PDA

View Full Version : Повърбах !!! . Как да му се извиня сега? ):



кими93_f
09-06-2006, 22:34
Здр френдс,
историята ми далече не е смешна, така че който иска да се излигави, моля да не чете и пише тук.
Онзи ден (понеделника ) с приятеля ми се натискахме, много се бяхме сгорещили , беше много задушно и нямахме търпение да се приберем в нас, защото бяхме решили да минем на следващия етам. Е вече, бяхме у тях, всичко беше наред дотук но проблема дойде от мен точно когато той го подаде. С 1 дума - погнусих се след първия вкус! #-o :( :oops: :cry: и повърнах върху панаталона му ! :oops: :cry: и оцапах и члена му и той така се разбесня че каза, че съм била мръсна, лигава кучка :smt014 , че не съм могла 1 свирка да направя като хората , каквъ му е проблем ](*,) :cry: или може
би проблема е в мен, че съм на 13 и още не бях правила свирки досега, за да съм готова за подобно нещо #-o :---) :cry: :oops:

Кажете, имам чувството, ч природно ме гнус от тези неща, а ще ми се наложи да го направя пак все пак. как да реагирам следващия път ?
:cry:

помогнете !

voaiora
09-06-2006, 22:38
Mi gnus te e 6oto si malka... ima edna takava tema vyv foruma
I kvo da mu se izvinqva6...i toi e kreten mai...za ni6to te nqma!Spored men iska samo sex!I toi na kolko e ako ne e taina?

joro_tev
09-06-2006, 22:38
Какво те е накарало да повърнеш? Вида му? Миризмта му или пък някаква странна мисъл, че това, което правиш не би ти допаднало?

midian
09-06-2006, 22:58
Проблема не ти е че си се издрайфала,а че си на 13!Малка си :smt011

Naughty^GirL`
09-06-2006, 23:01
aaa milichka slushai sq , vaobshte nqma da mu se izwinqwash ( shte ma izwinqwash za dumite ama ...) toz e nqkfo LAINO, ebati kretena, kak shte te napsuwa taka e ,az ako bqh na twoq mqsto maikooooo..... waobshte nqma da mu se izwinqwash az ti kaam, toq te ima za sex igrachka.... a i oshte neshtu nema se pritesnqwash che te e gnus... spoko normalno e , predpolagam sled izwestno wreme shte swiknesh daje moje i kef da ti prai aidi {}

Amayo
09-06-2006, 23:02
Ти па може ли да се издрайфаш верно :? . Се едно ти да се съблчеш и аз да се насера - как шсе почувстваш? :-s

SeXyAdrenaLinka
09-06-2006, 23:02
бе къв е тоя нещастник бе :shock: как така ще те обижда,ако те оби4аше щеше да те разбере...как мой да позволяваш да ти говори така,мани го тоа :!: :!: :!: малка си и щом не ти харесва не го прави...поне засега...а тоя кретен пак казвам пращай го по дяволите

09-06-2006, 23:03
Dokolkoto znam vseki pat e razlichen na vkus i miris kato neti haresva nqma da mu lapash , i dati kaga malko me samnqva dasi na 13 god i da lapash pishki aisektir ti kukli nqmash li predstavi si kato stanesh na 18 shtesi ebatii i kurvalqka na 13 toi na kolko e na 14 kagimu da si izmie sirenqsalata pishka

HopeLesss
09-06-2006, 23:06
Проблема не ти е че си се издрайфала,а че си на 13!Малка си :smt011

