PDA

View Full Version : Pravih sex s nai-dobriq mi pr...



dark bitch
09-06-2006, 14:04
](*,) Da...taka beshe spah s nai-dobria mi priqtel,a toi si ima seriozna pr..Pitala sam go da li q obicha no toi kazva ne vsichko e prevarzanost s vremeto kam neia :cry: :(I se pobarkvam sas vseki izminal den ,nz kak da postapq molq vi posavetvaite me...molq vi #-o #-o :shock:A mi kazva 4e dori ne trq da si pomsilq za patite kogato sme bili zaedno,zashtoto ako se zarebil i toi kam men shtql da otkacha mamka myy neznam kvo da pravq ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore`
09-06-2006, 14:06
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.

ELiTyYy
09-06-2006, 14:13
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.
:smt023 :smt038

elf4o
09-06-2006, 14:27
](*,) Da...taka beshe spah s nai-dobria mi priqtel,a toi si ima seriozna pr..Pitala sam go da li q obicha no toi kazva ne vsichko e prevarzanost s vremeto kam neia :cry: :(I se pobarkvam sas vseki izminal den ,nz kak da postapq molq vi posavetvaite me...molq vi #-o #-o :shock:A mi kazva 4e dori ne trq da si pomsilq za patite kogato sme bili zaedno,zashtoto ako se zarebil i toi kam men shtql da otkacha mamka myy neznam kvo da pravq ](*,) ](*,) ](*,)
според мен е искал да приспи с теб само и ти е наговорил разни хубави неща защото повечето момчета не им стига едно гадже ами търсят още момичета с които да спят............ алчни са :((((((((( не всички но повечето.

LSD^Lady
09-06-2006, 14:30
`Death`Whore` suglasna sym s teb !

asinka
09-06-2006, 14:34
Според мене той е много объркан! Сигорну има чувства към тебе но, не иска да ги разкрие. Страх го е да не нарани приятелката си тъй като сигорну тя много го обича а, и ти сама каза че връзката им е сериозна. Не допускай повече глешката да спиш с него, при положение че връзката му е сериозна :!: :roll:

vladi_addict
09-06-2006, 14:38
защо за полувин час правите грешка, която после с месеци се опитвате да оправите, и да намерите начин как да спите спокойно ? вие не мислите ли ? как да ти дадем съвет, за такава безрасъдна постъпка ?
преди да действаш, расъждавай !

BeBcHeTo
09-06-2006, 14:40
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.
:smt023 :smt038

:smt041

Angel_eyes
09-06-2006, 16:57
защо за полувин час правите грешка, която после с месеци се опитвате да оправите, и да намерите начин как да спите спокойно ? вие не мислите ли ? как да ти дадем съвет, за такава безрасъдна постъпка ?
преди да действаш, расъждавай !

Ние не сме тук за да съдим хората...а за да им дадем съвет...всеки прави грешки,безгрешни хора няма,нали?Постъпката и е много глупава наистина е трябвало да помисли първо...до една степен съм съгласна с vladi_addict сега как ще оправиш нещата...малко е късничко :!:

In4iTu_
09-06-2006, 18:34
Не разваляй връзката му с другото момиче. Остави го той да реши. А аз не разбрах ти имаш ли някакви по-специални чувства към него или...?

Axxxel
09-06-2006, 18:34
според мен е искал да приспи с теб само и ти е наговорил разни хубави неща защото повечето момчета не им стига едно гадже ами търсят още момичета с които да спят............ алчни са :((((((((( не всички но повечето.

Най-добрите приятели не правят така...Съдя от моя гледна точка.Аз ако имам жена най-добра приятелка и преспя с нея...то товая несъмнено ще означава, че я харесвам.Не бих я използвал просто така за секса...Следователно или не ти е най-добър приятел или в момента и той много се измъчва от случилото се.Накарай го да не се измъчва...Малко увереност ви трябва, че може и да се получи между вас.Щом вече сте преспали нещата никога няма да бъдат както преди, затова не губиш много ако се бориш за него и бъдете заедно...би стронг ;-)

alkobalko
09-06-2006, 18:39
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.
:smt023 :smt038

:smt041
=D> Добре го каза.

