PDA

View Full Version : Една...невъзможна любов



Загубеното
09-06-2006, 19:25
Влюбена съм човек, в който не трябва!Той е със 7 години по-голям от мен, аз съм на 15!С мен се държи страхотно, личи си, че ме харесва много, той направо е като хипнотизиран като ме види!Мисля, обаче че съм поредната и всичко е заради секса!Мисля си така, защото постоянно ми прави такива намеци, но и се държи толкова страхотно с мен!Чака момент, в който ще съм негова!Но той май има нещо общо и със още 2 мои познати, незнам дали е точно така, но имам голеи съмнения...Това момче ме привлича страшно много и незнам още колко дълго ще бягам от него!А бягам, защото веднъж загубих любовта и няма да го преживея 2 път, а знам, че ако си позволя нещо с него, ще пламне най-голямата обич, която мога да си представя!Да говоря ли с него и как да разбера дали е само заради секса, или има и нещо повече...Незнам, а и скоро вече няма да можем да се виждаме толкова често и направо цялата се разпадам, ужасно се чувствам...Той ме обожава и всеки го вижда, но ме е страх от любовта,а толкова силно го желая, нямам сили да ви опиша...Моля помогнете д, дайте съвет какво да правя и как да разбера истината за чувствата му...Благодаря :cry:

sherry
09-06-2006, 19:32
Ми то ще си личи, ако е само заради секса. Примерно ако му заявиш, че не възнамеряваш скоро да правите секс, че не си готова, че ти трябват поне няколко месеца и ако се откаже от теб...Значи, не му пука толкова... А и това, че се зарибява с приятелките ти, е лошо. Може би си е някакъв женкар... Много внимавай с него, да не стане така, че да вярваш на милите му думи и после да страдаш...

carevi4noto_momi4e
09-06-2006, 19:33
abe spoko ako govorite sigurno 6te razbere6 kakvo to4nop iska i kvo 6e stane :-)

iiirish
09-06-2006, 19:33
не те разбирам :smt017 първо казваш, че евентуално е със теб заради секса, после твърдиш, че всички виждат, че той те обожава! :-s или си била превъзбудена когато си писала това, или просто е дошъл момент, в който си започнала да се самозалъгваш, че той изпитва нещо, да се успокояваш, че не е само заради секса! но помисли - любовта е сляпа и ти най-вероятно не виждаш или по-точно, не искаш да видиш ситуацията в реална светлина

In4iTu_
09-06-2006, 19:34
Единият вариант е да говориш с него, но предполагам, че нищо няма да постигнеш, защото никой няма да каже : "ами да, искам само да спиш с мен"... Другият вариант е да го оставиш, въпреки че ще ти е трудно. (аз поне така бих направила). Разликата не е малка; прави ти намеци за секс; флиртува с твои приятелки; Мисля, че това е достатъчно да го оставиш, пък и ти сама казваш : "Влюбена съм човек, в който не трябва!"

Angel_eyes
09-06-2006, 19:36
Това за 7-те години не е проблем...виж личи ти,че си влюбена в него,седнете и поговорете не вярвам,че и дори да е само за секса той би ти признал,но един разговор няма да е излишен..а това за твоите познатиииии ако не си убедена в това внимавай,защото от тези съмнения може да си изпатиш :wink:

09-06-2006, 19:42
и аз мисля,че е най-добре да седнете и да поговорите.Много хора казват страх ме е,не знам как да му кажа.Една връзка се крепи главно на разговорите,откровението и доверието.Ако ли не,може да тръгнеш с него и след време когато сметнеш,че не е с тебе заради секса да му дадеш да си вземе десерта :P

LP_girl_14
09-06-2006, 19:43
Ами 7 години разлика ми се струват много,ама сега там ти си преценяваш...
КОлкото до тва дали иска да е с теб заради секса...смао времето и поведението му ще покаже! Ако мислиш че годините не биха те спряли,ако мислиш че наистина те харесва и няма да си поредната му авантюра-опитай!До секс ще се стигне когато и двамата го желаете и ако стигнете до там че искате да създадете една връзка, ще разбереш как стоят нещата!Много е важно да имате общи теми,да общувате,да ви е приятно когато сте заедно!А отностно това как да разбереш дали иска само секс-би трябвало да го усещаш по поведението му!Задай си въпросите: Говори ли с теб за чувства? Държи ли се с другите момичета по начина по който се държи с теб? Говорил ли е някога за сериозна връзка?Готов ли е за такава?Мислиш ли че с него бихте могли да имате връзка,която да просъществува?

mil4eto_
09-06-2006, 19:47
Според мен е най~добре първо да си изясниш какво има той с двете ти приятелки.
Опитай се да разучиш или директно говори с тях.Иначе мисля,че трябва да пробваш с него.Никой не може да ти каже дали ще те използва само за секс или има и нещо повече,но според мен си струва да рискуваш.Може и да те нарани,но поне ще знаеш,че си опитала.В противен случай ще ти е много по.-кофти,защото само ще се измъчваш с въпроси от сорта на :"Ами какво щеше да стане ако сега бях с него?" и т.н.Опитай да сте заедно,може и да те боли,но ще си струва хубавите моменти прекарани с него. :wink:

