PDA

View Full Version : ЗаВиНаГи В СъРцеТо...и още много незбъднати мечти...



jadna_za_lubov
09-06-2006, 21:36
здравейте....чудя се от къде да почна....като за начало преди 3 месеца се влюбих може би за 1-ви път...беше най-красивото нвщо което някога ми се беше случвало....но за мое голямо нещастие тои беше някав никав "PLAYBOY" и никво внимание не ми овърна под текст че сам била много малка (с 1 година)след 3-4 седмици разбрах че харесва най-добрата ми приятелка и моя наборкА..после те се зарибяваха ..после целувахаи после аз разбрах що за "най-добра"прияелка е била тя... докъто аз не заспивах нощем от болка.....сега 3 месеца по-късно аз още го малко го обичам.....мислех че като не го виждам ще е по лесно,но съм се лъгала...сега поне не мисля много за него но се пак тои е дълбоко в сърцето ми...и завинаги ще си остане там ... :| звуча банално и самосавалявашто може би ,но това е в сърцето ми...искам много силно да обичам някои и тои да бъде до мен...не знам дали някога ще го намеря...благодаря ви че прочетохте моята история ако ми пишете ще се радвам..

ShaDoW^ZonE
09-06-2006, 21:40
ми ако и приятелката ти го обича?
ебати абе... 'аз харесвам гайтанчо, ма най-добрата ми приятелка вчера тръгна с него и е предателка'
но когато 'най-добрата ми приятелка харесва гайтанчо, аз също и вчера тръгнахме с него аз не съм предателка'
:shock:
айде моля ти се, ако беше ти на нейно място също щеше да тръгнеш с него ако го харесваш...
знам, че е кофти ама се опитай да я разбереш в крайна сметка

jadna_za_lubov
09-06-2006, 21:43
ми ако и приятелката ти го обича?
ебати абе... 'аз харесвам гайтанчо, ма най-добрата ми приятелка вчера тръгна с него и е предателка'
но когато 'най-добрата ми приятелка харесва гайтанчо, аз също и вчера тръгнахме с него аз не съм предателка'
:shock:
айде моля ти се, ако беше ти на нейно място също щеше да тръгнеш с него ако го харесваш...
знам, че е кофти ама се опитай да я разбереш в крайна сметка
извиняи много но тя каза че не можела да си представи да тръгне с него щото бил грозен и не е неин тип но явно ме е лъгала така че моля ти се не се обаждаи като не знаеш!!!!!!!!

iiirish
09-06-2006, 21:47
виж, мила, поради единствената причина, че е женкар (като оставим настрана това, че не ти е обърнал внимание) трябва да го забравиш. щом се проявява като плейбой, значи той не може да е само с една! ти това ли искаш?! да си поредната единственна и... лъгана!

teenkopele
09-06-2006, 21:51
Тъжно е, но някои неща не зависят от нас. Надявам се, дори и след време, да намериш някой, който да заеме неговото място в твоето сърце. :wink:

ShaDoW^ZonE
09-06-2006, 21:57
ми ако и приятелката ти го обича?
ебати абе... 'аз харесвам гайтанчо, ма най-добрата ми приятелка вчера тръгна с него и е предателка'
но когато 'най-добрата ми приятелка харесва гайтанчо, аз също и вчера тръгнахме с него аз не съм предателка'
:shock:
айде моля ти се, ако беше ти на нейно място също щеше да тръгнеш с него ако го харесваш...
знам, че е кофти ама се опитай да я разбереш в крайна сметка
извиняи много но тя каза че не можела да си представи да тръгне с него щото бил грозен и не е неин тип но явно ме е лъгала така че моля ти се не се обаждаи като не знаеш!!!!!!!!изясни тогава ((;
иначе при тва положение приятелката ти е тъпа кучка.

jadna_za_lubov
09-06-2006, 22:01
emi ....tq kaza kato opravdanie che e bilo sluchaino no tq naposledyk se darjeshe kato .....ne iskam da se izkarvam kato nqkfa typa zagorqla kuchka no za 1vi pyt se chuvstvam taka...

kobrichka
09-06-2006, 22:07
мила съжалявам много за това което ти се е случило,кофти е.бии шута на двамата най-вече на приятелката ти,защото повярваи това не е никаква приятелка,тя все някога ще си плати за това,горе главата,а за болката в сърцето напълно те разбирам :smt010

priti_kiti
09-06-2006, 23:53
м..
кофти е верно,че си попаднала на женкар,но тряя ти кажа,че образи такива - много. и аз съм попадала на такъф.. теглиш му майната,в случая и на приятелката ти и да не ти пука.. знам,че е гадно но тфа заслужават..

Kar4eto
09-07-2006, 00:20
Сори.ама аз си мисля,че това,което си изпитвала към онова момче не е било точно любов-та как може да се обича такъв индивид кат' него дето ти казва,че си малка,а след тфа тръгва с твоя наборка-при това и прителка...Абе я и двамата ги забрави и си живей живота,а за любовта-ще си намериш някой,който наистина да те заслужава,а не бройкаджия!!! :smt006

koalka
09-07-2006, 10:13
Много е гадно положението ти,но не трябва да се измъчваш заради него,както и за приятелката ти.Просто трябва да разбереш,че той не си заслужава и трябва все някога да го забравиш.

jadna_za_lubov
09-07-2006, 19:32
10x Mного накрая маи така ша стане маината им и на двамата ;) :?
Колкото и да е трудно... #-o

gery_to
09-07-2006, 19:40
Abe kakvo se zaniavash s tozi tapak,ne si zaslujava da si habish chuvstvata po nego,a i goliama priqtelka imash..........ostavi gi i dvamata,potarsi niakoi drug....zareji gi.......Pak i shtom e "golemiq gazar" tia barzo shte mu omrazne

desityyy
09-08-2006, 18:53
sorka milichka sigyrno e kofti....ma mahni q taq bahti priqtelkata.....aide za nego pak ne te obicha nqma osobeno golqqma vina na lubovta ne moje da se zapovqdva no za neq....aide uspeh i dano namerish podhodqshtiq nqkoi den :) \:D/ :smt007