PDA

View Full Version : има ли възможност по малко момче да ходи с по голямо момиче?



elf4o
09-06-2006, 11:32
значи харесвам едно момиче но то е по голямо от мен и тя си пада по батковци по големи от нея..... а пък аз съм по малък от нея с две години и реших да ва питам имам ли някакъв шанс?


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

WindWaker
09-06-2006, 11:33
dai pove4e info

`Death`Whore`
09-06-2006, 11:34
Щом си пада по батковци, значи е надута пичка, която се мисли за много зряла и И харесва да я "водят" на кафе и дискотечка. Избери си някоя по-земна.

elf4o
09-06-2006, 11:38
Щом си пада по батковци, значи е надута пичка, която се мисли за много зряла и И харесва да я "водят" на кафе и дискотечка. Избери си някоя по-земна.
еми не е надута изобщо но просто за нея годините са много важни .... бих казал са от наи голямо значение .....

09-06-2006, 11:40
po princip ima vuzmojnost po-malko mom4e da hodi s po-golqmo momi4e,no v tvoq slu4ai edva li.no puk ni6to ne ti pre4i da probva6,nali?

`Death`Whore`
09-06-2006, 11:41
На колко години е тя?

elf4o
09-06-2006, 11:42
ся ще е 12 клас последна година а аз ще съм 10 клас тя е на 18 аз на 16.

mechtaq_za_teb
09-06-2006, 11:44
mi nie ne mojem da ti kajem,nai dobre govori s neq i shte razberesh

`Death`Whore`
09-06-2006, 11:45
ЕЕ...браво. На 18 години и още търчи по батковци.

Dr. Ivanov
09-06-2006, 11:45
Току що приложих косинусова теорема и резлутата изглежда задоволителен като стигнах до две решения - или ще стане, или няма да стане.

SweetBunny
09-06-2006, 11:46
поне по-висок от нея ли си :-D

voaiora
09-06-2006, 11:46
Spored men nqma6 mn golqm 6ans no vse pak ne pre4i da opita6...a i siguren li si 4e si pada SAMO po po-golemi!Zavisi kakvo namira v tqh...ako e akyla i tqloto ako si po-razvit v tiq otno6eniq ima6 6ans spored men!Ako tyrsi kintite im....ne se zanimavai!

RoyTheReaper
09-06-2006, 11:50
Щом си пада по батковци, значи е надута пичка, която се мисли за много зряла и И харесва да я "водят" на кафе и дискотечка. Избери си някоя по-земна.
еми не е надута изобщо но просто за нея годините са много важни .... бих казал са от наи голямо значение .....

в такъв случай обстоятелствата са срещу теб. по-добре се откажи. ако все пак искаш да се пробваш, трябва да знаеш че няма да е лесно - за да ти провърви трябва да я убедиш по някакъв начин че годините не са важни, а самия човек. покажи се като зрял за възрастта си (също няма да е лесно, ако не си такъв) и ако имаш талант да съблазняваш, може и да стане.

WindWaker
09-06-2006, 11:57
Току що приложих косинусова теорема и резлутата изглежда задоволителен като стигнах до две решения - или ще стане, или няма да стане.

kolega, mislq 4e mnenieto vi e izklu4itelno prosto napisano, sy6tevremenno perfektno otgovarq6to na vyprosa

elf4o
09-06-2006, 12:05
поне по-висок от нея ли си :-D
да с 40см поне.

Inzaghi
09-06-2006, 13:04
оооо има възможност - Аз съм доказателстово :wink:

Щом е 12 клас не ми я хвали - точно около тези години искат да се направат на гъзарки.....Просто или иска некой батко с пари или я е срам какво ще кажат другите за нея, което според мен е яко тъпо!
Или просто си намери някоя по-земна, която не гледа тези неща!

aliq
09-06-2006, 13:15
mi opitai s opit glava ne boli :mrgreen:

cskamoni4ka
09-06-2006, 13:22
Ами няма нищо лошо някое момче да ходи с какичка,но ти сам каза че тя пък си пада по батковци,затова според мен нямаш шанс.

elf4o
09-06-2006, 13:25
Ами няма нищо лошо някое момче да ходи с какичка,но ти сам каза че тя пък си пада по батковци,затова според мен нямаш шанс.
бившото и гадже беше на 26 години.................. :(((((((((((((( пък аз каквото и да напрая ши каиш съм невидим праи са че ма няма и не ме забелязва хем са праи уж че сме приятели.......................пфууу ууууууууууууу:((((((((((

cskamoni4ka
09-06-2006, 13:27
Ами няма нищо лошо някое момче да ходи с какичка,но ти сам каза че тя пък си пада по батковци,затова според мен нямаш шанс.
бившото и гадже беше на 26 години.................. :(((((((((((((( пък аз каквото и да напрая ши каиш съм невидим праи са че ма няма и не ме забелязва хем са праи уж че сме приятели.......................пфууу ууууууууууууу:((((((((((
Точно за това не се занимавай повече с нея,а ми си намери някоя мацка,която ще ти обръща внимание.

