PDA

View Full Version : Как да избера??



МоНи
09-06-2006, 12:36
Моля ви, помогнете ми, защото сама немога повече!
Значи излизам в една компания, от която 2 момчета са хлътнали по мен! И двамата в една и съща седмица ми казаха че ме обичат и се държат мило сега, абе въобще яко е! Обаче с едното момче преди време имахме авантюрка и той ми каза че не иска нищо сериозно и аз много мислих ипрецених че няма да получи втори шанс! И когато заминах на море, той окъзнал как неможе да издържа без мен, искал да ме види и някфи такива! Другото момче пък е адски несериозен, независимо колко е сладък! Пич е, забавен е, обаче е несериозен и само ще се ядосвам покрай него. На всичкото отгоре, трето момче, с което преди време ходехме пак ми стовари новината че ме обича и неможел без мен!
Моля ви хора, не издържам вече! И тримата са готини, и тримата си ги обичам много (като приятели) и не искам да нараня никой от тях! :cry: :cry: :cry:

Slave4You
09-06-2006, 12:41
Аз в такава ситуация,ако нямам специални чувства към нито един от тях,няма да избера нито един защото само ще си развалят приятелството...пък и както ми ги описваш-всеки има отрицателни качества както и положителни така че наистина най-добре ги зарежи и тримата...тъй като доколкото разбирам и тримата го обичаш като приятели само :)

alkobalko
09-06-2006, 12:44
Щом обичаш и тримата само като приятели, най-добре не се занимавай с нито един от тях. Останете си само приятъели. След време ще откриеш човек, към който да изпитаваш истинска любов, а не само приятелска обич.

macka123
09-06-2006, 12:46
Аз в такава ситуация,ако нямам специални чувства към нито един от тях,няма да избера нито един защото само ще си развалят приятелството...пък и както ми ги описваш-всеки има отрицателни качества както и положителни така че наистина най-добре ги зарежи и тримата...тъй като доколкото разбирам и тримата го обичаш като приятели само

МоНи
09-06-2006, 12:46
Май така ще стане, но просто не съм сигурна, а и ме е страх че ще си разваля приятелството с тях

Angel_eyes
09-06-2006, 12:48
Уоу :shock: цели трима...щом си ги обичаш като приятели,тогава не избирай нито един...Избирайки един,разбиваш две други сърца...не е честно остани приятелка с тях,защото прехода от приятелство към любов е лесен,а от любов към приятелство...е доста труден...и почти невъзможен.Недей избира нито един,това е моя съвет но в крайна сметка ти си знаеш най-добре :wink:

alkobalko
09-06-2006, 12:48
Май така ще стане, но просто не съм сигурна, а и ме е страх че ще си разваля приятелството с тях
Ще го развалиш, ако избереш един от тях. Другите ще страдат иникога няма да те погледнат по същия начин. А с момчето, с което си, също няма да имаш перфектни отношения, щом изпитваш към него приятелки чувства.

МоНи
09-06-2006, 12:52
Ами ще поговоря с тримата и ще се разберем!
Много ви благодаря за помощта на всички :)

alkobalko
09-06-2006, 12:58
Надявам се, че всикчко ще се оправи. Успех!

In4iTu_
09-06-2006, 19:26
Зарежи ги всичките.


с едното момче преди време имахме авантюрка и той ми каза че не иска нищо сериозно


Другото момче пък е адски несериозен


трето момче, с което преди време ходехме ме обича и неможел без мен!

От всичко това разбирам, че и тримата са няк'ви злета, които искат само флирт, може би секс и авантюри, но не и сериозна връзка.

LP_girl_14
09-06-2006, 19:50
Ами явно и трите момчета не искат нищо сериозно!В такъв случай не си струва да си разваляш приятелството с тях само заради неква кратка авантюра!Освен това сама каза че ги обичаш смао като приятели!Няма защо да нараняваш 2 момчета като избираш трети и накрая да нараняваш себе си като си с човек който харсеваш единствено като приятел! Поддържайте си приятелските взаимотношения и не се задълбочавай повече!
МОя съвет:Намери си 4-ти,към който да имаш чувства надхвърлящи приятелските :wink:

teenkopele
09-06-2006, 22:40
Ако тръгнеш с някой от приятелите само ще им дадеш повод да се скарат и да развалят приятелството си.
Сама прецени какво да правиш. :wink:

Angel_Girl
09-07-2006, 00:03
Щом обичаш и тримата само като приятели, най-добре не се занимавай с нито един от тях. Останете си само приятъели. След време ще откриеш човек, към който да изпитаваш истинска любов, а не само приятелска обич.
=D>

Kar4eto
09-07-2006, 00:09
Ами ще поговоря с тримата и ще се разберем!
Много ви благодаря за помощта на всички :)

Да...Така ще е най-добре!

GLeZoRanA
09-07-2006, 00:12
Зарежи ги всичките.


с едното момче преди време имахме авантюрка и той ми каза че не иска нищо сериозно


Другото момче пък е адски несериозен


трето момче, с което преди време ходехме ме обича и неможел без мен!

От всичко това разбирам, че и тримата са няк'ви злета, които искат само флирт, може би секс и авантюри, но не и сериозна връзка. :!:

Labelle
09-07-2006, 02:00
Това звучи все едно си на пазара за дини и не можеш да си избереш, защото не се вижда вътрешността :) . Хайде малко по сериозно. Или отговаряш ан чувствата на някой или не се занимаваш а най-културно обясняваш липсата на по специални чувства от твоя страна , в общи линии няма какво толкова да се "разбирате". А приятелство с човек, който е влюбен в теб - трудна работа, но ти пожелавам успех

09-07-2006, 02:39
Моля ви, помогнете ми, защото сама немога повече!
Значи излизам в една компания, от която 2 момчета са хлътнали по мен! И двамата в една и съща седмица ми казаха че ме обичат и се държат мило сега, абе въобще яко е! Обаче с едното момче преди време имахме авантюрка и той ми каза че не иска нищо сериозно и аз много мислих ипрецених че няма да получи втори шанс! И когато заминах на море, той окъзнал как неможе да издържа без мен, искал да ме види и някфи такива! Другото момче пък е адски несериозен, независимо колко е сладък! Пич е, забавен е, обаче е несериозен и само ще се ядосвам покрай него. На всичкото отгоре, трето момче, с което преди време ходехме пак ми стовари новината че ме обича и неможел без мен!
Моля ви хора, не издържам вече! И тримата са готини, и тримата си ги обичам много (като приятели) и не искам да нараня никой от тях! :cry: :cry: :cry:
Хвани си четвърти бре. Пбормел ли има ? Щом си толкова 'сладка', няма да имаш проблеми!

Mike-Jones
09-07-2006, 07:32
ako beshe malko po umna shteshe da razberesh 4e nikoi ne stava ama si tupa prosto kazali i bili 4e q obi4ali na kolko sa tiq na 15 si li ti si ne pove4e na 15 si 4e mai ti e mnogo dori

WILD__BOY
09-07-2006, 08:01
И кво? Да ни се похвалиш ли го написа тва?

Mike-Jones
09-07-2006, 08:27
И кво? Да ни се похвалиш ли го написа тва? mai mai za tova iska tuka da ni vpe4atli mai da se pokaje kolko xaresvana e tapa4ka

rowzz
09-07-2006, 09:44
ela pri batko.. az 6ta opraq..

koalka
09-07-2006, 09:49
Ами предполагам си доста объркана,но така и така трябва да се справиш със ситуацията.По-добре помисли сама с кое момче искаш да си и тръгни с него.Към който имаш по-силни чувства според мен с него трябва да си.