Точно и ясно казано!!! :smt011

Naughty^GirL`
09-06-2006, 23:09
aa samo oshte neshto, ne moa razbera (malko se izmestwam ot temata ama she ma izwinqwate) za kwo opredelqte horata po godinite kat e na 13 i kat e lapala i dawai sq izwodi ot sorta na : taz e kurwa, shto p1k da e kurwa miiiiiii.. ne q zashtitawam sq da ne si napraite greshni izwodi, werno malko e malka ama... wij sq ako si 1-2 god po golqma po shte staa, wapreki che ima hora det 13-14 godishnite gi imat za edno cqlo, mi ne e taka, zamislete se minalata god kwo ste bili, i kolko mn ste se promenili i shte razberete che 1 god razlika ima OGROMNO znachenie :) :) :)

кими93_f
09-06-2006, 23:52
Dokolkoto znam vseki pat e razlichen na vkus i miris kato neti haresva nqma da mu lapash , i dati kaga malko me samnqva dasi na 13 god i da lapash pishki aisektir ti kukli nqmash li predstavi si kato stanesh na 18 shtesi ebatii i kurvalqka na 13 toi na kolko e na 14 kagimu da si izmie sirenqsalata pishka
бе пишката му беше що годе чиста, аз и други съм виждала и секс съм правила но не съм духла - това е. прсото не са ми свършвали в устата до сега. :-& Хора не можах да преглътна , незнам дали ви стана ясно това та това е причината. От вкуса повърнах и стана белята да повърна точно в/у приятеля ми , а той се ядоса с право защото имаше изпити същия ден (студент е на 19) и тва можеше да го провали/ . та сега адски съм сдухана и тъжна :oops: :-& :cry: Ами ако не само от него ме е гнус , ами някой път ако друго момче иска да му духам все ще се чувствам дискомфортно .
Представете си пак повърна :-& няма да преживея товам :cry: :cry:
а опита ми засега ме кара да имам комплекси. ами ако наистина повърна пак . данеби вкуса на спермата да не ми понася . :-& :? :cry:

? кими

oNe`iLLuminaTi
09-07-2006, 00:01
Dokolkoto znam vseki pat e razlichen na vkus i miris kato neti haresva nqma da mu lapash , i dati kaga malko me samnqva dasi na 13 god i da lapash pishki aisektir ti kukli nqmash li predstavi si kato stanesh na 18 shtesi ebatii i kurvalqka na 13 toi na kolko e na 14 kagimu da si izmie sirenqsalata pishka
бе пишката му беше що годе чиста, аз и други съм виждала и секс съм правила но не съм духла - това е. прсото не са ми свършвали в устата до сега. :-& Хора не можах да преглътна , незнам дали ви стана ясно това та това е причината. От вкуса повърнах и стана белята да повърна точно в/у приятеля ми , а той се ядоса с право защото имаше изпити същия ден (студент е на 19) и тва можеше да го провали/ . та сега адски съм сдухана и тъжна :oops: :-& :cry: Ами ако не само от него ме е гнус , ами някой път ако друго момче иска да му духам все ще се чувствам дискомфортно .
Представете си пак повърна :-& няма да преживея товам :cry: :cry:
а опита ми засега ме кара да имам комплекси. ами ако наистина повърна пак . данеби вкуса на спермата да не ми понася . :-& :? :cry:

? кими

ХАхахАхахХаХахАхХАХАх е не,няма толкова просто момиченце аххахАХАхАхАхХ.

само-да-та-хвана
09-07-2006, 00:10
Dokolkoto znam vseki pat e razlichen na vkus i miris kato neti haresva nqma da mu lapash , i dati kaga malko me samnqva dasi na 13 god i da lapash pishki aisektir ti kukli nqmash li predstavi si kato stanesh na 18 shtesi ebatii i kurvalqka na 13 toi na kolko e na 14 kagimu da si izmie sirenqsalata pishka
бе пишката му беше що годе чиста, аз и други съм виждала и секс съм правила но не съм духла - това е. прсото не са ми свършвали в устата до сега. :-& Хора не можах да преглътна , незнам дали ви стана ясно това та това е причината. От вкуса повърнах и стана белята да повърна точно в/у приятеля ми , а той се ядоса с право защото имаше изпити същия ден (студент е на 19) и тва можеше да го провали/ . та сега адски съм сдухана и тъжна :oops: :-& :cry: Ами ако не само от него ме е гнус , ами някой път ако друго момче иска да му духам все ще се чувствам дискомфортно .
Представете си пак повърна :-& няма да преживея товам :cry: :cry:
а опита ми засега ме кара да имам комплекси. ами ако наистина повърна пак . данеби вкуса на спермата да не ми понася . :-& :? :cry:

? кимиспоред мен ако не искаш не го прави не трябва да се влияеш от 4уждото мнение макар и приятел(гадже) да ти е АКО НЕ ИСКАШ И НЕ ТИ ПОНАСЯ НЯМА ДА ГО ПРАВИШ .... ТОВА Е :)

09-07-2006, 01:30
OMG xaxaxaxa

NicknameANdPasswORd
09-07-2006, 02:04
Pile na 13 nee hybavo takiva neshta da pravish ..... sestra mi e gore dolo kaji rechi tolkoz ... ako razbera Shte q prebiq ... a sled tova i nego shte go prebiq .... TOva e nenormalno na 13 svirki ! a stiga .. ko she my se izvinqvash sory men !!!!!!!!!!!!!!!

Labelle
09-07-2006, 02:04
На 13 , пишеща на кирилица с всички препинателни знаци и обясняваща толкова подробно такъв проблем :) . Трудно е да ти повярва човек, но предполгам се забавляваш над остроумната си тема.

09-07-2006, 02:37
Здр френдс,
историята ми далече не е смешна, така че който иска да се излигави, моля да не чете и пише тук.
Онзи ден (понеделника ) с приятеля ми се натискахме, много се бяхме сгорещили , беше много задушно и нямахме търпение да се приберем в нас, защото бяхме решили да минем на следващия етам. Е вече, бяхме у тях, всичко беше наред дотук но проблема дойде от мен точно когато той го подаде. С 1 дума - погнусих се след първия вкус! #-o :( :oops: :cry: и повърнах върху панаталона му ! :oops: :cry: и оцапах и члена му и той така се разбесня че каза, че съм била мръсна, лигава кучка :smt014 , че не съм могла 1 свирка да направя като хората , каквъ му е проблем ](*,) :cry: или може
би проблема е в мен, че съм на 13 и още не бях правила свирки досега, за да съм готова за подобно нещо #-o :---) :cry: :oops:

Кажете, имам чувството, ч природно ме гнус от тези неща, а ще ми се наложи да го направя пак все пак. как да реагирам следващия път ?
:cry:

помогнете !
Хаха, това от кой трейлър го взе?

WindWaker
09-07-2006, 03:38
Dokolkoto znam vseki pat e razlichen na vkus i miris kato neti haresva nqma da mu lapash , i dati kaga malko me samnqva dasi na 13 god i da lapash pishki aisektir ti kukli nqmash li predstavi si kato stanesh na 18 shtesi ebatii i kurvalqka na 13 toi na kolko e na 14 kagimu da si izmie sirenqsalata pishka
бе пишката му беше що годе чиста, аз и други съм виждала и секс съм правила но не съм духла - това е. прсото не са ми свършвали в устата до сега. :-& Хора не можах да преглътна , незнам дали ви стана ясно това та това е причината. От вкуса повърнах и стана белята да повърна точно в/у приятеля ми , а той се ядоса с право защото имаше изпити същия ден (студент е на 19) и тва можеше да го провали/ . та сега адски съм сдухана и тъжна :oops: :-& :cry: Ами ако не само от него ме е гнус , ами някой път ако друго момче иска да му духам все ще се чувствам дискомфортно .
Представете си пак повърна :-& няма да преживея товам :cry: :cry:
а опита ми засега ме кара да имам комплекси. ами ако наистина повърна пак . данеби вкуса на спермата да не ми понася . :-& :? :cry:

? кими

xaxa, o6te za6titnici sled tva mnenie ima li ? xaxaxaxaxaxaxa leleeeeeeeeee

Novkov
09-07-2006, 05:13
Ех тез младите значи...