asinka
09-06-2006, 13:30
Абе ко се занимаваш.Толккова са много. Ти точну най - надутата си си избрал. :smt011

Nadelina
09-06-2006, 13:36
Nabor 88 sym i sym hodila sys 90 :P

elf4o
09-06-2006, 13:51
не е надута ама просто годините са много важни за нея и даже вече и време не си отделя за мен............... не сме се виждали от месеци..............
и отдавна не сме си писали общували аи сме от едно училище все пак. :( тя е отличнична супер примерна не е чак толкова красива колкото умна и съм пленен от нея и...... съм и го казвал и винаги каквото ми е искала и съм могъл да и помогна и бих направил всичко за нея ама тя явно не го оценява :( не знам какво да правя тя е може би първата ми любов на 16 съм пък тя е на 18 аз много я харесвам обичам и ценя а тя :( сякаш не ме забелязва даже вече си мисля че се крие от мен защото даже и смс и пращам понякога и не ми отговаря :( вече :( откакто съм се върнал от чужбина не ми е казала нищо не знам какво да правя :(?????? и ми е супер гадно и супер тъжно като не може даже да си говорим щото се дърпа.... даже не ще да ислесе с мене......... без значение къде кафе кино на гости това онова никъде....................... все ми отказва преди гаджето и я спирало това онова ся като няма гадже пък била много заета ....... аз винаги ще я обичам и помня и ще направя всичко за нея.............. но тя даже шанс не ми дава :(((((((((( а после вика че сме били много добри приятели еи такива мити работи :(((((((((((

`Death`Whore`
09-06-2006, 13:53
Ти не четеш какво ти пиша. Може да не е надута, но явно не търси характер в партньорите си, а търси някаква измислена от нея зрялост...или може би повее опит в секса? Сигурност?

SwEeTSsSnake
09-06-2006, 13:56
То винаги има шанс по-голямо момиче да тръгне с по-малко момче!Аз съм била гадже с момче 2 години по-малко от мен. . . Казваш, че си пада по батковци , но не мисля че това ти пречи да се пробваш .Ако решиш да предприемеш нещо успех, ако пък ли не, намери си някое момиче, което да ти обруща внимание , а не ти само да летиш по нея

elf4o
09-06-2006, 14:08
То винаги има шанс по-голямо момиче да тръгне с по-малко момче!Аз съм била гадже с момче 2 години по-малко от мен. . . Казваш, че си пада по батковци , но не мисля че това ти пречи да се пробваш .Ако решиш да предприемеш нещо успех, ако пък ли не, намери си някое момиче, което да ти обруща внимание , а не ти само да летиш по нея
добре е на колене ли да и падна и да продължа да и се моля и пак никфо внимание да не ми обърне кат не иска да излесе с мене от суматиии месеци и се моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яя.............????????? кат не ми дава никфи шансове какво да направя аз?

ELiTyYy
09-06-2006, 14:11
mi opitai s opit glava ne boli :mrgreen: опитай... имаш шанс :smt023 :smt026 Успех :smt049 :smt056

RoyTheReaper
09-06-2006, 14:14
То винаги има шанс по-голямо момиче да тръгне с по-малко момче!Аз съм била гадже с момче 2 години по-малко от мен. . . Казваш, че си пада по батковци , но не мисля че това ти пречи да се пробваш .Ако решиш да предприемеш нещо успех, ако пък ли не, намери си някое момиче, което да ти обруща внимание , а не ти само да летиш по нея
добре е на колене ли да и падна и да продължа да и се моля и пак никфо внимание да не ми обърне кат не иска да излесе с мене от суматиии месеци и се моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яя.............????????? кат не ми дава никфи шансове какво да направя аз?

еми като не ти дава, не се занимавай с нея - малко ли други момичета има?

elf4o
09-06-2006, 14:25
То винаги има шанс по-голямо момиче да тръгне с по-малко момче!Аз съм била гадже с момче 2 години по-малко от мен. . . Казваш, че си пада по батковци , но не мисля че това ти пречи да се пробваш .Ако решиш да предприемеш нещо успех, ако пък ли не, намери си някое момиче, което да ти обруща внимание , а не ти само да летиш по нея
добре е на колене ли да и падна и да продължа да и се моля и пак никфо внимание да не ми обърне кат не иска да излесе с мене от суматиии месеци и се моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яя.............????????? кат не ми дава никфи шансове какво да направя аз?

