали след това, в чата ти се е сторил готин, но си се влюбила в него на живо :roll:

kAdrOkoSkA
09-06-2006, 11:06
Aaa moje moje :mrgreen: daje i na kasmet moje da se sluchi :smt016

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 11:12
Виртуална любов...да да ... и после като се видите .. бамм ... мали как можах да права "виртуална любов с теб" ... това е глупост според мен ...
http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/c014.gif

cskamoni4ka
09-06-2006, 13:37
Разбира се,че може да продължи.

Jenninka
09-06-2006, 16:45
Ми всичко е напълно възможно.Аз съм чувала за такива връзки.От чата.Всичко е възможно :) като се видят-земат че се харесат и то за дълго..Мисля че даже мои приятели са се запознали така и са заедно 2години и се обичат много

In4iTu_
09-06-2006, 18:40
Да се запознаят в чата и да продължат връзката си на живо - Да. Но да се запознаят в чата и "любовта" да си остане въртуална...Не

Axxxel
09-06-2006, 19:07
Има си ги...това никой не го отрича...ама от опит...с гаден край са...за тва повече не...е става въпрос само за различни градове.Ако нещата се развиват в един град, не виждам защо да не се получи нещо...Дали ще се запознаеш с някой в чата, в кафето, на дискотека или на улицата..това е без значение ;-)

priti_kiti
09-06-2006, 19:39
Може може ;) събуди се приятел - тва е бъдещето.

Баща към сина си:
- Зарежи го тоя интернет и си намери жена като хората.
- А ти, тате как намери мама?
- Е как, спечелих я на покер.
пълниш ми душата :lol: :lol:
Иначе.. пф последните ми две връзки са точно такива.. смисъл запознаваме се по чата,чатим си една-две седмици,харесваме се,виждааме се,влюбваме се (с времето) ии така... тоест не е невъзможно.. но да твърдиш,че обичаш някой и да не си го виждал... тц тука не съм много съгласна

BeBcHeTo
09-06-2006, 19:42
Mojeeee

smeshiii
09-06-2006, 19:45
Хммммм защо пък не?след като си направил това виртуално и то точно с този човек би трябвало да ти допада ,а щом ти допада защо да не продължи и на живо ?! :smt016

koalka
09-07-2006, 10:48
Според мен не може да има любов преди да сте се видели.Това е леко невъзможно,защото просто не се познавате.Като се видите съм съгласна,че е възможно нещо да стане.Ние така се запознахме с приятеля ми и много се обичаме,както и винаги ще го обичам.

carevi4noto_momi4e
09-07-2006, 19:29
mi moje da 6to ne slu4valo se e

jadna_za_lubov
09-07-2006, 19:44
[quote="WILD__BOY"]Може може ;) събуди се приятел - тва е бъдещето.

Баща към сина си:
- Зарежи го тоя интернет и си намери жена като хората.
- А ти, тате как намери мама?
- Е как, спечелих я на покер!

хахаха :)

miloto_girl_4e
09-07-2006, 19:58
Еми.. така тръгнах с едно бивше гадже, в чата ме накефи, после на живо ми се стори симпатичен и така :wink: Такаче си е супер вероятно това и често практикувано в днешно време :)
да обаче вие сте си допаднали след това, в чата ти се е сторил готин, но си се влюбила в него на живо :roll:



е то това за мен да се влюбиш в някого без да си го виждал е яко тъпо.. :shock:

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:19
На мен лично ми се е случвало. Харесахме се много (силно казано е "влюбихме се") още преди да се видим. И като се видяхме се "взехме" :)

Sandi
09-08-2006, 13:52
Ami da moito e interesno no e dosta dulgi4ko.Nakratko zapo4nahme da si 4atim toi jivee v 4ujbina i taka v produljenie na godina si 4atehme opoznahme se dosta, razbrahme 4e sme u4ili v edno i sushto u4ilishte dokato e jivql v bulgariq... Mnogo si dopadnahme i reshihme da trugnem,toi doide v bulgariq za lqtnata vakanciq i vsi4ko koeto bqhme si planyvali i kakvoto si govorihme stana...Za prvi put naistina se po4uvstvah obi4ana i istinski shtastliva.Mnogo se obi4ame cqloto lqto prekarahme zaedno ne sme se razdelqli , na moreta kude li ne...No gadnoto e 4e dnes si zamina i zimnata vakanciq pak shte doide,mnogo mi e mu4no za nego no si zaslujava da go 4akam toi e prekrasen 4ovek , priqtel i gaje...Neznam po princip dali e vuzmojno i dali 4esto se slu4va no pri nas se polu4i useshta se 4e prosto vsi4ko e perfektno kato otnosheniq i 4uvstva i za men toi e perfektniq