PDA

View Full Version : 6 години разлика не са много...



green_eyes
09-06-2006, 20:28
аз съм на 17, той е на 23. аз го обичам, той ме обича, имаме прекрасна връзка, когато сме заедно, нищо друго няма значение. проблемите идват "отвън". нашите го мразят, по-точно не го мразят, но не искат да бъда с него. приятелите ни мислят, че няма смисъл в това да сме заедно. и то преди всичко заради разликата във възрастта. не могат да повярват, че тези 6 години не са толкова много. добре, по-голям е, но ме разбира, цени ме и никога няма да ме накара да правя нещо, което не искам, и за което не съм готова. така че ако някой може да предложи как да убедя околните, че няма нищо лошо в това да бъда с приятеля си, ще му бъда благодарна. :)

ShaDoW^ZonE
09-06-2006, 20:33
възрастовата граница е важна... до един момент. сега не може мъж на 20 да е с пикла на 14... но при вас мисля че разликата не се усеща толкова много... така че няма от кво да се притеснявате... (;

`Death`Whore`
09-06-2006, 20:38
Приятелите ви са ви големи приятели...

asinka
09-06-2006, 20:47
Естествено че нямат значение годините."За лубофта няма граници". Моят чичо и жена му имат 15 години разлика и страшно много се обичат :!: А твоите приятели ако са ти наистина истински авери щяха да те подкрепят. :-k :-k :-k

AliceSw
09-06-2006, 20:48
мен ако пита6 са доста аз бях на 16 бившия на 22 - в на4алото бе6е мн яко, приятелите ми го харесваха , ама се пак имахме разли4ни интереси и разли4ни представи за живота и в един момент нямахме даже тема за разговор ](*,)

nasty_f
09-06-2006, 20:48
Единственото което мога да ти кажа е да не ти пука от другите,защото трудно можеш да им промениш мнението.И вярно,при вас разликата не се усеща,защото си на 17,а тои на 23.Не 13,а той 19.Правиш ли разликата.Ти вече си жена,а не дете.. [-X

alkobalko
09-06-2006, 20:51
Разликата може и да не е голяма за жена на 26 и мъж на 32. Но за вашата възраст е така. Интересите ви са различни и раноили късно ще видиш, че ти се интересуваш от едно, а той от съвсем различно нещо.

LP_girl_14
09-06-2006, 20:52
Ако ви бяха истински приятели никога нямаше да са против вашата връзка!Ти искаш да си с него,той иска да е с теб,разликата във възрастта не е проблем за вас-тогава?Щастливи сте!Не би ли трябвало те да се радват на вашето щастие.Годините не са проблем за вас,защо трябва да са проблем за тях?Освен това разликата при вас не се усеща толкова много!Но няма как да ги убедите с думи!Ако наистина се обичате истински и израдите една дълга ,сериозна връзка,пълна с чувства и емоции,ще им докажете че това между вас е истинско и силно!Но все пак си мисля че хората около вас трябва да ви подкрепят ако наистина държат на вас :-s

CrazyWitch
09-06-2006, 21:38
Моля искам думата!
Мерси!

Мама и тати имат 12г. разлика и 20 години са заедно.

teenkopele
09-06-2006, 22:03
Като за начало ще е добре да говориш с тях, дали случайно няма и друга причина, освен възрастта, заради която да смятат, че не трябва да си с него.
Кажи им, че ако са истински твои приятели ще уважат желанието ти и ще се примирят с него. :wink:

iiirish
09-06-2006, 22:17
аз съм на 17, той е на 23. аз го обичам, той ме обича, имаме прекрасна връзка, когато сме заедно, нищо друго няма значение. проблемите идват "отвън". нашите го мразят, по-точно не го мразят, но не искат да бъда с него. приятелите ни мислят, че няма смисъл в това да сме заедно. и то преди всичко заради разликата във възрастта. не могат да повярват, че тези 6 години не са толкова много. добре, по-голям е, но ме разбира, цени ме и никога няма да ме накара да правя нещо, което не искам, и за което не съм готова. така че ако някой може да предложи как да убедя околните, че няма нищо лошо в това да бъда с приятеля си, ще му бъда благодарна. :)

мила, при мен положението е абсолютно същото! аз съм на 18, той сега ще навърши 24. нашите са против него, някой от приятелите ми също! ех, проклетите 6 години!!! преди си го слагах моооого навътре, но идва момент в който дотолкова привикваш на нападките на околните, че вече не ти правят впечатление!
и не се опитвай да убеждаваш нито родителите, нито приятелите си, че той действително е за теб! остави ги! важното е ти да си щастлива! просто трябва време. желая ти много, много късмет, защото напълно точно знам какво ти е! успех :wink:

koalka
09-07-2006, 10:24
Разликата ви във възрастта не е голяма,защото сте вече по-големи,а не ти да си на 15,а той на повече.Може вашите да не го харесват,но те нищо не могат да направят,а и след едно година ставаш пълнолетна.Не мога да си обясня защо приятелите ви постъпват така,при положение,че са ви приятели.

liana
09-07-2006, 12:24
ако бяхте в пубертета разликата щеше да е голяма , ама мисля че вече и двамата сте зрели хора и няма проблем

АТАКАБГ
09-08-2006, 02:28
Аман от "приятели"! :?

macka123
09-08-2006, 16:00
щом се разбирате не виждам нищо лошо
аз съм ходила с момче на 18 а аз бях на 13
и наистина мн с еразбирахме
изкарахме 8 страхотни месеца
при вас въобще не би трябвало да се усеща
а твоите фр познават ли го
ако излезте заедно
може да си променят мнението

summer_04
09-08-2006, 18:03
Приятелите ви са ви големи приятели...
vqrno e tva !