еми като не ти дава, не се занимавай с нея - малко ли други момичета има?
еми тя е точно мои тип а от моя град точно такива като нея са уникална рядкост и едва ли ще си намеря някоя като нея :( за това толкова много я желая :( ама нея явно не я интересува това и не я вълнува щом чак с приятелките и се налага да разговарям и те да ми кажат че уж цял ден е заета ама много е заета ши каиш е на някфа работа и работи там 24 часа и няма абсолютно никакво време няма значение кои ден сме дори и днеска!!!!!!!!!!!! пратих и смс 100% го е прочела ама защо ще ми отговаря :(((((((((( друг път път ме праи на луд да и се моля ........ постояно само и само да ми каже нещо....... не знам изчерпаха ми се идеите вече....... за тфа пиша тука с цел някои да ми каже какво да правя защото съм луд по нея и не мога да се откажа от нея..... нит да я забрая или заменя с някоя друга още по малко че сме и от едно училище......и ся като почнем ще ми е пак супер гадно.......... не знам винаги каквото ми поиска успявам да и го дам направя за нея ........ но гадните и години все ми ги натяква че и последния мъж да съм бил съм бил много малък според нея 2 години разлика имаме само а тя толкова много се дърпа не ми казва не!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! но не ми казва и да!!!!!!!! на кръстопът ме поставя ама аз ще откача не мога така още да продължавам .аи съм и казал да ми каже нещо да, или не ама тя............................ може би се страхува че ако ми каже не после никога няма да и проговоря и няма да направя нещо за нея. даже аз си мисля че тя разговаря с мен и единствено общува с мен защото винаги кфото ми иска и го давам.............. пък тя даже 1 целуфка не ми е дала даже и по бузката или прегрътка нищо имам предвид не и давам сексуални неща а материални....... не знам какво да правя за това ако може някои да ме насочи в правилната посока защото много трудно ще я забравя а може и да не я забравя никога даже и с 1000 момичета да съм :((((((( защото всеки човек е единствен и неповторим.

vladi_addict
09-06-2006, 14:46
Щом си пада по батковци, значи е надута пичка, която се мисли за много зряла и И харесва да я "водят" на кафе и дискотечка. Избери си някоя по-земна.
брей, ти пък веднага и направи психопортрет. как пък реши, че е "надута пичка" ?? малеееее много се дразня на такива, как така преценявате човек, който никога не сте виждали, с който не сте дори и говорили, аз не зная. ами просто момичето иска да се учи, бе. иска да контактува с по-озрели хора, иска да се учи вече на нещо, защо трябва да стой с връстниците, който са на нейния акъл и от тях не може да научи много. ама вие все много знаете, ееех, аман...

`Death`Whore`
09-06-2006, 14:49
Винаги могат да ме опровергаят и аз ще призная, че не съм била права. Но никой досега не е дал 1 нещо, което прави връзката между мъж над 20 и момиче, което е 7-8-9 години по-малко от него, истинска и по-добра от връзка между връстници.

RoyTheReaper
09-06-2006, 14:54
значи ти върти и номера? това означава че иска да те разкара, но няма смелост да ти го каже директно. не виждам какво повече можеш да направиш в случая. по-добре за теб е да се откажеш. в противен случай когато тази работа приключи, ще си емоционално съсипан. можеш да се откажеш, но си хлътнал по нея и това ти замъглява трезвата преценка.

elf4o
09-06-2006, 15:01
значи ти върти и номера? това означава че иска да те разкара, но няма смелост да ти го каже директно. не виждам какво повече можеш да направиш в случая. по-добре за теб е да се откажеш. в противен случай когато тази работа приключи, ще си емоционално съсипан. можеш да се откажеш, но си хлътнал по нея и това ти замъглява трезвата преценка.
абре аз и ся съм емоционално сусипан :(((((((( ама ако знам че съм я загубил ще ми е още по зле може и някоя глупост да направя не знам тя за мен е всичко........ о едва ли има жена която може да я замени и да бъде точно като нея.........

`Death`Whore`
09-06-2006, 15:03
Не правИ грешката да И лижеш задните части. Скъсай всички връзки с нея и занапред се занимавай само с момичета, които отговарят на вниманието ти. Тя ако те искаше, щеше да те има.