Girl-of-Sin
09-06-2006, 19:48
Ami...ima dosta dvysmisleni neshta.Hem mislish, 4e seksa e glavnata my cel, hem kazvash, 4e siqe kato te vidi i ima 4yvstva kum teb....a spomenavash, 4e go podozira6 za oshte dve tvoi poznati... :-k Dosta yburkano zvy4i :roll: No puk qvno ti imash dosta silno privli4ane kum nego i e suvsem normalo da ne si naqsno kakvo toi iska i kakvi sa namereniqta my sprqmo teb..V takiva sityacii opredeleno ima golqmo zaslepenie..i neshtata ne se vijdat i razbirat osobeno qsno...
Jelanieto ti da budesh s nego e qsno, no trqbva da si pomislish mnogo dobre i da se opitash da razberesh kakva e glavnata my cel...bilo to 4rez razgovori ili puk, 4erz nqkoi jenski trik :twisted:

Zagubenoto...
09-06-2006, 20:02
Ето какво:Скоро споделих с него , че съм била наранявана от 1-та любов и че вече не търся никой!Умишлено го направих!А той ми каза, че любовта може да е много по близо от колкото очаквам и човека за който си залужава да е пред мен!Тези думи ме стреснаха направих се , че не съм разбрала!Днес пак ми каза , че между нас ще се получи!Той наистина ме обожава, дори и само заради секса!Не с другите не се държи така както с мен!С него седим и си говоримс часове и е много забавно и направо си умираме един за друг!Но май вината е в мен или по-точно в бившия, заради него сега ги отблъсквам всички , които се опитват сда достигнат до мен, от страх, че пак ще ми разбият сърцето!Много е сложна мойта

teenkopele
09-06-2006, 22:37
Би трябвало сама да разбереш от държането му спрямо теб, начина по който ти говори и т.н.
Няма да е лесно, но няма друг начин.
Пожелавам ти успех. :wink:

alkobalko
09-07-2006, 07:21
Разликата от 7 години не е никак малка, а и ти сама казаваш, че мислиш, че е с нея само за секса. Не ми се вярва той да си признае в разговор. Трябва сама да разбереш, по отношението му спрямо теб и приятелките ти.

koalka
09-07-2006, 10:08
Ами 7 години е доста голяма разлика така да се каже,но има и такива връзки.Честното ми мнение е че е само заради секса,но нищо не мога да твърдя със сигурност де.Има нещо общо с други и това само по себе си показва какво иска от теб.По-добре не се подавай на чувствата си и не спи с него.

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:21
Не се занимавай повече с него,за да не страдаш после.+ това е голям за теб!

Nightmare
09-07-2006, 11:39
Явно нямаш много опит с мъже, които търсят само секс, те се различават лесно.. По добре не бързай с този нищо хубаво няма да излезе според мен.. Вижда, че си неопитна и явно доста впечатлена от него и се възползва от това..

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:04
Влюбена съм човек, в който не трябва!Той е със 7 години по-голям от мен, аз съм на 15!С мен се държи страхотно, личи си, че ме харесва много, той направо е като хипнотизиран като ме види!Мисля, обаче че съм поредната и всичко е заради секса!Мисля си така, защото постоянно ми прави такива намеци, но и се държи толкова страхотно с мен!Чака момент, в който ще съм негова!Но той май има нещо общо и със още 2 мои познати, незнам дали е точно така, но имам голеи съмнения...Това момче ме привлича страшно много и незнам още колко дълго ще бягам от него!А бягам, защото веднъж загубих любовта и няма да го преживея 2 път, а знам, че ако си позволя нещо с него, ще пламне най-голямата обич, която мога да си представя!Да говоря ли с него и как да разбера дали е само заради секса, или има и нещо повече...Незнам, а и скоро вече няма да можем да се виждаме толкова често и направо цялата се разпадам, ужасно се чувствам...Той ме обожава и всеки го вижда, но ме е страх от любовта,а толкова силно го желая, нямам сили да ви опиша...Моля помогнете д, дайте съвет какво да правя и как да разбера истината за чувствата му...Благодаря :cry:
Taka beshe i s men do skoro.......

zoben_pitbul
09-10-2006, 11:23
Някои хора са невероятно добри актьори-имай това предвид.А когато се влюбиш в такъв човек ще се окаже,че си го закъсала много яко-по-добре просто недей да се поддаваш на чувствата си.Силно ме съмнява да е заради нещо друго с теб-ако иска сериозна връзка защо да не я потърси при момиче на неговата възраст,а при теб-7 години по.малка,с по-малко опит(демек по-лесно ще му вържеш) и въобще грубо казано-за какво си му!?Отговор-СЕКС.