PDA

View Full Version : Даите ми савет моля !!!



help me
09-06-2006, 13:45
Значи ходих с едно момиче 2 седмици сичко беше ок докато не се срешнахме на центара с бившият и приятел- та тои ме удари пред нея и аз не направих нищо закоето супер мно сажалявам - та с нея скъсахме заради тва нещо кажете ми как да си я върна! ](*,)

iv4enceto
09-06-2006, 13:54
Уооооу?!?Скъсала е с теб защото не си се сбил?Тая луда ли е ве или просто има мн голямо его и иска да гледа как две момчета се бият за нея?!?Звучи невероятно идиотско!!!Ако питаш мен тая изобщо не ти трябва!!! :smt011

хахахахаа
09-06-2006, 13:54
ти си путка в нейните очи :wink: просто си присъди пишок и ше станеш мишок 8-[

`Death`Whore`
09-06-2006, 13:55
Ако не беше тя тъпа путка, щеше да удари бившия си приятел и да те попита дали си добре, а не да те къса.

SwEeTSsSnake
09-06-2006, 14:03
Когато мойто гадже се сби с момче заради мен направо ми се късаше сърчицето . . . естествено се опитах да ги спра, но едно др момче ме хвана и не можах. След 5 месеца все още съжалявам, че той го направи! Беше маистина ужасно . . . но по темата . . . Тя те е скъсала, защото не си се сбил [-X всяко момиче което обича или поне харесва приятеля си не би направило нещо такова !!!Според мен няма смисъл да се занимаваш повече с нея! А поне попита ли те как си???

mravu4kata
09-06-2006, 14:12
Ами като е надута идиотка,не мога да разбера какво си очаквал...

EnJoY
09-06-2006, 14:24
ти си путка в нейните очи :wink: просто си присъди пишок и ше станеш мишок 8-[

Е тва ме разцепи ,,,
за случея ЛАПЕШКИ ИЗТОРИИ извадете бибероните и почнете да обичате че с тях не стааа [-(

vladi_addict
09-06-2006, 14:35
ти си тъпак, щом искаш да си я върнеш.

Novkov
09-06-2006, 14:40
Дръж ги такива мърши далече от себе си бе. Майната им!

LSD^Lady
09-06-2006, 14:44
Izvinqvai mnogo ama tazi e ebasi tupata putka..... pa4a s pa4a.... vaob6te ne si i pomislqi da se vru6ta6 pri taq...ujas ujas prosto nqmam dumiiii... kakvi sa tezi momi4e ta be kvo e tva 4udoooo.....

asinka
09-06-2006, 14:47
Ам няма смисал! За какво ти е такова момиче!?! Само да те наранява :!: :arrow: Забрави я :!: [-X

BeBcHeTo
09-06-2006, 15:46
Ако не беше тя тъпа путка, щеше да удари бившия си приятел и да те попита дали си добре, а не да те къса.

Angel_eyes
09-06-2006, 16:33
Ммм и да я обиждаме...това си е нейната гледна точка,а на момчето пуснало темата ще кажа,че не умее да подбира приятелките си...На нейно място ще пречукам бившия и ще видя дали си добре..но явно вече има нова тактика на действие...Мислиш ли,че изпитва нещо към теб след като за такова малко нещо се разделяте?Мммм тя не те заслужава...така мисля аз :wink:

Jenninka
09-06-2006, 16:37
Ами като е надута идиотка,не мога да разбера какво си очаквал...
мда...

CrazyWitch
09-06-2006, 17:48
А тая изобщо заслужава ли да предприемаш някакви мерки за да си я върнеш. Пълна пача. Ти си постъпил като зрял човек. Поздравления. Ко е искала? Да се биеш зареди нея. Айде мани я тая бе момчеееееее!!!!!!!! Много добре си постъпил, че не си отвърнал на удара. Най-вероятно е щяло да стане меле и после пак да те зареже. Ако изпитва нещо към тебе просто е нямала да реагира така. Поне аз щях да защитя приятеля си, а не да късам с него и бих се зарадвала той да не отвърне на удара понеже няма да ми е приятно да получи втори зареди мен.

In4iTu_
09-06-2006, 18:00
Съгласна съм с мненията до тук. Не ти трябва такова момиче.

alkobalko
09-06-2006, 18:16
Ако не беше тя тъпа путка, щеше да удари бившия си приятел и да те попита дали си добре, а не да те къса.
=D> Много добре го каза.

Help me
09-06-2006, 20:14
Наистина много ви благодаря за укараженията и аз мисля че това не е кои знае какво и не си заслужава да стане меле защото тя просто иска да гледа бои Благадаря ви мно бях се навил неска и го търсих из целия град но като прочетах тва което сте ми написали виждам че няма смисал!

smeshiii
09-06-2006, 21:06
o my gash kolkoto i da si q obichkash po dobre si nameri druga macka shtom te e zarqzala zaradi takova neshto prosto si e tyrsila povod.. :smt017

The Interceptor
09-06-2006, 21:13
Съгласна съм с мненията до тук. Не ти трябва такова момиче.