RoyTheReaper
09-06-2006, 15:08
значи ти върти и номера? това означава че иска да те разкара, но няма смелост да ти го каже директно. не виждам какво повече можеш да направиш в случая. по-добре за теб е да се откажеш. в противен случай когато тази работа приключи, ще си емоционално съсипан. можеш да се откажеш, но си хлътнал по нея и това ти замъглява трезвата преценка.
абре аз и ся съм емоционално сусипан :(((((((( ама ако знам че съм я загубил ще ми е още по зле може и някоя глупост да направя не знам тя за мен е всичко........ о едва ли има жена която може да я замени и да бъде точно като нея.........

не прави тази грешка. не всичко започва и свършва с нея. няма полза да тичаш подире й. като не иска, нищо не можеш да направиш. както казах, преценката ти е замъглена, затова слушай мен, защото съм необременен :mrgreen:

elf4o
09-06-2006, 15:24
значи ти върти и номера? това означава че иска да те разкара, но няма смелост да ти го каже директно. не виждам какво повече можеш да направиш в случая. по-добре за теб е да се откажеш. в противен случай когато тази работа приключи, ще си емоционално съсипан. можеш да се откажеш, но си хлътнал по нея и това ти замъглява трезвата преценка.
абре аз и ся съм емоционално сусипан :(((((((( ама ако знам че съм я загубил ще ми е още по зле може и някоя глупост да направя не знам тя за мен е всичко........ о едва ли има жена която може да я замени и да бъде точно като нея.........

не прави тази грешка. не всичко започва и свършва с нея. няма полза да тичаш подире й. като не иска, нищо не можеш да направиш. както казах, преценката ти е замъглена, затова слушай мен, защото съм необременен :mrgreen:
еми аз даже и да я обичам и харесвам тя не иска да отвърне не чуствата ми ..... значи ли това че никога няма да сме заедно............ щото аз даже бих искал да се оженя за нея ама тя даже не иска да ислезе с мен или да ми стане гадже :( не знам......... все повече си мисля че ме използва за да се добере до това което и трябва и аз съм последен........... от всички хора ....................... за нея съм наи накрая обеден съм защото на всички други помага а на мен не ще....... пример за тофа е как на целия ми клас помогна за едни неща а на мене не по точно каза им само на тях без на мен........ един вид прецака ме.......... и после твърди аз съм ти много добра приятелка еи такива лиготииии!!!!!!!

`Death`Whore`
09-06-2006, 15:27
Преди бях хлътнала по едно момче от моя клас. Били сме заедно по купони, но после - нищо. Дори не искаше да сме приятели. Рядко се държеше, като че ли ме харесва, и аз се обнадеждавах. Колко глупаво е било...едно момче от класа каза, че въпросният индивид ми се кефи, но го е срам да го видят с мен и затова не искал да ходим.
Не че твоят случай е такъв, но се сетих просто...няма смисъл да таиш надежда, щом тя не се интересува от теб...

elf4o
09-06-2006, 15:30
Преди бях хлътнала по едно момче от моя клас. Били сме заедно по купони, но после - нищо. Дори не искаше да сме приятели. Рядко се държеше, като че ли ме харесва, и аз се обнадеждавах. Колко глупаво е било...едно момче от класа каза, че въпросният индивид ми се кефи, но го е срам да го видят с мен и затова не искал да ходим.
Не че твоят случай е такъв, но се сетих просто...няма смисъл да таиш надежда, щом тя не се интересува от теб...
може би се срамува от мене че ще и ороня престижа и достоинството щото съм прост и не съм умен като нея и нямам награди разни ...... там и не съм отличник и не ме уважат всички учители и почти всички ученици ...... не знам .......... тя предпочита да ходи може би с по големи щото ако тръгне с някои малък ще си помислят че е тъпа има някфа причина такава :( сигурен съм.......

`Death`Whore`
09-06-2006, 15:33
А би трябвало за нея да е важно само тя да те харесва. Впрочем, това, че нямаш награди и не си отличник, не те прави глупав.

elf4o
09-06-2006, 15:38
А би трябвало за нея да е важно само тя да те харесва. Впрочем, това, че нямаш награди и не си отличник, не те прави глупав.
еми за нея е важно поне да съм на 25 и нагоре години да съм завървил някое училище може и да нямам награди ама тряа да съм поне над неините години и то с една две три и повече години че да излесе поне с мене иначе :(((((( тъжно а че тес под нея изобщо не се интересува от тях.:(

`Death`Whore`
09-06-2006, 15:40
Такъв човек не ти трябва и за приятел. Но имам представа как се чувстваш.