Nightmare
09-08-2006, 18:37
Разликата ви е съвсем нормална. Не мисля, че има от какво да се притесняваш, остави хората да си говорят и изживей всеки миг от връзката си.

rali4ka91
09-08-2006, 19:04
Абе хора......
1-во много,ама наистина много зависи от хората...
2-ро не мисля че трябва да се пускат коментари от сорта че връзки с нам си ква разлика са ненормални...все пак...ако са заедно...значи се обичат,значи се разбират и мислят по един начин. alice sw мисля че просто не си намерила правилния човек.
3-то ...green_eyes и anito.sl след като така наречените ви приятели не ви мислят доброто....замислете се дали наистина са ви приятели...а относно родителите може би не точно разликата ги кара да не харесват приятелите ви...може би е само предтекст.Поговорете сериозно с тях и разберете каква е причината...и въпреки всичко ако вие обичате човека до вас...не се влияйте от чуждото мнение за бога...

А ако трябва да бъда честна на 15 години съм а приятеля ми на 21 (отново 6 години разлика...даже са почти 7)Майка ми много го харесва,всичките ми приятели също ...единствено баща ми не го харесва(никога не е приемал връзките ми така че не ме вълнува много).И много пъти са ме упреквали тук хора от форума,ама ваобще не ми пука...чувствам се добре с него,обичам го и ме прави щастлива...по важно от това просто НЯМА!!!

jadna_za_lubov
09-08-2006, 19:08
възрастовата граница е важна... до един момент. сега не може мъж на 20 да е с пикла на 14... но при вас мисля че разликата не се усеща толкова много... така че няма от кво да се притеснявате... (;
Ахам

iiirish
09-08-2006, 19:13
anito.sl може би не точно разликата ги кара да не харесват приятелите ви...може би е само предтекст

не съм казала, че това е единствената причина! тя е просто една от многото, но като че ли най-често изтъкваната от тях като пречка за връзката ни

rali4ka91
09-08-2006, 19:18
anito.sl може би не точно разликата ги кара да не харесват приятелите ви...може би е само предтекст

не съм казала, че това е единствената причина! тя е просто една от многото, но като че ли най-често изтъкваната от тях като пречка за връзката ни
Е....родители...не би трябвало да ви пречат...ама...

Crawling_Soul_f_
09-08-2006, 22:58
Моля искам думата!
Мерси!

Мама и тати имат 12г. разлика и 20 години са заедно.

ееееееее моите уважения :) и ние имаме 12 години разлика и дай боже да сме повече от 20 години заедно:) :lol:

Tedka-Medka
09-08-2006, 23:08
абе моя съвет може да прозвучи изтъркано и тъпо
ама щи кажа само едно "ДА НЕ ТИ ПУКА!!!"
Мнението на околните не трябва да има значение,
щом се обичате за това няма граници..единствено
трябва да се опиташ да обедиш вашите,че
искаш да си с него и така нататък..ако не искат да те разберат
отново да не ти пука..те не могат да те спрат..
какво?? ше те накажат да не излизаш,че да не се виждате,
еми нали се някога ще излезеш и пак ще се виждате ;)
а приятелите ви щом не одобряват връзката ви,замисляла
ли си се че може би те завиждат на вашето щастие?

gery_to
09-08-2006, 23:12
Какво ти пука от приятелите или от родителите ти?и аз имах проблем с наще заради моя приятел,но ще свикнат!Изобщо да не ти пука какво говорят другите,гледай на вас да ви е добре и да се разбирате,все пак не живееш за хората,нали?А и 6 години не са толкова много,не е някаква фрапираща разлика,не се притяснявай от това! :)

rali4ka91
09-08-2006, 23:51
Моля искам думата!
Мерси!

Мама и тати имат 12г. разлика и 20 години са заедно.

ееееееее моите уважения :) и ние имаме 12 години разлика и дай боже да сме повече от 20 години заедно:) :lol:
А на колко години си?

ssiimmoonna
09-09-2006, 00:24
mnogo dobre te razbiram az imam po4ti su6tiq problem samo 4e vse o6te nikoi ni6to ne mi e kazal nito na6te nito priqtelite naistina 6 godini ne sa mn no zavisi na kakva vuzrast si ako si na 17-kato teb nqma problem no ako si na 15 kato men e malko po-slojno :) :)

Slave4You
09-09-2006, 13:00
абе според мен не трябва да ви пъка са хорското мнение ... след време ще свикнат.ще го обедиш че разликата не е голяма именно като не им обръщаш внимание-така като направите по-дълга връзка и ще гп разберат от самосебе си..
П.П.:И тожа ако са ми приятели ... =;

Malko_kote
09-09-2006, 14:19
Pogovori s va6te i s priqtelite si i im obqsni tova koeto i na nas.Prosto...Of ne6tata stoqt taka kakto si napisala, no ako ve4e si im go kazala i te pak sa na su6toto mnenie...kolkoto i da im povtarq6 4e vie se obi4ate i t.n. nqma da imam efekt.

{{{MiLo_f}}}
09-09-2006, 14:28
Кажи на вашите че е по добре с някой на 23 който те уважава отколкото с някой на 17 който ше иска само секс обясни им че начина на мислене е по важен от зифрите в егн-то му :)