Лили
09-07-2006, 07:04
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Тва не може да е истина!

Violenza
09-07-2006, 07:13
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Тва не може да е истина!
Защо да не може...? Те са на 13, моля ти се! Тя вече е ГОЛЯМА :smt005

По темата - ако наистина си на 13, много жалко.

Лили
09-07-2006, 07:15
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Тва не може да е истина!
Защо да не може...? Те са на 13, моля ти се! Тя вече е ГОЛЯМА :smt005

По темата - ако наистина си на 13, много жалко.
Мда забравих...те са "голеееми" :smt005 :smt005 :smt005
Тогава ако тя е голяма, аз каква съм баба в преклонна възраст :-s
Наистина много жалко за тях!

Mike-Jones
09-07-2006, 07:41
oshte edna podrastvashta malka kurvi4ka

carter_16
09-07-2006, 08:52
ши ва иба и в педофилите и простите лапета
бягай си карай колелцето,играй на миженка
тръгнала секс да ми прай ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

ANAL_VANDAL
09-07-2006, 08:53
Брях брях брях.... тоя народ се побърка....Направо думи нямам.... Момичетата ги перна курволията... а момчетата педерастията по улиците... и от двата типа кат ги видиш по улицата ти иде да хванеш пушката за грозни животни ид а стреляш стреляш :smt013 :smt011 :smt021 :smt065 :smt067 :smt072 :smt075

olive_oil
09-07-2006, 08:56
ох ами като подмина възрастта ти,не се занимавай с тоя.Щом така ти е говорил,направи си сметка,колко държи на теб...
всъщност първо попитай себе си колко държи на твоята особа???
а ако е ебавка темата... ](*,)

SweetBunny
09-07-2006, 09:01
Може да е ебавка...нз
Но да ти се сърди? Моля? И да ти държи такъв тон?
Ако бях на твоето място повече нямаше да се виждам с него и ако вземе да ти разправя как за нищо не си ставала и не можеш една свирка да му направиш, ти съвсем подробно му обесни защо си повърнала, обесни му колко гнусен му е, защото това е причината все пак.
ТОЙ ТРЯБВА ДА СЕ ЧУВАТВА ВИНОВЕН. КАК ЩЕ МУ СЕ ИЗВИНЯВЯШ? КАК ТОЗИ МАЛУУМНИК ЩЕ ТЕ ОБИЖДА !?!? ДРЪЖ СЕ МАЛКО НА ПОЛОЖЕНИЕ....АМА НАЛИ СИ НА 13 :smt017 Кфо разбираш ти от достойнство....Ще му се извинявя, дето повърнала от миризливия му ........................ :x :x :x

09-07-2006, 09:05
prosto NE GYLTAI

olive_oil
09-07-2006, 09:07
ааа и за тези,които се съмняват в темата - не е ебавка,така мисля,защото в моя квартал едно момче (на 19) се беше харесало с една пикла на 13.И тя фитката си мисли,че той я обича...

rowzz
09-07-2006, 09:09
aman ](*,)

Jane{}
09-07-2006, 09:20
UJAS!!!!!!!!!!!!!!!!
Momichence, OSUZNAI SE!
Dori kato ostaim sichki "fakti", she ti kaja che na men ako nqkoi mi kaje "mrusna ligava kuchka" poveche nqq da mi vidi ochite!!!! :smt013
Abe samo kato ti gledam "razsujdeniqta" razbiram che deistvitelno si na 13.. Detska vi rabota..

alkobalko
09-07-2006, 09:24
Проблемът е в това, че ти са на 13 години. Ходи си играй и не се занимавай с такива неща. А относно приятеля ти, спокойно и той не е стока.