09-06-2006, 15:51
Винаги могат да ме опровергаят и аз ще призная, че не съм била права. Но никой досега не е дал 1 нещо, което прави връзката между мъж над 20 и момиче, което е 7-8-9 години по-малко от него, истинска и по-добра от връзка между връстници.
такава връзка, на 20 годишен с 11 годишна, няма. казвам за връзка на 20 годишен с 15-16 годишна, и ще ти дам едно "нещо" което да докаже думите ми в предния ми пост, и то е именно любов.

RoyTheReaper
09-06-2006, 15:52
еми аз даже и да я обичам и харесвам тя не иска да отвърне не чуствата ми ..... значи ли това че никога няма да сме заедно............

малка е вероятността да си промени решението.


щото аз даже бих искал да се оженя за нея

малък си за такива силни думи.


все повече си мисля че ме използва за да се добере до това което и трябва и аз съм последен........... от всички хора ....................... за нея съм наи накрая обеден съм защото на всички други помага а на мен не ще....... пример за тофа е как на целия ми клас помогна за едни неща а на мене не по точно каза им само на тях без на мен........ един вид прецака ме.......... и после твърди аз съм ти много добра приятелка еи такива лиготииии!!!!!!!

лиготии е доста точна дума в случая. трябва да знаеш, че не бива да се оставяш момичето да ти върти номера. повтаряй си че заслужаваш много повече.


може би се срамува от мене че ще и ороня престижа и достоинството щото съм прост и не съм умен като нея и нямам награди разни ...... там и не съм отличник и не ме уважат всички учители и почти всички ученици ...... не знам .......... тя предпочита да ходи може би с по големи щото ако тръгне с някои малък ще си помислят че е тъпа има някфа причина такава сигурен съм.......

ако наистина се срамува от теб, значи не си заслужава:


Такъв човек не ти трябва и за приятел.

09-06-2006, 15:55
Винаги могат да ме опровергаят и аз ще призная, че не съм била права. Но никой досега не е дал 1 нещо, което прави връзката между мъж над 20 и момиче, което е 7-8-9 години по-малко от него, истинска и по-добра от връзка между връстници.
такава връзка, на 20 годишен с 11 годишна, няма. казвам за връзка на 20 годишен с 15-16 годишна, и ще ти дам едно "нещо" което да докаже думите ми в предния ми пост, и то е именно любов.

`Death`Whore`
09-06-2006, 16:02
Няма нужда да го цитираш, прочетох го. Но говорех за момичето, което е на 18 и ходи с тузари над 20, а не за връзките между 16 годишна и 20 годишен.

devstvenqka
09-06-2006, 16:20
ave 4oek ti da ne da obi4a6 da tte boli.....ebi i maikata fe....momi4eta kollkoto iska6....typite preobladavat ....ama onezi det ni trqbvat sy6testvyvat da znae6 tei 4e da ne te ebe ...uspokoi se .....po4ini si ezvestno vreme i trygvai otnovo na lov lqlqlq :smt011 tfa li4ice ne be6e umestno ma ko da vi kaja....tradiciq xixix

In4iTu_
09-06-2006, 18:53
тя не иска да отвърне не чуствата ми

Ти го казваш...щом не иска, я остави...Не можеш да накараш никого насила да те харесва и обича.

MauMyHkaTa
09-06-2006, 19:32
Определено е възможна такава връзка и това че ходела с по-големи от нея по никакъв начин не значи, че била надута и каквато я описаха някои от по-предните мнения! Не съм съгласна с това! :smt018 Ако момичето е умно( а очевидно е такава!), явно разсъждава че има какво да научи от по-големите от нея, а също така и че са по-зрели от нея и може за това да ги харесва повече, от колкото връстниците й да речем! Защо говорите против един човек, без дори да го познавате?! А elf4o теб ще те посъветвам въпреки всички мнения досега да не се отказваш от това което искаш!!! Какво щеше да стане ако хората бяха толкова слаби и се отказваха така лесно? Не знам поне аз ако бях на твоето място нямаше да се отказвам, а и дълбоко се съмнявам, че след всички досегашни съвети ти просто ще вдигнеш ръце и ще си кажеш: "Аз бях дотук!" :-k Дано не си от този тип хора! Така или иначе ти я харесваш по много критерии, за да си в състояние да мислиш за която и да е друга! Можеш да се опиташ да поговориш с нея например! Нищо не губиш! Верно, може да ти разкрие чувствата си по начин, по който няма да ти хареса, тоест тя да не изпитва същите, но така поне си се разкрил пред нея и си доволен че поне си опитал, не мислиш ли? Дано вземеш правилното решение за себе си, но аз те съветвам: нЕ сЕ оТкАзВаЙ !!!

yo-ma-nigga
09-06-2006, 19:45
ima razbira se shto da nqma?