IKisseDAGirL
09-06-2006, 21:18
Ако не беше тя тъпа путка, щеше да удари бившия си приятел и да те попита дали си добре, а не да те къса.
съгласна съм

teenkopele
09-06-2006, 22:18
Интересно ми е каква е била нейната реакция, след като бившият й те е ударил. :wink:

iiirish
09-07-2006, 08:42
зарежи я тая, щом къса с теб само защото не си хукнал да биеш бившия й, значи е някоя дето обича да се прави на интересна.
според мен си постъпил правилно, защото нали знеш, че по-умният винаги отспътва. не е било нужно да ставаш с гупавия глупав, само заради каприза на някаква дрисла

koalka
09-07-2006, 09:56
Не мисля,че приятелката ти държи на теб въобще щом за това сте скъсали.Е,трябвало е да направиш,но какво ти пука в крайна сметка.Не си заслужава момичето.

emociika:)
09-07-2006, 10:04
Не трябва да съжаляваш, че не си се бил с него. ПО-добре е, че не си се принизил на неговото ниво. А тва момиче - просто не те заслужава. Have fun 8)

Влади
09-07-2006, 10:23
Мнинията до тука са много точни и изччерпателни. Само мога да добавя, че бившия й приятел е пълен тъпак. Според мен е присъщо само на животните в джунглата. А тая е била пълна овца. Да се разсърди за такова неща, че тя си е абсолютно животно в животински облик. Не си струва да си напрягаш мозъка въобще да мислиш за нея.

Желая ти успех!!!

09-09-2006, 11:23
xaxa не мога да разбера кво си се отдал на депресия... да не си получил някаква халюцинация, че тва ти е последното момиче.. и ще бъдеш нещастен от тук до края на живота ти? :smt009 :smt009 Има изключително много момичета(без приятел), които само чакат за теб! А относно съвета, които трябва да ти дам... ами другия път опитай да накараш момичето да те уважава, покажи и че си една класа над нея още преди ножа да е опрял гърлото! :smt012 :smt012 А какво когато това стане?.... Отг: Почваш да се луташ като муха без глава... вайкаш се все едно идва краят на земята и няма никво спасение! Много по-добре ще е да се отпуснеш.. и да подминеш тази случка с усмивка на уста и с удовлетворение, че другия път няма да допуснеш същата грешка( ако си разбрал къде грешиш... ако не лошо за теб) :-({|= :smt018 :D 8)

zoben_pitbul
09-09-2006, 11:25
Мии значи първо-тя няма чувства към теб щом те е скъсала само задето не си се сбил и второ-братле,разбирам ако някой тръгва да те сдухва за нещо друго,но как за Бога не си скочил за гаджето си!?

DoPye
09-09-2006, 11:26
Значи ходих с едно момиче 2 седмици сичко беше ок докато не се срешнахме на центара с бившият и приятел- та тои ме удари пред нея и аз не направих нищо закоето супер мно сажалявам - та с нея скъсахме заради тва нещо кажете ми как да си я върна! ](*,)

баси ташака пич фашташ го и му пукаш кофата само това мога да ти кага тоя ако ме беше ударил мен направо в реанимация го вкарвам :twisted: :twisted: това е излагация братле как може да се изложиш така тцтцтцтц

DoPye
09-09-2006, 11:29
Не трябва да съжаляваш, че не си се бил с него. ПО-добре е, че не си се принизил на неговото ниво. А тва момиче - просто не те заслужава. Have fun 8)

дабе да съм с момиче и някой да ме удари това е излагация направо го kill тоя :twisted: :twisted: :twisted:

09-09-2006, 11:50
DoPye ще ме извиняваш.. ама всеки мисли по- различен начин и... не всеки има физическата възможност да го "kill тоя" :smt018

DoPye
09-09-2006, 11:58
DoPye ще ме извиняваш.. ама всеки мисли по- различен начин и... не всеки има физическата възможност да го "kill тоя" :smt018

ами незнам братле на мен ако ми се случи това просто не му завиждам
а и е малко глупаво да хддиш по центъра и да биеш хората закакво че те е видял с бившата му :lol: :lol: :lol: :lol: и на тоя нещо му хлопа :lol: :lol: :lol:

09-09-2006, 12:02
Да тук вече съм съгласен.. ама ги има всякакви :lol: И все пак мисля, че е глупаво да се решават проблемите с бой... не сме животни! И въпреки това ако някой ме удари... няма да му проста :lol: :lol: Ще му блъскам главата в стената, докато не си избие мисълта да удря пак ](*,) ](*,)

DoPye
09-09-2006, 12:04
Да тук вече съм съгласен.. ама ги има всякакви :lol: И все пак мисля, че е глупаво да се решават проблемите с бой... не сме животни! И въпреки това ако някой ме удари... няма да му проста :lol: :lol: Ще му блъскам главата в стената, докато не си избие мисълта да удря пак ](*,) ](*,)


пич казвай каде е тоя с едно прятелче ще свършим работото няма да те замесваме
несъм някав бияч ама ме дразнят такива келеменца като тоя

09-09-2006, 12:07
О не спокойно до сега никой не си е позволявал да ме удари :lol: :lol: Ммм викам да не превръщаме форума в чат :wink:

DoPye
09-09-2006, 12:09
О не спокойно до сега никой не си е позволявал да ме удари :lol: :lol: Ммм викам да не превръщаме форума в чат :wink:


ако си навит прати ПМ :D

09-09-2006, 12:11
Ами като си направя профил с удоволствие :lol: :lol: ама по-късно, че сега съм зает.. ча0