XePouH
09-07-2006, 09:26
за да се научиш тряя от 10 годишна пфуу

krem4et0
09-07-2006, 09:30
Първо-някой момичета не искат да правят свирки и не го правят.Точка по въпроса-гадно им е,гнус ги е и прочие.И аз си мислех,че е гадно и никога няма да направя,ама всъщност не е така.Второ приятеля ти е кретен щом така ти казва.1 път щях да се задавя-не съм повърнала и приятеля ми каза да спра.Ако беше човек на място щеше да те пита добре ли си-да ти даде вода,да те сложи да си легнеш,защото организмът се обезводнява при повръщане,ама този не е такъв.И трето-на 13-правила си секс-о,боже мой.И иска гаджето ти да си супер любовнца.че ти си дете,бе скъпа,а не секс-робиня на някой загорял.Това за изпита е извинение-аз като имам изпит не мога да мисля за друго,а ка моли да правя секс.Даже и гаджето си не искам да виждам,защото ми е сдухано.

09-07-2006, 09:50
Дееба курвето ти мръсно на 13 години ще се ебеш.Ама патко ти знаеш ли от къде изгрява Слънцето.Щяла да прави свирки ,абе ти устата още не можеш да си отвориш.Е за тва деградира нацията!

Lorraine
09-07-2006, 09:53
не си била готова явно..пък и полека бе само на 13 си :shock:

09-07-2006, 10:10
Ако ми паднеш ще ти разбия зъбите с моя кол, а след тава ката ти го нахакам в гъза ще ти пусна кръв и ще те еба докато се насереш. :smt097 :smt097 :smt097 :smt117 :smt117 :smt117

CrazyWitch
09-07-2006, 10:33
Защо не изчакаш човек който, ще те уважава. Тоя е някакфа пръдня. Пълен бухал. Ко се занимаваш с него!?!?! Защо така бързате да пораснете бе? :roll: :?

slivoqd
09-07-2006, 10:50
haha ave ei kemi li si ko si tam ne te znam ma ne mi prili4ash na 13 godishna ,tfae absurdno i v nikakav slu4ei ne moga da si go predstavq edno 13 godishno momi4e da upotrebqva takiva frazi egati bogatiq re4nik..slushai ko d.r vyv foruma moje i da si gi balamosala 4esi na 13 godinki no mene ne !!! A otnosno draifaneto ti ..,nai-veroqtno tfoq lubimec ne se e bil podmil kakto kazaha nqkoi hora v temata..,kakto edin moi priqtel "typ palqk" si e nabil 4ekiq edna ve4er i ne se e podmil i na sledva6tiq den mu se naloji i na nego edna da mu prai svirki no ot taq zasyhnala sperma po nego tq samo dokyt go nadushi i se otkaza..,emi naprai si izvoda sigurno i tfoq e takaf nehegieni4en ,ako e traka e napylno normalno

09-07-2006, 11:28
На 13 ха ха ха!!!!!! Ам и на мен вднъж ми се повдигна като го лапнах още в началото катопочнах да правя свирки, но веднага се махнах и не съм повърнала и му казах какво ми е станало и той ми каза ок и че няма проблем щом не мога и не искам няма да му правя и всичко си беше ок. Тоя къв е, че ще обижда така, ама пък и ти си куха та му мълчиш, бас ловя, че той не е на по-малко от 20!!!!!

cskamoni4ka
09-07-2006, 11:32
На колко години е приятеля ти?И ОЩЕ СИ МАЛКА!!!Изчакай известно време!Реакцията на приятеля ти е съвсем нормално се пак си му се издрайфала върху... :shock: Изчакай да пораснеш!!!

machoka
09-07-2006, 11:36
Като станеш на 17, 18 пробвай пак, тогава няма да повърнеш!

Няма какво повече да се дискутира, теми с подобна насоченост на тази възраст не са много желани.