WILD__BOY
09-06-2006, 20:06
Може може - гаджето ми е с 2 години по-голяма.
Но шансове нямаш ако е тъпа пача, за кяото най-важното е възрастта и парите (и евентуално дали има кола че градския транспорт е шит).

momi4eto_M_!_S_T
09-06-2006, 20:10
imash no ne ogromen...

elf4o
09-07-2006, 08:07
Определено е възможна такава връзка и това че ходела с по-големи от нея по никакъв начин не значи, че била надута и каквато я описаха някои от по-предните мнения! Не съм съгласна с това! :smt018 Ако момичето е умно( а очевидно е такава!), явно разсъждава че има какво да научи от по-големите от нея, а също така и че са по-зрели от нея и може за това да ги харесва повече, от колкото връстниците й да речем! Защо говорите против един човек, без дори да го познавате?! А elf4o теб ще те посъветвам въпреки всички мнения досега да не се отказваш от това което искаш!!! Какво щеше да стане ако хората бяха толкова слаби и се отказваха така лесно? Не знам поне аз ако бях на твоето място нямаше да се отказвам, а и дълбоко се съмнявам, че след всички досегашни съвети ти просто ще вдигнеш ръце и ще си кажеш: "Аз бях дотук!" :-k Дано не си от този тип хора! Така или иначе ти я харесваш по много критерии, за да си в състояние да мислиш за която и да е друга! Можеш да се опиташ да поговориш с нея например! Нищо не губиш! Верно, може да ти разкрие чувствата си по начин, по който няма да ти хареса, тоест тя да не изпитва същите, но така поне си се разкрил пред нея и си доволен че поне си опитал, не мислиш ли? Дано вземеш правилното решение за себе си, но аз те съветвам: нЕ сЕ оТкАзВаЙ !!!
аз чуствата си към нея съм ги разкрил но тя ми каза че никога не можела и нямала да ме обича нещо такова беше :((((((( а смятам да се боря за нея докато не се ожени.

koalka
09-07-2006, 10:03
Ами според мен няма нищо да стане между вас,защото си пада по по-големи.Честно казано не мога да ги разбера тези момичета,но както и да е.По-добре я забрави,защото се съмнявам нещо да стане.

BloodyMoon
09-07-2006, 22:28
Пробвай ако те отхвърли ще разбереш че не става за теб , но може и да се получи така че спорет мен няма кво да губиш ама пробвай

ThePainIsReaL
09-07-2006, 23:04
Може, но зависи от нея. Бях с момче 1 год . по-малко от мен , но не съм летяло по батковци . Братовчед ми пък е с дама 4 год . по-голяма от него . Всичко е възможно , ако и двамата искат . Ама при условие , че тя е такава , не ми се струва много верояртно

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:17
Щом си пада по батковци, значи е надута пичка, която се мисли за много зряла и И харесва да я "водят" на кафе и дискотечка. Избери си някоя по-земна.
Еее тука вече се изказа! Голям капацитет си :lol:
Не е задължително да е "надута пичка",ако си пада по батковци. Попринцип момичетата съзряват по-бързо и е нормално да търсят партньори с по 2-3 и повече години по-големи от тях. На мен почти всичките ми гаджета са били с по 2-3 години по-малки от мен и не мисля,че са "надути пички".

lunnoto_momi4e
09-08-2006, 11:06
abe spored men tva e malko veroqtno.6tom si obi4a kafetata i diskotekite-neka si hodi-tq qvno ne e za teb.nameri nqkoq po-svqstna! :?:

Sandi
09-08-2006, 13:35
Ami az bih te posuvetvala da opitash i da govorish s neq.. nishto ne gubish , prosto sam shte se obedish.Za men 2 godini ne sa problem osobeno ako si pasnete i se zaobi4kate 8) Az li4no hodq s mom4e po malko ot men s 3 godini no godinite ne sa vsi4ko , za men vajnoto e 4e go obi4am i toi men sushto , vsi4ko si ni e perfektno i ne bih se otkazala ot nego za nishto osobeno za nqkakvi si 3 godini.Yspeh ;)

Nightmare
09-08-2006, 15:00
ся ще е 12 клас последна година а аз ще съм 10 клас тя е на 18 аз на 16.

Моя приятелка, тръгна с момче 10-ти клас точно, когато беше 12 клас. Няма невъзможни неща, стига да намерите общи теми и интереси.

eDiN_sLucHaeN
09-09-2006, 01:03
si4ko e vuzmojno we ELF ... jiveem v 21 vek ... shtom si pada po batkovsci na4i ti trqq si po atraktiven ot batkovcite .. az sq sam na 17 i sam si baq pi4 po pricip i oshte kato bqx po malik 15-16 kaki4kite me haresvaha pove4e ot kolkoto haresvat natkovcite ... ama ina4e dano ti vurje .

rali4ka91
09-09-2006, 01:11
ЕЕ...браво. На 18 години и още търчи по батковци.
A защо не?!

