PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



SweetHarmony
09-06-2006, 20:43
Знам,че има стотици теми тук във форума , но реших да си отворя моя и да ви разкажа накратичко какво точно се случва...
Харесвам едно момче , хайде да не казвам , че го обичам , но съм влюбена .. , когато сме по купони идва при мен говорим си , целуваме се и т.н , но на другата сутрин аз съм никоя и така до следващият купон .. :?
А същевременно той твърди пред моя приятелка , че като му се усмихна и .. полудявал , а като му убърна гръб се вбесявал .. не мога да разбера какво иска той .. опитвала съм , говорила съм с него .. когато той дойде при мен съм го гонила само и само да не се стигне до нещо повече... , но немога и немога да му "устоя" ](*,) .. ! Знам , че вие имате решения за всякакви въпроси , нужен ми е само един съвет какво да правя .. помогнете :cry:

alkobalko
09-06-2006, 20:53
Явно и той изпитва нещо към теб. Най-добре седнете и поговорете като големи хора. Кажи му какво чувстваш и поискай да изясните отношенията си. Ако наистина те харесва толкова , ще иска да е с теб. Ако ли не, няма смисъл да се унижаваш като му позволяваш да се държи така с теб.

LP_girl_14
09-06-2006, 20:56
Ами решението е разговор-един,последен и сериозен!Говориш с него,признаваш му какво чувстваш и го питаш дали иска да се получи нещо сериозно между вас или просто флиртчета от купон на купон :!:

The Interceptor
09-06-2006, 21:06
Можеби на купоните се поотпуска повече отколкото обикновено (в добрия смисъл! ). Опитай се ти да подходиш към него. Търси близост, а ако той не влезе в час и не разбере какво иска незнам ....

CrazyWitch
09-06-2006, 21:22
Най-добре седнете и поговорете като големи хора.


Ако наистина те харесва толкова , ще иска да е с теб. Ако ли не, няма смисъл да се унижаваш като му позволяваш да се държи така с теб.

Правилно. Говори с него! Разкрий си чувствата чрез приказка. Ако не може да се говори с него.. не му позволявай да се държи така с тебе. Айде! Късмет!

09-06-2006, 21:39
Ох какво да ти кажа и аз..говори с него отново и нека бъде този път очи в очи...разкрий чувстава си и ако този път не прояви интерес му бий шута!Има още много момчета..Айде успех ти желая!Дано пък стане нещо ! :smt008

SinisterDoll
09-06-2006, 21:44
Ох какво да ти кажа и аз..говори с него отново и нека бъде този път очи в очи...разкрий чувстава си и ако този път не прояви интерес му бий шута!Има още много момчета..Айде успех ти желая!Дано пък стане нещо ! :smt008

Извинявам се,това бях аз!Забравих да се логна!

iiirish
09-06-2006, 21:49
постави му въпроса кратко, точно и ясно - иска ли да бъде с теб или не!

teenkopele
09-06-2006, 21:56
Объркана ситуация.
Най-вероятно изпитва нещо към теб, но незнайно защо го е страх да го показва в някои моменти. Говорила си с него и няма кой знае какъв резултат.
Може да е глупаво, но говори с твоята приятелка, някой път ей така "случайно" да го заговори за теб и да се опита да разбере защо се получава така.
Успех. :wink:

koalka
09-07-2006, 10:38
Трябва да поговориш с него както казаха за последно и много сериозно,защото не може да те разиграва така,а и имаш и чувства.Ако не стане нищо просто не си е заслужавало явно.

iv4enceto
09-07-2006, 10:46
Ами решението е разговор-един,последен и сериозен!Говориш с него,признаваш му какво чувстваш и го питаш дали иска да се получи нещо сериозно между вас или просто флиртчета от купон на купон :!:

Ами да,съгласна съм.Не трябва да се унижаваш и да изглеждаш като момиче на повикване!Не го позволявай.

sherry
09-07-2006, 11:15
Ако с разговора не постигнеш нищо, по - добре забрави за него. Няма да е добре за теб, да си таиш напразни надежди, на всеки купон да се радваш, че най - сетне нещо истинско ще се получи, а после да не ти обръша внимание. Все пак това омръзва. Сигурно искаш нещо по - сериозно. Ако те приема само за занимавка, а ти него за нещо повече от това, откажи се...

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:15
Не се занимавай повече с него.

SweetHarmony
09-07-2006, 12:42
Много ви благодаря за съветите момичета , както винаги едно голямо браво за вас =D> , ще се опитам да поговоря с него , но невиждам голям смисал .. Благодаря

Peyton
09-07-2006, 21:19
Ами според мен момчето те харесва, но може би не е готов да се отдаде на по-сериозна връзка с теб. А плюс това може би е бил наранен много от друга връзка и сега го е страх да не се случи отново същото и затова е с теб от време на време. Иска да е с теб но нещо го спира аз лично така си обяснявам .. всичко или просто е тъпо момче което не осъзнава че си игра с чувствата на хората :) Успех !!!