Shadow_Walker
09-06-2006, 20:14
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.Това е :)
Но все пак нещо като допълнение-може би той мисли, че ако се влюби в теб и трегнете може да изгубите приятелството си.Сигурно иска да сте само приятели.Пък и явно не иска да остави тази своя приятелка.
Съвет-останете си само приятели.

sherry
09-06-2006, 20:21
Ооо, да бе... Има си много сериозна приятелка и спи с теб. Просто много кофти, я си представи да има нещо повече към теб, не само приятелство. Ми то и теб може да те лъже, както лъже сериозната си приятелка. Явно на това момче не може да му се има доверие.

teenkopele
09-06-2006, 22:20
Не разваляй връзката му с другото момиче. Остави го той да реши. А аз не разбрах ти имаш ли някакви по-специални чувства към него или...?

:wink:

Kar4eto
09-06-2006, 22:29
Ами според мен трябва да му поставиш въпроса направо - дали има някакви чувства към теб или просто иска да си запазите приятелството!
Разбери кое е по-важно за него и действай!! :-D

Briseis
09-06-2006, 23:50
Само аз ли не виждам нищо лошо? Секса с най-добър приятел не е грешка.Това,че в даден момент и двамата сте усещали желание един към друг и сте го осъществили не е нищо лошо.Просто сте си доставили удоволствие.Не се измъчвай, мислила си за момента, сега направи същото.

Angel_Girl
09-06-2006, 23:53
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.
:smt023 :smt038

:smt041
=D> Добре го каза.
И аз съм съгласна с вас =D>

drawers
09-07-2006, 00:34
Продължавайте да се чукате. Той ще се влюби в теб, ще я зареже и ще бъдете заедно во век и веков. :lol:

Mike-Jones
09-07-2006, 07:36
i ni kakvo moje da napraime kato si sa bila 4ukala sas nego da nesme ti ni otvorili krakata ebati tapa4kata otvarq krakata posle se oplakva

iiirish
09-07-2006, 08:32
Според мен той иска да се забавлява. Може би изпитва нещичко към теб, но както сам е казал, го е страх да не би да се влюби в теб. Защото ако се влюби в теб, сърце няма да му дава да спи с други, а явно не иска това да става.

rowzz
09-07-2006, 09:31
Da...taka beshe spah s nai-dobria mi priqtel
pone kato spa s nego naplqskahte li se :mrgreen:

koalka
09-07-2006, 09:51
Ами явно той не иска дасе влюбва в теб и за това така ти е казал,но не мога да разбера защо е още с приятелката си при положение,че не я обича,а е само привързаност.Не мисля,че е добре да я лъже така.Не мисля,че има смисъл от това.

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:29
Тъпо си постъпила,като си спала с него 1во той ти е най-добрия приятел 2ро има си сериозна приятелка 3то та вие въобще не ходите и той те е използвал само за секса 4то недей да бъдеш толкова гадна и да им разбиеш връзката

NAT LA GITANE
09-07-2006, 15:35
Само аз ли не виждам нищо лошо? Секса с най-добър приятел не е грешка.Това,че в даден момент и двамата сте усещали желание един към друг и сте го осъществили не е нищо лошо.Просто сте си доставили удоволствие.Не се измъчвай, мислила си за момента, сега направи същото.


da,to4no i az tva 6tqh da kaja!!!prosto ne vijdam ni6to neredno!!za6to i kazvate 4e tq tupo e postupila kato e spala s nego,puk toi si imal SERIOZNA PRIQTELKA...vuob6te kvi sa tiq gluposti????1.tq moje da si spi s koito si iska,nqma angajiment kum nikoi..te sa dobri priqteli i qvno ima privli4ane..2.kvo kato si ima priqtelka..mai ne mu puka osobeno,dali e 6tql da spi s neq ili s druga..vse taq...3.haresalo im e,i si mislq 4e taka 6te se sblijat pove4e...4.kvo kato ne hodqt?te taka ili inu4e imat nekva vruzka pomejdu si....prosto momi4e ne se pritesnqvai,kakto trugnat ne6tata,ako ti e haresalo i na nego su6to pak go napravete i tva e..puk kvoto stane..i toi si nosi otgovornostta..na nage kat ne mu puka za priqtelkata mu ,za kvo na neq da i puka pravilno li e postupila kato e spala s nego....be q si jiveite!!!!! \:D/