Taisun
09-09-2006, 09:23
pobvai , moje i da stane . ako q vpe4atli6 s ne6to moje i da stane

elf4o
09-09-2006, 09:47
pobvai , moje i da stane . ako q vpe4atli6 s ne6to moje i da stane
с какво например да я впечатля? вече ще стане една година се опитвам да изляса с нея някъде и без успех :( btw тя по дискотеки рядко ходи само по кафета постояно хаха да речем 10 , 11 ,12 ,1 ,2 ,3 вечерта теи ходи по кафета ...... не мога да я разбера особено като стане на 50 , 60 какво ще прави с тос стария.......... ":(

eDiN_sLucHaeN
09-10-2006, 23:27
awe onq den ti bqx pisal ama kato gledam ne si obarnal mn vinimanie na tfa det si napisal ..... sq ima nqkoi raboti deto trqq da gi proumeesh za da imash uspex s koeto i da e momi4e .... tq haresva po golemi ot teb poradi prostata pri4ina 4e te znaql malko po dobre ot teb kak da igraqt igrata ... na4i siguren sum 4e v na4aloto kogato ste se zapoznali tq e imala po golqm interes kum tebe nali .... glei sq kfa e sxemata .. po princip momi4etata ne obi4at takifa deto im lijat gazovete i tur4at sled tqx postoqnno , taka tq vijda v teb ot4aqnie i razbira 4e vinagi moje da te ima zatfa ne si i speshen sq .. razbirash li kfo iskam da ti kaja .. abe spored mebn ve4e si se preebal ti godina i polvina se vla4ish sled neq i q molish seki den da izlizash ,pishesh sms-i ....ti dostoinstvo nqmash li we ... kolkoto i da q obi4ash az ti kazvam sha sajelqvash sled vreme .. taka i taka ve4e nqmash mnogo alterantivi ... probvai da se pravish na po bezrazli4en ne i bqgai sled guza postoqnno.. pravi se 4e ve4e nqmash nujda ot neq voabshte ... taka na neq she i stane malko kofti 4e te gubi i sha razbere 4e ve4e ne si i abonat .. kato gledam ti daje i programata i znaesh ama karai q po spokoino .... sedi malko po tejko sq v kraina smetka ti muj li si ili si pedal ... zatfa haresva po golemi "batkovci" shtoto te ne q presledvat po cql den i ne i sa molat .. sigurnu tq gi goni tqx znaesh li ...ama ako ima vuzmojnost da promenish neshtata dori i malko v po dobra nasoka tfa shte stane samo kakto az ti kazvam ... shtoto s tvoite metodi kato gledam nqmash golqm rezultat... ai glei tam kfo ti kazax.. si4ko huu

malko mace
09-12-2006, 15:08
Според мен имаш шанс,определено!Щом си по-висок от нея и си развит добре,зна4и си О.К. :lol: Братов4едка ми се омъжи за по-млад от нея и сега дори си имат бебенце!Тя също си е падала по по-големи или поне мом4ета на нейната възраст.В на4алото тя имала други гаджета и въобще не е харесвала и обръщала внимание на настоящия си съпруг,но той не се отказвал и накрая тя осъзнала,4е той е най-добрият вариант,а останалите са измет и...Знам,4е зву4и като приказна история с хепиенд,но е истина!Освен това вашата разлика е само 2 години,докато на братов4едка ми и съпруга й е доста пове4е...Из4акай малко,тя ще узрее и ще запо4не да разсъждава като зрял 4овек,и тогава пусни в действие своя неповторим 4ар,за да разбере,4е ти си мом4ето за нея!Ако оба4е продължи да не ти обръща внимание и третира като бебе,на което е кака,по-добре я зарежи и се откажи от нея!Моят съвет към теб е-"Времето ще покаже!!!" =;

ATVRider
09-12-2006, 15:34
Пич откажи се аз имах сищия проблем с момиче , само че тя ми беше връстница....2 месеца страдах първо сичко беше супер сближавахме се със всеки изминал ден и накрая почна да се отдръпва....страдах страдах пробвах кво ли не и се отказах въпреки , че бях съсипан...След 1 година познай кой тичаше по мене!!! Само дето беше закъсняла много , а аз гювечи не пускам!

elf4o
09-16-2006, 15:15
Пич откажи се аз имах сищия проблем с момиче , само че тя ми беше връстница....2 месеца страдах първо сичко беше супер сближавахме се със всеки изминал ден и накрая почна да се отдръпва....страдах страдах пробвах кво ли не и се отказах въпреки , че бях съсипан...След 1 година познай кой тичаше по мене!!! Само дето беше закъсняла много , а аз гювечи не пускам!
абре тя може да има всяко момче............ според мене има сичко пари хубава е всичко!!!!!!!! даже наскоро ипод и подарили от чужбина а тука го видях информация за него сигурно го няма още и в магазините а тя го има от 3 месеца....... с 30гб hard а както тя самата ми е казвала повечето и гаджета ходят с нея заради парите и тя кфо праи купува им разни работи примерно валчери за телефони плаща им сметките нз си кфо....... може би за тфаааааааааааааа не я интересуват малки........ щото са бедни и тъпи хаха ......... тя е наистина странна личност....... винаги каквото и да направя за нея все не е доволна се кусури намира........ ся имам задача даже да и търся програма за ипод :((((((((((((

The`G_i_r_l
09-16-2006, 17:34
аз съм ходила с по-малко момче от мен ама тя щом си пада по батковци .... :smt011

BeBcHeTo
09-16-2006, 19:38
Ако и тя те харесва 6то па не

Snap
09-16-2006, 19:40
Току що приложих косинусова теорема и резлутата изглежда задоволителен като стигнах до две решения - или ще стане, или няма да стане. имаш грешка при полагането и интегрирането по корен 8) отговорът който търси автора: действай, бил съм в твойта ситуация и изненадващо нещата се случват дори да си мислиш че няма никакъв шанс Успех! :smt006

П.с. Я кажи ква е тая програма дето я търсиш за нея - можем да ти помогнем да натрупаш червени точки :-)

nick0190
09-16-2006, 20:57
6ansata ti spored men e malyk.Momi4eto qvno se misli za golqma rabota.

piska_
09-16-2006, 20:58
Има, но не е много хубаво :wink:

The_handsome_Steve
09-16-2006, 20:59
It's a long road, long lonely road :(

eDin_SlUcHaEn
09-18-2006, 12:28
tctcttctctc.... vij sq we ... ti mai ne obrashtash vnimanie na tfa det ti pishna a ?
kato gledam mai az sum edinstvceniq det trqq da slushash shtoto ot teq drugite nishto ne si postignal .... vij sq kfa si putka samo ... ti pedal li si kfo si nemoga da razbera sq glei dokade q dokara .. tursish i programi za nasranie iPOD vij sa we tctctcttctcct .... karai q oshte taka karai q nakraq sha stanesh LUV ne samo na neq ami i neinite tupka4i .... ve4e go razbiram momi4eto ,v na4aloto si misleh 4e ima nqkaf potencial v tebe ama sq se obejdava 4e si pulen BAU6 .... hoi liji guzove oshte ,, ako mojesh promeni sa samo za tfoe dobro e shtoto ina4e postoqbnno sha lijesh guzove ai s zdrave

Bradshaw
09-19-2006, 20:54
значи харесвам едно момиче но то е по голямо от мен и тя си пада по батковци по големи от нея..... а пък аз съм по малък от нея с две години и реших да ва питам имам ли някакъв шанс?


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Съжалявам за теб, но съм категоричен - нещата между вас няма да се получат на това ниво.
Момичетата на тази възраст /имам предвид, че тя не е изключение в никакъв случай/ си падат по по-големи момчета/мъже от тях. Въпросът не е малък, имам цяла статия по тази тема. За сега не мисли за нея и пробвай с някоя друга девойка :wink:

47
09-20-2006, 09:22
ми пич ко да ти кажа...винаги има някакъв шанс :) Примерно на мене преди 1 месец ако някой ми беше казал че ще ходя с момиче дето е година и половина по-голямо нямаше да повярвам...ама е ФАКТ :-D :smt112

KisskilleRcHe
09-20-2006, 10:58
Да да да да да да !!!!!! Аз съм жив пример и се гордея много с това.... Яко такъв си ходя с нея от доста време и нямам никфи проблеми!!!!!!! :) :) :)

Анъкин
04-16-2007, 20:32
аз пък веднъж ходих с една осемнайсет годишна :)
то беше и скоро де :) голям кеф...леле кви работи могат какичките
не ти работа... :smt004

NaNa_SladuRana
04-17-2007, 07:24
Mi edni frendove hodat zaedno i momi4eto e po golqmo ot mom4eto

bqsna_teenagerka
04-17-2007, 09:05
вси4ко сии е до 4овека,щом за нея толкова са й важни годините...